Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 66
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Peace & Love
  Anėtarėsuar
  04-09-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  32
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po ashtu dhe "christmas star". Ka ndonje adrese ku shkarkohen keto???
  Nobody Can Be Exactly Like Me
  Sometimes Even I Have Trouble Doing It !!

 2. #42
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!


 3. #43
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!


 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,438
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Gjate atmosferes se fundvitit, kjo kenge eshte gjithmone e preferuara ime.

  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 5. #45
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  John Cougar Mellencamp - I Saw Mommy Kissing Santa Claus
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #46
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Manheim Steamroller-Deck the halls
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 7. #47
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Colbie Caillat ft. Brad Paisley 'Merry Christmas Baby'
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #48
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Trijntje Oosterhuis ft. Candy Dulfer(saksofon) - Merry Christmas Baby
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #49
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Jingle bells TECHNO remix
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 10. #50
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Merry Christmas Baby SNIP - Shannon Couture
  Kenge bjutifull me thellesi, kumbim dhe saksofon qe vajton ne background lol
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 11. #51
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Band Aid 30 - Do They Know It's Christmas? (2014) (HD) (Official Video)
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 12. #52
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Ky versioni eshte fantastik,e gjeta te soundcloud.
  Funk3d Do they know its christmas
  https://soundcloud.com/funk3d_offici...-2014-pop-edit
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 13. #53
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Do They Know It's Christmas

  nje version me i bukur ne soundcloud
  https://soundcloud.com/blackroomre-c...-its-christmas
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 20-12-2014 mė 09:56
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 14. #54
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Fantastike. Interpretim perfekt.
  christmas time
  https://soundcloud.com/mggafkka/band...ka-xmas-mashup
  edhe kjo bukur kendon
  Shirley Clamp - Do They Know It's Christmas
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 20-12-2014 mė 10:28
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 15. #55
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Little drum boy -Bob Seger----ram pam pam pam
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 16. #56
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Little Drummer Boy Version Tekno remix,ritmi shume bukur dinamik,minuti 3;17,kthese,modulacion

  Muzika ideale per tja futur dans per naten e vitit e ri.Edhe per fitnes eshte ideale ne gym.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 20-12-2014 mė 20:51
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 17. #57
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Versioni Drummer boy kenduar nga Dolly Parton
  Shum bukur
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 18. #58
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Electronic Christmas 6.1 - Little Drummer Boy (christmatic remix)
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 19. #59
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!


  Silent Night kenduar nga Sinead O'Conor,ritmi eshte i qete, i clodhur(relaxed)
  Shum bukur
  Nje version tekno ne soundcloud.
  https://soundcloud.com/djchiiro/nightcore-silent-night
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 20-12-2014 mė 22:40
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 20. #60
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime

  Pėr: Kenge per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

  Silent Night-melodi instrumentale
  https://soundcloud.com/rockbluesguit...ght-indie-rock
  Kjo eshte muzike me 100% cilesi.
  Me-ra-vi-li-o-za...
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •