Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 90
  1. #61
    <-----
    Anėtarėsuar
    13-05-2002
    Postime
    985
    Citim Postuar mė parė nga bunny
    ...ka pas te drejte gjyshi jot ...
    ...
    lol
    Duket pak si egoist si nocion , por me mire kur secili vlereson ate qe i pelqen atij...lol
    Ja psh , per te mos dale nga tema...disa ketu kane qef nuset e virgjera kurse disa kane qef te dashurat jo-te virgjera.. ( e merr vesh ku i rreh cekani ktyre moj lepurushe..?!lol)

    p.s merrni shembull ju MOD e romances me liberalizmin qe eshte tek ky nen-forum...nuk e kam fjalen per ty por per odeonet dhe neonet lol
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AgainstAllOdds : 29-12-2004 mė 23:00
    ...

  2. #62
    Authentic Maska e DeuS
    Anėtarėsuar
    08-06-2003
    Postime
    2,319
    Sapo i hudha nje veshtrim te shpejte ketyre postimeve te tipit zhu-zhu-zhu prej vajzave me vryme akoma te pac'puar, ngrita doren dhe...nuk i rash ballit jo, por kruajta pak ... lol

    Shkodranja82...meriton nje dhurate vallai. Ka fol tamam, si zakonisht dhe me e forta ka qene kur lexova ate fjaline nga fundi, ku deklaron se e ka mbajtur virgjerine deri ne fejese. Brravo, propozoj te cohemi te tere ne kembe dhe te duartrokasim, se vallai tani qe e morrem vesh u liruam (jo nga gazrat) nga stresi qe na kishte zene...se te gjithe ato qe e lexuan, u interesonte shume nese shkove e virgjer te burri apo jo. Qe tu u permbys bota per pak
    Goce, mos ja hap barkun gjithe forumit, por mesoju ti mbash ca gjona (personale) per vete nganjehere!

    Rexhina, gjithe ate postim, goxha shkronja te cilet formonin fjali. U kishte vene dhe pike fjalive ne fund. Kishte shkruar dhe emrin e saj (tip albuoje)...dhe si perfundim, shume zhurme per asgje! Me lodhe aq shume duke te lexuar dhe duke u munduar gjeja konkluzionin e tere asaj zhurme, saqe kur ula faqen me poshte dhe pashe postimin e Elna Durresit (qe ishte dyfishi postimit tend)...perfundova me nje te klikuar tek AAO, nga tmerri qe mund te me hante dhe dy ore, 20 cigare dhe dy dopio, duke pritur ti gjej fundin...e pastaj konkluzionin. (asnje ofeze ndaj Elnas). Prandaj, me ty Rexhina eshte e kot te debatoj.

    Ate bunny-n kisha qejf ta shikoja pak duke recituar me mikrofonin ne dore por sic e kane zakon gjysma e moderatoreve te ketij stafi, i kishte bere bisht me ca lajka, lule e shenja te tjera.

    Nejse...te them dy fjale: (as vet se di ca leshin du qe lodhem)

    Une nuk jam kundra nje vajze te virgjer. Nuk e percmoj dhe nuk e ofendoj duke e quajtur te prapambetur, fanatike apo naive. Me lexoni drejte! Nuk e bej kete gje, sepse te gjithe kane te drejten te zgjedhin ate qe u pelqen ne jeten e tyre.
    Ajo qe une shikoj si problem shqetesues dhe tamam pelqej ta denoj, eshte koncepti ne mendjet e njerezve, menyra sesi ato e trajtojne virgjerine, madheshtia qe u japin asaj, fakti qe perqendrohen kaq shume ne nje himen, i cili cahet jo vetem nga nje kontakt mekanik seksual, por dhe nga faktore te tjere...dhe harrojne, harrojne, harrojne te fokusohen dhe te ngrejne nje piedestal ate qe duhet! Njeriun! ...dashurine e saj, boten qe ajo te dhuron, ndershmerine qe syte e saj shkelqejne, miresine qe i shpreh zeri, besnikerine qe ta dhuron me zemer!

    seriozisht qe po hidhemi nga dega ne dege dhe nuk po godasim aty ku duhet! Shqipot, kane (per mendimin tim) nje mangesi shume te madhe ne kete drejtim. Mjafton qe femra te mos jete shkepur nga nje mashkull tjeter, kaq me duhet...e morra per grua. Pak rendesi ka si eshte, cfare karakteri ka, cfare kulture ka, cfare botkuptimi, etj!

    Nje gje me ben pershtypje. Te gjithe meshkujt shqiptare pellasin tere rinise qe femra duhet te jete e virgjer dhe vetem te tilla do marrin. Pasi martohen, asnjerin nuk degjova te ndaje gruan per faktin se nuk eshte e virgjer. Ore, nje gje me ben cudit, po ato 50 femra qe shtypa vet te pakten...kush dreqin i martoi ?! ...Po ato te tjerat qe nuk perfunduan me asnje shok timin ? etj etj... Apo, 50mije lek ben nje operacion te doktorri eee! lol

    Vallai nuk po e zgjas se u lodha ne rradhe te pare dhe ne rradhe te dyte nuk ja vle te lodhesh per njerez qe kane ide fikse ne koke dhe qe nuk ndryshojne mendje kollaj!

    Thjeshte mendoj, sikur per shembull 1 vajze e virgjer neser njihet me nje djale. E dashuron dhe pasi bindet qe eshte njeriu qe kerkon te ndaje jeten me te, martohet. E c'pon cipen dhe pas ca kohesh merr vesh qe burri vdiq, ose burrit ja jep truni ta leje ...pasneser, do e quante veten te denje per burrin qe do merrte ? Do ishte krenare per veten e saj ? Do e mbronte me fanatizem faktin qe virgjeria tregon ndershmeri, besnikeri dhe virtyt ? ...apo ?

    Femra deri para se te pallohet per here te pare (perjashtoj k.... e virgjera) jeton akoma ne nje bote te panjohur per te. Me vone fillon e i hap sirtaret e biblotekes plot kuriozitete qe bota e djeshme nuk ja ofroi. Shikon, provon, krahason, mendon dhe pyet veten: Po sikur !? ...atehere fillon filmi. Pranej, gjykoni e vendosni vet. Personalisht, nuk me plas fort eshte apo jo e virgjer. Nese do te rrije me mua, te rrije. Nese jo, te grrici bithen. S'e shef...mu fik dahoni mu knej!

    Merreni mer jeten lirshem ...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 14:27 Arsyeja: gjuha e huaj

  3. #63
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem
    shkruan shume ana por nuk jep pergjigje
    me sy mbyllur e lexove postimin tim Engjell? Si nuk dhash pergjigje.?..mbase duhet te shkruaj pergjigjia, qe te te duket me e qarte kuptimi I postimit tim.

    Pa na jep arsyen qe e mbajne? nuk ka te llogjikshme e dashur.
    ne postimet e mija vec kam dhene arsyet pse e mbajne, sjam e afte te shkruaj pse se mbajne akoma :P...prandaj s'do lodhem kote te shkruaj perseri arsyet pse e mbajne virgjinitetin, plus kam merrak per Guccon, behet me zemer I gjori me keto romanet.

    Une se di per ty por une per veten time e fus veten te 20%-shi sepse nuk bej shume veprime pa arsye, dhe cdo gje e analizoj me prizmin e arsyes. Per mua nuk ka besime qorre, une besoj ate gje mund te arsyetohet deri sa te kete mundesi.
    neqoftese e fut veten ne ate 20%-shin, duhet te dish qe edhe te virgjerat zotrote veprojn me arsye qe ty te duken te pallogjikueshme, prandaj me mire e lem ketu...eshte e kote te argumentoj me ty se as merr vesh kuptimin e fjaleve te mia :P, ose refuzon ti konceptosh

    Meshkujt e virgjer kuptojne femrat e virgjera? aman rrusho se meshkujt e virgjer mezi presin ta humbin virgjerine, mos fol kot tani.
    po flas per meshkujt qe mbeten te virgjer deri ne martes, mos qesh, (ndodhet)

    Sa per gjerat e tjera, prap pergjigja jote mbetet jo nuk jemi naive e jo nuk jemi kshu; s'jep asnje arsye pse. Nga nje ane thua qe nuk besojne ne endrra te virgjerat se e shohin realitetin, nga ana tjeter thua qe s'ka qene te sigurta ta humbin me njeriun qe nuk do shpenzojne jeten????? mblidhe mendjen, po kontradikton veten shume. Ti vetem po aserton te kunderten e cfare them une pa dhene arsye; kjo eshte dobesi ne debat.
    nuk e di ku nuk shikon arsyet ti I dashur? ...biles dhe na thua qe po kontradiktoj veten.
    Ja disa arsye...
    1) nuk jan naive sepse nuk genjehen.zhgenjehen nga nje mashkull...si shumica e adoleshenteve qe e humbasin virgjerine me nje mashkull qe vec e do per nje arsye (no need to spell it out I believe)

    2) pse nuk besojn ne princin e kalter? Sepse ato sjane te sigurta ta humbasin me dike sdo te thote qe po presin per princin. E permenda me perpara por fatkeqsisht se morre si nje arsye...ato kan sy te shikojn realitetin: si pshm kan mundesi te mbeten me barre, mashkulli mund ta doj per kete gje dhe vec do levizi tek nje femer tjeter pasi ajo humb virgjinitetin me te, and family values and their values do not consent with the idea of sex being just for fun, it should be deeper and more precious/meaningful than that. Me ate person qe ato e duan shume dhe ndihen te sigurta dhe qe e besojn plotesisht, do te jete personi qe nuk do iu bej te hezitohejn ose te kene frik ta humbin virgjinitetin me te...

    mesa kam lexua ju dhe disa antar ketu e konsideroni virgjinitetin shume ndryshe me cfare e konsideroj une...per mua nje femer e virgjer eshte kur nuk ka qene me nje mashkull...jo ato qe e humbin pastaj e qepim dhe keto idiotesira...nje gjimnastike mund ta humbi virgjeri aksidentalisht, por prape quhet e virgjer sepse nuk ka qene me nje mashkull.

    Kaq kisha per te thene (pike) Shpresoj se nuk e zgjata shume (presje) :-) dhe Gucci na thuaj sa birra pive duke "vezhguar" kete postim.

    ohh se harrova stilin tim te ri---->me shendet :P
    Ana
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 30-12-2004 mė 05:25
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  4. #64
    i/e regjistruar Maska e blueyes
    Anėtarėsuar
    06-10-2004
    Postime
    203

    ha ha haaaaaaaaaaaaaaaa evolucioniiii!!!1

    Citim Postuar mė parė nga R2T
    Rrofsh se me bere te ve buzen ne gaz qe me mengjes.
    Sic u shprehe dhe vete, nuk i plas njeriu fort per mendimet e mia apo ne kete rast te tuat ne forum. Ose me mire, une s'para e rruaj shume nga keto gumezhitjet e pilivesave si puna e ketyre me lart. Napoloni dhe shprehja jo vetem qe nuk jane te ulta por jane jashtezakonisht te thella dhe logjike. Per ata ose ato qe kane kapacitet te mjaftueshem ta konceptojne kete shprehje nuk ka asgje te pabaze.
    Po lodhem (ndoshta me kot) te ta shpegoj ty dhe ketyre te vobekteve te tjere, qe nuk anashkaluan rastin te me kujtojne se nga kam lindur, se ku po i rreh cekani Napolonit. Koncepti i frazes, e nderuar zhuzhunė, nuk eshte ai "drejt e ne thela" me tye cilin po e shifni ju. Mundohu te lexosh me teper se cfare thone fjalet. Shprehja nuk do te thote qe te gjitha JANE 'kurva' ne kuptimin e mirefillte te fjales, nuk po presupozon njeri ti njofi te gjitha grate e botes e ti kete mbajt pishtarin mes kembeve apo rreth gojes. Ideja qendron se te gjithe femrat e kane "kurverine" apo "ligesine" te lindur. Cfare i pengon ato te nxjerin kurverine apo ligesine eshte vetem nje katalizator. Cdo femer (pa asnje perjashtim) ka mundesi te jete buēe. Buēe ose ne kuptimin kurvar te fjales, ose ne kuptimin qe ta ben jeten sketerre. Dhe cdo femer pa perjashtim e ka nje nga keto dy veti ose qe te dyja. Femra me e drejte, me e urte e me e ndershme, po te perballet me katalizatorin e duhur (nje situate e caktuar, nje mashkull i caktuar, etj etj) shenderohet ne Bucen me te madhe qe ke takuar ne jeten tende. Dhe vete ajo ka raste nuk e di se sa **** mund te behet. Dhe vete ajo nuk e di se i kishte keto veti brenda saj, por vendose perballe katalizatorit te caktuar dhe brenda sekondit do te shofesh nje femer tjeter.

    P.S Rrofsh per urimin, ky lloj qeni ka jetuar aq vite qe ti njofi llojet e Buceve qe nga era. Atyre te lloit 8 me 2 eshte mesuar tu qendroje larg. Me vjen keq te ta prish fantazine, por me sa duket nuk qenkemi per njeri-tjetrin.
    Me shkrive o zheni o koke boterore o i biri i napoleonit ti,me fal te lutem me fallllllllllllllllllllllllllll se kisha idene se me ke po flisja me nje person kaq te thelle e te rendesishem kaq te evoluar pa pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,cfare i bera vetes????'
    O zemra po hallall na e befte zoti qe jemi te zonjat per shume gjera,qe fusim shejtanin ne shishe qe ju bejme qola kete doje te degjoje e qe jemi lavireeeeee,do me?????

    me quaj si te duah mua dhe disa te tjereve zhuzhume etc etc,se ve shume ujin ne zjarr une lal,sa per ate punen qe me ka genjyer mendja,uauuuuuuuuuuuuuuuuuu sa i kapshem qe je si e gjete u lodhe shume????????????????????????????

    Gezuar lali 2005 dhe me mend ne koke!!!
    P.S Ajo 8 me 2 te vjen vete lali seshte nevoja ti qendrosh larg....

  5. #65
    ________
    Anėtarėsuar
    08-11-2003
    Postime
    1,516
    Citim Postuar mė parė nga SoinHo

    E marrte lumi virgjinitetin!
    Desha me than i fjale por nuk po e them............
    Nese vajza eshte e virgjer, dhe e ka ruajtur virgjerine me bindje te plote per te qendruar besnike ndaj moralit per mua meriton vleresim maksimal.Njihen te virgjerat lereni bicikletat,teori rrufjanesh qe dun me i ba te gjitha njelloj.
    Ngritja e virgjerise sjell degradim ne shoqeri.

    Mos harroni se Thailanda dhe ato ishujt ishin mbushur me njerez pisa e k...
    shihni se cfare ndodhi..........
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 14:30
    Il cuore matto che ti segue ancora
    E giorno e notte pensa solo a te

  6. #66
    ga ga Maska e bunny
    Anėtarėsuar
    09-06-2003
    Vendndodhja
    U.K
    Postime
    935
    Duket pak si egoist si nocion , por me mire kur secili vlereson ate qe i pelqen atij...lol
    Ja psh , per te mos dale nga tema...disa ketu kane qef nuset e virgjera kurse disa kane qef te dashurat jo-te virgjera.. ( e merr vesh ku i rreh cekani ktyre moj lepurushe..?!lol)
    sa me spec e ke thene kete...cnncnccn (ngjyrat e mija flasin vete)
    lere aman se ketu i bien murit me koke..por kur kthejne shpinen o ashtu o ska!

    Tani si u sqarove cik me shum Gucci 'the G spot'..lol.. me pelqen 1 fjali nga ai posti
    Nuk e bej kete gje, sepse te gjithe kane te drejten te zgjedhin ate qe u pelqen ne jeten e tyre.

    Per ket ke te drejte...por doja edhe te shtoja, edhe ju meshkujt duhet ta respektoni ate vendim.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 08:36
    How can she fall, if there is no one there to catch her

  7. #67
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-11-2003
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    49
    Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem

    Edhe ato pergjithesimet qe ke bere per meshkujt qe i duan te virgjera grate e tyre jane paksi te rendomta dhe jasht kohes.
    Pajtohem plotesisht. per mua gruaja jo-e-virgjer ne naten e marteses eshte problemi me i vogel, bile nuk eshte fare problem. Ata qe jane pro-jovirgjinitetit dhe duan qe nuset e tyre te jene te virgjera nuk kane vend ketu, ata per mua jane budallenjet me te medhenje! Por besoj qe nuk ka asi lloj njerezish qe po diskutojne ketu. Se paku shpresoj!
    Megjithate, per tu bere i sinqerte, ka shume shqiptare qe duan nuset e virgjera ndersa gjate adoloshences shpojne sa tew munden...ky eshte idiotizem...

  8. #68
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Citim Postuar mė parė nga GUCCI
    Shkodranja82...meriton nje dhurate vallai. Ka fol tamam, si zakonisht dhe me e forta ka qene kur lexova ate fjaline nga fundi, ku deklaron se e ka mbajtur virgjerine deri ne fejese. Brravo, propozoj te cohemi te tere ne kembe dhe te duartrokasim, se vallai tani qe e morrem vesh u liruam (jo nga gazrat) nga stresi qe na kishte zene...se te gjithe ato qe e lexuan, u interesonte shume nese shkove e virgjer te burri apo jo. Qe tu u permbys bota per pak
    Goce, mos ja hap barkun gjithe forumit, por mesoju ti mbash ca gjona (personale) per vete nganjehere!

    ...
    Ncncncnc mbaje karrigen edhe pak me b*the e mos luaj nga vendi
    zoteria me dyfetyra, sepse ato duartroktije i kam fitu ka here,
    dhe s'kisha nevoje te vija e ti fitoja ketu....
    Une thjesht po shkruaja dicka per temen ashtu sic ma mori
    mendja mua, nqs ty s'te pelqen mu s'me intereson aspak,
    Gjera shume personale keto qe fola une e shef ti...eh pike e zeze..!
    Apo ti nuk linde i virgjer as duhet te mendohet se dikur ke kaluar
    edhe ti ne ato proces, besa nuk i dihet se keto mendjet e ndritura
    shume jane me ba llap llap vetem ketu ne forum, se ne jete ju
    a lidhin tjeret kepucet se s'jane te zotet per asgje...!
    Shume me vlere keshilla jote do e marr parasysh, vetem duro
    sa ta hedhi pak deri ke vrima e qenefit..!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 14:32 Arsyeja: gjuha e huaj

  9. #69
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    Citim Postuar mė parė nga SoinHo
    Athua kur?? Kur ??? Kur do ta kuptoje vajza shqiptare qe virgjiniteti eshte vetem nje pelhure biologjike e krijuar nga natyra per tu shpuar? Pse vajza shqiptare mendon se ta humbasesh virgjinitetiun para marteses do te quajne LAVEIRE, pse? Une jetoj ne Prishtine dhe ky eshte realiteti i hidhur me te cilin une perballem por natyrisht se nuk tentoj ta pergjithesoj vajzen shqiptare. Prapseprap, eshte jashtezakonisht i pakuptueshem refuzimi qe vajza shqiptare i ben seksit ne adoleshence...i kuptoj qe shumica prej tyre jane te ndikuara nga familja por megjithate besoj se njeriu duhet ta kete individualitetin e vet dhe te veproj si ai/ajo zdhedh.

    E marrte lumi virgjinitetin!
    po eshte vertet ca e merzitshme kur sheh kete lloj mentaliteti ne shqiperi ;


    por mendimi im per kesi gjerash eshte qe ;


    si per femren si per mashkullin eshte e rendesishme se me ke e ndan dhe si e jep virgjerine [e /i dashuruar ] apo thjesht nga deshira apo kurioziteti ;

    te besh dashuri per here te pare eshte dicka qe duhet te na ngelet si nje pervoje e bukur dhe kjo arrihet duke e dhene virgjerine me njeriun qe vertet dashuron ;

    akoma dhe adoleshent nese je , ben mire ta japesh virgjerine por kujdes , qendro vetvetja dhe kerko prej partneres/it te njejten pasion qe i fal ;

    a mos ja futa kot ?
    mbase po ju adoleshent duhet te beni keshtu ;

  10. #70
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Postime
    1,466
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~*
    me sy mbyllur e lexove postimin tim Engjell? Si nuk dhash pergjigje.?..mbase duhet te shkruaj pergjigjia, qe te te duket me e qarte kuptimi I postimit tim.



    ne postimet e mija vec kam dhene arsyet pse e mbajne, sjam e afte te shkruaj pse se mbajne akoma :P...prandaj s'do lodhem kote te shkruaj perseri arsyet pse e mbajne virgjinitetin, plus kam merrak per Guccon, behet me zemer I gjori me keto romanet.



    neqoftese e fut veten ne ate 20%-shin, duhet te dish qe edhe te virgjerat zotrote veprojn me arsye qe ty te duken te pallogjikueshme, prandaj me mire e lem ketu...eshte e kote te argumentoj me ty se as merr vesh kuptimin e fjaleve te mia :P, ose refuzon ti konceptosh



    po flas per meshkujt qe mbeten te virgjer deri ne martes, mos qesh, (ndodhet)



    nuk e di ku nuk shikon arsyet ti I dashur? ...biles dhe na thua qe po kontradiktoj veten.
    Ja disa arsye...
    1) nuk jan naive sepse nuk genjehen.zhgenjehen nga nje mashkull...si shumica e adoleshenteve qe e humbasin virgjerine me nje mashkull qe vec e do per nje arsye (no need to spell it out I believe)

    2) pse nuk besojn ne princin e kalter? Sepse ato sjane te sigurta ta humbasin me dike sdo te thote qe po presin per princin. E permenda me perpara por fatkeqsisht se morre si nje arsye...ato kan sy te shikojn realitetin: si pshm kan mundesi te mbeten me barre, mashkulli mund ta doj per kete gje dhe vec do levizi tek nje femer tjeter pasi ajo humb virgjinitetin me te, and family values and their values do not consent with the idea of sex being just for fun, it should be deeper and more precious/meaningful than that. Me ate person qe ato e duan shume dhe ndihen te sigurta dhe qe e besojn plotesisht, do te jete personi qe nuk do iu bej te hezitohejn ose te kene frik ta humbin virgjinitetin me te...

    mesa kam lexua ju dhe disa antar ketu e konsideroni virgjinitetin shume ndryshe me cfare e konsideroj une...per mua nje femer e virgjer eshte kur nuk ka qene me nje mashkull...jo ato qe e humbin pastaj e qepim dhe keto idiotesira...nje gjimnastike mund ta humbi virgjeri aksidentalisht, por prape quhet e virgjer sepse nuk ka qene me nje mashkull.

    Kaq kisha per te thene (pike) Shpresoj se nuk e zgjata shume (presje) :-) dhe Gucci na thuaj sa birra pive duke "vezhguar" kete postim.

    ohh se harrova stilin tim te ri---->me shendet :P
    Ana
    ana ca flet une te pyes arsyen e vetme qe e mbajne, meqe qe arsyet qe dhashe une nuk jane te drejta per ty. shif cfare ke bere tani: ke share mua ngaqe nuk di cfare te thuash.

    mua arsye e te virgjerave me duken te pallogjikueshme sepse mund ti PROVOJ QE JANE ARSYET GABIM, EDHE KUR TE DUASH TI BILES.

    ana veten e kontradikton sepse thua NUK PRESIN PER PRINCIN E KALTER pastaj thua NUK E BEJNE ME ATE QE NUK DO JETE BASHKSHORTI PER JETE.........lexoji te dya kto qe jane me captials prap mendohu dhe pastaj do ta shikosh qe kontradikton veten.

    hahahaha ato nuk qekan naive sepse nuk "zhgenjehen" nga meshkujt e djallezuar qe vetem duan ti pallojne si te babzitur. apapapapapap moj e virgjera e shekullit e lexove se cfare thashe te postimi apo. ja ta them prap: FEMRAT DUAN SEX SA MESHKUJT EDHE BILES ME SHUME (se tregojne ama sepse shoqeria e quan inapproriate). Nqftse ti sexit i ngjit vlera absolute sentimentale athere jetoke ne re dhe jo ne toke. Shumica e sexit qe behet, behet pa ndnjenja fare. Ja te them dhe nje sekret: MESHKUJT MUND TE BEJNE SEX ME KEDO, AS LONG AS THEY'RE PHYSICALLY ATTRACTED. Sa per ato aryset e barres etj te jap njeqind e nje mije menyra per ti evituar. nejse te thashe hajde te flasim ne msn se nuk po me kupton mire.

    ofendimet ama si prisja nga ty te pakten, mendoja qe do ishe aq e zgjuar sa qe te mos nxeheshe ne debat. Kur ofendon tregon qe e ke humbur debatin

  11. #71
    Perjashtuar Maska e korcaprincess
    Anėtarėsuar
    24-10-2002
    Vendndodhja
    Detroit MI
    Postime
    510
    po te jesh e sigurt qe e do nje person, dhe ai te do,ska asgje te keqe ta humbesh virgjerine. E keqja qendron ke ato qe hidhen nga njeri ke tjetri ose qe e humbin pa e ditur se cpo bejn ( adoleshenca).
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 15:42 Arsyeja: gjuha e huaj

  12. #72
    "Disa femra lindin pa hymen, dhe per shumicen ajo shqyhet?? gjate kohes nga aktivitete normale te perditshme si ushtrimet ne palester" (scarletteen.com) Dmth jo vetem qe ne naten e marteses virgjeria behet ceshtje, por edhe sikur a shkreta vajze te mos kete qene me asnjeri, prape nuk besohet, se nuk ka "cipen"! Keshtu qe del edhe "k..." edhe genjeshtare..
    Tha dikush me lart se vajzat kane nevoje per edukim seksi, me duket se meshkujt shqiptare to perfitonin nga ky edukim gjithashtu...
    LoveAngelMusicBaby

  13. #73
    i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
    Anėtarėsuar
    25-06-2002
    Postime
    769
    Nuk kam agje kundra vajzave qe nuk jan te virgjera. Per te dashurat nuk kam asnje pretendim, por kur vjen puna te martesa un jam "old school" nuk marr femer qe nuk eshte e virgjer. femrat sot kan fluturuar dhe kujtojn se meqe jan martuar disa qe e kishin ber meperpara me te dashurit e tyre, edhe ato do e gjejn burrin aq kollaj. Jam i bindur se te paken 50% e shqiptarve mos te them me shum kan te njejtin mentalitet me mua. per ato qe sjan te virgjera sbehet fjal fare

  14. #74
    Pah cfar dashurie!!!! Dmth ato "te dashurat" kurre nuk mund ti duash aq shume sa njera te behet gruaja jote?
    E nese nuk po merr te dashuren, me shkusi po fejohesh eh?

    Gjynah per vajzat qe shumica e meshkujve shqiptare nuk i duhen dreqit 1 lek.
    LoveAngelMusicBaby

  15. #75
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Postime
    1,466
    zemerzjarrte ai me siper nuk na perfaqeson neve fare

  16. #76
    Authentic Maska e DeuS
    Anėtarėsuar
    08-06-2003
    Postime
    2,319
    E virgjera bunny, kur te ndryshosh postimet e mia, shkruaj ndonje arsye me shume se 'gjuhe e huaj' per vete faktin se ke ndryshuar dhe shume gjera te tjera aty, te cilat ishin shkruar jo ne gjuhe te huaj. Edhe nese je aq e virgjer (nga ....) sa te skuqen thithkat kur lexon emrin tend ne postim, mos bej gafe me te hysh ne debate te tilla, por mbaje vrymen te mbuluar me becka pellushi dhe pasi ti kesh vene edhe nje dry, shko dhe fshihu ne ndonje forum fetar se nuk je per te tille forume.

    Besoj se u tregova i kujdesshem ne te shkruar.
    Po qe se perseri nuk e ke kuptuar se cfare desha te them, po ta shpjegoj me popullorshe: Na cate pallen e k.rit, ti e disa kokpidhuca te tjere qe ka ne kete staf!
    Hej, se harrova ate kokpillin kryesor qe eshte pro(k.a.r)nar i forumit:

    Ti kishe qene me keq se nje kurve e virgjer. Dinak si greket, ambicioz si lavire por mbi te gjitha paske qene zog kurvet i madh, se i ke marr pas vetes ca bythlepiresa qe nuk po e kuptojne se c'po bejne ! Por meqe eshte fund viti, me takon te te them: Ty do te te beja kurven time te preferuar, nese nje dite na perplas fati me njeri-tjetrin!

    Greko-serbi-kurva e shitur (ALBO)...Happy New Year!

  17. #77
    Out of Range ! Maska e Quiet_Storm
    Anėtarėsuar
    15-09-2004
    Vendndodhja
    Ne ferrin qe krijova vet
    Postime
    33
    Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem
    zemerzjarrte ai me siper nuk na perfaqeson neve fare
    neve ke??
    Ty dhe zemerzjarrten??
    Apo flet per vehten ne numerin shumes ne shenje respekti??D
    Me sa pashe me lart askush nuk propogandonte me kaq e zjarr qe e deshiron partneren ta kete si pus nafte Ballshi ku futen sondat e prodhimit kinezo-rus si dhe tekonlogjia moderne lol, prandaj mos i kategorizo meshkujt me vehten tende!
    Meqenese femerat e virgjera tu dukan si demode,atehere uroj qe te kesh perkrahu nje femer te modes, prej atyre qe jane open book...mos e merr ters,shifi anen pozitive se te pakten do jete me eksperience...ose karburantin per makine do e kesh free
    The truth shall set you free

  18. #78
    i/e regjistruar Maska e Arb
    Anėtarėsuar
    06-12-2002
    Vendndodhja
    Little Albania, NY
    Postime
    1,723
    SoinHo,

    Me bej nje te mire, me trego me gisht per femrat qe sipas teje jane akoma te virgjera. Do te jem ai qe do t'i bind ato qe te zhvirgjerohen.
    Talent wins games, but teamwork wins championships.
    Micheal Jordan

  19. #79
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem
    ana ca flet une te pyes arsyen e vetme qe e mbajne, meqe qe arsyet qe dhashe une nuk jane te drejta per ty. shif cfare ke bere tani: ke share mua ngaqe nuk di cfare te thuash.
    Engjell, ska vec nje arsye por shume arsye qe permenda (si ke vene re akoma mesa shof), dhe nuk te shava aspak sepse skam arsye pse, prandaj kontrollohi fjalet dhe lexo me mire here tjeter...te pakten kuptohi me mire postimet e mia se vec po I merr sikur po te ofendoj dhe po nxehem (a do qe te shtoj smilies dhe jo ofendim qe mos ti keqkuptosh? :P)

    mua arsye e te virgjerave me duken te pallogjikueshme sepse mund ti PROVOJ QE JANE ARSYET GABIM, EDHE KUR TE DUASH TI BILES.
    Jo aspak nuk mund ti provosh qe jane gabim sepse ti I koncepton gjerat ndryshe dhe kjo gje s'do te thote qe je korekt. Per ato nuk eshte gabim I dashur, prandaj as mos u mundo te japesh arsyet qe ty te duken te logjikshme, ose te gulesh kemb qe ato jane gabim duke dhene disa fakte qe ti beson jane korekte apo te logjikshme. Kush je ti te vendosesh cfare eshte e drejte/logjikshme? Une vec mendoj dicka eshte e logjikshme kur me perket mua, neqoftese sme perket mua sjam e sigurt per te tjeret se vec personi e di vete cfare eshte e drejte per ate, prandaj dhe spo te gjykoj ty pshm duke te te thene mos fle me cdo femer qe se do me te vertet...skam te drejte te te them eshte gabim prandaj nuk po te them gje per veprimet e tua, keshtu mundohu dhe ti mos te thuash qe kemi gabim.

    ana veten e kontradikton sepse thua NUK PRESIN PER PRINCIN E KALTER pastaj thua NUK E BEJNE ME ATE QE NUK DO JETE BASHKSHORTI PER JETE.........lexoji te dya kto qe jane me captials prap mendohu dhe pastaj do ta shikosh qe kontradikton veten.
    Nuk po kontradiktoj veten sepse kur them qe nuk e bejne me ate qe nuk do jete bashkshorti per jete nuk do te thote qe ato po presin per princin e kalter/mashkullin ideal, apo te enderrave te tyre lol...ato po presin per dike qe ato do ta duan dhe do kene besim qe sdo ta le pasi ta zhvirgjeroj...prandaj duan te martohen ne fillim...partneri mund mos te jete per jete, dhe mund te divorcohen me vone...prandaj mos mendo qe ato shkojn me nje illuzion qe do humbin virgjinitetin me dike qe do bashkejetoj per jete, s'mund te parashikojm te ardhmen vec mund te veprojm me mendje dhe me ndjenja.

    hahahaha ato nuk qekan naive sepse nuk "zhgenjehen" nga meshkujt e djallezuar qe vetem duan ti pallojne si te babzitur. apapapapapap moj e virgjera e shekullit e lexove se cfare thashe te postimi apo. ja ta them prap: FEMRAT DUAN SEX SA MESHKUJT EDHE BILES ME SHUME (se tregojne ama sepse shoqeria e quan inapproriate). Nqftse ti sexit i ngjit vlera absolute sentimentale athere jetoke ne re dhe jo ne toke.
    ore te lexova por ska rendesi neqoftese ato duan apo jo...meshkujt e tregojn dhe mundohen ta marrin ne cdo menyre...neqoftese ato jane te virgjera do te thote qe evitojne keta adoleshent apo adults te babzitur sic the vete :P.
    Cfare zgjuarsi tregon neqoftese I tregon shoqeris... ohh me fal ju cuna ju pelqen te flisni per kete subjekt dhe per femrat qe keni patur apo doni te keni . Nejse te virgjerat kontrollojn veten dhe jane te kujdeshme {pike me vule lol...sa here do ta theme :P).

    Shumica e sexit qe behet, behet pa ndnjenja fare. Ja te them dhe nje sekret: MESHKUJT MUND TE BEJNE SEX ME KEDO, AS LONG AS THEY'RE PHYSICALLY ATTRACTED.
    sigurisht qe behet pa ndjenja kur nuk e do personin me vertet por vec e do per te kryer "aktin" meqe u terhoqe nga aja fizikisht, cfare pret?...pra neqoftese nuk e do nje person, atehere seksi do te duket pa ndjenja fare...dhe per sekretin qe me the...prit se po shkrihem se qeshurit...aman na thuaj dicka qe se dime.

    dhe boll u munduat ti mbushni mendjen te virgjerave, respektoni deshirat e tyre...dhe nje keshill, mos I mbushni te virgjerave mendjen perball se vec mendojn "ky qen bir qeni do dicka nga une " joking ^_^

    ps: smundem te futem ne msn
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  20. #80
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-11-2003
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    49
    Citim Postuar mė parė nga Arb
    SoinHo,

    Me bej nje te mire, me trego me gisht per femrat qe sipas teje jane akoma te virgjera. Do te jem ai qe do t'i bind ato qe te zhvirgjerohen.
    Eshte ajo vajza ke pallati nr.18 dhe vajza e nje dyqanxhiu ketu...edhe plus ajo vajza qe e kam pas ne klasen e 7 e qe tani eshte bere miss....:P :P

    o ku me ha mua se kush eshte e virgjer e kush jo, mor tiiii :P une dua qe vajza shqiptare ta heq kanunin nga koka se ja theu qafen per bese...

    btw, diksuh tha se edhe djemte, pevec vajzave, kane nevoje per edukate seksuale....shume e vertete ka shume qe nuk din ta vendosin kondomin...
    SoHo

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
    Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 645
    Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
  2. Letėrsia Shqiptare
    Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
  3. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 – 1915
    Nga ORIONI nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
  4. Cili ėshtė synimi i AKSH-sė?
    Nga Faik nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 65
    Postimi i Fundit: 04-12-2003, 04:22
  5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
    Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 66
    Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •