Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
  1. #21
    i regjistruar Maska e RONI
    Anėtarėsuar
    05-05-2002
    Vendndodhja
    Europe world
    Postime
    58
    Qe ketu http://www.30gigs.com/about/ pastaj kliko Home dhe arrin te kuptosh diferencen nga Google.
    Keta sjane te zote te ndertojne nje web jo sigurine e klienteve
    Unable to connect to MySQL server: 67.15.217.4 : '': Too many connections

  2. #22
    Fshatar i varfer Maska e Chingy
    Anėtarėsuar
    25-09-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    363
    You are currently using 0 MB (0%) of your 2667 MB

    Kush do ftesa per tu rregjistruar te gmail kam une 100 dhe le te me coje nje mesazh privat ketu ne forum.
    Se sei stanco e vuoi morire, pensa a chi sa di dover morire e vuole vivere...

  3. #23
    Nr. 1 Maska e marius
    Anėtarėsuar
    21-08-2005
    Vendndodhja
    Diku afer ferrit...
    Postime
    43
    Don't throw anything away.
    Over 2677.751597 megabytes (and counting) of free storage so you'll never need to delete another message.

    __________________________________
    R3$P3KT3

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Postime
    14
    tung ka mundsi te me tregoni se qka munte te ket dallim Gmail,prej nje E-mail,
    di ate se Gmail ka megabite ma shume po nuk po mundem ta kuptoj se si munte te bej nje acount me GMAIL . dhe cilat jane cilsit e tij.faliminderit ne raste pergjigjjet tuaja me ndimojn ne ket drejtim...

  5. #25
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Citim Postuar mė parė nga naziprizreni
    tung ka mundsi te me tregoni se qka munte te ket dallim Gmail,prej nje E-mail,
    di ate se Gmail ka megabite ma shume po nuk po mundem ta kuptoj se si munte te bej nje acount me GMAIL . dhe cilat jane cilsit e tij.faliminderit ne raste pergjigjjet tuaja me ndimojn ne ket drejtim...
    Gmail eshte si sherbimet e tjera te email pak me i thjeshte ne kuptimin se nuk ka shume komplikime grafike dhe ofron dhe nje sherbim mjaft te mire qe mund ta perdoresh si hard drive online.
    Nese deshiron nje adrese te tille me dergo nje email tek. eduard.rusi@gmail.com dhe ska problem fare.

    Kalofsh mire,
    Ed

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Postime
    14
    ka mundsi te ma beni nje ftese nga gmail ne ket adres timen se nuk po mundem te regjistrohem ne gmail kshtu qe me ftesen tuaj ju do te me ndimoni adresa eshte kjo :
    naziprizreni@yahoo.com

  7. #27
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Ta kam cuar nje sot shiko dhe vepro.
    Nese ke nevoje per me shume thjesht me shkruaj dhe do te ndihmoj.
    Ed

  8. #28
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Postime
    14
    Citim Postuar mė parė nga EdiR
    Ta kam cuar nje sot shiko dhe vepro.
    Nese ke nevoje per me shume thjesht me shkruaj dhe do te ndihmoj.
    Ed

    faleminderit eduard,po desha te pyes per programin gmail ,a mundesh me perdor ,vetem per nje adres ate program te gmailit ,apo mundesh me perdor per meshume adresa ,shembull : nese une kame dy adresa , a mundem me acces me te dy adresat ne ate program?

  9. #29
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Citim Postuar mė parė nga naziprizreni
    faleminderit eduard,po desha te pyes per programin gmail ,a mundesh me perdor ,vetem per nje adres ate program te gmailit ,apo mundesh me perdor per meshume adresa ,shembull : nese une kame dy adresa , a mundem me acces me te dy adresat ne ate program?
    Nuk jam shume i qarte me pyetjen tende. Nese mund te shpjegohesh pak me mire ndoshta une apo dikush tjeter ketu mund te jemi ne gjendje te te ndihmojme.
    Me sa kuptoj une ti mund te perdoresh adresa sa te duash me gmail njelloj si me te tjerat. Njere bej login me te paren, pastaj me te dyten e keshtu me radhe.

    Kalofsh mire dhe kenaqesia ishte e gjitha e imja qe pata mundesi te te ndihmoj sadopak.
    Ed

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

  1. A ka lidje mes infinitit dhe asaj qe njohim ne?
    Nga Failed Rapper nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 09-07-2003, 11:21

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •