Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 40
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
  Dua ti shmangem vajtjes tek doktori dhe po e bej ketu nje pyetje se mbase ka ndo nje mjek te mire te me shpjegoj
  Para 1 viti e ca pash ne trup 2 njolla kafe e hapur (jo te medhaja, tek stomaku). Nuk ju dhash rendesi. Njera nga ato u zhduk kurse tjetra eshte akoma aty. Mamit i kisha then dhe se kishte mar seriozisht kurse babit ja thash sot dhe do qe te vemi te Henen qe ne mengjes tek doktori te me shikoj...po une sdua se ata prekin shume dhe me vjen guxhuli

  Di njeri pse behen keto dhe a duhet te behem merak?

  flm.
  hahahahahah,tash e pash ket tem,shyqyr qe tu paskan hjek njollat ,paske shpetu pa u gudulis,ncncncn

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  tema mund te mbyllet plz.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tema tani u be interesante...mua sec me kane dale nja 2 pucra ne kurriz.....si tja bej? Fierake1079056856098 ke ndonje ide?

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  lol po pse talleni nje here?

  tema ishte seriozisht kur u hap prandaj ishte hapur tek ky nenforum.

  nejseee

 5. #25
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
  Dua ti shmangem vajtjes tek doktori dhe po e bej ketu nje pyetje se mbase ka ndo nje mjek te mire te me shpjegoj
  Para 1 viti e ca pash ne trup 2 njolla kafe e hapur (jo te medhaja, tek stomaku). Nuk ju dhash rendesi. Njera nga ato u zhduk kurse tjetra eshte akoma aty. Mamit i kisha then dhe se kishte mar seriozisht kurse babit ja thash sot dhe do qe te vemi te Henen qe ne mengjes tek doktori te me shikoj...po une sdua se ata prekin shume dhe me vjen guxhuli

  Di njeri pse behen keto dhe a duhet te behem merak?

  flm.
  Njollat ka shume shance te jene shkak alergjie ushqimore.
  Shiko ushqimin qe te shkakton.Mund te jete shkak edhe lloji i sapunit qe perdor.
  Perdor sapun me moisterizer,jo thjesht sapun deodorant.
  Te njolla kafe njome me pambuk me leng limoni.Pastaj kur thahet perdor glicerine krem dhe aloe vera.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 12-06-2009 mė 19:29
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #26
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  persh benseven11....


  po shenjat e kuqe ne trup,,,pulla te kuqe te vogla??? ca shenje jane? dhe a din ndonje efekt anesor qe mund te shkaktoje Tableti Warfarin??


  ta di per nder shum nqs me ndihmon. Homza

 7. #27
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  35
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
  lol po pse talleni nje here?

  tema ishte seriozisht kur u hap prandaj ishte hapur tek ky nenforum.

  nejseee
  Te vdes une per ty, mjafton qe iken njollat kjo ka rendesi, po leri te pellasin keta gomeret ketu.

  Filakia pola. (Filika eno)
  E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

 8. #28
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Era1 Lexo Postimin
  Edhe une kam pasur disa njolla te tilla . Mbasi jam vizituar kam marre nje pomad (qe per dreq nuk ja kujtoj emrin) dhe pasi i lyeja me te pas dy tre oresh me iknin.
  Mua me dilnin na fundi i prillit dhe mjeku me tha qe ishte nje lloj reagimi i lekures ndaj diellit te majit i cili ka efekt shume mbi lekuren.
  Ja gjete emrin ksaj Pomades se dhe un dua te heq ca njolla qe me ka lene dielli te shpatullat.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 9. #29
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
  Dua ti shmangem vajtjes tek doktori dhe po e bej ketu nje pyetje se mbase ka ndo nje mjek te mire te me shpjegoj
  Para 1 viti e ca pash ne trup 2 njolla kafe e hapur (jo te medhaja, tek stomaku). Nuk ju dhash rendesi. Njera nga ato u zhduk kurse tjetra eshte akoma aty. Mamit i kisha then dhe se kishte mar seriozisht kurse babit ja thash sot dhe do qe te vemi te Henen qe ne mengjes tek doktori te me shikoj...po une sdua se ata prekin shume dhe me vjen guxhuli

  Di njeri pse behen keto dhe a duhet te behem merak?

  flm.


  Zogo se di por une kam nje njoll ashtu sic e ke pershkruar ti ne anen e djatht te stomakut dhe e kam prej moshes 5-6-7 vjecare nuk e di edhe une sakt dhe prej ateher deri tash nuk ka ndrishu dmth ka mbetur ashtu,dhe sbesoj se do ishte ndonje shqetsim shum i madh per te,por prap se prap eshte mire nje kontroll te mjeku.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 10. #30
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Tash e verejta se ti qenke sheruar ndersa mua me mbeti njolla kuku sa mvjen inati.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 11. #31
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Shenja vdekje.

  E hengri dhe Fierakja
  Feel the pump √

 12. #32
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-06-2009
  Vendndodhja
  webcam or email ne tek tvsh21@yahoo.com
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Black_Mamba Lexo Postimin
  Tash e verejta se ti qenke sheruar ndersa mua me mbeti njolla kuku sa mvjen inati.
  megjithese u them me shaka lekura e ketij penisi tim ka qene dikur lekure gjarpri ca u sherova, po i tmerron femrat i duket penisi gjarper i vertete.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga tvsh Lexo Postimin
  megjithese u them me shaka lekura e ketij penisi tim ka qene dikur lekure gjarpri ca u sherova, po i tmerron femrat i duket penisi gjarper i vertete.
  mos ke pa gjo onderr sikur je Nkono i Kamerunit,

  o

  taveshteti...

  lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. #34
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  mos ke pa gjo onderr sikur je Nkono i Kamerunit,

  o

  taveshteti...

  lol
  TVSh-ja ose ka lind i tille ose ben vete sikur eshte i tille (manget) lol
  La vita č bella...

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-10-2009
  Vendndodhja
  turist nė Shqipėri .....I wish to be Eagles, the country went to the country when to be alone, to sit - in your arm My mother Albania, in my heart have to be the only You.
  Mosha
  38
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te tilla njolla jan per munges vitaminash.

 16. #36
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Alkolisti Lexo Postimin
  te tilla njolla jan per munges vitaminash.
  Njollat e mungeses se vitaminave jane zakonisht te bardha, ndersa kafe jane tamam ato te diellit, qe i dalin zakonisht femrave pas 20 vjeceve e qe shtohen jashte mase gjate shtatezanise. Pastaj ka edhe njolla gri, qe jane kerpudha e keto po qe jane te demshme, sepse jo vetem shtohen, por jane edhe ngjitese; prandaj kujdes nga njollat
  La vita č bella...

 17. #37
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-10-2009
  Vendndodhja
  turist nė Shqipėri .....I wish to be Eagles, the country went to the country when to be alone, to sit - in your arm My mother Albania, in my heart have to be the only You.
  Mosha
  38
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  era, munges seksuale duhet tket pra  PS: po ku mer vesh nga gjate shtatezanise, ti era e ke provu ?
  kur se ke provuar gja pse flet kote?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 18. #38
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Ka gjera qe dihen edhe pa u provuar mer Alkolisti. Pastaj ti e di qe nje vajz eshte vajz edhe se vete s'je vajze lol Apo jo?!

  Besoj se rrethohesh edhe nga njerez te tjere, vellezer, motra, shoke e shoqe, prinder etj e ndoshta mund t'i kene ndodhur edhe ketyre, prandaj ne kete rast nga eksperienca e te tjereve meson ti
  La vita č bella...

 19. #39
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-10-2009
  Vendndodhja
  turist nė Shqipėri .....I wish to be Eagles, the country went to the country when to be alone, to sit - in your arm My mother Albania, in my heart have to be the only You.
  Mosha
  38
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  era,.... ndryshe kur ngjon, ndryshe kur e provon

 20. #40
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Alkolisti Lexo Postimin
  era,.... ndryshe kur ngjon, ndryshe kur e provon
  Me pak fjale po thua, qe nje doktorr nuk mund te jape ide mbi nje semundje, nqs nuk e kalon vete semundjen lol

  S'kam me komente per te bere...
  La vita č bella...

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Berisha tė ikė, kryeministri i ri nga PD.
  Nga Dajti nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 21-12-2009, 02:38
 2. Stomatologji
  Nga Shpirta nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 83
  Postimi i Fundit: 20-01-2009, 05:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •