Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 67
  1. #1
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anëtarësuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911

    Një faleminderit për djemtë e Informatikës

    Pershendetje te gjitheve,

    E di shume mire qe kjo teme nuk e ka vendin ketu, por deshiroja qe ta lexonin edhe ata te cilet nuk lexojne seksionet e tjera te ForumitShqiptar.
    Seksioni "Informatike dhe Internet" ka qene dhe eshte pa dyshim nga te paktet nenforume te cilet eshte vizituar te pakten nje here nga te gjithe anetaret e ForumitShqiptar per nje problem apo per te mesuar dicka me vlere.
    Personalisht u be kohe qe e vizitoj dhe doja ti thoja te gjithe djemve ketu si Edspace, Benseven etj etj... (nuk po permend te gjithe) se kane bere e bejne nje pune te shkelqyer duke e mbajtur gjalle kete seksion.
    Edhe njehere Faleminderit ne emrin tim djema... vazhdoni keshtu !

    Me respekt
    F-I

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    04-10-2003
    Vendndodhja
    Vjene, Austri
    Postime
    18
    bashkohem edhe un me F-I per nje big FLM per t'gjith ndihmen q ofrojn kta cunat e informatikes, benseven11 esht legjenda e Informatikes.
    Ndryshuar për herë të fundit nga CountGrishnackh : 23-11-2004 më 09:47
    Exstasy helped me find God on Friday 13th !!!

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-09-2004
    Postime
    2,389
    Falenderimit tuaj i bashkangjitem edhe une. Dy-tre here kam bere pyetje dhe kam pare se jane shume te gatshem per te ndihmuar.

  4. #4
    Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
    Anëtarësuar
    25-03-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    869
    si edspace.benseven dhe ardin i falendoroj per gjithcka qe kane bere.bravo djema vazhdoni keshtu
    Divide Et Impera
    " Yo soy cubano, latinoamericano
    y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

  5. #5
    Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
    Anëtarësuar
    28-02-2004
    Vendndodhja
    -xyz-
    Postime
    261
    Lum si ne per mjeshtrat qe kemi ne forumin e informatikes dhe u urojme sukses dhe gjithmone perpara se keshtu ka lezet... Njesha jeni!
    Koha eshte jeta!
    Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
    Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
    Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

  6. #6
    ° dIsOrDeR ° Maska e Orso
    Anëtarësuar
    02-08-2002
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    313






    U too Force-Intruder

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    17
    Dua edhe une nga Londra tu dergoja urimet me te mira.
    Qe ky forum ka bere nje pune shume te madhe per te gjithe ata ose ato qe kane pasur interes ose deshire te mesojn Informatiken.

    Edhe njehere mbarsi dhe lumturi djemve tane ne te gjithe boten, dhe doja ti thoja te gjithe djemve ketu si Benseven etj ......ti falenderoja per ndihmen qe i japin ketij forumi

    Jeri

  8. #8
    -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
    Anëtarësuar
    11-07-2004
    Vendndodhja
    [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
    Postime
    1,042
    falenderojme si keta antare te perheshem te forumit dhe teper aktive edhe te gjithe te tjeret qe kane mundesuar ne krijimin e ketij nenforumi....se na ndihmojne shume rreth problemeve te ndryshme..

  9. #9
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Edhe une i falemenderoj te gjithe qe ndihmojne me problemet tona ne lidhje me kompjutoret.
    Sinqerisht!
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  10. #10

    :)

    Citim Postuar më parë nga Force-Intruder
    Pershendetje te gjitheve,

    E di shume mire qe kjo teme nuk e ka vendin ketu, por deshiroja qe ta lexonin edhe ata te cilet nuk lexojne seksionet e tjera te ForumitShqiptar.
    Seksioni "Informatike dhe Internet" ka qene dhe eshte pa dyshim nga te paktet nenforume te cilet eshte vizituar te pakten nje here nga te gjithe anetaret e ForumitShqiptar per nje problem apo per te mesuar dicka me vlere.
    Personalisht u be kohe qe e vizitoj dhe doja ti thoja te gjithe djemve ketu si Edspace, Benseven etj etj... (nuk po permend te gjithe) se kane bere e bejne nje pune te shkelqyer duke e mbajtur gjalle kete seksion.
    Edhe njehere Faleminderit ne emrin tim djema... vazhdoni keshtu !

    Me respekt
    F-I

    I bashkanngitem dhe unë Falenderimeve ndaj Stafit të Informatikës për ndihmën e madhe që na ofrojnë këtu në forum, si dhe të falenderoj dhe ty Force-Intruder që more këtë iniciativë, shumë ë qëlluar për të gjithë, por pak shprehur nga të gjithë.


    Elna.

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e alditirona
    Anëtarësuar
    30-11-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    209
    Gjithashtu Dhe Nje Falenderim Nga Ana Ime - Me Te Vertete Na Kane Dhene Nje Ndihmese Teper Te Madhe Dhe Jane Treguar Gjithmone Te Gatshem.
    bashkimi sjell fitore.

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
    Anëtarësuar
    13-01-2003
    Vendndodhja
    All over Albania
    Postime
    252
    Informatika ishte dega qe me ka dhene shprese duke me mahnitur dhe mrekulluar. Vetem me nje kurs dy-vjecar ne kolegj me ka mbushur plot konfidence per jeten. Me ka siguruar pune ku kam marre deri $20 ne ore.
    Ne te ardhmen, kur te me krijohet mundesia levizese do te dergoj ne Shqiperi - Kosove dhe kudo qe Shqiptaret ndodhen ne trojet tona dhjetra kompjutera ku te kete me teper nevoje. Drejtori i kolegjit ketu me ka premtuar nje sasi kompjuterash qe dalin shpejt jashte perdorimit ne universitet dhe jane ne gjendje te mire per situaten ne Shqiperi dhe se shpejti do te shkul dhe dergoj ne vendin tone pajisje elektronike te cdo lloji qe te me kapin duart.
    Le te jete ky me mire revolucion technologjik dhe modern dhe ti themi grupit aktual qeveritar se koha e tyre po mbaron dhe anija e tyre po i largohet ujit te thelle.
    Ju lumte te gjitheve per pjesmarrjen ne seksionin e teknologjise me pyetjet, sygjerimet dhe pergjigjet.

    Keep up-dated.

  13. #13
    [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
    Anëtarësuar
    28-01-2003
    Vendndodhja
    New York City Haven on Earth
    Postime
    2,679
    Nje falenderim edhe nga mua per te gjithe lexuestie edhe ndihmuesti e keti nenforumi po nuk dua te haroj pa pershendet edhe legjendat e vjetra te keti nen-forumi si ilovepeja F-I themeltari i kesaj teme Akulli i cili po i mungon disi keti nenforumi edhe shume te tjere qe do vine me pas
    cuna keep the fire
    Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
    N. H. Schwarzkopf

  14. #14
    Dj Visi Maska e shqiptari02
    Anëtarësuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    Michigan
    Postime
    192

    Bravo!

    Nje falenderim per te gjithe stafin! edhe nga Michgani
    Opinion is like ass.. Everybody has one!

  15. #15
    Perjashtuar Maska e diikush
    Anëtarësuar
    12-07-2003
    Vendndodhja
    konaku i ri
    Postime
    2,069
    Faleminderit me gjithe mend cunave te informatikes per ndihmen e tyre!

  16. #16
    Edhe une i falenenderoj te gjithe qe ndihmojne me problemet tona ne lidhje me kompjuteret ciaooo...

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    03-02-2006
    Postime
    14

    vleresoni ekspertet qe ju kane ndihmuar me shume

    Kete teme nuk e hapa thjesht sa per te nisur dicka, me teper se nga deshira qe kam per te shprehur mirenjohje ndaj te gjithe atyre qe harxhojne kohen e tyre per tu pergjigjur pyetjeve apo kerkesave tona. Ne vecanti falenderoj nje nga anetaret e forumit:
    BENSEVEN11!
    Eshte njish. I papare. Dhe jam mese i sigurte qe ka dhe te tjere ketu qe kane bere pyetje nga me injorantet deri tek ato me specifiket dhe Benseven ju ka pergjigjur menjehere dhe shume sakte. duke i dhene zgjidhje problemit menjehere. Kur falenderoj Benseven, kjo nuk do te thote qe te tjeret nuk kane ndihmuar. Pershendes dhe Aldotirona dhe Edspace qe me ka ndihmuar kur kam qene loged me nje nick tjeter ( qe ja harrova paswording dhe mu desh te sign up perseri).
    Cuna jeni fantastike...nuk e merrni dot me mend se sa kohe na shpetoni dhe sa na ndihmoni me problemet qe hasim perdite. Do deshiroja qe dhe te tjeret te njohin dhe te vleresojne ndihmen qe marrin nga ekspertet e informatikes ketu ne forum.

  18. #18
    Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
    Anëtarësuar
    28-02-2004
    Vendndodhja
    -xyz-
    Postime
    261
    Nje falenderim vjen edhe nga mua.....
    Me te vertete qe na keni ardhur ne ndihme ne shume problem kritike qe na kane ndodhur dhe pergjigja e vetme qe kemi marre nga forumet e huaja ka qene check this site w3.google.com.

    Gjithe te mirat

    (nuk po permend emra sepse i dallon puna dhe shkrimet qe kane vene dhe se fshati qe duket ska nevoje per kallauz )
    Koha eshte jeta!
    Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
    Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
    Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e che_guevara86
    Anëtarësuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    verdalle anej ktej
    Postime
    641
    Nje falenderim te perzemert nga ana ime per te gjthe cunat qe janpin ndihma te konsiderueshme per shqiptaret dhe vazhdoni ta beni kete. Si psh ardi benseveni dhe force intruder etj . Ne thjesht ju shkruajme nje falenderim por mbase ky eshte max qe ne mund te bejme per ju sepse e di shume mire qe ju keni bere shume shume per ne megjithate faleminderit shume dhe suksese kudo ne jeten tuaj ne pune apo familjet tuaja dhe jua shperblefshim nje dite per durimin dhe lodhjen tuaj qe ju na jepni

  20. #20
    www.Alb-IT.com Maska e ylber1998
    Anëtarësuar
    24-10-2005
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    253
    Edhe une i falenderoj shum me te vertet jon te aft dhe te palodhshum per te ndihmuar

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Pierre-Pandeli Simsia
    Nga artisti. në forumin Shkrimtarë shqiptarë
    Përgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 02-06-2010, 01:44
  2. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
    Nga PORTI_05 në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 102
    Postimi i Fundit: 25-08-2007, 11:25
  3. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
    Nga Antitrup në forumin Kinematografia dhe televizioni
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 23-08-2005, 17:57
  4. Me 10 djemtë që duan të braktisin drogën
    Nga Enri në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 14-07-2003, 16:58
  5. Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-06-2003, 23:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •