Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  DOS VS. UNIX Maska e headsh0t13
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  KZ
  Mosha
  66
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Loja per Hackera

  Tung
  Nashta kjo tem u permend edhe ma heret po nuk e di, pa ma parasysh une po e postoj ket tem prap.

  Veq thash me ju tregu per ni loje te mire per hakera quhet "Dark Signs" dhe eshte shume e mire.
  Ngjarja zhvillohet kshtu:
  Ju jeni nje haker nga i cili kerkohet qe te thej faqe te ndryshme dhe te vjedh informata. Te gjitha detyrat i merrni permes emaili.
  GUI edhte sikur duke punuar ne Dos (Unix me saktesisht) dhe keni te punoni vetem me komanda: psh mail - per me shfletu emailin, scan per me scanu , tracert , ping, etj
  Lojen mund ta merrni falas ne http://www.darksigns.com
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga headsh0t13 : 14-02-2005 mė 21:14

 2. #2
  DOS VS. UNIX Maska e headsh0t13
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  KZ
  Mosha
  66
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjitashtu veq sa e gjeta edhe ni loj tjeter "Digital Evil " e ka emnin kurse setapi i saj vjen me emrin Hacker2004.exe (mendoj qe qishtu)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •