Close
Faqja 16 prej 18 FillimFillim ... 61415161718 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 320 prej 348
 1. #301
  E dua letrsin Maska e flutura3105
  Antarsuar
  03-08-2008
  Vendndodhja
  !
  Postime
  205
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Kreksi Lexo Postimin
  Gjilani !
  poperse nuk krenoheni me Pejen ore, kjo nuk gjendet ne banglladesh por ne Kosov !
  Shkoni njehere e shifne Pejen e lulezuar, shpirti te ringjallet...
  Peja eshte Hooliwudi i Kosoves, po nejese, nuk doni te pranoni...
  Peja dhe Gjakova jane bukuria e gjithe kosoves por se pranojne dot jo....
  E verteta eshte e perkryer ,ajo nuk ka dy fytyra...

 2. #302
  tHeKtHi MaMa :P
  Antarsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  40
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  prizreni esht bukuria e kosoves por e dua prishtinen
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 3. #303
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Antarsuar
  16-10-2008
  Mosha
  23
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Gjilani eshte qyteti me i bukure ne KOSOVE...!!!  P.S.-Postimi i 100-te Jubilar...!!!
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 4. #304
  i/e regjistruar Maska e Helona
  Antarsuar
  02-01-2008
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  PEJA eshte qyteti me i bukur ne trojet shqiptare...

 5. #305
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Ndoshta Gjilani nuk shquhet me bjeshk sepse eshte ne rrafshin e anamoraves , apo me ndonje lum ne mes te qytetit , por Gjilani ka diqka te papershkrushme qe te terhjek , ka gocat fantastike , ani djemt moo
  Ne Gjilan eshte atmosfera me e bukur ne te gjitha qytet e Kosoves ne cilindo stine te vitit , aq shum ka gjalleri sa qe te knaqet syri kur she aq shum rini nqytet.

  Pra GJILANI NR1

 6. #306
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime

  MITROVICA-Do ishte por e ,,mjelen''te tjeret,dhe nuk i lan asgje!
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 7. #307
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  prizreni qytet antik ,i bukur dhe i paster.

 8. #308
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Antarsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura Lexo Postimin

  MITROVICA-Do ishte por e ,,mjelen''te tjeret,dhe nuk i lan asgje!
  Por prap se prap mitrovica eshte qytet i bukur dhe intersant .

 9. #309
  jakowar Maska e vetevendosje
  Antarsuar
  31-05-2009
  Vendndodhja
  N'GJAKOV
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hije t'paska emri GJAKOV lulja e gjakut
  shipja me dy krena je molla e bajrakut..
  sa her ta nxin qiellin tokes i dhe burra
  djepat prap i mbushe plot me Bajram Curra

  bukuria nuk matet me parqe e me lula,fidane apo pisha por me rendesin e vepres

  Gjakova e Sulejman Vokshit ..e Asim Vokshit .. Bajram Currit ..Emin Durakut ..Fadil Hoxhes ..Esat Stavilecit ..Pajazit Nushit .. Bije Vokshit ..!!

  Gjakova e Qumilit Vogel .. Ymer Rizes ..Nizafete Shales .. Ismet Pejes ..!!

  Gjakova e Ardian Kozniku .. Besnik Hasit .. Lorik Canes ..!!

  Gjakova e Sevdai Radogoshit (qumili) .. Besim Dines ..

  "Mbi themelin e pergjakun kullat prap kan me u ndertue, nalt bajrakun, plot konakun nan Gjakova ka me i gzue. oje ballin nan krenare o Gjakova legjendare..."

 10. #310
  maraklije Maska e bombona
  Antarsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  qyteti me i bukur eshte prishtina.(e them kete me qar kam par ne tv)
  po me qa kam pa ne forum eshte gjilani(per nga njerzit)(jepi xhamija)lol
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 11. #311
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-06-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  28
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Prizreni(edhe pse lind e rrit n'Pr ama Pz O shum i bukur)

 12. #312
  Zoti i di te gjitha Maska e shoferi
  Antarsuar
  15-01-2008
  Vendndodhja
  Malishev
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  prizreni ska fjal por asni qytet seshte i keq ne Kosov njani duhet te jet i pari prandai PRIZRENI ESHTE 1
  Zoti i di te gjitha

 13. #313
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-03-2009
  Vendndodhja
  Dikun qatje te kthesa
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  PeJa u kan osht edhe ko me kan ma i miri qytet ja vlen te vizitohet !
  It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

 14. #314
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Antarsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Mosha
  22
  Postime
  413
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  DEQANI kush tjeter
  Kurr mos thuaj kurr.

 15. #315
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Antarsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  21
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Deani, me i bukuri, me i embli,me mikpritesi dhe me i dashuri !
  Askush nuk ta bn at q ta bn vetvetja !!

 16. #316
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Antarsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Mosha
  22
  Postime
  413
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  po po ashtu eshte
  Kurr mos thuaj kurr.

 17. #317
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Antarsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  21
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Mire se vini ne Deanin tone te bukur, gjithmone jeni te mirepritur !
  Askush nuk ta bn at q ta bn vetvetja !!

 18. #318
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime n 77 postime
  qyteti ma i bukur ne KS = Gjilani
  mitrovica asht ma Rock N Roll

 19. #319
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga zogu kosovar Lexo Postimin
  DEQANI kush tjeter
  Citim Postuar m par nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Deani, me i bukuri, me i embli,me mikpritesi dhe me i dashuri !
  Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin
  qyteti ma i bukur ne KS = Gjilani
  mitrovica asht ma Rock N Roll
  Busavata si gjithmon ja qellon ti

  O zogat e kosoves Deqani eshte larg Gjilanit , jeni ende te eger

 20. #320
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,656
  Faleminderit
  633
  177 falenderime n 162 postime
  Citim Postuar m par nga bombona Lexo Postimin
  qyteti me i bukur eshte prishtina.(e them kete me qar kam par ne tv)
  po me qa kam pa ne forum eshte gjilani(per nga njerzit)(jepi xhamija)lol
  Edhe me c'kam pare ketu Gjilani me ka lene shume mbresa,sidomos gjelberimi dhe pastertia(i pastron xhamia lol).
  Me te vertete me ka pelqyer shume

Tema t Ngjashme

 1. Dardani apo Kosov
  Nga Statovci n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 166
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 03:45
 2. HISTORIA E QYTETEVE SHQIPTARE (edmondfieri)
  Nga Eni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 14:28
 3. Raporti i Kai Aides për Kosovën në OKB
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2005, 17:59
 4. Burreli, qyteti me m shum viktima n 97
  Nga FLORIRI n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-05-2005, 08:24
 5. Del nga dheu qyteti 2000-vjear i Adrianopolit
  Nga shoku_sar n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-08-2003, 04:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •