Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime

  Thumbs up Grand Theft Auto - Vice City

  Grand Theft Auto - Vice City...

  Nje loje shume e bukur, me shume mundesi dhe teper me dizajn te qelluar, nje version te cilin e ka bere nje Kelmend Tairi nga Gostivari eshte edhe me fantazi, ai ka bere disa gjera qe vertet jane per te cuditur, ka bere disa permisime qe nuk besoj se i ka bere vete ai, nese dikush e ka CD 3 - me expansion le te komunikojme dhe te bisedojme ne lidhje me kete se vertet eshte loje e mire, ku ke mundesi qe te garosh me vetura, aeroplane, helikopter, anije, te luftosh me policine, ushtrine, mafine, thjesht cdo gje qe mund te kete nje qytet ketu i gjen, shume lojra te kombinuara dhe ka dale nje loje perfekte...

  Kenaquni...
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  34
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  kjo loje eshte pak a shume e vjeter....duke pare se ka nje version te ri te GTA SAN ANDREAS...mgjths GTA Vice City s'me eshte shqitur nga ndergjegja deri sa i vrava dhe i fitova te gjitha ca ishin per tu vrare dhe per tu fituar.

  {^_^}
  ::|maDes!gn © 2009|::

 3. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime

  Talking Jam I Mendimit Me Mad

  Ka Dal Version I Ri I Cili Eshte Edhe Me I Bukur.


  PS: Kam Disa Kode Per Ate Loje Nese Ju Duhen Ju A Jap
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 4. #4
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  28
  Postime
  244
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  GTA4 vice city eshte fantastike por e kam cliruar ka gati 2 vjet.

  => Ne treg : GTA5 San Andreas , eshte loje qe ka shume realitet brenda dhe eshte me te vertet fantastike dhe nuk krahasohet me vice city !

  Rejdi
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 5. #5
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime
  Ne treg : GTA5 San Andreas, Ku mund te gjeje kete loje a eshte e dalur ne gjithe vendet apo vetem kush ka mundesi te bleje, mendoj a eshte bere copje pirate se ketu tek ne gjithcka sa i perket lojerave eshte pirateri....
  My silence doesn't mean I am gone!

 6. #6
  @ lale @ Maska e demse_sherrse
  Anėtarėsuar
  02-02-2005
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  nice fare kjo po me zorr mu desh i muj me e maru drreqin too many missions !!

 7. #7
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  28
  Postime
  244
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  davius nga cili qytet chaton ti lal ?
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 8. #8
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime
  A ma gjen dot dikush GTA5 San Andreas te instaloj ne PC, se ketu nuk mund ta gjeje.
  My silence doesn't mean I am gone!

 9. #9

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Si loje eshte e bukur por une se kam marr mundimin ta luaj asnjehere mbase se me acaron fakti qe ne kete loje mund te perdoresh edhe Cheats ..

 10. #10
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga LORUSHJA
  Si loje eshte e bukur por une se kam marr mundimin ta luaj asnjehere mbase se me acaron fakti qe ne kete loje mund te perdoresh edhe Cheats ..
  Bash cheats jane teper te mire, se mund te beshe cka te duash....
  My silence doesn't mean I am gone!

 11. #11

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Davius
  Bash cheats jane teper te mire, se mund te beshe cka te duash....

  Te rroft qe more mundimin dhe e luajte lojen

 12. #12
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  e mir si loj

  por nuk esh gja ne krahasim me

  ST Andres

  Vice city esh borin, misione qe me shume jan per femije te moshave 10-13 vjeēare.

  try spinter cell dhe pastaj do e kuptoni se ēfare do te thote te luash loje te veshtire.

  peace
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •