Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 66
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Si thoni kush jane me te mira universitet ne Turqi apo ato ne Itali???

 2. #22
  pla te preft Maska e PLaku-i-Detit
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga SH_H
  Si thoni kush jane me te mira universitet ne Turqi apo ato ne Itali???

  Une kam shume shoke e shoqe ne itali qe studjojne skane ndonje nivel te ndryshem me ketu njesoj si ne turqi pothuajse jane kam pyetur si me kane thene sjane kushedi se 'fare ne me kane genjyer te genjej


  Mirulexofshim
  Ndryshuar pr her t fundit nga Kryeplaku : 24-01-2005 m 16:11
  " not yet "

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Irfan
  Antarsuar
  08-07-2002
  Vendndodhja
  Aty ku Allahu me krijoji
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Pershendetje......te gjitheve studenteve shqipetar ne Turqi.......

  Kjo tem eshte dashte me pare te jet hapur, rreth studentev shqipetare ne Turqi.....
  Dihet se vendi ne bote qe ka shqipetare me se shumti, qe jan te ardhur nga trojet shqipetare eshte Turqija.....Dhe besoj qe Univerzitetet e Turqis jan te stermbushur me student shqipetare......
  Kete pohim po e deklaroj ne baze te argumenteve dhe te asaj qe eshte e vertet,kete po e them se ne cdo univerzitet te turqis ka studenta shqipetar,...njekohsisht edhe une jam student i univerziteti te Ankares.........

  ''Se shqiperia me ep emer me ep nder shqipetar.....''
  Shqiperi eshte aty ku flitet shqip.....aty ku u nda toka dhe qielli

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e casanovaUK
  Antarsuar
  17-03-2004
  Vendndodhja
  LONDON
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  teme e bukur! se edhe une kam stjuduar ne turqi ne ODTU/METU qe mendoj qe eshte nje nder universitetet me te mira ne europe ashtu thuhej atehere ne kohen time kur studjoja atje. nejse po ju te turqise mos u boni shuma shakirta se nuk duroheni dot mbasandej se edhe ketu ne londer jane ca dhe nuk durohen!
  ju uroj te gjitheve suksese (vecanerisht ato te ODTU's)
  calisin ve adam olun
  nese doni nje shoke te vertet,ne fillim ju duheni te jeni shok i vertet

  WOMEN ARE THE CHIEF REASONS FOR FAILURE IN A MAN'S CAREER.
  IT'S DIFFICULT TO LOVE A WOMAN AND DO ANYTHING!

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  casanova,

  na e bone qejfin per kete punen e ODT-se...

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  suksese gjithashtu....

 7. #27
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  35
  Postime
  2,153
  Faleminderit
  29
  28 falenderime n 25 postime
  Pershendetje edhe nga nje komshi! Nese e kisha ballkonin nga ana tjeter e pallatit atehere cdo dite qe do dilja ne te do shikoja Turqine, ngase ketu ne Rodos vetem deti na ndan me Tuqine dhe duken malet turke shume afer.

  Nejse, fatmbaresi te gjitheve dhe mire do ishte te na thoni se per cfare studjoni qe te mesojme me teper per ju!
  flm

 8. #28
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Duhet te kemi ndonje dege te perafert ne Kryeplako, nga mesazhet tuaja kam kuptuar se pak a shume marrim te njejta mesime , por ne dy anet e ndryshme te detit Egje.
  Duhet te jete ngrohte aty ne Rodos, se ketej diten ben vape, naten ngrice, vera te pervelon, dimri te ngrin. Tani psh. e ka mbuluar bora, shkriu ca, pritet te bjere prape.
  Suksese studenteve, jo vetem atyre ne Turqi.
  SG
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 9. #29
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  35
  Postime
  2,153
  Faleminderit
  29
  28 falenderime n 25 postime
  Citim Postuar m par nga SuiGeneris
  Duhet te kemi ndonje dege te perafert ne Kryeplako, nga mesazhet tuaja kam kuptuar se pak a shume marrim te njejta mesime , por ne dy anet e ndryshme te detit Egje.
  Duhet te jete ngrohte aty ne Rodos, se ketej diten ben vape, naten ngrice, vera te pervelon, dimri te ngrin. Tani psh. e ka mbuluar bora, shkriu ca, pritet te bjere prape.
  Suksese studenteve, jo vetem atyre ne Turqi.
  SG
  Shpresoj te fillojme te ndrojme pervoja atehere me njeri tjetrin, meqenese benkemi te njejtat studime. Nejse, kendej nga Rodosi ka 9 muaj Djell dhe 3 muaj shira, ngricen dhe boren nuk e njohim (duket se po behet klime tropikale ketu avash-avash).

  Nejse, suksese me studimet dh qofsh mire!
  Kryeplaku

 10. #30
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  32
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Selam

  hey jam edhe une ne Turqi .......Mjeksi ne Erciyes Universitesi ( Kayseri)

  Po edhe dega e mjeksise ketu ne Erciyes mbahet nga me te mirat se eshte e lidhur me Hacettepene.........
  Pergjithesisht universitetet ketu jane shume te mira dhe jeta eshte me e lire se ne Europe...............

  Ja kalofshi mire

  Kendinize cooooook iyi bakin

  bye

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Manchester, UK
  Mosha
  39
  Postime
  1,079
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une kam mbaruar Bogazici-ne, a kemi ndonji patriot nga keto ane? Se vetem ODTU-se sikur po i degjohet zeri .

  Ne nje renditje te 500 universiteteve me te mira ne bote per 2003 (bere nga nje universitet ne Shangai), nga Turqia futeshin, per cudine time, vetem Istanbul Un dhe Haccetepe Un. Me sa kemi degjuar ne Turqi, mgjths nuk ekziston ndonje renditje lokale, ODTU, BU, ITU dhe nga privatet Bilkent mbahen si me te miret. Si shembull, ndonese nuk e di se sa i rendesishem eshte suksesi individual, nga dega ime (Ing. Komp.) me te miret fituan burse per PhD ne MIT, Harvard, Carnegie Mellon dhe Maryland. Besoj se pak a shume e njejta keshtu ndodh dhe me deget kryesore te inxhinierive te universiteve qe permenda me siper. C'mendim keni?

  Tani paska dale dhe renditja e 2004, por s'po e shoh dot se paskan problem me server-in. Per te interesuarit adresa eshte http://ed.sjtu.edu.cn/rank/2004/top500list.htm
  Nderkohe ne nje renditje te nxjerre nga The Times ne Angli, asnje universitet turk nuk figuron ne 200 shkollat me te mira. Adresa: http://www.thes.co.uk/worldrankings/
  Lulet edhe mund ti shkelin por Pranveren nuk mund ta ndalin dot.

 12. #32
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  Dr.Rieux Boğazici eshte vertet nder universitetet me te mira ketu..dhe mendoj se jane me fat nxenesit qe jane diplomuar e vazhdojn te diplomohen atje!

  Po shoh tani keto renditjet dhe me bejne pershtypje disa gjera..Se dija psh.se dhe Hollanda, İzraeli ose shum vende te tjera kishin kaq univ.te mira!

  Edhe kriteret ne vlersime si kuptova tamam..megjithate mendoj se niveli i universitetit e privon deri ne nje fare pike nje student te eci per me lart.Sot jane mundesite qe nese i perballon financiarisht e je vertet i mire, te studiosh kudo!Mund te mburresh se studion ne "La Sapienza" kur eshte viti i 4 dhe nuk ke marre as gjysmen e provimeve qe duhej?!
  Per te mos dale shum nga tema po e mbyll me mendimin se kane rendesi pergatitja individuale e kerkesat qe ke ti ndaj vetes..Kuptohet qe universiteti duhet te ofroje te pakten bazen didaktike per praktika e pune kerkimore e nje staf te pergatitur..(gje qe mendoj shumica e univ.te Europes,perjashto ndonje vend si Shqiperia e kane!)

  İ uroj shume suksese te gjithe nxenesve qe studiojn kudo neper bote,vecanerisht ne turqi!Vetem ato qe jan ketu e dine se cdo te thote te marresh ate te shkrete diplome : )

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Smile Biz en iyisiyiz ... :)

  Citim Postuar m par nga Dr. Rieux
  Une kam mbaruar Bogazici-ne, a kemi ndonji patriot nga keto ane? Se vetem ODTU-se sikur po i degjohet zeri.
  Pershendetje, Dr. Rieux!
  Edhe une jam pjeserisht patriot i atyre aneve... E kam kalu nje semester e gjysme atje... Me thane te drejten kam nostalgji per ate Kampusin e Jugut, se eshte klas; pamja nga deti, pemet, ato rruget me tatepjeta, ndertesat shume te bukura me nje stil te veante etj. por BOUN kshu ne pergjithesi nuk ka ndonje ambjent kushedi se fare, mendoj... Po te thush per KAMPUS, ODT-ja eshte shume lart... BOUN eshte ne Stamboll, kjo eshte shume e rendesishme... Stambolli eshte "a big difference"...
  Si thu ti, kush eshte me i bukur? ... (S'eshte ndonje muhabet kushedi se fare ky, po sa per qejf... )

  Citim Postuar m par nga Dr. Rieux
  nje renditje te 500 universiteteve me te mira ne bote per 2003 (bere nga nje universitet ne Shangai), nga Turqia futeshin, per cudine time, vetem Istanbul Un dhe Haccetepe Un. Me sa kemi degjuar ne Turqi, mgjths nuk ekziston ndonje renditje lokale, ODTU, BU, ITU dhe nga privatet Bilkent mbahen si me te miret.
  Edhe mua me habiti ky fakt. Une di qe Istanbul Un., pavaresisht se eshte Un. me tradite, vitet e fundit ka rene shume dhe eshte kthyer ne nje Un. jo shume te preferuar nga studentet turq. E them kte duke u nise nga piket qe duhet te merren per te fitu deget e ketij Universiteti. Nga ana tjeter, Hacettepe eshte nje universitet relativisht i ri dhe, megjithese po zhvillohet shume shpejt, nuk eshte ne nivelin e Boğazii-se apo te ndonje tjetri.
  Fakti qe nga Turqia futen vetem keto un. mund te shpjegohet me kriteret qe merren parasysh, ne klasifikimin e bere. I hodha nje sy atyre kritereve dhe, me sa kuptova, Numri i Artikujve Shkencore te Botuar dhe Citimi i ketyre Artikujve kane qene percaktueset kryesore. Ne disa statistika, qe i kam hase para ca kohe, kam pas se Un. si Boğazii dhe ODT, megjithe namin e mire qe kane, jane shume me mbrapa se Universitetet qe jane fute ne TOP-500-shen e klasifikimit ne fjale.

  Mendoj se kjo eshte arsyeja kryesore qe Un. turke nuk para figurojne ne te tilla klasifikime. Me sa kam pa dhe me sa kam degju nga Pedagoget ne ODT, jam i mendimit se Turqia ne "Graduate Level" eshte shume mbrapa vendeve te tjera Pernedimore ose te elites Aziatike. Pike se pari, financimi eshte shume i dobet. Po te krahasosh parate qe jepen ne Evrope osse Amerike me parate qe kane UN. si Boğazii-ja athere diferenca eshte e qarte. Une mbaj mend kur isha ne BU, ne nje provim fizike, zysha na erdhi ne provim me letra nga ato te trashat (te verdha) dhe na tha: "Ne yapalım ocuklar, bizim niversite fakir!". Mbase nuk ishte aq "fakir" sa te mos kishte leter te bardhe dhe kjo ishte nje shaka, por realiteti eshte qe keto jane Un. te varfra. Megjithese jo te gjitha fushat kane nevoje per para te madhe, mendoj se, per dia paraja eshte vendimtare. Mbase per te bere kerkime ne matematike te mjafton laps e leter, por nese ti pretendon qe te behesh pjese e zhvillimeve bashkekohore si p.sh. Nanoteknologjia apo Gjenetika athere do investosh. Evroopa investon me Biliona Dollare per Nanoteknologjine, ndersa ODT-ja, qe mbahet per laboratore (ne Turqi kuptohet), nuk ka as shansin me te vogel qe akademikeve me pregatitje te larte teorike t'u jape mundesi te bejne kerkime shkencore, sepse keto jane te kushtezuara nga mungesa e ambjenteve ku keto dije te zhvillohen ne nivelin eksperimental. Nje arsye tjeter, qe ti e di me mire dhe qe ke permendur, eshte edhe largimi i nxenesve. Shumica e nxenesve te pergatitur largohen per ne USA apo ndonje vend tjeter...


  Undergraduate Level
  Nese do linim menjane klasifikimet dhe do flisnim vetem per kete nivel, mendoj se Un. elite te Turqise mund te krahasohen me Un. me te mira te Amerikes ose edhe te ndonje vendi tjeter, te pakten ne disa Fakultete. Mendoj se ti mund te kesh dika per te na thene ne lidhje me kete, meqenese tashme ke mundesine t'i besh nje krahasim. Ti fare mendon? Do kisha shume deshire ta dija mendimin tend ne kete eshtje..

  Dr. Rieux, te uroj suksese, dhe me fal qe u zgjata shume...

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Manchester, UK
  Mosha
  39
  Postime
  1,079
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje Xeni,
  Bogazici-ne si kampus nuk e krahasoj dot me ODTU-ne se kete vetem njehere e kam pare, per provimin e YOS-it, dhe atehere kur hyme nuk kishim mendjen te kampusi po te provimi dhe kur dolem ikem me vrap. Mbaj mend qe me eshte duk shume me i madh se Bogazici. Po prape kampusi i jugut ne Bogazici dhe atmosfera ne te, sidomos gjate praveres dhe veres, eshte thjesht fantastik.

  Sa i perket renditjes, them se duhet ndare cilesia e nxenesve ne BU/ODTU nga cilesia e shkolles. Duke qene shkollat me te preferuara ne Turqi, rrjedhimisht keto te dyja do marrin eliten e nxenesve te Turqise qe jane 1 miljone e ca qe konkurrojne per vit. Tekstet mesimore jane pothuaj perjashtimisht ato qe perdoren ne Perendim, ndaj eshte normale qe cilesia e kesaj ajke nxenenesih te jete e krahasueshme me ate te shkollave me te mira te Amerikes.

  Por cilesia e shkolles varet me teper nga cilesia e profesoratit, shkalla e punes kerkimore, investimi qe behet ne universitet etj. Si shkolla shteterore qe jane, BU dhe ODTU, nuk kane shume mundesi nga kjo ane. Nuk kane mundesi te marrin profesoret me te mire, nuk kane mundesi per laboratore te mire, rrjedhimisht cilesia e punes kerkimore bie. Jam shume dakord qe sidomos cilesia e nivelit graduate eshte shume me poshte se niveli i undergraduate. Une kam mbaruar dhe undergrad dhe masterin ne Bogazici dhe diferenca ishte drastike. 5-10 nxenesit me te mire kane ikur ne Perendim, ata qe rrine ne Turqi nuk e shohin rrogen e asistentit te mjaftueshme (ne krahasim me tregun e punes) per tju kushtuar krejtesisht studimeve te masterit/doktorates, ndaj zakonisht e bejne parttime. Keshtu i shpetojne ushtrise per ca vite me teper. Pak a shume i njejti problem eshte dhe me profesoret, te gjithe bejne nje pune me kohe te pjesshme ose ne un. private ose ne industri.

  Universitetet private ne Turqi tani sa kane filluar te zhvillohen dhe nuk e kane krijuar akoma traditen e ODTU/BU. Por me sa kam degjuar, jane ne gjendje te marrin profesoret me te mire. Pastaj vuajne nga fakti qe shumica derrmuese e nxenesve qe vijne aty jane te familjeve te pasura sepse jo gjithkush mund te perballoje pagesat perkatese, pra mund te zgjedhe nga nje grup nxenesish shume me i vogel ne krahasim me ODTU/BU dhe si perfundim cilesia e nxenesve eshte shume me e ulet. Sidoqofte mendoj se persa kohe shteti turk nuk merr persiper nje sponsorizim shume me te madh ndaj universiteteve dhe arsimit ne pergjithesi, rruga drejt cilesise kerkimore eshte ne universitetet private. Nje zgjedhje e ndermjetme mund te jete rritja e mundesive financiare te shkollave, pervec buxhetit te shtetit, mgjths nuk ja kam idene se ne cfare menyrash konkrete mund te arrihet kjo.

  Edhe une u zgjata shume dhe po rrah uje ne havan me duket. Suksese te gjitheve.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Dr Rieux : 12-03-2005 m 15:37
  Lulet edhe mund ti shkelin por Pranveren nuk mund ta ndalin dot.

 15. #35
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Thumbs up

  Pa dashur te zgjatem me teper, dua te citoj dy fjali, te cilat ne njefare menyre e cungojne emertimin "cilesor" per keto universitete (te pakten ato dy qe kemi permendur me shume).

  Citim Postuar m par nga Dr. Rieux
  Sa i perket renditjes, them se duhet ndare cilesia e nxenesve ne BU/ODTU nga cilesia e shkolles.

  ...

  Por cilesia e shkolles varet me teper nga cilesia e profesoratit, shkalla e punes kerkimore, investimi qe behet ne universitet etj.
  Kam te njejtin mendim! S'po shkruaj me gjate...
  Te pershendes edhe nje here...!


  ---------------------------------------------------------

  Gjithashtu pershendetje te gjithe studentve qe studiojne ne Turqi (ne veanti atyre qe e kane shkollen 5-vjeare ). Pune te mbare dhe suksese!
  Ndryshuar pr her t fundit nga [xeni] : 12-03-2005 m 16:02

 16. #36
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  32
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Anlamadim

  Selam te gjithe shqiptareve ketu ........

  XENI nje gje smora vesh une kur the ti BIZ EN IYIYIZ per ke e kishe fjalen se ty te mora vesh une qe je me e mira por te tjeret kush jane???

  Befshi qejf ju o studenta e jo vetem juqejeni ne turqi por ne gjithe planetin


  ja kalofshi sa me mire

  bye bye

  Kendinize cooooooook iyi bakin

 17. #37
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Wink Biz en iyisi değil miyiz? Peki... lol...

  Pershendetje White_Shadow,
  'behet andej nga Kayseri? S'ka shume shqiptare andej me duket. Vitin e kaluar, ne Ankara pata taku nje student mjeksie, qe me tha se atje ka shume pak shqiptar (per studente e kam fjalen).
  Citim Postuar m par nga White_Shadow:)
  Selam te gjithe shqiptareve ketu ........

  XENI nje gje smora vesh une kur the ti BIZ EN IYIYIZ per ke e kishe fjalen se ty te mora vesh une qe je me e mira por te tjeret kush jane???

  Befshi qejf ju o studenta e jo vetem juqejeni ne turqi por ne gjithe planetin


  ja kalofshi sa me mire

  bye bye

  Kendinize cooooooook iyi bakin
  Megjithese keto format superlative jane paksa te rrezikshme, sepse mund te behen shkak per "ofendime", une i perdor nganjehere duke pase parasysh se njerezit deri diku e kuptojne se eshte thjesht nje shaka.

  Per ke e kisha fjalen?... Per ata qe e kuptojne, sigurisht

  Une s'jam me e mira... Per kete ka dy arsye: 1. s'jam vajze 2. s'kam ndonje pretendim per te qene me lart se te tjeret...

  Po te flasim keshtu ne pergjithesi, meqe ke bere nje urim ne shkalle planeti (lol), do thoja se nuk kam ndonje mendim se nxenesit shqiptare te ndonje vendi jane me te mire se te tjeret. Nuk i konsideroj njerezit duke i fute ne thase; do gje varet nga individi.... Une s'i permenda te gjithe studentet, meqenese jemi tek tema e studenteve te Turqise, por kuptohet qe suksesi i studenteve shqiptare, kudo qe te jene, me gezon dhe e uroj nje gje te tille...

  Ia kalofsh mire!
  Ndryshuar pr her t fundit nga [xeni] : 14-03-2005 m 07:03

 18. #38
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-10-2004
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Talking O Cuna

  O Njerez Mos Benİ Llafe Kot.ate Whİte_shadow E Njof Se Kam Mabruar Shkollen Me Ate.eshte Cun İ Mİre.
  Pershendetje Te Gjİthe Studenteve.
  Sa Per Mua Nqs Deshİron Te Me Takoje Ndonjerİ.
  Me Gjenİ Sot Ne Sallen E İnternetİt Te dtu.yurt 2.ankara.
  Bertİsnİ Aty Kush Eshte Apostolİ.(lol).
  Shİkonİ Kush Ka Hapur Forumİshqİptar.com Se Vetem Un E Hap Aty.
  Hajt Tung.

 19. #39
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  32
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Prsh

  Hey...pershendetje XENI e gjithe te tjeret........

  Xeni une e njoh ate qe eshte per mjeksi ne vitine fundit kete

  Ne gjithesej jemi pese shqiptar...
  Une
  Ai qe ke takuar ti
  gruaja e tij
  femija i tyre
  edhe nje shoku im
  ( kemi patur edhe sinanin e kombetares por na iku

  Ja kalofshi mire andej

  ( sa per ate apostolin eshte si i ccmendur ai ,kujdes ate)
  bye bye

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-10-2004
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Arrow eeeeee

  ARMANDOOOOOOOOO.HEHEHEEEEEEEEE.
  KUR TE SHKOSH NE STAMBOLL NGA ANKARA DO KALOSH.

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 31-08-2012, 13:07
 2. Greva e urise - 1991 - Shembja e komunizmit
  Nga BlueBaron n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 20:10
 3. Historia e alfabetit t gjuhs shqipe - Stavri Skndo
  Nga AsgjSikurDielli n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-10-2009, 15:44
 4. Informacion i prgjithshm mbi Republikn e Shqipris
  Nga bastardi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2004, 16:05
 5. Janullatos: Nuk ka prparim me djegien e kishave dhe xhamive
  Nga Jesushaus n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 08-04-2004, 07:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •