Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 90
 1. #21
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Mosha
  42
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Kėtu nė Amerikė ėshtė krijuar njė lėvizje goxha e madhe pėr tė ndikuar dhe favorizuar femrat qė ta ruajnė virgjinitetin deri nė ditėn e martesės. Nė kėtė lėvizje janė pėrfshirė edhe rok grupi Sharlot dhe shumė celebrity e intelektualė amerikanė.

  Unė pėr veten time mendoj se duhet tė ruhet virgjiniteti i femrės deri nė ditėn e martesės dhe kėtė pėr tė ulur nivelin e prostitucionit, divorceve dhe pėr tė pasur njė familje mė tė shėndoshė.
  Kėshtu qė, unė pėr veten time vlerėsoj shumė mė shumė femrat qė ruajnė virgjinitetin deri nė martesė se ato qė nuk e ruajnė.
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 2. #22
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  28
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga dodoni
  Kėtu nė Amerikė ėshtė krijuar njė lėvizje goxha e madhe pėr tė ndikuar dhe favorizuar femrat qė ta ruajnė virgjinitetin deri nė ditėn e martesės. Nė kėtė lėvizje janė pėrfshirė edhe rok grupi Sharlot dhe shumė celebrity e intelektualė amerikanė.

  Unė pėr veten time mendoj se duhet tė ruhet virgjiniteti i femrės deri nė ditėn e martesės dhe kėtė pėr tė ulur nivelin e prostitucionit, divorceve dhe pėr tė pasur njė familje mė tė shėndoshė.
  Kėshtu qė, unė pėr veten time vlerėsoj shumė mė shumė femrat qė ruajnė virgjinitetin deri nė martesė se ato qė nuk e ruajnė.
  o laliii familja e shendosh ska e bej fare nqf ka qen e virgjer femra apo jo amon ka mi qisni kto gjona.
  edhe iher po ju them osht ndrryshe si e pelqeni ju femren te virgjer apo jo por mos harro qe gjithcka varet ka ajo dhe jo ka ju.

 3. #23
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  998
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga StormAngel
  Kthehe nga ta kthejsh,pėr njė punė flasim e ajo ėshtė:
  " Never risk what you can't afford to loose...! "
  lol
  Ajo shprehja eshte pak me e ngushte ne kuptim...e ka fjalen per koken(at)..lol ( by the grade of importance , i guess ..both of them )

  p.s Milaniste , ve bast qe s'je e virgjer ..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AgainstAllOdds : 28-12-2004 mė 01:00
  ...

 4. #24
  Ndėshkues Abuziv Maska e Punisher
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Canada
  Mosha
  31
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ju qe keni hapur temen:
  E kuptoj shume mire se qellimi juaj nuk eshte as i keq dhe as idiot! Por nuk po e kuptoj ku do te dalesh ti me kete qe parashtron? Ti the dicka dhe shiko se si u be ketu
  O vlla lejeni virgjerine e femres. Ajo eshte gjeja me e vyer dhe njekohesisht me e parendesishmja per to.
  Te te flas troc a e ke nigju nojher eate kongen Vajzat e mbara ti vlla?
  Prandaj t ethem qe te mos gjeneralizosh keshtu si pa pike problemi duke vene dhe nje goxha titull qe do e kisht ezizli dhe Tosi duke krahasuar virgjinitetin e femrave shqiptare me dinjitetin e tyre. Femrat Shqiptare per opinionin tim nuk i gjen ne bote. Kane te metat e tyre por ama jane te vecanta! Une nuk mund te pyes kurre nje femer "A je e virgjer?" e para eshte mugese totale edukate, e dyta kurre sdo me thote te verteten
  Pra mos gjykoni keshtu pa pike problemi se jo te gjitha femrat tona jane njesoj!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Punisher : 28-12-2004 mė 02:40
  You can't judge a book by its cover!

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Jam dakort me pergjigjen e agaistit.
  Femrat e virgjera nuk mburren qe jane te virgjera I dashur. Eshte sikur te thuash prostitutet mburren qe jane prostituta
  Sepse ato zgjedhin te jene te virgjera ne adoleshence dhe kur kalojn adoleshencen, eshte decisioni I tyre. Ky decision mund te formohet me shume faktore...nje faktor me I rendesishem eshte karakteri I femres, eshte e kujdeshme, mendon per konsekuencat, dhe deshiron qe virgjerine ta humbi vetem me nje mashkull qe eshte e sigurt do formoj nje familje...prandaj duan te martohen first...faktori I dyte eshte familja, ka teper respekt dhe dashuri per familjen dhe e dine qe nje akte I tille vec do iu lendoj shpirterisht, dhe sefundi mendojn per te ardhmen sidomos konsekuencat (e permenda dy here meqe eshte e rendesishme)...ti mbase te duket e pa logjikshme, prandaj mos u mundoh shume ti mbushesh mendjen te virgjerave apo ti pyesesh arsyet e tyre...si shumica :

  sepse jane te virgjera is their business, mos I pyet pse, gjeja me e irritueshme qe mund te pyesi nje mashkull over and over again
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-11-2003
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  49
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ooooo Miq te dashur!!!

  Ose ju ka marre malli per atdheun shume ose nuk jeni ne gjendje te mendoni shlirshem! Po c'fare dreqin jane keto "keqkuptime"???

  Tani, per ata se thone qe e kam marrur pak si me siklet kete pune une u them: Jam shume i qete...ah sa i qete qe jam. Pas nja tre muajsh a me shume hyra serish ne Forumin Shqiptar dhe fillova te abonohem ne disa nga temat. Dhe mes tjerash mu kujtuan bisedat me shoqet e mia qe jan really cool, modern and whatever...por kur vije puna te virgjina jane aq te ndieshme...KAQ dhe vetem KAQ, tani mos me thuani se jam ashtu e keshtu....thjesht hapa nje teme (though kontraverse).

  Tani, une mduket e thashe qe eshte vajza ajo qe zgjedh se kur do ta hum apo do te VDES E VIRGJER ajoooooo vendos... u kuptuam . ashtu eshte dhe ashtu mbete. Eshte shume e vertet se ne kemi shumeee barriera kulturore e whatever....por kjo ishte njera nder to dhe ne iu kapem kesaj teme...thjesht.

  Per me teper, askush nuk tha se jam ne hall a ta pyes femren se eshte e virgjer apo jo. Ajo per mua , si per shume ju ketu, eshte nje ultesi, nje mosedukate dhe as qe do ta pyes kurrrrre. Pastaj, oooo shqiptar, pse tentoni te thoni se ne njefare menyre eshte turp per familjen nese vajza eshte jo e virgjer pse? ku e keni degjuar kete? (pervec ne Kanunin e Lekes dhe ne mjediset etnike shqiptare) Ju qe jeni jasht me befasoni, me te vertete! Ju e dini shume mire qe seksi eshte nje nder gjerat me te thjeshta atje, dhe se sex behet edhe neper party, thjesht. Pra, mos vini e na thuani se "po shiqoni, ne nje menyre eshte e rendesishme te jesh e virgjer speseee...eeee...keshtu me radhe". Po i referohem disave ketu, ndersa atyre qe e ndajn mendimin me mua se ajo eshte nje pelhure qe thjesht nuk duhet diskutuar i pershendes. (prapseprap ketu eshte vendi qe ne te te themi se pelhura nuk i vlene te diskutohet)

  Me duket harrova t'i pergjigjem dikujt....nuk me kujtohet

  Pershendetje

 7. #27
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  SoniHo pa te keq vlla nje pytje kam un


  ty sta ka dhan ndonjena ne te ka than se do presi deri sa te martohet?


  aman se saher do e shoh ket tem ne forum. Hap njani myll tjetri.
  Ato qe jan te virgjer/a bravo i qofte
  ato qe sjan te virgjer/a bravo i qofte

  e vetmja gja esh se ne shqiperi flasin shum njerezia dhe prandaj ekziston problemi. Ka sa te duash qe e ruajn virgjerine deri ne martese dhe ne Kanada e Usa e ku ta di un por diferenca esh se ktu se rrun njeri l3shin nqs je ose sje se je per veten tende.
  Derisa te vazhdoni te flisni nje Mbetje Ushqimore e Trupit do jet muhabeti


  no offence per njeri
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 8. #28
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  33
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Mbetje Ushqimore e Trupit...menyra me me edukate per ta shprehur mendim Ice_

  sa per temen varja i muhabet mot e jete po do ndryshoje dhe atje me kalimin e kohes kur njerezit t;punojne jo t;rrine gjithe diten n;kafe t;merrren me thashetheme..

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-11-2003
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  49
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ice_storm
  SoniHo pa te keq vlla nje pytje kam un

  ty sta ka dhan ndonjena ne te ka than se do presi deri sa te martohet?
  LOL , sa interesant....eshte me te vertet per t'u studjuar sa i ndjeshem eshte averzioni i pergjithshem ndaj temave paksa kontraverze. E shihni edhe ju vet, deri me tani u be nje diskutim i mire por kontradiktat dalin menjehere ne sheh. Pse mor njerez nuk mendoni pa paragjykime?? Ja Ky Ice_ mendon se kam probleme personale prandaj edhe e hapa kete teme...shume interesante...disi njerezit kan edhe skan qef te flasin....ose paragjykojne ose gabimisht atribuojne....shume itneresant. Megjithate le te shiqojme se si po rrjedhe.

 10. #30
  Freedom Maska e Bianconero
  Anėtarėsuar
  07-11-2003
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  263
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mendime te ndryshme mbi virgjerine!
  Mund te them se kane te drejte ata qe jane pro virgjerise por dhe ata qe jane kunder. Gjithsesi sado te thote nje mashkull ''nuk e kam problem nese nusja ime te jete e virgjer apo jo'', per mendimin tim nuk eshte dhe aq i ndershem sic duket ne rreshtat e nje postimi. Ne fund te fundit te pakten 90% e meshkujve kane deshire qe nusja e tyre te jete e virgjer dhe pa dyshim qe nese eshte e tille do e duan me shume nga mungesa e eksperiences se saj dhe sigurisht qe do jene me te lumtur. Ketu ska te beje mentaliteti, ka te beje deshira e cdonjerit dhe ju femra mos harroni se duhet te mendoni me shume se nje mashkull dhe ky eshte ligj i natyres jo i njeriut. Te jete vajza e virgjer naten e marteses eshte me e pranueshme por mbetet ta percaktoje femra por sic thash me lart, duhet te mendohet shume, te pakten mungesa e eksperiences ne vitet e adoleshences eshte e domosdoshme, me vone duke pare e duke bere sepse ndoshta fati eshte i ngadalshem dhe smund te pres gjithe jeten qe te jete vetem ne krahet e burrit diten e marteses.

  Ne boten perfekte gruaja duhet te jete e virgjer,sepse tregon respekt dhe dashuri per partnerin qe ajo deshiron tia japi.

  P.S: Dashuria eshte mbi te gjitha, zemra fiton mbi virgjerine.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 13:10 Arsyeja: gjuha e huaj
  Mekat qe talenti nuk eshte semundje ngjitese, sepse kesisoj nuk do te kishim kaq shume budallenj neper kembe.

  Frederik Rreshpja

 11. #31
  .
  Anėtarėsuar
  27-05-2004
  Postime
  965
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kur?
  Atehere kur tu bjere perdja nga syte, dhe te kuptojne se po nuk njohen veten s'kane per te qene kurre ne gjendje te njohin njeri tjeter.
  Dhe sa e tmerrshme te jetosh ne nje ERRESIRE te tille.

 12. #32
  bitter girl Maska e marsela
  Anėtarėsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 6 postime
  se pari per "temen"..e kam fiksim te shoh me kujdes ku dhe nga cilet diskutohet..adoleshenca ...


  per Virgjerine diskutohet kaq shume dhe jam e sigurte qe jan kto diskutime,jo vetem ne forum,po edhe ne shtepi,shoqeri,rreth e rrotull qe e bejne kaq te rendesishme!

  se pari per napoleonat qe mendojn se te gjitha femrat jan lavire,behuni prifterinj!

  me kapi syri diku se humbja e virgjerise ne moshe te vogel(')eshte mungese karakteri..per c'karakter behet fjale??
  pastaj te lidhesh mardheniet seksuale kaq direkt me karakterin me duket teper e cuditshme..jo per kohen,por per kendveshtrimin tim..se dhe ato qe thon iku koha e ksaj e e asaj sme pelqejne!

  edhe dicka tjeter,si ka mundesi qe meshkujt qe rendin te zhvirgjerojn sa me shume femra kur vjen puna per martese i duan te virgjera??..

  ne kte teme mund te shkruaja shum!se jetoj ne nje vend ku virgjeria esht thuajse gjithcka per nje femer dhe shoh e degjoj perreth gjera qe as do ti kisha menduar..(jan diskutuar edhe ne tema te tjera me duket ato alternativat per te ruajtur cipen...ose extremi tjeter ne cdo lidhje vetem puthje ne faqe e kapje per dore )

  mendimi im:
  Rendesine e virgjerise duhet ta kuptoje e vlersoje femra, e te veproje si e ndjen ajo me mire,gjithmone!
  sa keq qe me shume merren me kete meshkujt,..ather e gjith kjo behet burim diskutimesh,pse jo dhe mosmarrveshjesh!

  un atij njeriu qe do me vlersoje per te lidhur jeten me mua nga ajo cipe,ja kam hequr vizen qe ne fillim..nuk mund te kete dashuri,respekt dhe te tilla paragjykime ne nje kohe!
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Prape keto temat klasike...
  Po te heqim nje paralele me futbollin, do thoja se skuadrat qe hane gola qe ne minutat e para (jo gjithmone) e perfundojne ndeshjen me rrezultate te thella


  Megjithate, kjo eshte nje diēka qe duhet te zgjidhet midis dy personave dhe nuk duhet te behet ne baze te "normave" te te tjereve. Sejcili duhet ta dije se ē'fare kerkon dhe them se me ne fund e gjen dike siē e mendon. Dhe n'pergjithesi kshu ndodh...

  Asnjeri nuk duhet te paragjykoje kend per vendimet e jetes se vet.


  Citim Postuar mė parė nga stormi
  Pėr ēa virgjiniteti flisni?
  Demode ėshtė bė qė femra tė jetė virgjine...dhe nuk ėshtė trupi ai qė duhet tė jetė virgjin po mendja.
  Nejse,e shtjelloni juve mė tutje temėn!
  O Stormo, demode nuk behet asnjehere "qe femra te jete virgjine"...

  Citim Postuar mė parė nga R2T
  Te virgjera, te zhvirgjeruara, te gjitha femrat lavire jane (tha dikur Napoloni)!
  Edhe Kafka ka pase nje virgin/whore complex. Po keta Napoelonat e Kafkat lopa i ka bo? S'me duken shume ne rrregull.

 14. #34
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Citim Postuar mė parė nga [xeni]
  O Stormo, demode nuk behet asnjehere "qe femra te jete virgjine"...
  Xeni,
  E thash me ironinė mė tė madhe atė...
  Se nuk ka burr bote qė do femėr tė tillė (lexo shpjegimin e AgainsAllOdds) qė nuk ka vend pa ēvirgjėruar...
  Mirėpo,kur tė na hahet sutlijaēi neve,s`bėnka me qenė femra e virgjėr.
  Me njė fjalė: "Hyp se tė vrava,zbrit se tė vrava".
  Femra po virgjine,ama me botėkuptim tė vet,tė dije narja se pse do tė ngel virgjine dhe anasjelltas,tė humb atė,mirėpo me arsyet e veta...ajo vet tė humb e jo se shjoqet e saj nuk janė tė virgjėra.
  Nejse mo...se e bom dallash punėn
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 15. #35
  ga ga Maska e bunny
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  U.K
  Postime
  935
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga SoinHo
  Athua kur?? Kur ??? Kur do ta kuptoje vajza shqiptare qe virgjiniteti eshte vetem nje pelhure biologjike e krijuar nga natyra per tu shpuar?
  Buka si te thyhet nuk ngjitet me..

  O zot sa here eshte biseduar kjo teme...ufff...

  Un personalisht mendoj qe virgjeria ka rolin e saj si cdo gje tjeter ne jete..per disa ka me shum vlere sesa disa te tjere...Per mua ka shum...

  ps.R2T me vjen keq me te vertete qe beson ate thenje...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 28-12-2004 mė 19:09
  How can she fall, if there is no one there to catch her

 16. #36
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Ai shoku im me lart e ka thene tamam ate shprehjen dhe ju garantoj qe pas Napoleonit, e deklaron cdo djale, burre...mashkull qe njeh femren, boten dhe natyren e saj!
  Ndoshta juve ju ngaterron fjala me te cilen e ka perkufizuar ai femren. Per tu bindur me kollaj dhe per te mos patur shume paqartesi, do ishte mire ti kishte quajtur...'k....'...!
  Nje femer, per te lindur femije, ose thjeshte per ti knoq shpirtin gopit, duhet te kurverohet. Dmth, nje qenie qe kurverohet, quhet k....! ...Duke u bazuar ne gjuhen tone letrare! Po te doni hapni dhe fjalorin e gjuhes shqipe dhe jam i sigurte qe do lexoni te njejten pershkrim si ky qe shkrova me lart. Ah po, ka nja 50.000 fjale fjalori, prandaj qe ta keni me lehte, shkoni direkt te shkronja K...! (per ndihme qe kjo)
  ka pasur dhe femra te mira dikur 'tek tuk' ...por edhe ato te shkretat u zhduken bashke me dinozauret! lol


  Tani, ca pyetje te thjeshta kisha une, te cilen ua drejtoj ketyre cupkave qe me cicerojne nga maja e podiumit me pishtar ne dore, duke ngrejtur kaq ne piedestal ate cope mishi (himenin) qe ma kane te strehuar mes shaleve:

  Pse e mbrojne virgjerine me kaq ngulm dhe kujdes ?
  Cfare nenkupton ajo per to ? ...dhe c'ndryshim kane ato me nje femer tjeter, te c'virgjeruar ?!

  Mos valle nje femer e virgjer eshte automatikisht me e mire, e denje per partnerin dhe simbol i ndershmerise dhe besnikerise, sesa nje e c'virgjeruar?

  ...pasi te pergjigjeni, do kemi goxha per te diskutuar!

  Harrova te shtoj dicka: Para ca vitesh (ne rini lol), gjate rropatjeve te shumta per nektar femeror, na ra rasti te njihnim dhe femra te virgjera. Cuditerisht, disa nuk shaheshin, por disa ama, te benin te beje be se kane kaluar batalionin Nr5 mes shaleve...disa te tjera, i lame te shkojne tek burri te virgjera (nga vagina) ...u rrofte citoplazma lol!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 13:09 Arsyeja: gjuha e huaj

 17. #37
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  998
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  E pyeti dikush gjyshin tem ne nje dasem...He mor Isa , si po te duket nusja ?
  Gjyshi jem duke pa goten e veres tha..."Pasha Krishtin keka e mire"..
  ...edhe kjo vena qe po pi un s'ban perjashtim ...i guess shkon me rrace

  Cheers plako dhe mos u lodh shume me filozofina alla-ashushit lol
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AgainstAllOdds : 29-12-2004 mė 00:39
  ...

 18. #38
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  35
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  duke lexuar temen e "ndritur" kam qeshur nga budallalleku dhe kam qare nga mendjevogelsia e njerzve por nejse......

  sa per faktin qe jeton dhe ndodhet jane te pakta femrat qe jane te virgjera tani (ktu nuk perfshij vende extremiste islame). Edhe ne shqipri e njejta gje po ndodh. Ne tirane jo vetem qe e kane humbur virgjerine por bejne sex ne public ne klube (tjeter muhabet ai).

  Hapesit te temes
  Plako edhe une si ty kam hasur femra shqiptare qe e mbrojne virgjerine me pushke ne dore. E kam bere debatin sa e kam vdekur me ore te tera, me dite te tera. konkluzioni qe une nxjerr eshte qe shumicen e kohes ato jane jasht mase idealiste. Qe shikojne per princin e bardh, per njeriun qe do shpenzojne jeten etj. budalleqe. Keq nuk me vjen per to se zemra ka per tju thyer me shume. Kane per tja futur murit te realitetit me fytyre. Kur te cohen nga "aksidenti" do shohin qe virgjerine ja humben nje njeriut qe nuk e pelqejne fare, dhe do shikojne mbrapsht dhe do regreting gjithe ate sex qe mund te kishin bere. Armiku numer dy eshte infamozi thashethem per to. Kete s'kam per ta kuptuar kurre ne shqiptaret; pse ju intereson opinioni i botes aq shume. Nejse. ka edhe shume shume shpjegime te tjera, por nuk do marr mundimin ti shkruaj se nuk ja vlen.

  Ato qe e ruajne shume virgjinitetin kane gjykim te ceket mbi sexin. Sexi eshte gjeja me natyrale dhe me normale qe njeriu mund te beje. Per mua vendimi i fundit eshte: If it feels right do it (nuk kumptimin me te gjere te thenies).

  Sa per vete nqftse dita vjen qe une do ta gjykoj gruan time nqftse eshte e virgjer apo jo, athere do kem zhgenjyer veten time ne kulm. Nqfte une me vertet e dua dike, s'ka rendesi se me perpara ajo ka qene edhe prostitute.

  Plako gjeja me e mire per te bere eshte qe mos t'ju flasesh per ket gje femrave fare. Se per te thene te shqiptojne romane ato, kur vjen puna qe ti fillon e puthesh me nje femer linja midis te humburit te virgjinitetit te saj dhe te mos humburit eshte e holle shume. Po dite si ta luash, llogjika nuk hyn me ne pune me se gjaku shkon aty poshte, lengjet filloj e rrjedhin dhe para se ta dije ajo e ka humbur virgjerine. Dhe pastaj le te mbaj idealizmin e saj kokeforte.

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  dezha vu I pakapshem :P

  Me fal qe do komentoj ne postimin tend por me beren pershtypje mendimet e tua

  Kur thua qe virgjereshat po humbin kohe dhe do zhgenjehen kur te zhvirgjerohen me dike qe me vone do ndahen, dhe do pendohen qe humben kohe me ate person...ose si the ti "regreting ate sex qe kishit mundesi te kishin bere me perpara"...me fal por ti po Mendon per veten tende...kush te tha ty zotrote qe virgjereshat do pendohen? Ketu e ke gabim, ju I beni sikur jane naive dhe mendojn si nje kater vjecare per "princin" e kalter, dhe sjane te afta te perballojne problemet qe e dine shume mire qe mund te ndodhin ne marredheniet e tyre. As mos t'iu vjej ne mendje qe ato do pendohen qe s'beren sex me perpara..... ti je mashkull dhe ske per ti kuptuar (vec po te ishe I virgjer), por ske te drejte te mendosh qe eshte thjesht idiotsi sepse seksi eshte normal...per te virgjerat seksi do te thote me shume sesa ta besh me dike dhe mos ta shikosh kurre, ose pa e dashur fare ate person...nuk eshte vetem per qejf, per ato/ata eshte speciale kur veprojn kete akt me nje person qe e duan shpirterisht. Nuk shikoj gje idiotesi une per kete arsye dhe shume arsye te tjera...dhe nu te gjykoj ty dhe mendimet e tua sepse meshkujt ne pergjithesi (sidomos ne moshen tende) mendojn njesoj per te virgjerat dhe arsyet pse ato duan te mbeten te virgjera deri sa te jene te sigurta ta humbin me personin e duhur mase ju duket absurde, por edhe nje personit qe do te virgjer gruan mund ti duket absurde qe ti mund te dashurohesh me nje pristitute...prandaj mos I gjyko te tjeret qe nuk jane ose nuk mendojn si ty...vetem ata/ato dine cfare eshte zgjedhia me e mire per veten e tyre.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bunny : 30-12-2004 mė 13:09 Arsyeja: gjuha e huaj
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 20. #40
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  ana ne i pakapshmi

  akoma ju te dy

  ncq ncq ncq lol


  SoniHo , thjesht te pyta se mka nodh mu ne shqipni qe sdonte goca se do priste te martohej prandaj te pyta.


  Femrat i qunte kur va napoleoni ateher pse merrej me te tilla.
  Ku ka si femrat mer, jemi me shanc qe ka bota ma shum femra se meshkuj, keshtu qe ato qe duan te qendrojn te virgjera le te rrine ka te tjera
  Lineni NJerezine te baj ēte doje
  e thash ne e them prap

  SHQIPTARE SHIHnI haLLin tuaj Lineni ate te Dynjase
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 2. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
 3. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 – 1915
  Nga ORIONI nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
 4. Cili ėshtė synimi i AKSH-sė?
  Nga Faik nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 03:22
 5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •