Close
Faqja 33 prej 33 FillimFillim ... 23313233
Duke shfaqur rezultatin 641 deri 653 prej 653

Tema: Parfume

 1. #641
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  501 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Parfume

  Mua me jane bere 4 cop kam burberryn akoma kam jadore kam nje biu qe e kam fiksim edhe ky i fundit akoma se kam paree poooor po vjen me avion from Germanyyy.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #642
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Parfume

  Buse woa,
  gjithmon t'vijne gjonat ty nga gjermania?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 3. #643
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  501 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Parfume

  poooo njoh shume nga gjermania dhe duke qene se jam me e vogla qe punoj me ta gjithnje me sjellin dicka. E sheh qe eshte mir te jesh e vogel nganjerrr
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 4. #644
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Parfume

  Buse, u deshka me punu me ty, per ta pa se eshte mire.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 5. #645
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  501 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Parfume

  po hajde bujrum po ka cmim te larte puna me muaaa
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #646
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Parfume

  Buse,
  po una e shes traktorin vetem t'punoj me ty.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 7. #647
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  501 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Parfume

  e di e di na hape barkun
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. #648
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Parfume

  Buse mos
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 9. #649
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  501 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Parfume

  last one shuuuuume i mire
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  martini1984 (27-09-2015)

 11. #650
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,656
  Faleminderit
  633
  177 falenderime nė 162 postime

  Pėr: Parfume

  Bleu de Chanel.

  I fundit i mrekullueshem(thone femrat).

 12. #651
  i/e regjistruar Maska e Selena1
  Anėtarėsuar
  24-02-2016
  Postime
  50
  Faleminderit
  7
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Parfume

  L'eau The One Perfume -By DOLCE & GABBANA (for woman)

 13. #652
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  912
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: Parfume

  Parfumet magjike jane edhe me terheqeset. Psh per te kapur gruan e filan Vipi duhet te numerosh germat e burrit dhe te gruas dhe te lyesh me aq pika sh..rre lakuriqi, por e rendesishme eshte edhe te mbytesh eren(opinionin) e sh...rres me ndonje parfum te famshem. Nese numri i germave te burrit dhe gruas i kalon te 27(aq dite kane muajt tek te kalendari i lakuriqeve dhe fillon ne Shtator) duhet te kalosh ne muajin tjeter dhe numri i fundit eshte edhe data e takimit te flirtit te sigurt. Psh me eren e hudres mund te kapesh djaj qiellore te cilet nuk jane aq te vrazhde sa djajte e tokes dhe mund te rregullojne fatin.

 14. #653
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2017
  Vendndodhja
  Ne plazh
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Parfume

  Parfumi me i mire per cdo njeri eshte larja e trupit tre here ne dite ose me shume , ka ca njerez qe hedhin parfume me te shtrenjta dhe prape mbajne era plera

Faqja 33 prej 33 FillimFillim ... 23313233

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •