Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 67
  1. #21
    ~Alb-Digital~ Maska e viganv
    Anëtarësuar
    27-12-2004
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,771
    I falenderoj edhe une teper,Edin,Benin,Ardin e shume te tjere qe meritojne shum rrespekt nga anetaret e forumit.1-sha jeni!

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e afro-crack
    Anëtarësuar
    16-05-2006
    Postime
    61
    Falenderimi shkon edhe nga ana ime per te gjithe satfin e informatikes

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e lordo
    Anëtarësuar
    01-07-2006
    Postime
    59
    Edhe une falenderoj me gjithe zemer te gjithe djemte e forumit e ne veqanti EDSPACE dhe BENSEVEN te cilet sipas mendimit tim kane shume njohuri ne boten e informatikes dhe pothuajse nuk ka mbetur teme e hapur ne kete forum e qe ata te mos japim ndihmen e tyre e cila padyshim me ka ndihmuar mua dhe shume te tjereve.
    Ju te dy, dhe te gjithe ju qe keni njohuri dhe mund te ndihmoni me dijen tuaj, vetem vazhdoni se me te vertete jeni duke bere nje pune te madhe. Edhe nje here faleminderit shume.

    TUNG!
    F.C. BARCELONA

  4. #24
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anëtarësuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Gjithashtu edhe une kam respekt te madh dhe jam falemnderues ndaj stafit te forumit te informatikes benit ardit dhe edscape te cilet jane me te merituarit qe gjendem ne kete forum.

    Suksese me tutje djema

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e Elian70
    Anëtarësuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Vlorë
    Postime
    1,938
    hajt mo nje flm. nuk kushton asgje, por jo vetem per persona te vecante
    por per te githe. FORCA INTER......

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e KomuNikimI
    Anëtarësuar
    09-10-2006
    Vendndodhja
    Jetoj kudo qe fati me con...
    Postime
    3
    sinqerisht eshte, vertete ne ndihme te madhe ky forum, une personalisht kam mesuar gjera qe nuk dija... si do beja pa kete forum...nje FALEMINDERIT(ME SHKRONJA TE MEDHA:-))) PER TE GJITHE JU QE NDIHMONI NJERI TJETRIN, DIJA ESHTE UNIVERSALE, SECILI MUND TE DIJE, NDRYSHON NGA NJERIU NE MENYREN SESI E APLIKON:-))

    DUA TE THEKSOJ PAK NDRYSHIMIN MIDIS HACKER DHE CRACKER, HACKERI NDERTON, AJO CKA NA BEN TE MUNDUR KOMUNIKIMIN TONE NE KETO MOMENTE ESHTE E NDERTUAR PREJ TYRE, INTERENETI ESHTE NDERTUAR PREJ TYRE, BOTA E INFORMATIKES ESHTE NDERTUAR PREJ TYRE, HACKERI NUK SHKATERRON POR NDERTON, NDERSA CRACKERI ESHTE AI QE PRISH, AI QE HYN ME FORCE DIKU, QE MANIPULON NJE SISTEM...JO TE GJITHE MUND TE JENE HACKERA POR MUND TE SILLEMI SI TA...TE SILLESH SI HACKER DUHET TE BESOSH SE " THE THINKING TIME" E NJE HACKERI TJETER ESHTE E CMUESHME, AQ SHUME SAQE ESHTE GATI NJE DETYRE MORALE TE NDASH DIJEN TENDE ME HACKERA TE TJERE, TE ZGJIDHESH PROBLEME, N( NE RASTIN TONE FLITET VETEM PER NJOHURI:-))))

    O CUNA RESPEKTE
    DHE SI I THONE NE NJE MENYRE ME KONFIDENCIALE
    E KENI MYYYYYYT ATYYYYY:-))))
    Para se te mendosh te me skanosh, kete mundesi mendimi, sapo ta kam dhene une:-)))

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e 007uk
    Anëtarësuar
    20-08-2006
    Vendndodhja
    planet earth
    Postime
    94
    Respekte plako..per te gjithe forumistat,qe perpiqen te ndimojne.
    ______________________________
    ''Nje per te gjithe,e te gjithe per nje''

  8. #28
    HIJA E ZEZË Maska e Elmo
    Anëtarësuar
    26-09-2006
    Vendndodhja
    Italy
    Postime
    101
    REspekte per te gjith udheheqsit e forumit
    HIJA E ZEZË

  9. #29
    Respekt per te gjithe informaticienet e forumit

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    21-02-2007
    Postime
    2
    me respekt per te gjithe duhet te shkruaj dicka!?
    u fol per ndihmen e madhe qe jepet ketu!? e vertete por.. pa akuzuar njeri me ka ndodhur qe te shkopj ne nje sit qe eshte keshilluar per te gjetur nje program dhe jo personalisht mua por dikujt qe i nevoitej pasi bera regjistrimin per nje grup, nje antispyware qe perdor me diktoj nje keylogger te installuar ne my comp, te dashur forumas dhe sidomos bashkeatdhetare, e nentheksoj dhe nje here nuk dua te akuzoj njeri sepse nuk kam provat dhe aftesine per te dimostruar po u lutem te mos besoni gjithcka qe bije nga qielli me respekt

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-07-2005
    Vendndodhja
    N.Y
    Postime
    27
    SHOK!Tek ky forum kemi gjetur ndihmen e papertuar dhe te kualifikuar te Benit,Edit,Ardit e te tjereve me mijera here,mos hidh balte mbi ndihmen e tyre se ndoshta kane ndenjur dhe pa fjetur,pa dalur,pa bere punet e tyre duke germuar neper sajte per te na ndimuar ne pa asnje interes vetem ndihme.Sikur keta djelmosha do te deshironin te na benin dem , ty nuk do te sugjeronin ate sit me keyloger por do ta benin compjutrin tend te ndizej si mullar prej kashte jo vetem tendin por dhe timin.Ate sit ndoshta e ka hack ndokush para se te hyje dhe ka inst keyloger.Mos u bjer ne qafe djemve ke menyra te tjera te shprehesh problemin.Shko neper foume te tjera dhe shiko se kur do te kthehet pergjigja per ndihmen qe kerkon,dhe shiko dhe pasurine e tyre te temave per pc.Nuk te njoh dhe nuk te drejtohem se kam gje me ty por ju a kam borgj ketyre djemve ti falenderoj dhe ti rrespektoj per ndihmen qe me kane dhene.FALENDERIMET ME TE MEDHA PER ARDIN, BENIN, EDIN DHE GJITHE ATO QE KANE DHENE NDIHMEN E PAPERTUAR PER ANTARET E KETIJ FORUMI.JU LUMTE.

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-02-2006
    Vendndodhja
    Durres
    Postime
    254
    Po me te vertete duhen falenderuar te gjithe anetaret e forumit edhe stafin.
    Shpresoj ne te ardhmen akoma te ecim me perpara edhe te hapim akoma dege
    te reja .



    Te ndihmojme njeri tjetrin ja pse kemi ardhur ne kete bote.-Volter

  13. #33
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anëtarësuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Ne radhe te pare do doja te falenderoja Ardin, qe me ka ndenjur 100% ne gadishmeri kur pata probleme me pc time.. Si dhe Benseven11 qe eshte si gjithmone i palodhur duke me pajisur me cdo lloj informacioni qe me duhet, programe etj etj

    Jeni te dy shume te mire

    Ju falenderoj...

    Zemrushja
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Falenderim per gjith stafin e informatikes, qe na ndihmojne per cdo gje
    #VamosArgentina

  15. #35
    soKKestreL Maska e soKKol
    Anëtarësuar
    24-04-2006
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    107
    Edhe un kisha dasht me ju falenderu shuuummmmm sepse sa here qe kam bere pyetje per problemet e mia rreth informatikes me kan ndihmuar me pergjigjjet e tyre
    FlMMMMMM

  16. #36
    Edhe une dua te falenderoj , pjestaret e "Informatike dhe internet" per ndihmen e tyre.

    Po pse e hoqen 'Piraterine informatike" ?

  17. #37
    Denim Division Maska e Diesel Industry
    Anëtarësuar
    05-05-2005
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    901
    po benseven ku perfundoj?????? pse nuk poston me si njehere e nje kohe?
    Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e LOGIC
    Anëtarësuar
    22-01-2006
    Postime
    730
    Citim Postuar më parë nga Ditmir Zhuka
    Edhe une dua te falenderoj , pjestaret e "Informatike dhe internet" per ndihmen e tyre.

    Po pse e hoqen 'Piraterine informatike" ?
    Edhe un jam me ty ditmir, se sa here hysha ne forum hysha ne pirateri, na keni marre ne qafe...

    p.s. mos te harroj se edhe un falenderoj djemt e informatikes...(benseven, edscape,ai*...)

  19. #39
    Pasioni për shkencën Maska e Nolird
    Anëtarësuar
    19-04-2007
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    466
    Faleminderit tuaj i bashkangjitem edhe une.Pershendetjet u shkojne te gjithe djemve te informatikes

  20. #40
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Makedoni
    Postime
    48
    Edhe une kam nevoj dhe dëshir që të falenderoj Benseven11, Edsapace dhe tjerve që po na ndihmojn në pyetjet tona, me përgjigje të cakta dhe tëkuptueshme.

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Pierre-Pandeli Simsia
    Nga artisti. në forumin Shkrimtarë shqiptarë
    Përgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 02-06-2010, 01:44
  2. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
    Nga PORTI_05 në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 102
    Postimi i Fundit: 25-08-2007, 11:25
  3. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
    Nga Antitrup në forumin Kinematografia dhe televizioni
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 23-08-2005, 17:57
  4. Me 10 djemtë që duan të braktisin drogën
    Nga Enri në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 14-07-2003, 16:58
  5. Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-06-2003, 23:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •