Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 117
 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  113 falenderime nė 103 postime

  Talking Filma per te qeshur !

  Cilat filma ju kane bere me shume per te qeshur ?! Mund te thoni dhe filma te huaj, per aq kohe sa nuk i lini shqiptaret pas dore.
  (sa keni qeshur kur i keni pare, pranohen sisteme metrike europiane ashtu si dhe ato amerikane per te shpjeguar sasine e te qeshures)

  1. Zonja nga qyteti.
  2. Shoqja nga fshati.

 2. #2
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Anėtarėsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  38
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Tela per violine.
  Dy here Mat.
  Zonja nga qyteti.
  Shoqja nga fshati.
  Edhe keshtu, edhe ashtu.
  Gjuetia e fundit.
  Perralle nga e kaluara.
  Stola ne park.
  Prefekti.
  Zevendesi i grave.
  Ne shtepine tone.
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgėt e jetės kjo udha ime e gjatė,
  unė rrėxohem dhe... ngrihem prapė!

 3. #3
  make love, not war !
  Anėtarėsuar
  29-07-2002
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  35
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ok, do vdes per ate filmin "Zonja nga Qyteti"
  Well behaved women never made history.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Anėtarėsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Zonja nga qyteti fantastik fare.Vetem qesh me ate film edhe nuk lodhesh me ta pare.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  ore po keni harruar kapedanin more.
  Nga filmat Amerikane kam vdee se qeshuri me "there is something about Mary"
  The best.......... ja u sugjeroj te gjitheve.

 6. #6
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  kurse mua me pelqen shume komedia "8 persona plus".................shume e forte kjo...........gjithashtu edhe filmi komik italian "I Papparazi" fantastike fare ........ shnet te gjitheve
  * x 0 and case closed!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e BeBiVoGeL
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua me pelqen "Prefekti" hihihi sidomos ajo pjesa me memecin hihihi pastaj keto te huajat ka plot ... "Liar Liar" nuk merzitem asnjehere kur e shikoj .. e kam mesuar edhe permendesh
  Loving someone is giving that someone the power to hurt you !!!

 8. #8
  MeLoDi e JeTeS Maska e BruNe EmBeL
  Anėtarėsuar
  06-08-2002
  Vendndodhja
  *Ju es ej*
  Mosha
  32
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  8 persona +
  pallati 176
  Shi ne plazh.
  Te lutem mos qaj.

  Mos qaj sonte,
  lote nuk dua te te shoh mbi sy,
  une jam prane teje,
  dhe pse ti nuk me sheh aty.

  Te qeshur dua te te kujtoj,
  pranoj cdo gabim,cdo faj,
  vec te lutem,
  sonte, ti mos qaj!

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2002
  Mosha
  42
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pallati 176
  Everybody loves Raymond
  Friends

 10. #10
  GODESS
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pallati 176!


  edhe sigurisht filmat e Woody Allen
  Black Valentine

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  pallati 176 te vdes fare, ajo eshte nje kryeveper............

 12. #12
  E gjifa Maska e Henri
  Anėtarėsuar
  14-04-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Mosha
  41
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Pallati eshte teater, jo film.

  E di qe s'me vjen ndermend ndonje film qe te me kete bere shume per te qeshur? Mbase:

  Xhaxha Adolfi niset per lufte.
  "Top Secret" and "Airplane" from The Zucker and Abrahams
  Ferris Bueller's day off (se s'ia di mire drejtshkrimin)
  Xhandari i Saint Tropez

  Ah, edhe nje film tjeter qe e gjen ne stendat e komedise ne Video store eshte "Green Card" ose siē e perkthej une, "Humor per ata qe s'u ka rene ***** ne uje" Hajde merre vesh po deshe.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e klevis2
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  87
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mediterraneo, Sud, pane e tulipani Il Diqavolo henri jam kurioz te di a shihen ne Kanada filmat italiane?
  Te fala Klevi

 14. #14
  E gjifa Maska e Henri
  Anėtarėsuar
  14-04-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Mosha
  41
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ketu ku jam une, vetem ē'mund te gjesh neper video stores per filma italiane. Mediterraneo - me zuri gjumi
  Nga filmat italiane keto 5 vjetet e fundit kam pare "Swept away..." (s'me kujtohet titulli i plote, "Il Postino" "The Starmaker" (shume i rekomandueshem ky i fundit, "8 1/2" "Dolce vita" edhe kaq me duket


  ps: Kiki te ben te fala

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2002
  Mosha
  33
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua me ka pelqyer shume
  zonja nga qyteti
  kapedani
  edhe keshtu edhe ashtu
  tela per violine
  ne shtepine tone
  dashuri me krisma
  borxhliu
  dhe nga filmat american
  meet the parents
  shnet te gjitheve
  Fjalet jane si bletet kane edhe mjaltin edhe thumbin

  ****
  Jam anetarja e regjistruar me emrin sweetie me pare me falni per kete ndryshim te emrit flm.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e peshkatari
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Vendndodhja
  Anonim
  Mosha
  55
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Filmat komike te Ēarli Ēaplinit dhe Kapedani.
  instruktori

 17. #17
  yells `aziz! light!` Maska e AsgjėSikurDielli
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  the black light
  Postime
  1,787
  Faleminderit
  0
  25 falenderime nė 25 postime
  "Somebody up there still loves me"

 18. #18
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime nė 93 postime
  Asnje nuk permendi Paolo Villago......ne rolin e fantocit.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  "My big fat greek weeding"

 20. #20
  LeZhJaN_PeR_QeJf Maska e Marini83
  Anėtarėsuar
  09-10-2002
  Vendndodhja
  Milano, Itali
  Mosha
  34
  Postime
  149
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Vacanze di natale 2000

  Ju pershendes te gjitheve !
  Po Massimo Boldin e harruat juve apo nuk e njihne ja ku po ju bie une ketu.  Massimo e Christian non visti assistono alla docia di Megan,quasi prossimi allo svenimento.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  great.

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dicka per te qeshur me Gocat Shqiptare
  Nga ed-durrsaku nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 14:24
 2. Dicka per te qeshur me Gocat Shqiptare
  Nga ed-durrsaku nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 10:19
 3. A ėshtė pėr tė qeshur!
  Nga Davius nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 23-08-2005, 00:15
 4. A nuk eshte per te qeshur ??
  Nga Tirana nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 16-08-2005, 06:40
 5. Shumė pėr tė qeshur
  Nga Monica nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-08-2003, 20:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •