Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 66
 1. #21
  gjithmone e me larg
  Antarsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  38
  Postime
  573
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mjaft te kendshme vizatimet alba, vajza e fillimit ia merr te gjithave
  une i bej vizatimet e mia duke perdorur mouse-in ne paint, edhe une te bukura i bej :P
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Shume te bukura Alba !!!

  ps: do mundohem te bej nje, ishalla sme del shtrember...dhe mos qeshni , sepse eshte here e pare qe po bej keto lloj tastature vizatime
  ___________()_____________________________________ __________
  __________(__)____________________________________ ___________
  _________( __ )______________________________________________
  ________(__ __ )_____________________________________
  _______(_ _____)_____________________________
  ______( ________ )____________________________________
  ___<"+>/////////////<+">____________________________
  ____ * ....=......=......*_______________________________ _
  ____*...~@...!..@~....*___________________________ ____
  ____ *........<>.........*_____________________________ _____
  ______*::::::::::::*______________________________ ____
  _______////////////_________________________________________
  ______&&&&&&&&____________________________________ _______
  _____&&&&&&&&&&________________________
  _===**************====/_______________
  **** Gezuar Krishtlindjet!!!!!**==/____________
  ************************===/____________
  Ndryshuar pr her t fundit nga *~Rexhina~* : 10-12-2004 m 14:31
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #23
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  shume interesante .. dhe kreative

  me pelqekan shume .. Bravo Alba
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  pse del shtrember se kuptoj
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 5. #25
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  33
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Alba ti qenke talent....vizato dicka e ma dediko mua....

 6. #26
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  33
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  shiko pra per ty...se me kte teme do me plakesh para pc


  * .. / ..
  * ` ' \\ ' '
  * ` B `/ ' N '--.
  * >> -- ` R \\ E ' -
  * ` O / K ' ` >>
  * ` \\ '
  * ` / '
  * ` \\ ' Where do Broken Hearts Go...?
  * ` / . Do you know?
  * \\

 7. #27
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  33
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  ____@@@@@@______@@@@@@@________________________
  __@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@______________________
  _@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@____________________
  _@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@____________________
  __@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@______________________
  ____@@@@@@@@@@@@@@@@@________________________
  ______@@@@@@@@@@@@@@___________________________
  ________@@@@@@@@@@@______________________________
  __________@@@@@@@_________________________________ _
  ____________@@@___________________________________ _
  ____________!!!!!_________________________________ _
  [

  edhe ajo me lart ishte zemer po nejse ika

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga ElMajico
  Alba ti qenke talent....vizato dicka e ma dediko mua....
  ___#######______######___
  __##########_##########__
  _#######__\!!!///_#########
  _#######__( )__#######_
  _######_oo0-( )0oo_######_
  _ ######################__
  ___####################___
  ____##################____
  ______###############_____
  ________############_______
  __________########___
  ____________#####____
  _____________###_

  ALBA
  Ndryshuar pr her t fundit nga ALBA : 10-12-2004 m 17:21
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 9. #29
  Heartless Maska e White_Angel
  Antarsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  ALBA!!

  shume te lezetcme . Vazhdo se na kenaqe . Mu s'ma mban se kam hall se ne vend te nje portreti njeriu po nxjerr ndonje prejardhje majmuni .


  White_Angel
  O Zot per vete sdua gj jo...por pr prindrit nje dhndr t bukur!

 10. #30
  gjithmone e me larg
  Antarsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  38
  Postime
  573
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pse kur i poston dalin shtrember keto?
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 11. #31
  ssses Mdchen Maska e Pink^ Pearl
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  .
  Mosha
  36
  Postime
  240
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po ve dhe un nje qe e pash diku ..
  E gjeni dot cfare eshte


  ____8___MOOOOOOOOOO8888MOO88888OO888888888888OOOOO OOMm888
  ___8___MMOOOOOOOO8888MOOO8888OOOOO888888888888OOOO OOOOMm8
  _______8MOOOOOOO8888MOOOOO888OOOOOOO88OOO8888888OO OOOOOOMm
  ______88MMOOOOO8888MOOOOOOO88OOOOOOOO8OOOOO888888O OOMOOOOOM
  _____8888MOOOOO888MMOOOOOOOO8OOOOOOOOOOOMOOOO8888O OOOMOOOOM
  ____88888MOOOOO88OMOOOOOOOOOO8OOOOOOOOOOOMOOO8888O OOOOOMOOM
  ___88_888MMOOO888OMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMO8888OO OOOOOOOMO
  ___8_88888MOOO88OOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMO88OOO OOOOOOOOOM
  _____88888MOOO88OOMOOOOOOOOOO*88*OOOOOOOOOOMO88OOO OOOOOOOOOOOM
  ____888888MOOO88OOMOOOOOOOOO88@@88OOOOOOOOOMOO88OO OOOOOOOOOOOOM
  ____888888MMOO88OOMMOOOOOOOO88@@88OOOOOOOOOMOOO8OO OOOOOOOOOOOO*8
  ____88888__MOOO8OOMMOOOOOOOOO*88*OOOOOOOOOOMOOOOOO OOOOOOOOOOO88@@
  ____8888___MMOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOO OOOOOOOOOOO88@
  _____888____MOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOMOOOO OOOOOOOOOOOO*8
  _____888____MMOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOMMOOO OOOOOOOOOOOOM
  ______88_____MOOOOOOOOMMMMOOOOOOOOOOOMMMMOOOOOMMOO OOOOOOOOOOMM
  ______88____MMOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOMMMO OOOOOOOMMM
  ________88____MMOOOOOOOOOOOOMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOM MMMMMMMMM
  _________88___8MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OMMMMMM
  __________8___88MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOMOOOOO OOOMM
  ______________888MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOMMOOO OOOMM
  _____________88888MMOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOmMOOO OOMM
  _____________888888MMOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOMMMO OOM
  ____________88888888MMOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOMMO OOM
  ___________88_8888888MOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOOOOMO OOM
  ___________8__888888_MOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOOMO OOMO
  ______________888888_MOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMO OOMM
  _____________888888__MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOMOM
  _____________888888__MOOOOOMOOOOOOOOO@OOOOOOOOOOOO OOMOOM
  _____________88888___MOOOOOOOOOOOOOO@@OOOOOOOOOOOO OOOMOOM
  ____________88888___MOOOOOOOOOOOOOO@@@OOOOOOOOOOOO OOOOMOOM
  ___________88888___MOOOOOOOOOOOOOOO@@OOOOOOOOOOOOO OOOOOMOOM
  __________88888___MOOOOOmOOOOOOOOOO@OOOOOOOOOOMmOO OOOOOMOOOM
  __________8888___MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMO OOOOOOMOOOM
  _________8888___MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMO OOOOOOOMOOOM
  ________888____MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMOO OOOOOOOMOOOOM
  ______8888____MMOOOOMmOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMOOO OOOOOOmOOmOOOM
  ____888______MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOO OOOOOMOOmmOOOM
  __8888_______MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOOO OOOOOmMOOMMOOMO
  _____________MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOO OOOOmMOOMMOOOMm
  ____________MMOOOOOOmOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOMOOMMOOOMM
  ____________MOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOMOOMOOOMM
  ___________MMOOOOOOOOOM888OOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOMOMOOOMM
  ___________MOOOOOOOOOOOM8888888888OMOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOMMOOMMM
  ___________MOOOOOOOOOOOO8888888888MOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOMMOOMM
  ___________MOOOOOOOOOOOOO88888888MOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOMOOOM
  ___________MOOOOOOOOOOOOOO888888MOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOMOOMM
  ___________MOOOOOOOOOOOOOOO88888MOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOMOMM
  ___________MOOOOOOOOOOOOOOOOO88MOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOMMM
  ___________MOOOOOOOOOOOOOOOOOO8MOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOMMM
  ___________MMOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOMMM
  ____________MOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOMMM
  ____________MMOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOMMM
  _____________MOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOMMM
  _____________MMOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOMMM
  ______________MOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOMMM
  ______________MMOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOMMM
  _______________MOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OMMM
  _______________MMOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MMM
  ________________MOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM MM
  ________________MMOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMM M
  _________________MMOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
  _________________MMOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
  __________________MMOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
  __________________MMOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
  ___________________MMOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
  ___________________MMOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM
  ___________________MMMOOOOO0000000000OOOOOMM

 12. #32
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Jesus!!!
  S'me shkoi nder mend kjo.

  Ndersa ajo e para eshte Vanesa, shtriga e detit qe i merr zerin Arielit.
  Uaaa si i ditkam karakteret e Walt Disneyt. Edhe kenget.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 13. #33
  ssses Mdchen Maska e Pink^ Pearl
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  .
  Mosha
  36
  Postime
  240
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Oj Leila nuk eshte kiuz mi zemra eshte teme per qefe , papapa duket robi qe e ke menjen ke shkolla tere kohes
  lol

 14. #34
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Thuaju atyre prinderve te mij cfare goce paskan. Se s'e besojne.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 15. #35
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ja dhe nje nga une...

  *
  X
  XX
  XXX
  X
  OXXX
  XXXXXX
  XXXX
  OXX
  XXXXXXXXXX
  XXXXXXXXXXX
  XXX
  OXXXXXXXX
  XXXXXXXXX
  OXXXX
  XX
  XX

  What a lonely tree.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 16. #36
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Ktu gjeni disa ascii vizatime


  ___
  / \
  \ //
  | |___________________________________
  | |$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$`-<M='M{}M`=M>-'$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$`--+MM)MM(MM+--'$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$`--+MMMMMMM+--'$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$`-->MMMMMMM<--'$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$`--'$/MMMM\$`--'$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$$>-'/'/MM\\`\-<$$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$$$'$$''AA``$$`$$$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$$$$$$$$\7$$$$$$$$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$|
  | |$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$|
  | |"""""""""""""""""""""""""""""""""""
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |
  | |

  Sdi sa vrehet eshte Flamuri yn.
  Ndryshuar pr her t fundit nga strange : 25-08-2008 m 07:31
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e maxhuni
  Antarsuar
  11-08-2008
  Vendndodhja
  Atje Ku S`Ke Qn NDoNJHeRe Ti :)
  Postime
  269
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Bravo mi Shoqe Bravo ...... Kot Te Te Pyes : Ti Je Ajo ALBA Qe Ke Qene @ Ke Faja ???
  FJLt Jan Gā .... VePaT Jń Bųǻ

 18. #38
  Never say never Maska e besa.a.best
  Antarsuar
  08-01-2008
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  539
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ..**..**.
  *..**..*
  .*.*.*.
  *..**.*.
  *.*.**..**.
  *.*.*.*.*.
  *.*.**.
  .**.**.*.
  *.*.*.**.
  *.**.*.*.*
  *..**.*.
  *.*.**.*
  *.*.**.*.*
  *.*.*.*.*
  *.**.*.*
  *..**.**.*
  *.**.*.*
  *.*.**.
  *.**.
  *.**.*
  *.*.*.**.
  *.*.*.**.
  *.*.*.*
  .**.*.
  *.**.*
  *.**.
  *.*.*.
  *.*.**.
  Kush sht yll ?! Hehe dihet Ylli .

 19. #39
  Never say never Maska e besa.a.best
  Antarsuar
  08-01-2008
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  539
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  1$o1
  o$oo

  oo
  $
  $$7
  $$o1oooo7
  7oo
  $ooo$$
  7
  171111oo$1
  o7o$
  $
  11o
  $
  oo$
  1$$
  o$$1
  $o
  o
  77
  $
  1

  Nje lule per ty lol, Alba.

 20. #40
  Perjashtuar
  Antarsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  393
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  paskeni talent te jashtezakonshem per te qinisur

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •