Close
Faqja 9 prej 17 FillimFillim ... 7891011 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 180 prej 336
 1. #161
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Antarsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,333
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Per qytet me jetu me pelqen Parisi se kam qen 1 her dhe me pelqeu shum, dhe per shtet me pelqen Portugalia nuk kam shkuar asnjehere, por kam digju qe esht shtet shum i bukur!

 2. #162
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-04-2005
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  AMAN ERE EDHE JU SHQIPTARET E BENI KETE PYETJE KOT FARE. PO NE SHQIPERI ERE NE SHQIPERI. PSE DUHET ME PUNU SI KAFSH DUKE NDERTUAR vendet e tjeter qe skan mundesi te zvhillohen pa ndimen e emigranteve. Po te kishte shqiperia gjithe emigranted qe jane jashte shqiperise edhe te ishte e pashkuar ne Kosoven edhe Krahinet e tjeter qe i perkasin shqiperise, popullsia jone do te jet afersisht 12 million +. Me kete popullsi shqiperia me aftesite e saj mund te krikoj nje superfuqi ne gadishullin ballkanik!

 3. #163
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga OltiNushaj
  AMAN ERE EDHE JU SHQIPTARET E BENI KETE PYETJE KOT FARE. PO NE SHQIPERI ERE NE SHQIPERI. PSE DUHET ME PUNU SI KAFSH DUKE NDERTUAR vendet e tjeter qe skan mundesi te zvhillohen pa ndimen e emigranteve. Po te kishte shqiperia gjithe emigranted qe jane jashte shqiperise edhe te ishte e pashkuar ne Kosoven edhe Krahinet e tjeter qe i perkasin shqiperise, popullsia jone do te jet afersisht 12 million +. Me kete popullsi shqiperia me aftesite e saj mund te krikoj nje superfuqi ne gadishullin ballkanik!
  jam dakort

 4. #164
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Edhe une jam dakort. :P


  Per veten time du te jetoj a Roma o a Parigi!!!!

  HOLLAND...

 5. #165
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Qe te kendosh kenge napoletane ? ;p

 6. #166
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Yes. Qe te kendoj ato, ku ka me bukur! Qe te me zej shpirti qetesi. Jo se ketej s'kendohet, madje ka me shume variacion, por Roma dhe Parisi, jane jo vetem kryqytete te shteteve perkatese por edhe te botes njekohesisht.

  Edhe pse mbase sdo jetoj atje, do kisha shume qejf qe here pas here te kaloja kohen ne Paris.

  Esque tu parlais francais?

  lol
  HOLLAND...

 7. #167
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Anglisht , Shqip dhe pak Italisht ....
  ;P

 8. #168
  Perjashtuar
  Antarsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  268
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Japoni.

  Ne nje nga ato qytezat piktoreske , ku arkitektura e vjeter eshte ruajtur me merak. Ku edhe traditat e tyre te vjetra jane aq shume te dashura e te rrespektuara nga njerezit e vendit .

  E tamam per barazpeshe do kisha edhe nje apartament ne Tokyo - Akihabara . Kryeqyteti i botes elektronike moderne.

 9. #169
  i/e regjistruar Maska e orivlora
  Antarsuar
  28-02-2004
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  35
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ketu ku jam jam mire por me mire akoma do te isha ne shqiperi dhe kam qene shume here pothuajse cdo behar shkoj tek halla ime ne canada por gjithashtu dhe ne shqiperi por lolllll kam frike shume te them te drejten te udhetoj shume ore ne aeroplan por si vendi i jot nuk ka
  [FONT="Arial Black"]live like you were dying[/FONT]

 10. #170
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  hmmm me shum se di po mbase do thoja europa por me mir them usa se me pelqen ktu sa per shqiperin vendin ku linda se besoj

  po pse jo ne ne nje ishull pa njeri vetem un me 7 femra ajo do ihste me e mira

 11. #171
  kapedani Maska e don zuani
  Antarsuar
  30-12-2005
  Vendndodhja
  moon
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Ku dua te jetoj

  Shume nga shkrimet e mesiperme ngaterrojne vendin qe duan te jetojne me vendin qe duan te vizitojne.
  E cfate do besh ne tajlande? Eshte vend i mrekullueshem te kalosh nje vere dhe kaq.
  Per mendimin tim realist:
  -- vendi me i mire per te jetur do ishte shqiperia po qe se do kishte rregull, nuk do kishte rremuje, korrupsion, te kishte mentalitet tjeter dhe te zhvillohej edhe ca.
  --meqe e mundesia e mesiperme nuk eshte e mundur tani per tani do te doja te jetoja ne nje qytet me jete nate, no crime, me gjelberim, prane detit, ku te kesh nje pune te mire, shoke dhe shoqe te kalosh kohen ne ndonje lokal buze detit.
  --nqs ndonje njeri di ne nje vend te tille ju lutem me tregoni.

 12. #172
  H 2 S O 4 Maska e `Ac|D`
  Antarsuar
  13-05-2006
  Vendndodhja
  Kush E Gjen 1000000000000000000 $ :)
  Postime
  96
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une Do Kisha Shume Qejf te Jetoja Ne Spanje ,,,,, Sidomos Ne Ibiza Ku Aty Behet Jete
  DaNg3r StAy AwAy Fr0m M3

 13. #173
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  Ne Lubjana .
  Eshte Nje Vend I Mrekullueshem ,dhe Ka Nje Bukuri Te Mahnitshme .

 14. #174
  Love AL & AF Maska e rezzy
  Antarsuar
  06-05-2006
  Vendndodhja
  Per momentin ne Afrike, Burundi
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per mua vendi me i bukur te jetosh eshte ne Kenya,Mombasa.
  Duhet te shkoni qe ta shikoni se me fjale nuk mjafton.

 15. #175
  Cobra1 Maska e Cobra1
  Antarsuar
  18-01-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Qe te mundesha te vizitoja gjith vendet prrallore qe mund ta quajm neper bot nuk do me mungonte inisiativa dhe deshira. por qe mund te jetoja i lumtur dote preferoja vetem ne vendlindjen time Shqiperi

  Faleminderit Borshi ne emigrim .

  A Lleshi

  DUAJE VENDIN TEND ME SHUM SE VETEN
  Ndryshuar pr her t fundit nga Cobra1 : 20-10-2006 m 20:12

 16. #176
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Une do vete ne shipshan kur te asfaltohen rruget.

 17. #177
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Antarsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Homza
  Une do vete ne shipshan kur te asfaltohen rruget.
  ku asht ku vend mo????


  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  po
  se harrova
  eshte aty
  sa hyn ne kine
  dera e pare djathtas

 18. #178
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  PO a u lodhe? pergatitjet per miss bjeshka 2007 si po shkojne, ka er ta ra bore shum si per zotin vetem ne dalshin misat me cizme se ne llastyk te holla ngrihen byfsh hahahaaaaaaaaa.

  Kemi marre nje premtim elektroal me date 1 korrik qe rruget do na asfaltohen edhe shpresojme na rrijme n'dill e bojm hije.

 19. #179
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Antarsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Homza
  PO a u lodhe? pergatitjet per miss bjeshka 2007 si po shkojne, ka er ta ra bore shum si per zotin vetem ne dalshin misat me cizme se ne llastyk te holla ngrihen byfsh hahahaaaaaaaaa.

  Kemi marre nje premtim elektroal me date 1 korrik qe rruget do na asfaltohen edhe shpresojme na rrijme n'dill e bojm hije.
  hahahaha
  ej
  a po vjen se i kam marre dy ftesa nga koleget e bashkise fqinje

 20. #180
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Ca ftesash mer, me zgjedh misin vi ne pupa te vrapit vec me e bo ne mushk pjesen e rruges prej ku me len makina

  Ti shko merr pjese ne konkurrim ket vit, me fitu nuk ki shansa se e kan bo me pesha te ronda, vallai i kom pa misat ne sfilaten numer 3 me boria ka 40kg ne shpine, njona qe nuk ju drishke koma ajo e fitoj, per Zotin ty kish me te ra te fiket me 40 kg ne shpine hahahaa
  Ndryshuar pr her t fundit nga Homza : 20-10-2006 m 20:38

Faqja 9 prej 17 FillimFillim ... 7891011 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A ju plqen t jetoni n Florida ??
  Nga I LOVE FLORIDA n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 253
  Postimi i Fundit: 29-01-2015, 09:32
 2. Prgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 21-06-2006, 18:38
 3. Abuzuesit seksual n zonn ku jetoni
  Nga PINK n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 30-03-2006, 19:25
 4. Pr k jetoni?
  Nga Rebele n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 13-05-2005, 15:20
 5. Hej Rinia qe jetoni ne Angli pse nuk takohemi ndonjehere
  Nga Englander n forumin Shqipe n Evrop
  Prgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 24-04-2005, 11:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •