Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  Fotoja e maturs :) Maska e Kinezja
  Antarsuar
  04-07-2005
  Vendndodhja
  Qyteza buz liqenit - Pogradec
  Mosha
  33
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Studentja Natali, ndrroi 64 burra pr nj nat!

  DORTMUND, 11 GUSHT

  Dy studente nga Dortmundi I Gjermanis, kan vn bast pas nj grindjeje se cila prej tyre mund t ndrroj m shum burra brenda 24 orve. Shoqet Natalie dhe Tina kan sfiduar njra tjetrn n garn t cilan e kan publikuar n interenet, ku n t njejtn koh kan krkur konkurent pr garn e tyre, t cilve u kan premtuar edhe nga 50 euro. Bastie sht fituar nga Natalie, e cila arriti q bj seks me 64 mshkuj, ndrsa humbi shoqja e saj e cila pasi kaloi n shtrat me mashkullin e 52 u dorzua dhe nuk kishte fuqi m.

  Pr t realizuar garn e tyre dy studentet kan mar me qira sejcila nga dy dhoma me nga 150 euro, n nj shtpi takimesh n Kolonia.
  Dy studentt mshkujve n lajmrimin e tyre n interenet, u kan ofruar eksperienc t jashtzakonshme dhe shprblim prej 50 eurosh. N kt gar jan paraqitur 1800 mshkuj t moshave t ndryshme.
  Dy vajzat jan habitur nga ky interesim I madh I mshkujve, ndrsa interesimi I tyre u ka forcuar bindjen njra tjers se cila sht me e fort, do t knaqen me seks.
  Buzqeshja i pasuron ata q e pranojn, por nuk i varfron ata q e japin.

 2. #2
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime n 24 postime
  Ja pra, keshtu mesohet ne shekullin nizet e ni.
  lol

  Habitem, sa me fat jane keto te Europes apo USA. Pa pretenduar fitojne, ndersa neve keputem kepuce e pantollone. Nuk eshte fer. lol

  Mjer ne, se pas disa viteve do fillojne edhe ne rruge te riprodhohen, normalisht mesime nga studimet.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  shpresoj qe te ken ber seks te mbrojtur budallackat .. kushedi se sa miljona dokotorre , artiste , piktore , police, lypsare , fshatare etjjjjjjjjjjjj kan shkuar kot ate nate thuaj

 4. #4
  i/e larguar
  Antarsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ku gjendet kjo www? Do ve nje lajmerim atje se une bej seks me 50 vajza brenda nje nate. Mbase mbledh te pakten 10. SuperEnderr!

 5. #5
  Jeto I Lire Ose Vdise Maska e KUCOVARI*
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  Ku Ka Tyme E Ku Del Zjare Atje Ku Daullja Ben Bam
  Mosha
  41
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Kinezja
  DORTMUND, 11 GUSHT

  Dy studente nga Dortmundi I Gjermanis, kan vn bast pas nj grindjeje se cila prej tyre mund t ndrroj m shum burra brenda 24 orve. Shoqet Natalie dhe Tina kan sfiduar njra tjetrn n garn t cilan e kan publikuar n interenet, ku n t njejtn koh kan krkur konkurent pr garn e tyre, t cilve u kan premtuar edhe nga 50 euro. Bastie sht fituar nga Natalie, e cila arriti q bj seks me 64 mshkuj, ndrsa humbi shoqja e saj e cila pasi kaloi n shtrat me mashkullin e 52 u dorzua dhe nuk kishte fuqi m.

  Pr t realizuar garn e tyre dy studentet kan mar me qira sejcila nga dy dhoma me nga 150 euro, n nj shtpi takimesh n Kolonia.
  Dy studentt mshkujve n lajmrimin e tyre n interenet, u kan ofruar eksperienc t jashtzakonshme dhe shprblim prej 50 eurosh. N kt gar jan paraqitur 1800 mshkuj t moshave t ndryshme.
  Dy vajzat jan habitur nga ky interesim I madh I mshkujve, ndrsa interesimi I tyre u ka forcuar bindjen njra tjers se cila sht me e fort, do t knaqen me seks.

  Histori interesante! Shpresoj qe ata 64 veta dhe 52 te anes tjeter te ken qene te papune pasi keshtu kan bere edhe qif do thoja qef por kan bere edhe nga 50 euro.
  Eh sa femra bujare paskan qen nga shpirti
  Shpresoj qe heren tjeter te punsojne akoma me shume hallexhinje te papune

 6. #6
  <-----
  Antarsuar
  13-05-2002
  Postime
  998
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  Te shkretat , kekan frangjis shalesh lol
  Kam pa un nji here nji emision me titull 'Sex per humanizem ' qe bante fjale per nji pornstar e cila ja jepte njerzve for free (arsye humanitare ndaj atyne qe po i dilte per hundesh ) dhe shkoi me 353 vet kshu rresh nji nga nji...lol
  Ajo radha e meshkujve 'nevojtar' te bante me qesh...si me kene ne Immigration (lol) vec se ne dore nuk mbanin formularet por mazllemin dhe ne kry te radhes nuk ishte oficerja e immigration qe thoshte 'next' por nji femen me shal te hapuna
  Eh , shpirt humanitar tjetra ..lol
  Ndryshuar pr her t fundit nga AgainstAllOdds : 14-08-2005 m 03:39
  ...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Xhixhua
  Antarsuar
  09-03-2005
  Vendndodhja
  bathore... mer cope druni
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 26 postime
  Citim Postuar m par nga Kinezja
  DORTMUND, 11 GUSHT

  Dy studente nga Dortmundi I Gjermanis, kan vn bast pas nj grindjeje se cila prej tyre mund t ndrroj m shum burra brenda 24 orve. Shoqet Natalie dhe Tina kan sfiduar njra tjetrn n garn t cilan e kan publikuar n interenet, ku n t njejtn koh kan krkur konkurent pr garn e tyre, t cilve u kan premtuar edhe nga 50 euro. Bastie sht fituar nga Natalie, e cila arriti q bj seks me 64 mshkuj, ndrsa humbi shoqja e saj e cila pasi kaloi n shtrat me mashkullin e 52 u dorzua dhe nuk kishte fuqi m.

  Pr t realizuar garn e tyre dy studentet kan mar me qira sejcila nga dy dhoma me nga 150 euro, n nj shtpi takimesh n Kolonia.
  Dy studentt mshkujve n lajmrimin e tyre n interenet, u kan ofruar eksperienc t jashtzakonshme dhe shprblim prej 50 eurosh. N kt gar jan paraqitur 1800 mshkuj t moshave t ndryshme.
  Dy vajzat jan habitur nga ky interesim I madh I mshkujve, ndrsa interesimi I tyre u ka forcuar bindjen njra tjers se cila sht me e fort, do t knaqen me seks.

  Phew ...ajo Natalie ishte e eger. Kjo Tina mu lut qe te rrija dhe pak ...u merzita ,, i mora leket dhe ika. Ishall nuk kan shkrujt nai gjo per mu aty se na nxorren bojen....S'maj mend se kush mi mbajti boxers.....

 8. #8
  Dash...me kembore Maska e Toro
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  CALIFORNIA
  Postime
  1,406
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 21 postime
  Asaj Tines me duket i ka qellu ndonjoni qe ka marre Viagra apo Cialis.....E di si thone kur ke "efekte anesore" psh nese ke erection me teper se 4 ore......"Call a doctor"......Ka mendu miku me Viagra apo Cialis...."Hell no....If I have erection for more than 4 hours....I'm calling a hooker....or.....go to Tina and win 50 Euro!"
  "Who is John Galt?"

 9. #9
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  si nuk u ngrejne nji lapidar ktyre me aman ....biles ti japin cmimin "nobel" ..lol

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e R2T
  Antarsuar
  18-04-2003
  Postime
  1,062
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  - Hej James, ke zene rradhen ti?
  - Po po une jam i 30. Po ti?
  - Une i 45-ti. Ti Zylyftar i sajti je?
  - Une jam i 65-ti.
  - I 65-ti?? Thua te veje aq?
  - PO tani ku di une, ato deri ne 100 kane vene ne rresht, nuk i dihet deri ne sa vete.
  - Ne ca ore e zure rradhen?
  - Nga ora 6-te, u ngrita shpejt e vura nje tape qumshti. Po kishin ardhur nja 15 Turq para meje qe ne oren 5 e ma prishen muhabetin.
  ------ Pas nates-----
  - E Zylyftar mbete pa gje e?
  - A ti dhejs racen. Kur vajta une s'mbeti gje, e kisha bere gati i kisha vene dhe ate llastikun siper, po se c'me hodhen dhe ca lengje mbi te, sa i afrohem une i mbylli kembet ajo ******.  -------

  Po mire kjo kinezja se mbase aq di...po ju te tjeret ku ju con mushka. 64 brenda nje nate?? Supozojme se nata eshte 8 orarshe. Tani qe nje gaxhgaun te mbaroje pune duhen te pakten nja 10 minuta. Se dhe sikur ta keti gati e ta mbaje ne dore ai merhumi e tu qendroje pas shpine kur po bejne hibi-dibin duhen nja 2 minuta per te vene prezervativin per ti hedhur ca KY jelly (se pas te 5-tit ajo do jete bere e thate si Saharaja). Tani 10X 64= 640 minuta. 640:60= (pothuajse) 11 ore. Pra i bie qe kjo Natalia te kete qendruar me kembet hapur 11 ore pa pushim (dhe prape nuk eshte brenda nje nate). Konsidero ndonje merhum qe nuk e ka bishen ngritur ( se helbete dhe meshkujt duan njecike foreplay) dhe i duhet te englidiset me te nja 2-3 minuta dolem ne 15 ore. E vetmja menyre qe kjo Natalia ti kete mbaruar keta te 64 per 8 ore eshte ti kete mbajtur nga 3 ne te njejten kohe (ne cdo vrime) dhe atehere i bie te kete patur 20+ seanca. Dhe Lolo Ferari do kete probleme ti kete te treja vrimat e bllokuara per 4 ore rrjesht, jo me kjo Natalia.
  Jeta eshte aritmetike Ollimbi.....
  Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Kinezja
  DORTMUND, 11 GUSHT

  Dy studente nga Dortmundi I Gjermanis, kan vn bast pas nj grindjeje se cila prej tyre mund t ndrroj m shum burra brenda 24 orve. Shoqet Natalie dhe Tina kan sfiduar njra tjetrn n garn t cilan e kan publikuar n interenet, ku n t njejtn koh kan krkur konkurent pr garn e tyre, t cilve u kan premtuar edhe nga 50 euro. Bastie sht fituar nga Natalie, e cila arriti q bj seks me 64 mshkuj, ndrsa humbi shoqja e saj e cila pasi kaloi n shtrat me mashkullin e 52 u dorzua dhe nuk kishte fuqi m.

  Pr t realizuar garn e tyre dy studentet kan mar me qira sejcila nga dy dhoma me nga 150 euro, n nj shtpi takimesh n Kolonia.
  Dy studentt mshkujve n lajmrimin e tyre n interenet, u kan ofruar eksperienc t jashtzakonshme dhe shprblim prej 50 eurosh. N kt gar jan paraqitur 1800 mshkuj t moshave t ndryshme.
  Dy vajzat jan habitur nga ky interesim I madh I mshkujve, ndrsa interesimi I tyre u ka forcuar bindjen njra tjers se cila sht me e fort, do t knaqen me seks.


  e lexova ket lajm para dy-tre ditesh ne nje prej gazetave ketu... le pa e kishin bo lajmin gati gjysem faqe a thu se ishte ndonje eveniment i rendesishem..

 12. #12
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  posiiiiiiiiiiii

  ca prej atyre as 10 sekonda si kan arrit

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  titulli me lajmin nuk perputhet:

  Dy studente nga Dortmundi I Gjermanis, kan vn bast pas nj grindjeje se cila prej tyre mund t ndrroj m shum burra brenda 24 orve.
  Kane punu nate e dite dmth-ne...

  hajde vullnet hajde...

Tema t Ngjashme

 1. Ndrroi jet kompozitorja Dhora Leka
  Nga Brari n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 14:35
 2. Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-11-2006, 05:27
 3. Studentja 20 vjecare vret shoqen e dhomes per te dashurin
  Nga zeus n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 12-01-2005, 20:21
 4. Simbolet fetare dhe institucionet publike
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 24-04-2004, 14:24
 5. Ndrroi jet Ferdinand Deda
  Nga Eni n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-09-2003, 08:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •