Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 67 prej 67
 1. #61
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Ardi long time no see... ate signature e ke fantastike

 2. #62
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-06-2010
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nuk mjaftojne fjalet per keta djem te mrekullueshem. I falenderoj thelle nga zemra. Jeni gjithmone prane njerezve qe kane nevoje, por pas cdo momenti qe kalojne kane nje fjale shume te embel per JU. Te rroni dhe te gezoheni ne cdo dite te jetes suaj. FALEMINDERIT |

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e ela11
  Antarsuar
  11-06-2010
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  I pershendes dhe une jane me te miret qe kam pare me ane te kompjuterit po rregullojme kompjuterat shume shume faleminderit jeni njeshat e ketij forumi ju lumte


  falenderoj shume shume benseven

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Atlantisi
  Antarsuar
  13-01-2011
  Postime
  89
  Faleminderit
  9
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up Nj faleminderit pr djemt e Informatiks

  Kisha pasur dshir q edhe un ti falnderohem t gjith ekspertve tktij forumi pr ndihmn q po e japin vahdimisht,vetm vazhdoni kshtu.

 5. #65
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime n 58 postime
  a nuk ju duken pak feminista kto tipat e informatikes?

  hap nji femer nji teme kane per boxh ti bejne dhe remote

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  642
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 12 postime
  Nj falemderim special pr ekspertt vie edhe nga un, vrtet ktu ka shum gjana pr t'msuar.

  - Nevrikoseni juve kur pytja qe ju bhet pr problemin eventual nuk sht e formuluar ashtu si duht... Mund t'shpreht ndokush n lidhje me kte!!!


  Respekt, Roni Prishtin.

 7. #67
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Antarsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  38
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime n 10 postime
  Tani per tu nevrikosur sma mer mendja se do nevrikoset ndonje Po menyra se si e formulon pyetjen ndikon ne pergjigjen e saj. Nese pyetja eshte formuluar sakte edhe ne menyre serioze pergjigja do jete me e shpejte e me sakte. Ndersa nese pyetja do jete Jo e plote edhe pa kuptim atehere do jete pergjigje jo e plote edhe mbase edhe me tallie humoristike.

  Ardi
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Pierre-Pandeli Simsia
  Nga artisti. n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 02-06-2010, 01:44
 2. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
  Nga PORTI_05 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 25-08-2007, 11:25
 3. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
  Nga Antitrup n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2005, 17:57
 4. Me 10 djemt q duan t braktisin drogn
  Nga Enri n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-07-2003, 16:58
 5. Jovica N Hag N Ngujim, Djemt E Jovics N Hall E N Trishtim
  Nga Nika n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2003, 23:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •