Close
Faqja 21 prej 23 FillimFillim ... 111920212223 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 401 deri 420 prej 452
 1. #401
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga nausika
  po Kurve-Lesh-i???
  Kjo ne fakt eshte "Kurv-e-lesh" "wh-ore&hairy"
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 2. #402
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Manulaki
  Kjo ne fakt eshte "Kurv-e-lesh" "wh-ore&hairy"
  whorehair--hurray?
  TBD

 3. #403
  . Maska e nausika
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Larsus
  whorehair--hurray?

  lol...ose hurrayyyyyy...a hairy whore

  po Ma-murr-aj
  When in Doubt, Act Stupid!

 4. #404
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Vernik-Nik's hole
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 5. #405
  E Lir! Maska e KaLTerSi
  Antarsuar
  27-10-2003
  Vendndodhja
  NYC.
  Postime
  852
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  you guys...
  nooo
  Te vret veshin whorehair (and an image of a russian woman hits me), me dukeni si emigrant pa letra qe skeni bere asnje klase ESL-i. Hairy Whore po, ka lezet. Te pakten eshte gramatically correct

  tjetra tani,
  Mirdita - the city of goodday or good afternoon?

  dhe kaq,
  Toleranca, eleksiri i liris.

 6. #406
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga nausika
  lol

  po Ma-murr-aj
  Hi mom's dog

  Pe-qini --- threadfu*ker
  Ndryshuar pr her t fundit nga Larsus : 16-09-2005 m 16:24
  TBD

 7. #407
  . Maska e nausika
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Larsus
  Hi mom's dog
  .loooooooooooooooooooooooooooooool...

  tani:

  Hi-marre=?
  When in Doubt, Act Stupid!

 8. #408
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga nausika
  .loooooooooooooooooooooooooooooool...

  tani:

  Hi-marre=?
  AshGraber lolololol
  TBD

 9. #409
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Plase - (ndihme me kete, nuk mendoj dot nga te qeshurit.... )
  Zervaske-Catch Vaske
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 10. #410
  . Maska e nausika
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Larsus

  Pe-qini --- threadfu*ker
  or...From Fuc*k's Land (from : where are you from???)
  When in Doubt, Act Stupid!

 11. #411
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Le te hapim nje teme te re me keto, perpara se te na mbyllin kete "me shprehjet qe nuk gjenden ne libra"

  Ku te shpie mushka!!!!
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 12. #412
  . Maska e nausika
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  Ne kete rast, kush ishte mushka???...lol Manulaki....te takon ty ta hapesh temen e re dhe te besh copy and paste te gjitha mesazhet ketu se jane priceless
  When in Doubt, Act Stupid!

 13. #413
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Ok kalojme te t'futmet

  Ja futi sa krahu

  E futi dhe se qiti me

  U futsh dhe mos dal'sh me lol

  Ja ka mbledh rrup- sup

  Ja ka mbledh naaa 8 me 2
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 14. #414
  E gjifa Maska e Henri
  Antarsuar
  14-04-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Mosha
  41
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  e mo mire se po shkruaj une nje post te gjate me ca shprehje dhe komente dhe mbyllet tema Mesimet nxirrini vete.

  e lagu s'e lagu - per ata qe nuk e dine, ketu eshte fjala per bishtin e dhelpres. Dy krushq ishin buze perroit dhe shohin nje dhelper qe kaplon perroin. Njeri tha e lagu bishtin dhelpra tjetri thoshte jo e keshtu u vrane e u prene per bishtin e dhelpres (a mustaqet e Celos :-)

  Kjo e dhj*ere, kjo e permjere (ose kete e ka zene pika e shu*es kete s'e ka zene) - ky robi (filani pra mo) ish nisur per rruge e kish nje shporte me qershi. Ne darke u ul by*the udhes e para se te flinte hengri qershi sa plasi e pastaj te tjerave u beri shurren siper. Ne mengjes rrota kur u ngrit i haheshin prape qershi e iu fut atyre te permjerave duke i ngrene e duke thene: kete s'e paska zene pika e shu*rres... kete e paska zene loool

  Kur te vjen veza tek b*tha, kerkon furrik - per ata qe i lene gjerat ne minuten e fundit e pastaj vijne verdalle si pule pa koke.

  O Balo te rente tnja e ke te keqen nga brenda - ky eshte varianti shqip i Et tu Brutus?! Tenja eshte semundje pulash.

  Ku rafsha mos u vrafsha - ose oj brroj, ose ha muo pi muo.

  E hedh shu*rren maje gjembit - kur e vret lart e larg e nuk e shkumos fare

  Tani ma mbaroni pak kt m poshte:

  C'kemi andej nga katundi?

  -......

  gjithashtu ma perktheni pak Ura Vajgurore
  Perndia nuk sht mace...

 15. #415
  . Maska e nausika
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  Kjo eshte per mburravecet (ose per ish punetoret e dalluar te kooperatives)

  Nuk punohet arra me levdata
  por me kazma dhe lopata
  When in Doubt, Act Stupid!

 16. #416
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Po pi macja uthull.

 17. #417
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  Vajti burri ne Patos .
  Vajti shyl, e ktheu llos

 18. #418
  i paedukuar Maska e Fortis Viatorus
  Antarsuar
  14-09-2005
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Qengji i mire py dy dele
  Condoms me lekure qengji jane me te mirat
  Pi qengji servil pi tere kopene

 19. #419
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Futja Pordhes, gri sallate,

  kemi rrugen per ne Kombinat....

  ajo gje aq e pat....

  C'me merziti Buthen, ....

  Me Cau Tra-pin...

  Mu be rrodhe,

  Mu be si burri nones
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 20. #420
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Mi cofe morrat.

  Je ba si perralla e mushkajes.

  Pordhi kali n'der te hanit.

  Ti ke andrra ne beze.

  Shtat e hije mend as i fije.

  Ali Hoxha, Hoxha Alija.

  Kur te bajne gjeli ve.

  Asht ba mu k'ja me facolete te kuqe.

  Fukaraja mas lind edhe nqs lind mas rr'nofte edhe nqs rr'non vdekt.

  Ca din dhia ca asht tagjia.

  Fol me ty e rruje ve te zime.

  E leshon fjalen si lopa baglen.

  Shkruaje ne akull.

  Birat e gardhit e fjalte e hallkut si myll kush....

  Peshk pa hale, e shpi pa fjale s'ka.

  Lypa ka faqen e zeze po pa gja s'te len.

Tema t Ngjashme

 1. Polifonia Popullore
  Nga Eni n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 15:27
 2. Shprehje popullore q nuk gjenden npr libra (3)!
  Nga PINK n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 297
  Postimi i Fundit: 23-12-2010, 19:23
 3. Muzika popullore ne dileme.
  Nga ChuChu n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-05-2009, 16:00
 4. kostumet popullore
  Nga olimpiadisti n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2009, 19:27
 5. Shprehje popullore q nuk gjenden npr libra
  Nga Hyllien n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 285
  Postimi i Fundit: 17-05-2005, 04:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •