Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 22
 1. #1
  * Yllza e forumit *
  Antarsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Cili sht profesioni juaj dhe qka mendoni se ka te veant n t??

  Te nderuar miq !
  Ne menyre qe te njihemi edhe me mire lidhur me jeterat tona , une e hapa kete teme , na thuani qfare profesionesh keni edhe qka ju pelqen me teper , qka ju ka nxitur qe ju te orientoheni aty .
  Une perndryshe kam shume hobi , nuk mund ti quaj profesione sepse nuk kam bere shkollim perkates ngase jam e re . Une jam poete , kengetare , valltare e vallezimit tradicional (dikur edhe modern ) , moderatore , perpiluese artikujsh per gazete , aktiviste ne shume grupe rinore , anetare ne disa organizata .... etj .
  Faleminderit per postimin tuaj .
  Respekt..... Ermel !!!
  ArsGothic

 2. #2
  In God I Trust! Maska e MisCongeniality
  Antarsuar
  02-05-2003
  Vendndodhja
  QHC
  Postime
  419
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Chica,
  shumica ketu jane studente, si puna ime. No real budget rolling in
  What bond is there between me and the world? I am like a rider on a summer day who takes shelter to rest under the shade of a tree, then goes on his way. ~ Profeti Muhamed Salallahu Alayhi Wa Salam

 3. #3
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime n 24 postime
  Pas nja 4 muajsh e ca dit do jem menaxher i administrats publike.
  Sot e ksaj dite nuk e di se `far do punoj.

  P.S: Mir t ka thn MisCongeniality
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 4. #4
  *MaokjaVogel*
  Antarsuar
  09-02-2003
  Postime
  113
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MisCongeniality
  Chica,
  shumica ketu jane studente, si puna ime. No real budget rolling in
  mmmmmm-hhm that's right!
  Jemi akoma duke "mesuar" pfff lol

  Peace!

  I'm like a bottle of wine..... I keep getting better with age!!!!

  ..................... **Smooches**....................

 5. #5
  * Yllza e forumit *
  Antarsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ne rregull , flmnd per pergjigjet , e di qe shumica prej jush jeni duke studijuar por mund te na tregoni ate qe studioni dhe qka ju ka terhequr qe ta studioni ate dege .
  ArsGothic

 6. #6
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Antarsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  student inxhinjeri telekomunikacioni ne itali
  akoma ne universitet me i fjale
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Big Blue
  Antarsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  east anglia
  Postime
  194
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une jam Drejtor i Komunikacionit ne Shtepine e bardhe.

 8. #8
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime

  ReSpEkTe..!!

  Qe ne moshen 14-vjec fillova te mix...vazhdova...vazhdova..& vazhdoj te punoj Dj ne nje Disko..!!

  Per sa i perket "Gjes se vecant" munde te theme qe ne kete pune kame gjetur veten time.

  PerSheNdeTje Te GjiThve..!!
  Feel the pump √

 9. #9
  Cobra1 Maska e Cobra1
  Antarsuar
  18-01-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Shiko mu desh shum pune qe te arrija te merresha me Cobrat
  kete profesion kam zgjedhur me zbutjen dhe stimin eCobrave

 10. #10
  * Yllza e forumit *
  Antarsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Cobra1
  Shiko mu desh shum pune qe te arrija te merresha me Cobrat
  kete profesion kam zgjedhur me zbutjen dhe stimin eCobrave
  Vertete interesant ky profesion , Cobra1 , po na thuaj se qfare te stimuloi te merresh me kete lemi ?
  ArsGothic

 11. #11
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Antarsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime n 36 postime
  I dua te gjithe njerezit zemerbardhe, ata qe kan enderra aq te bukura qe ua kam lakmi,qe flasin aq qileter dhe te duan pa asnje interes, por thjeshte te duan(nqs je per tu dashte,loll).Hee e zbuluat kush jan,, po pra, femijet.Une punoj me femije, se i dua femijet shume , andaj e dua edhe punen time
  Qendro me ate qe te puthe shpirtin, lekuren ta puthe kushdo !

  Charles Bukowski

 12. #12
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Profesioni im eshte inxh elektronik per rrymat e dobta dhe e vecanta e prefesionit tim eshte FANTAZIA dhe ambicia, besoj mjaftojne keto per te qene nje profesion terheqes.

  Dito.

 13. #13
  e embel
  Antarsuar
  12-10-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  173
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Paskam dhe kolege ketu te forumi me sa shoh. dhe une ing.elektronik jam. them se profesioni im eshte padyshim shume i kendshem, ketij profesioni si mbarojne asnjehere te rejat gjithmone ka dicka tjeter per te mesuar plus qe per rastin tim qe jam femer eshte dhe dicka tjeter interesante, se punon mes kolegeve, ku shumica e tyre jane meshkuj.
  ciao.

 14. #14
  * Yllza e forumit *
  Antarsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Suksese te gjitheve ju ne punet tuaja , posaqerisht inxhiniereve te elektros !
  ArsGothic

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga Ermelita
  Ne rregull , flmnd per pergjigjet , e di qe shumica prej jush jeni duke studijuar por mund te na tregoni ate qe studioni dhe qka ju ka terhequr qe ta studioni ate dege .
  Un kam ushtruar shum profesione, por ate q e kam afr zemrs dhe q nuk ndahem dot prej tij, sht msimdhnia (puna me fmijt), kurse profesioni pr t cilin kam marr diplom, sht INXHINIERIA MEKANIKE. Tani punoj kohn m t gjat si nj kombinim i profesionit te Inxhinierit dhe Ekonomistit, q patjetr se m ofron shum mundsi pr t treguar vehten dhe patjetr mjaft prfitime materiale dhe profesionale.
  Prse m ka plqyer profesioni i zgjedhur?
  Sepse ofron mundsi kreative, mundsi q at q e mendon n mendje ta bsh vepr t prekshme. Puna me fmijt (nxnsit) q poashtu e ushtroj, sht nj knaqsi tjetr n vehte, sepse ofron mundsin q t edukosh dhe drejtosh n jet gjeneratat q vijn.
  Hobi: Hobi imi kryesor sht Poezia dhe me te merrem me shum prkushtim, poashtu merrem edhe me shkrime t natyrs tjetr. Ka edhe shum gjra tjera q mund t prmendem, por ksaj radhe nuk dua t iu marr m shum koh.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 16. #16
  * Yllza e forumit *
  Antarsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ju lutem Poeti , nuk na bezdis me shkrimet tuaja , une per kete e kam hapur kete teme , qe te bisedojme per profesionet tona , nuk ka cenzure ketu .
  ArsGothic

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime n 95 postime
  Ermelita e nderuar,
  Nuk e kisha shkaku i rezervs q t msheh dika, por q t mos iu mundoj t lexoni shum gjat, ngase me koh mund edhe t mrziteni.
  Prndryshe, meq qenke Gjilanase (nuk e kisha vrejtur n fillim), kam punuar pr 14 muaj edhe ne Gjilan, hhahahh, si nuk qenkemi takuar se?
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 18. #18
  * Yllza e forumit *
  Antarsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Poeti , me vjen mire qe ti njeh pakashume natyren e gjilanaseve , ti e di qe ne nuk merzitemi , perkundrazi jemi llafazane dhe na pelqen qe ti degjojme/lexojme edhe te tjeret ..lol
  ArsGothic

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime n 95 postime
  Ermelita,
  Jeni miq t mir, sepse un kam hyr n shum shtpi dhe kam br shum vizita pune.
  Shpresoj se kam ndihmuar aq sa ka qen e mundur n sigurimin e strehimit pr t pastreht.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 20. #20
  ...........
  Antarsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Tironsja_PHILLY
  mmmmmm-hhm that's right!
  Jemi akoma duke "mesuar" pfff lol

  Peace!

  Mos cfryj mi dleq se na merzit edhe neve lool.

  Pershendetje Ermelita

  Well pak a shum sic e than disa me siper, qe shumica jemi students dhe any budget coming in, jan per shpenzimet qe na duhen gjat javes.

  Shpresoj mbase te qualifikohem plotesisht, me pelqen te kem nje biznes timin, ku mund ta le under the managment te dikuj tjeter, ku ne te njejten koh un mund te merem me social work, qe me pelqen te punoj e te ndihmoj femit, por gjithashtu dicka qe i enjoy doing even voluntarly
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A mendoni t ktheheni n Shqipri ?
  Nga Arbushi n forumin Kultur demokratike
  Prgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 06:06
 2. Cfare mendoni pr lakuriqsin e femrave shqiptare?
  Nga vesaaa n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 454
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 15:02
 3. Pyetesor: Si mendoni...?
  Nga gea_07 n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 18:47
 4. Si mendoni...?
  Nga PRI-LTN n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 15:34
 5. Si e mendoni zgjidhjen e problemeve etnike n Ballkan?
  Nga Coli-i-vogl n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-12-2006, 12:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •