Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 117 prej 117
 1. #101
  elixirs
  Anėtarėsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  KUKU-KUKU-KUKU-MI, me ISA FUDBALLERI'n

  Ju te Shipnise , sdi a e keni pa, por kur ta shihni do te bindeni.
  And my soul from out that shadow that lies floating on the floor, Shall be lifted -- Nevermore!

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  BORAT eshte i papam, me shkrin fare.hahhahha

 3. #103
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  38
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  wawawuiwa...thote Borat dhe un qesh me lot :P

  Film shume per te qesh qe nuk ma merrte mendja te ishte dhe aq per te qesh eshte "A fish called Wanda" me John Cleese, Jamie Lee Curtis. 3 thumbs up
  NeverAgainVolunteerYourself

 4. #104
  i/e regjistruar Maska e jul-linda
  Anėtarėsuar
  10-07-2008
  Postime
  2,077
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ice Ventura - me komediantin me te madh te hollywoodit Jim Carrey ...  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga jul-linda : 10-09-2008 mė 05:31

 5. #105
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  filma me qesharak se Borat dhe Ali G in da house nuk ka!
  jane filma te cileve nuk mund tu perballoj askush se qeshuri

  Be the change you want to see in the world!

 6. #106
  Anagramisti Maska e Mister Enigma
  Anėtarėsuar
  06-08-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  43
  Postime
  2,636
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Unė sapo e shikova filmin "Superhero Movie" (prodhim i vitit 2008).
  Jua sugjeroj tė gjithėve.
  Kodi:
  Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

 7. #107
  i/e regjistruar Maska e HoLd*Em
  Anėtarėsuar
  13-05-2008
  Postime
  179
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Meet the parents
  Meet the Fockers
  Naked Gun etj etj

 8. #108
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime nė 77 postime

 9. #109
  Anagramisti Maska e Mister Enigma
  Anėtarėsuar
  06-08-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  43
  Postime
  2,636
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Big Stan,
  Meet Dave (2008) me Edi Marfin,
  The School of Rock (2003) (i mirė pėr fėmijėt por edhe pėr tė rriturit),
  The Heartbreak Kid me Ben Stillerin,
  Big Trouble (2002)...
  Kodi:
  Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

 10. #110
  ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
  Anėtarėsuar
  05-04-2009
  Vendndodhja
  AlBaNia
  Postime
  372
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pallati 176
  Shtepia jone me ben stiller
  Takimi i prinderve
  I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
  AlBaGiRl

 11. #111
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-05-2008
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Filmi qe me ka bere te qeshi me se shumti ka qene filmi CLICK me Adam SANDLER

 12. #112
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  looooooooool


 13. #113
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  haaaaaaaaahahhahaha.........


 14. #114
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  gezon gjinua i shkret loool


 15. #115
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  haaaaaaaaaaaaaaahahhhahahahha o zot kjo te shkrine

  nga Bruce Almighty

 16. #116
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Smthg about Mary

 17. #117
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,305
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Click,
  How to Lose a Guy in 10 Days
  50 First Dates
  Meet the parents
  Meet the Fockers
  Zoolander

  E shume shume te tjer...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

 1. Dicka per te qeshur me Gocat Shqiptare
  Nga ed-durrsaku nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 14:24
 2. Dicka per te qeshur me Gocat Shqiptare
  Nga ed-durrsaku nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 10:19
 3. A ėshtė pėr tė qeshur!
  Nga Davius nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 23-08-2005, 00:15
 4. A nuk eshte per te qeshur ??
  Nga Tirana nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 16-08-2005, 06:40
 5. Shumė pėr tė qeshur
  Nga Monica nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-08-2003, 20:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •