Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 111
 1. #41
  i larguar
  Anėtarėsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Gjella me spinaq e mish qengji dhe gjella e veres me domate, spece, e ku di une ca tjeter i fusin..por shijon mire .

 2. #42
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Postuar mė parė nga MI CORAZON
  E mbani mend ju , qe nga shpejtesia se na ikte rradha e te gjujtmes se topit, e fusnim buken me sheqer ke rubineti ujit, e hapnim ngadale.....por sic e dini rubinetat atehere ishin " te jashtem prej veni " edhe u derdhte aq shume uje mbi sheqer, sa hajshim buke te qullet...Po kush pyeste aman......Nga gjithe ajo e avllume ne loje...na gryshin zorret, na bojshin demonstrate ....lololol oooooooo ē'mka kap e qeshmja tani.
  Rrofsh zemer se vetem per nostalgjine dhe te qeshmen qe me ke kriju tashi......merito nje te perqafume ronshem ( sa shoqnorshe e thashe eee )

  Sado qe u rritem me voj e kryp ..... ato jane kohet me klas qe sa here qe i kujtoj me ben te ndjehem icik nostalgjik gjasme. Eh si qeka puna e robit...........

  Po nuk mora nji fet buke te trashe tashi dhe ta bej me sheqer e me uje si athere......

 3. #43
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  38
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Gjell me fasule dhe tave kosi mmmmmmm, javen tjeter nisem per nje jave ne shqiperi per dasmen e goces dajes do haje sa te vdes
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 4. #44
  ^ Peek-a-boo ^ Maska e Sirena_E_Vogel
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Postuar mė parė nga kolombi
  Kot ja fusni,se dihet qe gjella me e preferuar e shqiptareve eshte
  FASULJA
  Tamam e ke then Kolombi, kot nuk thone "Fasulja eshte mishi per fukarane"

  Mua me pelqen shume Patellxhane te mbushur ne tave, dhe turli i
  themi ne (kur jane te gjitha perimet perzjere bashke me mishin)
  Cuteness !

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Comleku, turlia me speca, tave peshku, barbunjat, dhe kohet e fundit, tava kosit

 6. #46
  xumparja
  Anėtarėsuar
  12-10-2002
  Vendndodhja
  SHBA
  Mosha
  33
  Postime
  570
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Groshe, po me spec djeges, e me domate turshi ama.
  Sallam Turist, gjalpe nga ai qe u mbante me uje, dhe natyrisht ullinj pa fara, me voj ullini dhe me copa limoni, qe u bote me u honger "me luge"
  Ose per groshen, icik qepe qe u ngjyte ne krype, si dhe buke 50ce, te nrofet.
  O se mos harroj i lug voj ullini ke grosha, se e bote "si hurm"
  Qetesi!
  Shoket lexojne!

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  fringo,
  meqe ke njohuri te zgjeruara per groshet e di si i hane dibranet ? me nje veze te skuqme mbi te.......

  une i du me mish te thate yammi
  TBD

 8. #48
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Fringo...dukesh ti qe e terheq rakine. Vetem qepet e njoma s'ke permend.

  Larso, me mish te thate i bote Berti...na ka bo dom cuni na ka bo dom qe ka ike

  Kuqu, tave kosi, pa kos fare bejm ne ktej nga NY,
  gati per mysafiret qe na dergon Allahu i madhnushem.
  Summertime baby!

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e arilda
  Anėtarėsuar
  27-03-2004
  Vendndodhja
  gjithkund e askund
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Fergese Tirane,imam bajalldi,specat e mbushura,te gjitha llojet e byreqeve,te gjitha llojet e zarzavateve,tave kosi,te gjitha llojet e embelsirave.Vetem nje gje nuk e ha dotrahanaja.
  Jeto dhe leri te tjeret te jetojne.

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  burani, vdes per burani
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 11. #51
  LIV
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~*
  burani, vdes per burani

  si babi im, lol anushke!

 12. #52
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,305
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Wink

  Musak laknor nga mill misri..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Living in Vain
  si babi im, lol anushke!
  babi jote ka gusto! lol

 14. #54
  LIV
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Roi
  Musak laknor nga mill misri..

  iiii sa te shkoj ne shpi do ekerkoj se na paska munguar ..........mezi ngopem me te kaq e shijshme qe eshte.....le me kur e bej vete.....yammyyyyy!

 15. #55
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  34
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ke lezet per icik byrek, dac me gjiz a me spinaq! sidomos ky i funit i her, kur e bo gjyshja.......pa koment! sa here qe vje njeri knej, bej i telefonat, dhe e sjellin te paketum.
  edhe kur e hap, per ta provu, ka akoma ate ngrohtesine e furres!
  {^_^}
  ::|maDes!gn © 2009|::

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e dallandyshe
  Anėtarėsuar
  23-02-2004
  Vendndodhja
  ne bina te ullirit
  Postime
  144
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Gjella me preferuar dhe qe e gatuaj cdo jave;
  turli me mish te pjekur ne furre, (mundim ka se duhet te blesh pak nga te gjitha perimet)
  pastaj vine;
  patellxhana ose speca te mbushura (edhe keto ne furre)
  byrek me spinaq
  bamje me mish
  mish qengji me kos(shum i shijshem kur esht halal)
  spinaq, presh me mish
  karkaleca+midhjet+qefull(edhe sardelet se u mbetet hatri)
  dhe per embelsire; pervelaku(me pervelon shpirtin kur e kujtoj)
  etj. etj. etj.
  Me ka shkuar mendja per pak buke mamace (fshati )te ngrohte me djath taze, ullinj, domate kopshti dhe qep te njome(po ri i enderroj) .
  [ Trimeria-aroma LIRI//Tradhetia-kerrme llum i zi!]

 17. #57
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Gjella me bamje ka qene preferenca ime gjithmon, por dhe tavakosit me pelqen shume!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Anisela
  Anėtarėsuar
  20-01-2004
  Postime
  765
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Larsus
  fringo,
  meqe ke njohuri te zgjeruara per groshet e di si i hane dibranet ? me nje veze te skuqme mbi te.......

  une i du me mish te thate yammi
  Po grosha me pasterm..........Xhiz me hudra te njoma........Ca na bet mor amani,po na derdhen lotet nga mjekra....
  Dhe keshtu ne rruge te madhe eshitme zemren tone, njerzve qe vetem nje te perqeshun dhane per te e shkuen te kenaqun e tu u gezue- pse pane mfshetsinat intime te kesaj jetes tone.

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2004
  Postime
  82
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Gjelle me ...nuk e di a i thone ne gjuhe letrare: mashurka, apo jo.
  Gjelle me mashurka, edhe me mish me pelq.

 20. #60
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  un vallaj groshet e zime mir i kam fiksim

  apo nuk shkojne me iēik voj ullini ne uthull

  me lpi gishtat
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfarė kafshėsh shtėpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 17:43
 2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 3. Futbollisti juaj i preferuar
  Nga bayern nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 276
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 09:01
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 05:20
 5. Kush Eshte Gjella Me E Preferuar Per Vitin E Ri
  Nga rolua nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-01-2003, 09:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •