Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 35
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2004
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si i behet per ata qe jane te shkurter?

  Me falni o miq po si i behet per neve qe jemi te shkurtera ne gjatesi. Ka dale ndonje ilac magjik te zgjatemi edhe ne. Me shkoi jeta duke me thene "rrush i vogel"

  E di qe trecereku i shqipatereve jane te shkurter, me thoni ndonje mendim....

  perqafime,

  erimarsi

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Rrusho,

  Babai i nje shokut tim, njeri sh.qefli i thonte nje studenteje ne nje mbremje. Ti se di sa qejf ju kam ju te shkurtrat, pse do thuash ti?

  Sepse me nje dore ju mledh te gjithen ngado qe ta hedhesh doren do te kapesh dicka te embel duke u nisur nga mesi, lart, posht para mbrapa.

  Si perfundim je shume e mire edhe ashtu si je,

  Ku ka me mire se te te thon rrush!!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga ErImArSi
  Me shkoi jeta duke me thene "rrush i vogel"

  ...jo po te te thone "si eshte koha ne qytetin tjeter?", sic na thone ne gjatovileve


 4. #4
  Sapere Aude- Daretobewise Maska e Sharmja
  Anėtarėsuar
  10-11-2004
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  40
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  I vogel eshte dhe floriri po vleren e ka te madhe

  kaq nga muve
  "All you need in this life is: ignorance and confidence. Then succes is guaranteed!" --MARK TWAINE
  "If people talk behind your back, it only means that you are two steps ahead."-- JACK RENO.

 5. #5
  bitter girl Maska e marsela
  Anėtarėsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 6 postime
  takat miper ilaēet esht akoma heret!..
  ce do te jesh e gjate..dje qe isha ne nje feste vesha nje pale cizme qe ekishin taken pak te larte(nja 10cm..lol)e i shihja njerzit nga lart..lol
  mua me pelqejn vajzat e shkurtra.ngjajn gjithmon me te vogla me te embla dhe me terheqse!
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 6. #6
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  e di si tja besh per tu zgjat .. cdo dite 2 here nje here ne mengjes dhe para se flesh .. varu te dera .. si quhet ato lart deres .. hajt mo se e merr vesh per ke e kam fjalen .. dhe te garantoj une qe do zgjatesh
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #7
  E Lirė! Maska e KaLTerSi
  Anėtarėsuar
  27-10-2003
  Vendndodhja
  NYC.
  Postime
  852
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  te vajti jeta duke te thene rrush i vogel he? Kesaj po, i them ofeze individi une. Xhuxhumaku po ty, rusho, te thone apo nuk ke kesi problemesh ti?
  Mgjth te keshilloj ti vesh veshin Pinkun se nuk flet kot ajo leqe dhe vete keshtu eshte zgjatur.
  Toleranca, eleksiri i lirisė.

 8. #8
  www.trebit.com Maska e Xemlo
  Anėtarėsuar
  20-09-2004
  Postime
  460
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Poooooo, keni te drejte....Eshte gallate te degjosh njerezit qe thone a ka ndonje ilac per tu zgjat.....Gjatesia....hmmmmm..... ska ndonje rendesi te madhe jo, te pakten jo per mua

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  KaLTerSi, boje-Caji, ...Lol

  Muve rrusho, me ka bo plaku me plaken nja 10 cm me te gjat se tyve. Por me thon te drejten femrat e gjata jan per t'i pas pak meshire, se s'ka mashkull qe u afrohet. Se tani s'ka as kazona Plerash ne forme cilindrike qe i perdorin me pare me arrit femrat e gjata.
  Megjithese si i thon nje llafi expertet Ne krevat cdo gje barazohet.

  Anyway, Shalgjatat si Kuqka i thithin meshkujt si me magnet

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-04-2004
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  aromat me te shtrinjta jane ne shishe te vogla

  with respect !!!

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-04-2004
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  rrushi i vogel po da kesh provuar nuk eshte fare i tharet perkundrazi shume i embel dhe pa fara!!! keshtu qe je me fat qe je e shkurter se nuk behesh ne fund te fundit sherbetore e te gjeterve apo jo? zakonisht te shkurtrat kane sy te bukur me sa di une dhe jane shume sinsitive dhe te turpshme.

  that's all bye

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-11-2003
  Postime
  338
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ErImArSi
  Me falni o miq po si i behet per neve qe jemi te shkurtera ne gjatesi. Ka dale ndonje ilac magjik te zgjatemi edhe ne. Me shkoi jeta duke me thene "rrush i vogel"

  E di qe trecereku i shqipatereve jane te shkurter, me thoni ndonje mendim....

  perqafime,

  erimarsi
  ... me mire te jesh rrush, sesa banane.
  c'do njona ka vecantine e vet. ka njerez qe pelqejne dardhat ka qe pelqejne rrush...
  sa per "shkopin magjik" s'di c'fare te them...
  une edhe mund te te ndihmoj po se di ca efektesh do te japi....

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2004
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me kenaqet dhe me ēlodhet me komentet e juaja ....

 14. #14
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  huh .. u feel better now .. what a relief
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga i apasionuari
  aromat me te shtrinjta jane ne shishe te vogla
  ...si dhe analizat e urines

  eshte barsalete kjo me lart, no offense per ju te shkurterat. Perkundrazi ju dua shume

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ChuChu pėr postimin:

  Busy Girl (17-03-2015)

 17. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga i apasionuari
  zakonisht te shkurtrat kane sy te bukur me sa di une dhe jane shume sinsitive dhe te turpshme.

  that's all bye
  ua sikur me ke pershkruar mua

  Eri mua babi me ka thene dhe me thote te hidhem 50 here ose me shume cdo dite duke munduar te kap tavanin ose deren :P, u dorezova kur kapa tavanin dhe nuk u zgjata lol, jo thjesht pertoja dhe akoma mendoj qe sdo me ndihmoj te zgjatem tepakten 1cm, por gjithashtu pi qumesh, mund mos te te zgjati por ste ben ndem

  shyqyre qe kemi kepuce me taka...kur i thash mamit njehere "ma jam e shkurter," me thote "jo sje aspak....me taka" lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 18. #17
  Emotionally Untouchable Maska e Taulant _NYC
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  11105
  Mosha
  38
  Postime
  444
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Thuji mamit te te kap nga kembet dhe babit nga koka dhe te terheqin fort per 5 minuta . Me nje her pas kesaj pi dy te verdha veze te gjalla ( dmth jo te zjera as te skuquara ) dhe nje gote qumshi Amerikan . Per nja 15 dite ke per te pare permiresime.

 19. #18
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
  ...si dhe analizat e urines
  E poshter

  Mos e rruni ju populli nen 5 kembe (5 feet) ..Mendoni pozitivisht..kur bie shi lageni te fundit. lolol
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 20. #19
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Citim Postuar mė parė nga ErImArSi
  Me falni o miq po si i behet per neve qe jemi te shkurtera ne gjatesi. Ka dale ndonje ilac magjik te zgjatemi edhe ne. Me shkoi jeta duke me thene "rrush i vogel"

  E di qe trecereku i shqipatereve jane te shkurter, me thoni ndonje mendim....

  perqafime,

  erimarsi
  Me mire te te thuan "rrush i vogel" se sa "rrush i gjate"
  Sa per zgjatje,basketbolli ndihmon sado kudo edhe yoga.


  Stormi
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 21. #20
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga ErImArSi
  Me falni o miq po si i behet per neve qe jemi te shkurtera ne gjatesi. Ka dale ndonje ilac magjik te zgjatemi edhe ne. Me shkoi jeta duke me thene "rrush i vogel"

  E di qe trecereku i shqipatereve jane te shkurter, me thoni ndonje mendim....

  perqafime,

  erimarsi
  lol
  s'besoj se shkurtesia pozon problem aq te madh; ne fakt shumica e djemve i kane qejf ti kene te dashurat sa me te shkrutra to pick them up; ka avantazhe sa te duash

  sa per hilac magjik, pervec GI (Growth Hormone) e cila nuk rekomandohet pervecse ne raste te rralla ku shkurtesia pengon funksionimin normal te trupit, s'di tjeter

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Shkėlqimi i shkurtėr i elitės
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-12-2011, 07:40
 2. Festivali Ndėrkombėtar i Filmit tė Shkurtėr nė Tiranė
  Nga StormAngel nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 07-12-2009, 17:08
 3. Njė vėshtrim i shkurtėr historik rreth debatit mbi filoque
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2006, 06:52
 4. Takim i shkurtėr i Tadiēit me Thaēin nė Athinė
  Nga mani nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 17:21
 5. Festivalit i filmit tė shkurtėr "Nine Eleven" - Prishtinė
  Nga Davius nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-09-2005, 08:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •