Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
    Anėtarėsuar
    07-11-2002
    Postime
    3,393

    Biznese tė suksesshme shqiptare.

    http://www.2kgroup.com.al/katalog.pdf

    Ketu keni nje katalog te shitjeve, sherbimeve, aseteve etj. te kompanise 2K Group, qe me te vertete, eshte nje krenari e biznesit shqiptar, e shpirtit sipermarres shqiptar.

    Urime dhe edhe me shume suksese ne te ardhmen kesaj kompanie shqiptare

    Tung Tung

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Era1
    Anėtarėsuar
    19-12-2004
    Postime
    1,307
    Citim Postuar mė parė nga dodoni
    http://www.2kgroup.com.al/katalog.pdf

    Ketu keni nje katalog te shitjeve, sherbimeve, aseteve etj. te kompanise 2K Group, qe me te vertete, eshte nje krenari e biznesit shqiptar, e shpirtit sipermarres shqiptar.

    Urime dhe edhe me shume suksese ne te ardhmen kesaj kompanie shqiptare

    Tung Tung
    Krenaria ?

    Po ishte 2K krenari une nuk di se ē'jane te tjerat.
    2K eshte nje shoqeri politike me shume se biznes.Mgjate duhet ta jetosh realitetin shqipetar qe te shikosh se kush jane krenaria. (Te pakten me aq njohuri sa une kam per shoqerite dhe biznesin ne Shqiperi)
    Firma ime eshte : SHQIPTARE

  3. #3
    Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
    Anėtarėsuar
    07-11-2002
    Postime
    3,393
    Era
    Une lexoj Shekullin e Biznesin perdite, dhe keto gazeta duken te jene goxha te pavarura, pra nuk shihet asnje perkrahje e tepert qeveritare pervec perkrahja per Edi Ramen, natyrisht. Bile keshtu ne pergjithesi, me shume eshte duke e perkrahur opoziten keto kohet e fundit.

    Megjithate, nuk po perjashtoj mundesine e qenies se saj si shoqeri politike, perderisa nuk di shume per kete kompani. Por, une thashe krenari, per vet madhesine e kesaj kompanie shqiptare. Ne duhet te kemi sa me shume kompani te medha e te vogla, dhe keto jane krenaria e biznesit shqiptar. Keshtu qe, i urojme shume suksese te gjitha kompanive shqiptare, sepse keshtu ec para ekonomia shqiptare.

    Tung Tung

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Era1
    Anėtarėsuar
    19-12-2004
    Postime
    1,307
    Dodoni historikisht gjerat e medha jane bosh brenda , rimesua(fasada me nje fjale ashtu si e Bashkise se Tiranes) fsheh molen qe po ha brenda
    Firma ime eshte : SHQIPTARE

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-12-2004
    Postime
    1,681
    Kush eshte ky Koco Kokedhima se me duket si i degjuar ???

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-03-2004
    Postime
    108

    Koco ?

    Koco Kokedhima eshte me origjine nga Himara, i rritur ne Fier dhe ka jetuar dhe punuar ne Fier, ne kohen e Dulles ka qene Sekretar i Rinise se Rrethit Fier. Ne mbas 1990 mori ne zoterim parkun e transporteve qe ndodhet ne Patos dhe aty filloj kariera e tij qe per dite do te arrinte aty ku eshte sot, por biznesi i tij pati nje hov te madh ne vitin 1995-1996 kur bashkepunoi me Agim Sejdine qe erdhi nga Zvicra qe qe hapen shkollen e pare se si te grabisnin parate e shqiptareve me rrugen e mashtrimit fajdet. Ai sot eshte pra Koco Kokedhima nje biznesmen i sukseshem nuk kam degjuar ndonje perfshirje te tij ose pasuria e tij te jete e dyshimte e bazuar ne krime apo ne ndonje rrjet ilegale, gjithashtu eshte dhe pronar i Klubit te Futbollit Apolonia Fier.

Tema tė Ngjashme

  1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
    Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 85
    Postimi i Fundit: 15-11-2022, 22:39
  2. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
  3. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
    Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
  4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 – 1915
    Nga ORIONI nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
  5. Brukseli: Zgjedhjet e 2005, shansi juaj i fundit
    Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 12-04-2005, 14:53

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •