Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  anetar i rregullt Maska e fioreal
  Antarsuar
  05-07-2003
  Vendndodhja
  Ne planetin Toke
  Mosha
  38
  Postime
  124
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Viz nj javore pr n Angli

  Para 2 ditesh ca miqte e mi me treguan per nje rruge te re per te shkuar ne Angli dhe duke ditur deshiren time per te shkuar atje ma treguan.Behet fjale per nje vize 1-javore te rregullt por qe kushton 7 mije euro.Doja nje mendim te sinqerte nga ata qe jetojne ne Angli a ja vlen te harxhosh nje shume te tille.Do te pranoja te gjitha keshillat e sinqerta.Faleminderit
  ..I grandi ci sembrano grandi fino a quando stiamo in ginocchio...

 2. #2
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga fioreal
  Para 2 ditesh ca miqte e mi me treguan per nje rruge te re per te shkuar ne Angli dhe duke ditur deshiren time per te shkuar atje ma treguan.Behet fjale per nje vize 1-javore te rregullt por qe kushton 7 mije euro.Doja nje mendim te sinqerte nga ata qe jetojne ne Angli a ja vlen te harxhosh nje shume te tille.Do te pranoja te gjitha keshillat e sinqerta.Faleminderit
  E/I nderuar antar/e te paguash ate shume per te arritur ne Angli eshte nje budallik besoi per nje vize 1 javore,lind pyetja pse?

  1}Ne Angli as mos e mendo se merr me letra
  2]Kthimi i emigranteve eshte ne kulem,nese kapesh dhe s`ke asnje dok denoheni me 2 vjet burg.
  3}Nese dikush mban pergjithesi per ty dhe ti s`ke asnje dok ai person denohet.
  4}Te Gjesh pune [pa dok eshte shume e veshtire].

  Gjithe Te Mirat.

Tema t Ngjashme

 1. Popullsia shqiptare n Mal t Zi
  Nga Blerim London n forumin Shqipe nga Mali i Zi
  Prgjigje: 124
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 14:37
 2. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-10-2004, 18:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •