Close
Faqja 12 prej 17 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 336
 1. #221
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  ketu ku jam dhe nuk do doja ne nji vend tjeter...
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 2. #222
  u & i Maska e xlindax
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  32
  Postime
  734
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Eliona Lexo Postimin
  Jemi te gjithe te ndare nga c'do ane e botes. Ne kete teme te diskutojme ne c'vend te pelqen te jetosh, edhe ne qofse nje nga juve jeton ne kete qytet jipni te mirat dhe te keqiat e vendit.

  CuBa !!!!!
  Ogni xsona che passa nella mia vita unica...
  Xk lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

 3. #223
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Do doja te jetoja ne Danimarke.

 4. #224
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Antarsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime n 11 postime
  Jetoj aty ku s'e kam menduar qe do jetoja.Por do te me pelqente te jetoja ne Londer ose Sydney.Ditet e jetes sime dua ti ngrys ne Shqiperi
  Elegance is an attitude.

 5. #225
  ElBaSaNi Kampion Maska e ElbasanBoy
  Antarsuar
  18-02-2006
  Vendndodhja
  Ne Kerthis te shqiperise
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nuk ben keq te jetosh per nje fare kohe jasht vendit tend..
  Kshu qe do te preferoja London sepse i perket edhe vendi i te dashures time
  Por dite e fundit te jetes time do ti kaloja ne Elbasan ne qytetin tim te lindjes
  Gjithcka qe kam gjithcka qe me rethon esht per.........

 6. #226
  ' Maska e Earta
  Antarsuar
  11-08-2008
  Postime
  339
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Aty ku jam lind, ne Prishtine.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Earta : 19-08-2008 m 17:52
  **** ** ** ***** ** ***!

 7. #227
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  welcome tek Elbasani mke
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 8. #228
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime n 58 postime
  Citim Postuar m par nga BaBa Lexo Postimin
  welcome tek Elbasani mke
  Babe ate bmv e keni dhi fare .
  Ku ka me mire se n'tirone.

 9. #229
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  drague, po ban vaki momentalisht jam larg elbasanit

  line tironen se kerrcet vecem grapa LOOL
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 10. #230
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  jetesa ma e mire

  pershendeje te gjthe shqipetarve ne gjithe boten

  une quhem cufi dhe momentalisht jetoj ne japoni

  dhe deshira ime eshte qe ne t ardhmen te jetoj HAWAI

 11. #231
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Puhiza Lexo Postimin
  Vetem ne Tirane jetohet....te tjerat jane kot fare....e kush do me thote "gjes" mua atje? Po "pacim"?..Nccecececec
  ke shume te drejte edhe une ashtu mendoj se vetem ne shqiperi jetohet me mire
  pamvarsisht qe tani jetoj ne japoni po mendoj qe te kthehem sa me shpejt aty ne vendin tim ku kam lindur :

 12. #232
  un Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropoj
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Deshira im eshte te jetoj ne Zvicer Aty Me Pelqen Me Fort
  Mendja sht Dhurat - Shfrytzimi i Saj Mrekulli!

 13. #233
  Syrigana Maska e Kujtim Demiri
  Antarsuar
  04-12-2007
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  31
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Paris
  eshte vendi qe ndoshta ton jeten e kalon atje e nuk din kurgjo per Paris, eshte vend me histori me kulture me natyre te mire per dallim nga qytetet tjera te medha, e shume sene tjera.
  une ni here kame qene...

 14. #234
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Eh po ku ka si ne shqiperi......po cti bosh kur nuk ka siguri etj....me mir me pelqen ktu ku jam tani
  se kam dhe te ardhem e femijve ktu

 15. #235
  Resistant!!!! Maska e Klevi
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  234
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Deshiroja te jotoja ne Spanje ( Katalunja )
  per arsyje se esht ven i nxeht dhe shm i pershtatshem si per klimen edhe per ambjentin qe ka.
  It's nice to be important, but it's more important to be nice...!

 16. #236
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  29 falenderime n 28 postime
  ....................................LAS VEGAS

 17. #237
  Gjithcka e mire ka Fund!! Maska e Warning
  Antarsuar
  21-09-2008
  Vendndodhja
  Prishtine!!
  Mosha
  33
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Do kisha qef te jetoja nje pjes te jetes ne Australi edhe pak ne Canade,por prap te kthehem ku kam lind si Vendi Yt nuk ka

 18. #238
  i/e regjistruar Maska e samer
  Antarsuar
  21-09-2003
  Vendndodhja
  atje ku ka ere te paster dhe qiell te kalter
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ku do jetoja?
  Nje pyetje qe te ben te mendosh atje ku u rrite dhe ku do, te jetosh
  gjysmen jetes time e kalova ne Shqiperi ne Tirane me pushime e veres ne Shkoder dhe ne Vlore,ndersa pjesen tjeter ne disa vende te tjera te botes
  nuk mund te them se atje ku kam qene kam menduar te jetoj per pushime po.
  vendi ku jetoj eshte ishull qe te sjelle qetesi dhe bukuri te rralle ne dimer dhe ne vere gjalleri te cilen dhe une e kerkoj, eshte nje nga ishujt me te bukur ne bote sidomos kur djelli peredon. Eshte nje ishull romantik kaq sa qindra cifta vijne dhe martohen ketu cdo vit. eshte vendi ku do preferoja te jetoja. Santorini, por jetes nuk i dihet

  Vendi im qyteti im Tirana ime ku kam kujtimet me te bukura vitin qe kaloj kur shkova, mu duk nje vend qe pervec kujtimeve te mija nuk kishte asgje tjeter per mua. Gezohesha shume per nderimet qe me vlere jane ber, por une isha si nje e huaj ne vendin tim si nje turiste qe shikon dhe kaq dhe kjo sepse kisha shume vite qe kisha ikur
  Po te kisha nje buton te magjishem dhe te nderroja vitet ajo do te ishte Tirane ashtu sic e lashe shume vite me para dhe ketu sic jam tani

 19. #239
  Beijing
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Beijing
  Mosha
  37
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Qytet per mua ideal per te jetuar eshte Pekini dhe Shanghai. Une jetoj ne Kine prej tre vjetesh. Nuk ke pse te kesh frike nga transporti dhe miliona makina qe levizin cdo dite rrugeve, pasi metroja me shpejtesine, komoditetin dhe cmimin teper te lire te ben te kenaqesh. Kina nje vend i mrekullueshem dhe i mahnitshem.
  Ju pershendes nga Kina e pakrahasueshme.

 20. #240
  tHeKtHi MaMa :P
  Antarsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  40
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  Zg ..............
  if love is the answer, could you rephrase the question?

Faqja 12 prej 17 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A ju plqen t jetoni n Florida ??
  Nga I LOVE FLORIDA n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 253
  Postimi i Fundit: 29-01-2015, 09:32
 2. Prgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 21-06-2006, 18:38
 3. Abuzuesit seksual n zonn ku jetoni
  Nga PINK n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 30-03-2006, 19:25
 4. Pr k jetoni?
  Nga Rebele n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 13-05-2005, 15:20
 5. Hej Rinia qe jetoni ne Angli pse nuk takohemi ndonjehere
  Nga Englander n forumin Shqipe n Evrop
  Prgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 24-04-2005, 11:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •