Close

Rezultati i Sondazhit: Cfare Shenje Jeni ?

Votues
216. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Dashi (21 Mars-20 Prill)

  15 6.94%
 • Demi (21 Prill-21 Maj)

  22 10.19%
 • Binjaket (22 Maj-21 Qershor)

  26 12.04%
 • Gaforrja (22 Qershor-23 Korrik)

  26 12.04%
 • Luani (24 Korrik-23 Gusht)

  15 6.94%
 • Virgjeresha (24 Gusht-23 Shtator)

  21 9.72%
 • Peshorja (24 Shtator-23 Tetor)

  18 8.33%
 • Akrepi (24 Tetor-22 Nntor)

  13 6.02%
 • Shigjetari (23 Nentor-21 Dhjet)

  10 4.63%
 • Bricjapi (22 Dhjetor-20 Janar)

  15 6.94%
 • Ujori (21 Janar-19 Shkurt)

  11 5.09%
 • Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

  24 11.11%
Faqja 11 prej 12 FillimFillim ... 9101112 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 235
 1. #201
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga diikush
  peshqit, kurse me ata te kinezeve lepuri (kete me detyruan ta gjeja se s'e kisha haberin lol) ...kur e mora vesh thashe, he bela, sjam as laluc ...

  s'para i kam ndjekur keto te roskopeve, kshu qe juve qe i dini na thoni kujt shenje ti qepem une me shume lool

  P.S. Duhet rrezik ti kontrollosh njerzve dokumentat e identifikimit para se gjithash (qe te shikosh datelindjen) right?
  sipas horoskopit kinez ti ke nevoj per nje lepurushe lol

  Two Rabbits
  As they're both timid, sweet and compassionate, two Rabbits together could be a match made in heaven -- but any relationship needs to be grounded on Earth once in a while! Life for the Rabbit is a highly subjective affair; this Sign is deeply emotional, idealistic and artistic, with great potential for insecurity. Two Rabbits together feed off one another's emotions, including pessimism and anxiety; the balance in this relationship may be delicate, easily upset

  The Ox and the Rabbit
  The Ox and the Rabbit can make a wonderful match! They are two of the kindest souls of the Chinese Zodiac, but both have problems expressing their inner selves due to an innate shyness. Together, these two can blossom in one another's close, careful and attentive company. As lovers, these two will share a wonderful, quiet connection; both Signs love staying home where it's cozy and warm rather than going out to loud, grating social affairs. The only problem that may occur is if these two start to bore one another, since their relationship may lack much spark. However, this is unlikely; both place far more importance on such qualities as compassion and trustworthiness in a mate than on anything so fleeting as passion

  The Rat and the Rabbit make an odd yet compatible pair. The Rabbit's quiet, sweet subtlety may be lost on the more extroverted, brash and energetic Rat, but both Signs are capable of great love and devotion. As lovers these two would be especially compatible; the Rabbit would benefit from the Rat's closely protective, supportive nature and energizing, sexy demeanor, and in turn the Rabbit would give the Rat the gift of idealization and protection of its own kind. Arguments between these two would be imbalanced from the start, however, and would almost always be settled in the Rat's favor. The Rat has a quick, shrewd mind and a gift with words that will likely bowl over the far more timid Rabbit, who finds it far easier to bend to another's will than to stand up for its own beliefs.

  The Pig and the Rabbit can make a great and mutually satisfying connection, especially if they're friends, lovers or members of the same family. The Pig derives great pleasure from offering its loved ones help, affection and protection. The emotional Rabbit relies on friends and family for support, without which it has trouble maintaining equilibrium. These two qualities are highly complementary, and these two Signs are likely to make one another feel very well-loved and -cared for.

  At a Glance, who am I compatibile with?ARIES goes with Leo, Sagittarius, Gemini and Aquarius.
  TAURUS goes with Virgo, Capricorn, Cancer and Pisces.
  GEMINI goes with Libra, Aquarius, Aries and Leo.
  CANCER goes with Scorpio, Pisces, Taurus and Virgo.
  LEO goes with Aries, Sagittarius, Gemini and Libra.
  VIRGO goes with Taurus, Capricorn, Cancer and Scorpio.
  LIBRA goes with Gemini, Aquarius, Leo and Sagittarius.
  SCORPIO goes with Cancer, Pisces, Virgo and Capricorn.
  SAGITTARIUS goes with Leo, Aries, Libra and Aquarius.
  CAPRICORN goes with Virgo, Taurus, Scorpio and Pisces.
  AQUARIUS goes with Libra, Gemini, Sagittarius and Aries.
  PISCES goes with Scorpio, Cancer, Capricorn and Taurus.
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. #202
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  roskopet pergjithsojne shume (kallëpësojne lol) ndaj uku i besoj shume...ca gjera me pershkruajne ca jo, por gjithsesi fenks mucho rexhina, per hulumtimet roskopike


  morali i roskopit kinez? - une duhet te kem gjithmone: 1 goce lepurushe + 1 demushe + 1 miushe + 1 derkucushe = 4 qe te ndihem tamam i plotesuar

  i atij tjetrit? - 1 gaforushe + 1 kancerushe + 1 kaprikornushe + 1 demushe = 4


  po u be njera xheloze per tre te tjerat, i them s'e kam fajin une, ma ka renduar doktor roskopi

 3. #203
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Antarsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Plazhist hesapi -- Binjaket

 4. #204
  . Maska e delisa
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Ncuk Ketu !
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  uaa pjesa me e madhe BINJAKET.. ec aty.. tani sapo mesova se dhe tit kopertoni eshte binjaket,.... kryesojme ne mooo .. robte me te bukur njerezit me kinga te forumit !! keni inatt plasniii

  eccc binjakettt hihihih !!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga delisa : 24-01-2006 m 12:04

 5. #205
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  E ke fjalen per atehere kur linda, apo kur u bera zombie, :-)?

  Shoh nje turme te madhe atje te demi, binjaket, gaforrja. Me sa duket ata qe lindin gjate beharit jane me te hapur dhe duan ta thone shenjen e tyre. Ose duan te shkruajne me shume te forumishqiptar. Te lindurit ne dimer jane neper strofkulla. Perjashtimi i vetem: peshqit, me syte e bukur dhe sharm te pakrahasueshem!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Pasiqe : 24-01-2006 m 12:18

 6. #206
  . Maska e delisa
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Ncuk Ketu !
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  egziston shenja e merimanges per ty zombie.. in between :P

 7. #207
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  une jam GAFORE

  kush eshte gafore, luan, dhe peshk i ka punet mire me mua

 8. #208
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga FierAkja143
  une jam GAFORE

  kush eshte gafore, luan, dhe peshk i ka punet mire me mua
  as qe nuk diskutohet komshie
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 9. #209
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  LIBRA goes with Gemini, Aquarius, Leo and Sagittarius

  Me Binjaket, Ujorin, Luanin e Shigjetarin una?
  Me kto te paret zihem ca se e mbajne veten per shenje e zgjuar;-), meshkuj a femra qofshin, Ujore s'para me ka rastisur te njoh:-), Luanet me pelqejne..Shigjetare gjithashtu nuk para njoh.
  Demat e Virgjereshat i pelqej..kto te fundit me analizat pafund me shtyjn gjithmone per diskutim

 10. #210
  Perjashtuar
  Antarsuar
  01-12-2005
  Postime
  459
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  une ja m balena si shenje horoskopi o marsela.........................LOL

 11. #211
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga jestersworld
  une ja m balena si shenje horoskopi o marsela.........................LOL

  Duke pas parasysh me ke shkon me shume, te kisha menduar shenje tjeter ty..Ne baze te cfare karakteristikash e klasifikove veten aty?

 12. #212
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga marsela
  LIBRA goes with Gemini, Aquarius, Leo and Sagittarius

  Me Binjaket, Ujorin, Luanin e Shigjetarin una?
  Me kto te paret zihem ca se e mbajne veten per shenje e zgjuar;-), meshkuj a femra qofshin, Ujore s'para me ka rastisur te njoh, Luanet me pelqejne..Shigjetare gjithashtu nuk para njoh.
  Demat e Virgjereshat i pelqej..kto te fundit me analizat pafund me shtyjn gjithmone per diskutim
  yep librat shkojn me luanet kan disa karakteristika te ngjashme :P

  LEO goes with Aries, Sagittarius, Gemini and Libra.

  me dashit..hmm skam pasur (besoj) shoke e shoqe me kete shenj
  shigjetari---vec nje shoqe, dhe shkojm shume mire
  binjaket---hm se di se zihesha ore minute me nje djal qe ishte shenja e binjakve ...but we did get along sometimes
  peshoria- skam pasur ndonje shoqe me kete shenje, por besoj se shkoj mire dhe me kta

  tani per tani shoqeria perbehet: me luanet 50%, 30% gaffore, 10% demat, 5% akrep...5% shenja te tjera qe kam harruar te pyes
  Ndryshuar pr her t fundit nga *~Rexhina~* : 24-01-2006 m 21:34
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 13. #213
  Perjashtuar
  Antarsuar
  01-12-2005
  Postime
  459
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga marsela

  Duke pas parasysh me ke shkon me shume, te kisha menduar shenje tjeter ty..Ne baze te cfare karakteristikash e klasifikove veten aty?

  Se jam pertac gjumash dhe rri rri e cfryj ndonjehere fuqishem... LoL

 14. #214
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga OO7
  Un ja GAFORJA, shenja me e fuqishme nga te gjitha.
  cdo shenj ka nje vez te prishur...my sympathy for the cancers
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 15. #215
  ________
  Antarsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ma shihni icik me ke shkon me mire "HUNDEDERRI" tek horoskopi kinez
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 16. #216
  Perjashtuar Maska e ||xXx||
  Antarsuar
  22-07-2005
  Vendndodhja
  Mes Ferrit Dhe Parajses
  Mosha
  30
  Postime
  359
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Binjaket

 17. #217
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  35
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  lepuluse. uuuu shenja e horoskopit she harrova...jam luani i ogel me duket.

 18. #218
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  as qe nuk diskutohet komshie
  jo po diskutoje po deshe!

 19. #219
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  35
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Demi ...

 20. #220
  toXic Maska e ridy85
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Mosha
  32
  Postime
  339
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  un jam "like a virgin"
  firm e?????......ahuuuuu pertokam !!!

Faqja 11 prej 12 FillimFillim ... 9101112 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. horoskopi i luleve
  Nga bombona n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 13:48
 2. Horoskopi Dhe Astrologjia
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-02-2007, 12:39
 3. Nj nga bashkpunimet m me vlera t forumit
  Nga denku n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-02-2006, 14:55
 4. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-06-2004, 13:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •