Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 111 prej 111
  1. #101
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Kujt nuk po i shkon leng nga goja tani?

    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Apollyon : 04-04-2009 mė 17:23
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  2. #102
    Mendoj se deri tani gjella ime e preferuar eshte nje supe qe ka Olive Garden, ZUPPA TOSCANA qe me breadsticks te tyre, it's like heaven. Kisha kaq vite pa shkuar dhe kur kisha nje afer punes, mendoj se e kam porositur ate per lunch cdo dite per nja nje muaj rresht. Nuk besoj se ka ndonje soup ne ndonje restorant tjeter qe kam qene, apo qe kam gatuar vete nga ato dhjetra libra gatimi qe kam, qe te me pelqej me shume se ajo.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  3. #103
    pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
    Anėtarėsuar
    08-10-2005
    Vendndodhja
    Ne kontinentin e Kurrkundit
    Postime
    862
    Ou? Sulme te dyfishta keshtu?

    Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    ik haj hamburger,

    dike me ngren ti,

    duhet te jesh malcore, qe lakra te regjme dhe mish te bardh ke ngron

    lol
    As hamburgerat si ha pra. Nga inati jot. Malcore? Elborate please.

    Lakra hyn tek gjellet mishin e bardhe se fus ne goje. Kishe gje tjeter?

    Citim Postuar mė parė nga Xingaro Lexo Postimin
    Qenke tipike nga kto te perkedhelurat...qe si pelqen asgje.I kam parasysh shume mire ato si ti...ankohen per cdo gje dhe si gjendet e mira.I njof shume mire dhe biles i kam dhe shume inat....
    S'eshte e vertete qe s'me pelqene gje. Pse me bini ne qafe kot? Po normale njerezit qe jane nazelinj dine te hane tamam. Prandaj quhet "shije" se je perzgjedhes. E perkedhelur kam qene po nuk ankohem. Quhet varja e turinjve?
    Homo sum; humani nil a me alienum puto.

  4. #104
    pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
    Anėtarėsuar
    08-10-2005
    Vendndodhja
    Ne kontinentin e Kurrkundit
    Postime
    862
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Kujt nuk po i shkon leng nga goja tani?

    iiii Ca eshte ajo gjeja e bardhe? +o(
    Homo sum; humani nil a me alienum puto.

  5. #105
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
    iiii Ca eshte ajo gjeja e bardhe? +o(
    Nuk eshte ashtu sic mendon ti.

    Eshte peshk.

    lol
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  6. #106
    pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
    Anėtarėsuar
    08-10-2005
    Vendndodhja
    Ne kontinentin e Kurrkundit
    Postime
    862
    Ashtu mendova dhe une po me beri te dyshoje ajo yndyra siper. Gjysma e poshtme e asaj pjates eshte me verte interesante. Sa per qepe domate e karrota, s'di c'te them. Duhen patjeter?
    Homo sum; humani nil a me alienum puto.

  7. #107
    i/e regjistruar Maska e Xingaro
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    640
    Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
    S'eshte e vertete qe s'me pelqene gje. Pse me bini ne qafe kot? Po normale njerezit qe jane nazelinj dine te hane tamam. Prandaj quhet "shije" se je perzgjedhes. E perkedhelur kam qene po nuk ankohem. Quhet varja e turinjve?
    Ti je tipi i femres ndaj te ciles autonomia e durimit tim mund te arrij maksimumi deri gjysem ore.Ve bast se me shku me ty ne lokal i hedh 20 min sy menuse dhe e le kamarierin te presi aty se thua:"Te mar kte...apo te mar kte...apo kte?".Ti je nga ato qe po te shkosh ne supermarket te sorollasin 4 ore per te blere 1 pako makarona...dhe pasi ke dale,te ankohen dhe 4 ore te tjera se ato makaronat s'ishin si ato qe i doje ti.Ti je nga ato qe ste pelqen nje bluze e kuqe sepse eshte shume e kuqe,nje roze sepse s'eshte dhe aq e kuqe dhe nje kur i tregon nje vishnje thote: po pse e kuqe eshte kjo?!"
    E di cfare do i beja une atyre si ti: Do i merja ne makine,do i braktisja ne ndonje autogril ne mes te autostrades,pa celular dhe pa leke,dhe do i lija aty nja 6 ore deri sa te benin nje ekzaminim te koshiences.Dhe mos te duket dicka e tmerrshme,...eshte thjesht teknike zbutese
    Quanta vita hai contaggiato,quanta vita bruccerai...!

  8. #108
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
    Ashtu mendova dhe une po me beri te dyshoje ajo yndyra siper. Gjysma e poshtme e asaj pjates eshte me verte interesante. Sa per qepe domate e karrota, s'di c'te them. Duhen patjeter?
    Disa vihen edhe per zbukurim, nese sdo kishte pak ngjyre te kuqe ne pjate se si do dukej.. Por gjithsesi mund ti leshe menjane.

    Cila eshte pjata jote preferuar?
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  9. #109
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
    Ou? Sulme te dyfishta keshtu?



    As hamburgerat si ha pra. Nga inati jot. Malcore? Elborate please.

    Lakra hyn tek gjellet mishin e bardhe se fus ne goje. Kishe gje tjeter?
    e perkedhelur,

    ca o elboratja,

    shpjegim:

    lakra te regjme =lakra turshi,
    mish i bardh=dhjam derri,
    pra asnji nuk o gjelle,...

    p.s apollono, me ke na ngjan kjo nga te vjetrat
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  10. #110
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga Xingaro Lexo Postimin
    Ti je tipi i femres ndaj te ciles autonomia e durimit tim mund te arrij maksimumi deri gjysem ore.Ve bast se me shku me ty ne lokal i hedh 20 min sy menuse dhe e le kamarierin te presi aty se thua:"Te mar kte...apo te mar kte...apo kte?".Ti je nga ato qe po te shkosh ne supermarket te sorollasin 4 ore per te blere 1 pako makarona...dhe pasi ke dale,te ankohen dhe 4 ore te tjera se ato makaronat s'ishin si ato qe i doje ti.Ti je nga ato qe ste pelqen nje bluze e kuqe sepse eshte shume e kuqe,nje roze sepse s'eshte dhe aq e kuqe dhe nje kur i tregon nje vishnje thote: po pse e kuqe eshte kjo?!"
    E di cfare do i beja une atyre si ti: Do i merja ne makine,do i braktisja ne ndonje autogril ne mes te autostrades,pa celular dhe pa leke,dhe do i lija aty nja 6 ore deri sa te benin nje ekzaminim te koshiences.Dhe mos te duket dicka e tmerrshme,...eshte thjesht teknike zbutese
    E ke gabim, vajzes i pelqejn sallatrat, mundesisht sallatat jeshile edhe ato te ziera, pa karrota edhe domate. Se di nese i pelqejn patatet e ziera ne sallate!?

    p.s apollono, me ke na ngjan kjo nga te vjetrat
    Me asnje.. totalisht e re ne forum!
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  11. #111
    pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
    Anėtarėsuar
    08-10-2005
    Vendndodhja
    Ne kontinentin e Kurrkundit
    Postime
    862
    Citim Postuar mė parė nga Xingaro Lexo Postimin
    Ti je tipi i femres ndaj te ciles autonomia e durimit tim mund te arrij maksimumi deri gjysem ore.Ve bast se me shku me ty ne lokal i hedh 20 min sy menuse dhe e le kamarierin te presi aty se thua:"Te mar kte...apo te mar kte...apo kte?".Ti je nga ato qe po te shkosh ne supermarket te sorollasin 4 ore per te blere 1 pako makarona...dhe pasi ke dale,te ankohen dhe 4 ore te tjera se ato makaronat s'ishin si ato qe i doje ti.Ti je nga ato qe ste pelqen nje bluze e kuqe sepse eshte shume e kuqe,nje roze sepse s'eshte dhe aq e kuqe dhe nje kur i tregon nje vishnje thote: po pse e kuqe eshte kjo?!"
    E di cfare do i beja une atyre si ti: Do i merja ne makine,do i braktisja ne ndonje autogril ne mes te autostrades,pa celular dhe pa leke,dhe do i lija aty nja 6 ore deri sa te benin nje ekzaminim te koshiences.Dhe mos te duket dicka e tmerrshme,...eshte thjesht teknike zbutese
    Pjesa e dyte e rrefimit do me perkiste mua dhe te siguroj qe do ishte nje sage me e pergjakshme se Kill Bill. Bring it on.

    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Disa vihen edhe per zbukurim, nese sdo kishte pak ngjyre te kuqe ne pjate se si do dukej.. Por gjithsesi mund ti leshe menjane.

    Cila eshte pjata jote preferuar?
    Jo une per ti ngrene dihet qe s'do ti haja por edhe per zbukurim me mire do ishte po te ishin te fresketa. Keshtu ngjyrat jane me interesante. Edhe mire do ishte te ruhej rregulli i ngjyrave. Prape interesante.

    Ka plot gatime qe me pelqejne. Pergjithesisht prodhimet e detit i ha ne cfaredelloj menyre (edhe te gjalla ). E njejta vlen edhe per mishin.

    Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    e perkedhelur,

    ca o elboratja,

    shpjegim:

    lakra te regjme =lakra turshi,
    mish i bardh=dhjam derri,
    pra asnji nuk o gjelle,...

    p.s apollono, me ke na ngjan kjo nga te vjetrat
    Elaboratja osht shtjellim. Tahse ta specifikoje se dyshoja se kishe ngaterruar ekstrem (gje qe vertetohet ne vijim )

    Aaaa turshira. Pervec gogozhareve s'fus asnjeren ne goje. Hanet dhjami i derrit gjalle? Se dijsha.
    Homo sum; humani nil a me alienum puto.

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

  1. Cfarė kafshėsh shtėpiake keni / preferoni?
    Nga BlooD_VenoM nė forumin Grupmoshat e komunitetit
    Pėrgjigje: 347
    Postimi i Fundit: 22-01-2024, 05:05
  2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
    Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 148
    Postimi i Fundit: 16-11-2023, 14:49
  3. Futbollisti juaj i preferuar
    Nga bayern nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 275
    Postimi i Fundit: 30-12-2008, 10:01
  4. Humoristi juaj i preferuar?
    Nga Homza nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 66
    Postimi i Fundit: 02-12-2007, 06:20
  5. Kush Eshte Gjella Me E Preferuar Per Vitin E Ri
    Nga rolua nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 09-01-2003, 10:40

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •