Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 85
  1. #1
    Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
    Anëtarësuar
    12-09-2002
    Vendndodhja
    në realitetin e hidhur
    Postime
    2,202

    Është e vështirë të jesh mashkull

    A e keni vene re sa preokupime, pergjegjesira, sfida dhe veshtiresira perballon nje mashkull sot, ne boten perendimore dhe ne Shqiperi? A e keni vene re se kur beni xhiro meshkujt e vetmuar jane me te shumte se femrat e vetmuara, a e keni vene re se kur je mashkull e ke me te veshtire te gjesh nje pune te rehatshme, a e keni vene re se sa gjera e vrasin mendjen e nje mashkulli (duhet te marresh guximin te gjesh partnere megjithese ajo te kthen 100 ironira e ta ben surratin sikur sapo ka zbritur nga qielli e te kerkon 100 gjera, duhet te mendosh ku te strehosh veten e familjen, si te shkollosh kalamajt e si ti mbyllesh gojen nuses nga kerkesat, duhet te mbrosh familjen, pronen edhe kur duhet edhe kombin), megjithese je shtylla e familjes nese ndahesh atehere ka me shume mundesi qe te ti marri gruaja te gjitha akoma edhe kalamajte te cilet te perkasin edhe ty (pavarsisht se nje jete goja i rinte 'mami, mami') etj.etj.etj.

    Nuk e di por me duket me te vertet e veshtire qe te jesh mashkull sot!

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-08-2005
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    32
    Vleresuar ne kete pikepamje eshte shume e veshtire, por nuk duhen harruar proekupimet qe ka nje femer(rritja e femijeve, punet "e padukshme" shtepiake etj...) dhe rreziqet qe i kanosen asaj nga "meshkujt" nese marrin persiper qe te bejne punet e tyre.....
    Meshkujt ne perqindjen me te madhe te rasteve e shohin femren si objekt seksual dhe harrojne se ajo eshte e pambrojtur.....

  3. #3
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar më parë nga Kryeplaku
    A e keni vene re sa preokupime, pergjegjesira, sfida dhe veshtiresira perballon nje mashkull sot, ne boten perendimore dhe ne Shqiperi? A e keni vene re se kur beni xhiro meshkujt e vetmuar jane me te shumte se femrat e vetmuara, a e keni vene re se kur je mashkull e ke me te veshtire te gjesh nje pune te rehatshme, a e keni vene re se sa gjera e vrasin mendjen e nje mashkulli (duhet te marresh guximin te gjesh partnere megjithese ajo te kthen 100 ironira e ta ben surratin sikur sapo ka zbritur nga qielli e te kerkon 100 gjera, duhet te mendosh ku te strehosh veten e familjen, si te shkollosh kalamajt e si ti mbyllesh gojen nuses nga kerkesat, duhet te mbrosh familjen, pronen edhe kur duhet edhe kombin), megjithese je shtylla e familjes nese ndahesh atehere ka me shume mundesi qe te ti marri gruaja te gjitha akoma edhe kalamajte te cilet te perkasin edhe ty (pavarsisht se nje jete goja i rinte 'mami, mami') etj.etj.etj.

    Nuk e di por me duket me te vertet e veshtire qe te jesh mashkull sot!

    Vallaji shume veshtirrre qenka te jesh mashkull sot !!
    Te gjitha keto qe na paraqite ti nuk barazohen me 1 te vetme qe femra ka ne kurriz .. femijet .

    So ulni koken se sbeni asgje ne krahasim me seksin femer .
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-09-2004
    Postime
    2,389
    Citim Postuar më parë nga Kryeplaku
    A e keni vene re sa preokupime, pergjegjesira, sfida dhe veshtiresira perballon nje mashkull sot, ne boten perendimore dhe ne Shqiperi? A e keni vene re se kur beni xhiro meshkujt e vetmuar jane me te shumte se femrat e vetmuara, a e keni vene re se kur je mashkull e ke me te veshtire te gjesh nje pune te rehatshme, a e keni vene re se sa gjera e vrasin mendjen e nje mashkulli (duhet te marresh guximin te gjesh partnere megjithese ajo te kthen 100 ironira e ta ben surratin sikur sapo ka zbritur nga qielli e te kerkon 100 gjera, duhet te mendosh ku te strehosh veten e familjen, si te shkollosh kalamajt e si ti mbyllesh gojen nuses nga kerkesat, duhet te mbrosh familjen, pronen edhe kur duhet edhe kombin), megjithese je shtylla e familjes nese ndahesh atehere ka me shume mundesi qe te ti marri gruaja te gjitha akoma edhe kalamajte te cilet te perkasin edhe ty (pavarsisht se nje jete goja i rinte 'mami, mami') etj.etj.etj.

    Nuk e di por me duket me te vertet e veshtire qe te jesh mashkull sot!
    Po me thuaj nje kohe, a nje vend qe ka qene ndryshe?
    Une them se gjithmone dhe gjthekund njelloj ka qene. Mbase nevojat dhe kerkesat jane shtuar me ndryshimin e menyres se jeteses por ne thelb gjithmone situata ka qene e njejte: jeta eshte nje sfide. Gjithashtu do thoja se kjo nuk vlen vetem per njeren gjini po per te dyja. Thene ndryshe: eshte veshtire te jesh njeri.

    P.S. PINK, a i beson atyne qe thu?
    ...mos harro se shpeshhere eshte mashkulli qe ka ne kurriz ate qe ne kurriz ka femijen!
    Ndryshuar për herë të fundit nga [xeni] : 19-09-2005 më 09:51

  5. #5
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anëtarësuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Citim Postuar më parë nga Kryeplaku
    A e keni vene re sa preokupime, pergjegjesira, sfida dhe veshtiresira perballon nje mashkull sot, ne boten perendimore dhe ne Shqiperi? A e keni vene re se kur beni xhiro meshkujt e vetmuar jane me te shumte se femrat e vetmuara, a e keni vene re se kur je mashkull e ke me te veshtire te gjesh nje pune te rehatshme, a e keni vene re se sa gjera e vrasin mendjen e nje mashkulli (duhet te marresh guximin te gjesh partnere megjithese ajo te kthen 100 ironira e ta ben surratin sikur sapo ka zbritur nga qielli e te kerkon 100 gjera, duhet te mendosh ku te strehosh veten e familjen, si te shkollosh kalamajt e si ti mbyllesh gojen nuses nga kerkesat, duhet te mbrosh familjen, pronen edhe kur duhet edhe kombin), megjithese je shtylla e familjes nese ndahesh atehere ka me shume mundesi qe te ti marri gruaja te gjitha akoma edhe kalamajte te cilet te perkasin edhe ty (pavarsisht se nje jete goja i rinte 'mami, mami') etj.etj.etj.

    Nuk e di por me duket me te vertet e veshtire qe te jesh mashkull sot!
    Po femra sipas teje benka palle ariu gjithe jeten e saj ?
    Sa gabim e ke.
    Ta siguroj une ty qe femra e vret mendjen me shume, e ka halle me shume
    se nje mashkull. Ju meshkujt e shifni boten me nje sy tjeter, ndryshon puna me
    ne femrat e sidomos kur behesh nene vete ke kasavetet e gjithe dyrnjase.
    Gjithcka eshte barabar, s'ka me mashkulli punon e siguron buke e femra rri
    ne shpi...keto mentalitete kane ike me kohe. Njelloj si siguron ti strehim, buke,
    edukim te njejten gje be dhe bashkeshortja jote biles ndoshta ajo jep 100%
    te vetes ne mbajtjen e nje familjeje.
    Pse ca do ti kur te ndahesh nga gruaja ti marresh ti te gjitha, dhe ajo te mbesi
    ne mes te 4 rrugeve...?? Ncncnc po per femite mendon se ku do e marrin
    edukaten e perkujdesjen me te mire...??

    Nuk e di po dhe mua me duket tragjike ky mbivlersim...

  6. #6
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar më parë nga [xeni]
    Po me thuaj nje kohe, a nje vend qe ka qene ndryshe?
    Une them se gjithmone dhe gjthekund njelloj ka qene. Mbase nevojat dhe kerkesat jane shtuar me ndryshimin e menyres se jeteses por ne thelb gjithmone situata ka qene e njejte: jeta eshte nje sfide. Gjithashtu do thoja se kjo nuk vlen vetem per njeren gjini po per te dyja. Thene ndryshe: eshte veshtire te jesh njeri.

    P.S. PINK, a i beson atyne qe thu?
    ...mos harro se shpeshhere eshte mashkulli qe ka ne kurriz ate qe ne kurriz ka femijen!

    Xeni ,

    e shef qe ben mire qe ben pyetjen " ne ckohe ka qene ndryshe " ?
    Ose ne cvend ?

    Dakort ka qene nje kohe dikur , dhe ndoshta ne nje pjese te mire te shqiperise ku femra nuk punon dhe atehere vertete behet " barre " e burrit , dhe stresi i tij rritet dhe puna e tij si mashkull veshtiresohet me shume se cduhet .

    Por te flasim ne ditet e sotshme , roli i mashkullit eshte lehtesuar goxha , femrat punojne krah per krah tyre dhe si rrjedhim gjendja , ekonomike dhe stresi financiar eshte lehtesuar .
    E thashe ate koment ne lidhje me femijet , se te gjithe e dime sh mire se kush eshte kujdestari primar i femijeve , qe kur i lindin dhe rrisin .
    Pergjegjesia eshte e te 2 por puna me e madhe i takon femres , eshte fakt .

    Keshtu Keshtu Xeno ,
    Mos u qani shume se nuk eshte e veshtire hic te jesh mashkull sot , ah lum si ju
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  7. #7
    ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
    Anëtarësuar
    19-09-2003
    Vendndodhja
    Itali ''Venezia''
    Postime
    635
    çuna nderoni seks se sqeka gje te jesh mashkull (nuk e di po kshu thot Kryeplaku)

    lal asqe e vras fare un, shendeti ne radh te par, po e dim shum mire qe njeriu M/F ka lind per te vujt

    ja kshu
    LINDI EDHE "ANDREA"

  8. #8
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anëtarësuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    You must spread some Reputation around before giving it to Genti^Itali again.

    Lol.

  9. #9
    gone Maska e helene
    Anëtarësuar
    26-02-2003
    Vendndodhja
    shume larg
    Postime
    913
    A e keni vene re sa preokupime, pergjegjesira, sfida dhe veshtiresira perballon nje mashkull sot, ne boten perendimore dhe ne Shqiperi? A e keni vene re se kur beni xhiro meshkujt e vetmuar jane me te shumte se femrat e vetmuara, a e keni vene re se kur je mashkull e ke me te veshtire te gjesh nje pune te rehatshme, a e keni vene re se sa gjera e vrasin mendjen e nje mashkulli (duhet te marresh guximin te gjesh partnere megjithese ajo te kthen 100 ironira e ta ben surratin sikur sapo ka zbritur nga qielli e te kerkon 100 gjera, duhet te mendosh ku te strehosh veten e familjen, si te shkollosh kalamajt e si ti mbyllesh gojen nuses nga kerkesat, duhet te mbrosh familjen, pronen edhe kur duhet edhe kombin), megjithese je shtylla e familjes nese ndahesh atehere ka me shume mundesi qe te ti marri gruaja te gjitha akoma edhe kalamajte te cilet te perkasin edhe ty (pavarsisht se nje jete goja i rinte 'mami, mami') etj.etj.etj.

    Nuk e di por me duket me te vertet e veshtire qe te jesh mashkull sot!
    te xune hallet i ri o i zi

  10. #10
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar më parë nga Kryeplaku
    A e keni vene re sa preokupime, pergjegjesira, sfida dhe veshtiresira perballon nje mashkull sot, ne boten perendimore dhe ne Shqiperi? A e keni vene re se kur beni xhiro meshkujt e vetmuar jane me te shumte se femrat e vetmuara, a e keni vene re se kur je mashkull e ke me te veshtire te gjesh nje pune te rehatshme, a e keni vene re se sa gjera e vrasin mendjen e nje mashkulli (duhet te marresh guximin te gjesh partnere megjithese ajo te kthen 100 ironira e ta ben surratin sikur sapo ka zbritur nga qielli e te kerkon 100 gjera, duhet te mendosh ku te strehosh veten e familjen, si te shkollosh kalamajt e si ti mbyllesh gojen nuses nga kerkesat, duhet te mbrosh familjen, pronen edhe kur duhet edhe kombin), megjithese je shtylla e familjes nese ndahesh atehere ka me shume mundesi qe te ti marri gruaja te gjitha akoma edhe kalamajte te cilet te perkasin edhe ty (pavarsisht se nje jete goja i rinte 'mami, mami') etj.etj.etj.

    Nuk e di por me duket me te vertet e veshtire qe te jesh mashkull sot!
    ok bejm listen kush vuan me shume lol

    mashkulli:
    me i vetmuar se femra
    veshterrsi te gjej femren
    te marri iniciativen e pare
    stresimet si te rrisi femijet, dhe te kenaqi gruan
    te gjej pune te mire
    pas divorcit, smerr asgje

    tani femra:
    cdo 28 dite, per 4-5 dite ka dhimbje...dhe acarohet per cdo gje :P
    vuan per 9 muaj me fetusin
    vuan kur e lind femijen
    duhet te duket mire per mashkullin duke kryer disa gjera qe meshkujt do preferonin te hidheshin nga kati i pest...pshm (bikini wax, legs, etje)
    nuk paguen aq shume sa meshkujt ne pune
    shumica e femrave jane ne rrezik te semundjeve: anorexia-bulemia, qe te duken mire per syte meshkujve
    bejn operacion te zmadhojn disa pjes te trupit, se meshkujt kan nje "fetish" per ato pjes
    femrat ---eshte gjinia qe eshte ne rrezik te perdhunohet
    punet e shtepis, te gatuaj, dhe te kujdeset per femijet-jane prioritetet e saj
    tani shume femra, qe kan femije shkojn ne shkolle qe te ken nje oportunitet te gjejn nje pune te mire, kur ne krah ka gjithe keto detyrime

    oh dhe me e rrendesishmia, jetojn ne boten ku meshkujt vendosin rregullat..grrrh
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  11. #11
    in bocca al lupo Maska e Leila
    Anëtarësuar
    25-04-2003
    Postime
    2,556
    Dicka nuk shkon me nje nuse qe i duhet "mbyllur goja" sic thote Kryeplaku. Por me e keqe dhe me e poshter eshte ideja e nje burri qe vret mendjen si e si ti "mbylli gojen" nuses. What the hell? Cfare deshte te martonte ky ne fund te fundit? Mumje?
    Ndryshuar për herë të fundit nga Leila : 19-09-2005 më 13:43
    trendafila manushaqe
    ne dyshek te zoterise tate
    me dhe besen e me ke
    dhe shega me s'me nxe

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Anisela
    Anëtarësuar
    20-01-2004
    Postime
    764
    Citim Postuar më parë nga Kryeplaku
    A e keni vene re sa preokupime, pergjegjesira, sfida dhe veshtiresira perballon nje mashkull sot, ne boten perendimore dhe ne Shqiperi? A e keni vene re se kur beni xhiro meshkujt e vetmuar jane me te shumte se femrat e vetmuara, a e keni vene re se kur je mashkull e ke me te veshtire te gjesh nje pune te rehatshme, a e keni vene re se sa gjera e vrasin mendjen e nje mashkulli (duhet te marresh guximin te gjesh partnere megjithese ajo te kthen 100 ironira e ta ben surratin sikur sapo ka zbritur nga qielli e te kerkon 100 gjera, duhet te mendosh ku te strehosh veten e familjen, si te shkollosh kalamajt e si ti mbyllesh gojen nuses nga kerkesat, duhet te mbrosh familjen, pronen edhe kur duhet edhe kombin), megjithese je shtylla e familjes nese ndahesh atehere ka me shume mundesi qe te ti marri gruaja te gjitha akoma edhe kalamajte te cilet te perkasin edhe ty (pavarsisht se nje jete goja i rinte 'mami, mami') etj.etj.etj.

    Nuk e di por me duket me te vertet e veshtire qe te jesh mashkull sot!
    Me sa kuptova une,ju keni bere nje permbledhje te piksynimeve te tua,dhe njekohesisht keni shpjeguar dhe veshtiresite qe ekzistojne per te arritur gjithcka!!!Jane fakte qe ju perkasin dhe femrave qe kane synime per jeten!!Me beri pershtypje motoja juaj!!!Me respekt Anisela.
    Dhe keshtu ne rruge te madhe eshitme zemren tone, njerzve qe vetem nje te perqeshun dhane per te e shkuen te kenaqun e tu u gezue- pse pane mfshetsinat intime te kesaj jetes tone.

  13. #13
    gone Maska e helene
    Anëtarësuar
    26-02-2003
    Vendndodhja
    shume larg
    Postime
    913
    femrat ---eshte gjinia qe eshte ne rrezik te perdhunohet
    doje te thoje me me shume probabilitet, se rreziku eshte dhe per meshkujt

  14. #14
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anëtarësuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    1,946
    Tema permbahet me veshtiresine e te qenit mashkull!

    Deri diku jam shume dakord me ty vella por ne si meshkull nuk duhet te harrojme dhe veshtiresite qe kan dhe femrat, ritjen e femijeve gatimin larjen mbajtjen regullore e shum e shume gjera te tjera,kurse ne aspektin qe ke permend me larte do te te jepja te drejte per veshtiresite qe na dalin perpara ne pune dhe ne anet e tjera ne ironin qe kan femrat per meshkujt.

    por mendoj se jemi te barabarte ne veshtiresi me fermat ..


    thjesht mendimi im


    Eduardi...
    Takohemi Ditën e Gjykimit

  15. #15
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-02-2005
    Postime
    386
    Citim Postuar më parë nga Leila
    Dicka nuk shkon me nje nuse qe i duhet "mbyllur goja" sic thote Kryeplaku. Por me e keqe dhe me e poshter eshte ideja e nje burri qe vret mendjen si e si ti "mbylli gojen" nuses. What the hell? Cfare deshte te martonte ky ne fund te fundit? Mumje?
    haha

    ore per mua taksirati i pare i burrit eshte te duroje nazet e gocave qe ne takimin e pare. Sido qe te jete, e pranoni apo jo, kjo eshte e vertete, goca jep urdhrat duke nxire fytyren dhe djali duhet te lakohet 100 here se mos po i thyhet zonjusha ne dore.

    pa i ulur detyrat e vajzave, mos te harrojme se me te vertete vajzat durojne fetusin 9 muaj, por ne keto 9 muaj pergjegjesia i bie burrit. Mos harroni se perqindja me e madhe e refugjateve jane burra, qe detyrohen te jetojne larg familjeve dhe grave te tyre (qe nuk eshte e lehte fare) dhe shqetesimi i tyre eshte perkujdesja per familjen.

  16. #16
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anëtarësuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Ti me lart ato burra qe jetojne larg familjes neper kurbete per mendimin tim
    sjane njerez dhe pike e mbaro... une kam raste ne fisin tem, gruaja kendej e
    burri andej.Pff me pak fjale eshte kot....o bashke o ska hic.

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-02-2005
    Postime
    386
    Citim Postuar më parë nga shkodrane82
    Ti me lart ato burra qe jetojne larg familjes neper kurbete per mendimin tim
    sjane njerez dhe pike e mbaro... une kam raste ne fisin tem, gruaja kendej e
    burri andej.Pff me pak fjale eshte kot....o bashke o ska hic.
    Une do ja vija fajin sistemit dhe koheve qe po kalojme tani ne shqiperi,

    ata jane njerez, por ama njerez te cmendur,

    te cmendur per familjen e tyre, i merr malli ta therrasin femijet: "Babi, Babi"...... kurse ju zonjusheve ju therrasin nga mengjesi ne darke: "Mami", "Mami"

    me gjithe rrespektin per nenat

  18. #18
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anëtarësuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Citim Postuar më parë nga bakudr
    Une do ja vija fajin sistemit dhe koheve qe po kalojme tani ne shqiperi,

    ata jane njerez, por ama njerez te cmendur,

    te cmendur per familjen e tyre, i merr malli ta therrasin femijet: "Babi, Babi"...... kurse ju zonjusheve ju therrasin nga mengjesi ne darke: "Mami", "Mami"

    me gjithe rrespektin per nenat
    Degjo zoteri per mua do te kishte kene i papranueshem fakti qe une te jetoja
    me vjehrrite, apo prinderit e mi dhe burri neper emigrim.
    O hajde ne vendin tend dhe ha buke e krype, ose bej dicka e merri dhe ato
    me vete. Te humbesh rritjen e femijeve, lezetin e gruas apo thjeshte ndjesine
    te kalosh momente me familjen eshte e tmerrshme.
    Ate ndjesine e te thirrurit se kam shiju akoma se im bir eshte i vogel, por
    kur do ta provoj do te me kujtohen fjalet e tua...!

  19. #19
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-02-2005
    Postime
    386
    dhe per mua eshte shume e papranueshme, nuk ka kuptim, por ata refugjate pa dashur ti futem problemit ne hollesi do te rrinin ne shqiperi vetem nese gjysma e tyre do te kishte mundesine te punesohej per ndertime muresh dhe gjysma tjeter per shembjen e ketyre mureve. Se pune tjeter nuk ka.

    kete e pranon vetem ndonje koketul qe i shkon nuses ne shtepi ne 3 te nates ne shtepi,

  20. #20
    Gone Maska e MiLaNiStE
    Anëtarësuar
    19-05-2003
    Vendndodhja
    dónde ustedes no me puede ver
    Postime
    1,770
    Citim Postuar më parë nga *~Rexhina~*
    ok bejm listen kush vuan me shume lol

    mashkulli:
    me i vetmuar se femra
    veshterrsi te gjej femren
    te marri iniciativen e pare
    stresimet si te rrisi femijet, dhe te kenaqi gruan
    te gjej pune te mire
    pas divorcit, smerr asgje

    tani femra:
    cdo 28 dite, per 4-5 dite ka dhimbje...dhe acarohet per cdo gje :P
    vuan per 9 muaj me fetusin
    vuan kur e lind femijen
    duhet te duket mire per mashkullin duke kryer disa gjera qe meshkujt do preferonin te hidheshin nga kati i pest...pshm (bikini wax, legs, etje)
    nuk paguen aq shume sa meshkujt ne pune
    shumica e femrave jane ne rrezik te semundjeve: anorexia-bulemia, qe te duken mire per syte meshkujve
    bejn operacion te zmadhojn disa pjes te trupit, se meshkujt kan nje "fetish" per ato pjes
    femrat ---eshte gjinia qe eshte ne rrezik te perdhunohet
    punet e shtepis, te gatuaj, dhe te kujdeset per femijet-jane prioritetet e saj
    tani shume femra, qe kan femije shkojn ne shkolle qe te ken nje oportunitet te gjejn nje pune te mire, kur ne krah ka gjithe keto detyrime

    oh dhe me e rrendesishmia, jetojn ne boten ku meshkujt vendosin rregullat..grrrh
    nqfse sta kom thon perpara po ta them tashi i luv u loool

    ps. shef se mos osht tilonce around

    seriozish a i thirrni trrunit me ket tem....

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Puna me e veshtire
    Nga benseven11 në forumin Humor shqiptar
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 17-03-2009, 21:30
  2. Malta - Albania
    Nga new-man në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 54
    Postimi i Fundit: 12-02-2009, 11:46
  3. Vendimi i veshtire
    Nga Mendimi_Juaj në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 09-12-2006, 08:06
  4. Pse është e vështirë të thuash "Më Fal"?
    Nga _Mina_ në forumin Tema shoqërore
    Përgjigje: 37
    Postimi i Fundit: 22-11-2006, 19:53

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •