Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  Programi EXEL

  me nevojitet programi EXEL. Cuditerisht nuk ishte as ne PC as ne Lap Topin tim. Pashe online por shitej me nje bllok programesh te tjera edhe kushtonte 300 $. Ka ndonjeri ndonje ide me ekonomike? Psh ku mund ta download ose ku mund ta blej vetem EXEL pa komponentet e tjera te Microsoft Office.
  Faleminderit.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e viksi
  Anėtarėsuar
  21-01-2005
  Vendndodhja
  Boston, MA (USA)
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga bayern
  me nevojitet programi EXEL. Cuditerisht nuk ishte as ne PC as ne Lap Topin tim. Pashe online por shitej me nje bllok programesh te tjera edhe kushtonte 300 $. Ka ndonjeri ndonje ide me ekonomike? Psh ku mund ta download ose ku mund ta blej vetem EXEL pa komponentet e tjera te Microsoft Office.
  Faleminderit.
  Provo

  http://www.openoffice.org/

  eshte pa pagese dhe alternative e Microsoft Office. Punon ne te gjitha platformat (Windows, Linux, Mac OS).

  Emrat e applikacioneve jan tjera prej MS Office (p.sh. Excel ketu njihet si CALC) porse mund te konvertosh prej MS Office ne OpenOffice dhe anasjelltas.

 3. #3
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  SI ta marr aty spo e kuptoj. Duhet te rregjistrohem?
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e viksi
  Anėtarėsuar
  21-01-2005
  Vendndodhja
  Boston, MA (USA)
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga bayern
  SI ta marr aty spo e kuptoj. Duhet te rregjistrohem?
  Shko te "download" (majtas ne krye te faqes), zgjidhe gjuhen, sistemin operativ, dhe vendin me te afert prej ku mund t'a marrish. Ne faqen tjeter zgjidh "continue to download'...

 5. #5
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Cheers.
  Po dlikoja ate downloads ne vend te ksaj...
  Rrofsh
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

Tema tė Ngjashme

 1. Sigurimi i kompjuterit
  Nga Force-Intruder nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-11-2011, 15:02
 2. Ku ėshtė programi elektoral 1000 faqėsh i Edi Ramės?
  Nga Jack Watson nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 11-07-2009, 14:29
 3. Programi kompjuterik pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe
  Nga edspace nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 18-08-2006, 14:33
 4. Konkurset, programi dhe modeli i testit pėr gjuhė-letėrsi
  Nga Davius nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-06-2005, 06:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •