Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 76 prej 76
 1. #61
  Perjashtuar
  Antarsuar
  01-03-2009
  Vendndodhja
  tu pi pi pi. DoLLi Qe Paraqet Rrezik.. RaKi_BMW@hotmail.com
  Postime
  374
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Diesel Industry Lexo Postimin
  Te me paguaje nuk e haja!


  ca ha ti pica roma
  apo sanduic me coca cola ?!
  po ku ka si kukureci re dhe i dopje raki aty ohhhhhhhhhh si shkon gjaja ma e mir mbot (:

 2. #62
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  113 falenderime n 103 postime
  Nje here ne 15 vjet, ja vlen
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 3. #63
  MARIO BISCHIN Maska e evis88
  Antarsuar
  05-03-2010
  Postime
  92
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  http://3.bp.blogspot.com/_PCodvhVMpe...uU/s320/10.JPG

  po me pelqen shume kukureci.........

 4. #64
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  une vdes


  zorre vici

  kush do ma gatuaj?

 5. #65
  faraone Maska e tutankamon
  Antarsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  37
  Postime
  3,017
  Faleminderit
  3
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga thirsty Lexo Postimin
  une vdes


  zorre vici

  kush do ma gatuaj?
  ncuq,,,,te qingjit jan ma t mira ..loool
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 6. #66
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga tutankamon Lexo Postimin
  ncuq,,,,te qingjit jan ma t mira ..loool
  te femijeve pra


  hajde gatona nje :P

 7. #67
  faraone Maska e tutankamon
  Antarsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  37
  Postime
  3,017
  Faleminderit
  3
  8 falenderime n 8 postime
  mire po mos na vjen pa raki more se te vdiqa...pp

  ja sa te vij barrakaxhija se asaj i vje doresh per ksoj gjojnash..p
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 8. #68
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga tutankamon Lexo Postimin
  mire po mos na vjen pa raki more se te vdiqa...pp

  ja sa te vij barrakaxhija se asaj i vje doresh per ksoj gjojnash..p
  atehere une sjell gjysmen e rakise, sa per vete

 9. #69
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  ueee, c,me leshoj goja leng
  Me paska marr mall per kukurec...

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Uuuuu, qenka me mushkeri,
  mushkerine nuk mund ta ha edhe nese me rri kush me revole te koka.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 11. #71
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Po ishte e shijshme, e ha qe cke me te! I don't care cka brenda.

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Pinke, ti qenke ueee,
  una s'mund ha noj gjo pa dite cfare ka brenda.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #73
  i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
  Antarsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  ne toke
  Postime
  2,222
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  A e din dikush me tregu se si pregatitet kukurreci,pasi nuk kam ngren kurr.flm.

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Antarsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  po pse na e kujtuat kukurecin
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 15. #75
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga jesy Lexo Postimin
  po pse na e kujtuat kukurecin
  edhe dy muaj

  mos me tundoni


 16. #76
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Akoma ekziston kjo tema e kukurecit????

  Bahhhhhh sa e shpifur qe eshte,kur e kujtoj dhe kur e shikoj,se per te ngrene sbehet llaf
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Prshtypjet gjat vizitave n Shqipri!
  Nga Brari n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 05:43
 2. Atij/asaj i pelqen...
  Nga Silk n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 83
  Postimi i Fundit: 01-08-2006, 13:56
 3. parfumi/kolonja qe ju pelqen te seksi i kundert :)
  Nga FierAkja143 n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-04-2006, 15:21
 4. Cfare ju pelqen tek vetja?
  Nga Rebele n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 18-11-2005, 20:42
 5. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •