miresevini ne Amerike dhe tia kaloni gezuar.
Tiranė
Abdyrraman Gjana, Rr. Muhamet Gjollesha, Pll.69, Shk.4, Ap.30
Adrinal Xheferraj & N. Prifti. Rr, Ishmi, P.13, Ap. 18
Albana Laknori, Fusha e Aviacionit, Godina 10
Albana Aliaj, Rr Sali Nivica P.14, SHk.1, Ap.2
Albana Vrapi, Rr. M. Tutulani, Nr.7.
Albert Beba, Rr.B. Golemi, Shkolla Feniks, 1.8 Tiranė
Alfons Llasa, Rr S.Zarba 228, Tiranė
Artemida Ramadan Vridhaj, Rr Durrėsit, P.224, Ap.8
Andrea Pano, Rr P. Dardha, P.6, Ap.11, Laprakė
Arbri Hiqmet Hoxha, Rr. Abdyl Frashėri, P.3, Ap, 8,
Arben Dauti, Rr, Qemal Stafa, P.208/2, Ap. 3
Arban Shala, Rr, Teli N. Dini, Ap.1
Arila Ylli Gjoka, Rr. Muhamet Gjollesha, P.67/1, SHk.2, Ap.9
Arjan Zhllimo, Bregu i Lumit, Tiranė 0682730754
Artur Dardha, Rr. Mine Peza, P.200, Shk.2
Artan Xhaferraj, Rr. M. MUcca, Nr.37
Arjan Agolli, Rr. Dibrės, P.330, Sh.3, Ap.16
Agrim Rexhepi, Rr. Aleksandėr Moisi, P.18/6, Ap.1
Armand Kapurova & N.Prifti, Rr. Shyqyri Ishmi, P.43, Ap.13
Amela Bejleri, Rr Aleksandėr Moisi, P.66, Shk.12, Ap.5
Agron Cecaj, Rr Don Bosko, Pall. Mak, SHk.B-5, Ap.18
Bektash Tuda, Rr Kongresi i Pėrmetit (Ish-shkolla e Partisė)
Bertol Jahaj, Rr. Sulejman Delvina, P.9, Shk.1, AP.6
Bledi Biraj & Agim Biraj, Rr Shalvaret, Shk.4, Ap.44,
Bora Gjokaj, Rr Dibrės, P.525, Shk.2, Ap, 7
Dashuri Kėllezi & Fatmire Kėllezi, Rr. S.Petrela, Kodra e Priftit
Dhimitėr Nini Shati, Rr. Komuna e Parisit,
Edurat Vishkurti, Lagja 11 Bregu i Lumit
Edit Ura, Rr.Mihal Grameno, Pll.12, Shk.2, Ap.22
Ervin Zahaj, Rr, S. Delvija, L. V. Shanto, P.6, Shk.1, Ap.6
Ervin Todi Mile, Rr. Q.Stafa
Erti Nikolla, Rr. Kavajės, Pll.207, Shk.6, Ap.42
Ermir Aldervishi, Rr. Mustafa Leshi, Pll.3, Shk.3
Ermira Alfred Take, Rr, Siri Kodra, Pl.59, Shk.2, Ap.16
Emiliano Kalemi, Rr. Ismail Zemali, Pll. 2K
Entela Kokona, Rr. M.Shyri, Pll.8, Shk.2, Ap.1
Enida Balca, Rr. Buda, Nr.8
Etleva Goxhaj, Rr. D.Hima, Nr.11. Kulla ADA.P.O.B.X 2995
Eleonora Gegėvata, Rr. Elbasanit, Tre Vėllezrit Kondi
Elmah Taraj, Rr. M. Tutulani, Pll.6, Ap.7
Elda Ashiku, Bul. Bajram Curri, Pll. 21, Shk.42, Ap.9
Fahri Toska, Rr, Pesė Maji, pėrball Ish-Kimisė
Fehem Gecaj, Rr Mihal Grameno, Pll.1, Shk.1, Ap.16
Florida Xheka, Rr. G.Heba, Pll.13,
Flutura Cenaj & Cela Sulejman, Rr. Ali Demi, 216, Shk.1, Ap.2
Fotir Cocoli, Rr. Konferenca e Pezėz-ish-Makazine e ĖSK-ut
Festime Prensi, Rr. Aleksandėr Moisu, Pll.66. Shk.11
Fitnete Lagji, Rr. K. Gega, Pll.1, Shk.1, Ap.15
Gentiana Aga Vishaj, Vaqarr
Gentiana Dushku, Qytet Studenti, God.18 Dhoma.10
Gleda Qirja, Rr, Mihal Grameno, Pll.62, SHk.2, AP.23
Gėzim Sheme Canaj, Rr, Gani Domi, Pll.4, Shk.7, Ap.73, Lagja 1
Ibrahim Kaja, Rr Karl Gege, Nr.13, Minimarket Xheni
Ilir Gjini Mustafa & Astrit Gjon Palaj, Rr, S. Frashėri, Pll. Vega, Shk.2
Iris Dari, Rr Barrikadave, Pll.129, Shk.1. Ap.5
Jeta Parllaku, Rr. Frederik Shiroka, Pll.1, Shk.2, Ap.5
Jonida Xhaferri, Rr, H. Cenoymeri, Nr.17
Kanan Hysi, Rr P. Dardha, Pll.40, Shk.2, Ap.23
Kastriot Muharremi, Rr A. Kasemi, Pll.1/1, Shk.3, Ap.54
Kimet Hasa & Petrit Reshla, Rr Fushė Preili, Paskuqan, Babrru.
Kreshik Marku, Rr, Todi Shkurti, Shk.4. Ap.12
Klodian Dautaj, Rr, Pesė Maji, Pll.3 Sek. 1, Ap.1
Laureta Gegėprifti, Rr, Don Bosko, Kulla.7, Kati.8-9
Luljeta Hogu, Rr, Qemal Stafa, Pll.11, Shk.3, Ap.28
Ludmilla Papa, Rr. M. Gjollesha, Bul Vasil Shanto, Pll.10, Ap.14
Luēiana Hameti, Rr Sadik Petrela, Porcelani
Lulėzim Gani Metani, Sauk
Manjola Tozlluku, Rr, A. Sinani, Pll.40/1, Ap.5
Marjana Rexhepi, RR, A.Moisiu, Pll.18/.6, Ap.1
Marte Doda, Rr Don Bosko, Kull, Huai, Pll.6, AP.3
Marin Janxo, K.P.1703
Mirdash Keci, Rr. Qemal Stafa Nr.216
Marjeta Konomi Rr. A.frasheri P.9 Sh.2.ap.20
Majlinda Hafezi, P. 575/3 sh.1, Ap.10 Tiranė
Majlinda Gjoka Rr. D.Bosko, Sh.Private P.326
Mirela Quka Rr.Artan Lenja
Mimoza Q. Peqini Gjevari, Rr Asim Vokshi, Pll.33.2 Ap.15
Natasha Vangjel Kamberi, Rr K. Lushnjes, Pll.32, Shk.3, Ap.30
Nazine Ēekrezi, Ministria Mbrojtjes Tiranė
Nevina Hidri, Dobresh, Komuna Bėrzhit Tiranė
Natasha Meci Poradeci, Kombinat Tiranė
Nazmi Hoxha, Galeria Kombėtare e Arteve Bul. Dėshmorėt e Kombit
Pashke Dushaj. Kodra e Kuqe. 0682922071 Babrru. Tiranė
Petrit Garri, Rr Grigor Heba, Pll.30 Shk.1 Ap.1
Pėrparim Bici, Rr Jordan Misja Njėsia 4, Lagja.9
Ramir Kolicci, Rr M.Gjollesha
Rozeta Gjyli, Rr Durrėsit,
Sabri Bilbili, Rr I.Baxhiqi, Nr.79/1
Suzana Fusja, Rr Gani Domi, P.1, Shk.1, Ap.1
Suela Sami, Rr D.Alla, Nr.505
Suzana Ballka & A. Ballka Rr. Kavajės P.71 Sh.1 Ap.21
Shyqyri Xhiherri, Rr Bardhyl, P.5, Shk.3, Ap.14
Suzana Xhabafti & Suzana Pupe, Rr. Ali Demi, P.255. Shk.3, Ap.32
Tasim Sejko, Rr. Muhamet Gjollesha P. 59, Shk.3
Tonin Lela, Rr. Th. Ziko, P. 653, Ah. 1 Ap. 20
Ulvije Plaku, Rr. M.Grameno, Sheshi i Ri, Nr.18
Vigina Huxhi, Rr R.Xhajko, Ap.19, P.61/4/ Lagja.4
Xhane Bardhi, L.4, Kamėz
GJIROKASTĖR
Armand Pasha & Arjan Ligu L. 18 Shtatori
Illement Veizaj & Arjan Ligu L. 18 Shkurti
Leone Rexhaj & Arjan Ligu. L. 18 shtatori
KRUJĖ
Ani Beraj L. Varosh P. 68, Shk. 2
Liria Meta, Nikėl
Skėnder Blushi L. 4 Pengilej
ELBASAN
Artur Koēiaj, L. E re, Rr. V. Xhuavani Nr. 3
Bujar Musta, Gjykata e Rrethit Gjyqėsor, L 5 Maji
Drita Taromani, L. Partizani P. 650
Drita Qosja, L. Haxhias P. 588/1 Nr. 14
Elidon Xhani L. Haxhias, P. 645/5, H/B, Ap. 13
Ledia Veshi, Rr. L. Gurakuqi, P. 54, H.C. Ap. 2
Marja Bebei L. Shėnkoll, Rr. Th. Llafeli
Mehmet Gurra, L Partizani, Nr. 11
Veli Tosku, L. Skėnderbej, Autostrada Pranė Kalēetos
GRAMSH
Adelina Zajmi, L. Holta P. 52
Lorenc Papri Ceruj
Valbona Bita, Lagja, Blloku Nr. 5
ERĖSEK
Donika Dilo, Blloku Nr. 1 Kolonjė
Lindita Hoxha, Fshati Miras
Teuta Telo, Blloku Nr.3
FIER
Adriano Mina Sinani, L. Liri Rr. J. Xoxa P. 122
Adriana Miti Nuraj, L. 15 Tetori Rr. T. Shkurti
Artur Oreshkovi, Rruga Th. Kopaēe Posta Fier L. 8 Shkurti
Altina Ramiz Isufaj L. 15 Tetori Tek Sigurimet Shoqėrore
Ēiljeta Mikail Sulo, Rruga Tomorr Dizdari Parafabrikat 5
Dhimitraq Nikollė Naka, L Kastrioti i Ri, Rr. N.Aliu
Enkelejda Plepi, L. 16 Prilli, Rr. J. Cakrani P.2, Ap.1
Ervin Sabri Hasa, L. K. Pezeza, Rr. J. Xaxa, P.145
Etfiqi Skėnder Gjini, L. 1 Maji Rr. P. Filka
Eriselda Seneu, L. Apollonia, Rr. Mustaj, Shtėpia 17
Enkelejd Prift, L. 1maj, Rr. J.Bakalli, P.m.p.8
Fatmir Harizaj, Rr. Tasi Dema, L. 1 Maji
Fatbardha Sabri Saliaj, L. Kryengritja e Fierit Rr. Dinjo Kafenja, P. 15
Fredi Proko, Mbrostar, Nr.24
Florent Bari Dervishi, Rr. Mujo Ulqinaku P.15, L. 15 Tetori
Gentian Miti Profka, L.29 Nėntori, Rr.D.Hekali, P.39
Gentian Todi & Thamo Grecalli, Komuna Qendėr.
Irma Bajram Agushi, L. 28, Marsi Patos
Luftav Isa Nurka, L. Kryengritja e Fierit Rr. R. Aranitasi, Ap. 149, Sh.4
Mervhert Brahim Ymeraj, L. Afrimi i Ri
Miljana Tasi Profka, Fshati Marinėz Komuna Kuman
Mikel Miti Naēo
Mirka Abedin Daria, L. 8 Shkurti, Rr. Th. Kopaēe, P. 12
Nikoll Pali Profka Rr. M.Agolli
Olsi Verxhin Lino, Rr. Todi Shkurti, L. 15 Tetori, Nr.9
Pėllumb Nishat Aliaj, L. 1 Maji Rr. A. Culi
Pranvera Xhaferr Iliazi, L. 11 Janari, P. 13 Liri Gero
Rudina Miti Fico, Rr. Semanit L. Apollonia
Roberta Pilo Shyte, L. Shesh i Madh
Silvana Muharremi, L. 8 Shkurti Rr. Th. Kopoēe P. 115/1
Shpresa Ali Shehu, L. 16 Prilli, Rr. S. Kala, pranė Stadiumit
Teuta Hajdari & Neki Hajdari, Rr. Ramiz Aranitasi, L. Kastrioti
Vasillaq Thoma Mife, L. 15 Tetor, Rr. X. Ardani, P. 1
Ylber Myftar Becolli, Posta Fier, L. 8 Shkurti, Blloku i Pjeshkave 3.
LUSHNJE
Afrim Loci P.20. L.Kongresi
Arjola Manohosa, Me Qera L. S.Libohova
Blerina Rustem Qosja, Raiffaisen Bank Branch
Enualada Zerdella L. S. Libohova, P. 94
Ergent Meco & Engjell Meca L. Ēlirim, P. 10
Liza Tashi & Llamber Tashi, L. 1, Divjakė
Llambri Liko, L. G.muēo
Juxhin Fadil Haxhi, L. Gafurr Muēo, P. 208
Matilda Kurti & Beshir Kurti, L. G.muēo, P.6/H
Ofsian Karjani & N. Karjani L. K. Qystri
PATOS
Agush Hasan Hoda, L. 29 Marsi
Ervin Fiqiri Darraj, L. 1 Maji
Endri Elmaz Shpėrdheja, Grizė Lenginas
Entela Agim Lamaj, L.1 maji, Rr. K.Marku
BALLSH
Merjeme Nazeraj, L. 8 Shkurti
BERAT
Albert Llukan Monka, L. 10 Korriku
Anesti Todi Lloceli, L. Barridada, P. 27, Ap. 5
Basmije Tajar Arapi, Rr. P.lulo, Lgj. 28 Nėntori
Eglantina Ylvi Merdani, L. Ēlirim
Kreshnik Bedri Toska, Velabisht
Luljeta Musa Karaj, L. J.Vraka
Mario Haki Veleshnja, L. 30 Vjetori
Natasha Lefter Vasilia, L. 30 Vjetori
Nertila Nova, L. 30 Vjetori P. 73, Shk. 1, Ap. 6
Silvana Flamur Lloka, L. Jani Vrusha, P.21, Ap.20
Sonila Vangjel Bitri, L. Dėshmorėt e Kombit, P. Konuda, Shk.2
Shpėtim Qerim Caushaj, Uznovė
Valbona Valter Plaku & Valter Plaku, L. Kushtrimi, P. 268, Sh.1, A.4
Vexhi Sherif Macaka, L. Donika Kastrioti
Xhemal Adem Hima, Dėshnik
Ura Vajgurore
Marjeta Tahir Ziu, L. 4 Shtatori
POGRADEC
Artur Kllamollari, L. 1, Zona Industriale
Arjan Kokoneshi, L. 5, Rr. K. Karafili, P. 50
Armonda Ēollaku, Rr. R. Ēollaku, L. 2. P. 56
Andon Shkurti, Rr. Naim Frsashėri L. 13
Bashkim Mukollari, Rr. Islam Dani, Nr. 191, L. 5
Besime Brahaj, Piskupat
Brikena Mingo, Rr. Industriale, L. 1
Blerina Xhenga, L. 4, Rr. Kala
Edison Musollari, L. 2, Rr. Unaza e Re
Edri Luan Ismail, L.4, Rr. Ceta e Mokrrės
Elvira Tasha, Buēinas
Erjon Osmanaj, L. 4, Kala, P. i Spitalit
Erjon Llazi, Rr. G. Butka, P.64, L. 2
Erjon Kerthi, L. 3. Rr. N. Frashėri
Elona Hafizllari, Vėrdovė
Flutur Dervishllari, Rr. Korēės, Lagj. 1, Shtėpi Private
Julian Pera, Memlisht
Kasem Agastra, Rr. 10 Dėshmorėt e Pojskės
Kristina Todalli, L. 3, Rr. K. Karafili
Luan Seitllari, Gėshtenjas
Manjola Begollari, P. 196, L. 4, Rr. Ēeta e Mokrrės
Nardi Abeshi, L. 2, Rr. Rinia
Neritan Boēi, L. 2, Rr. Rinia
Nersila Rustemi, Gėshtenjas
Olsi Agolli, L. 3, Rr. K. Karafili
Ornela Cela, L. 1, Rr. R. Ēollaku
Pėrparim Seitllari, Memelisht
Renato Spirollari, Rr. Rinia, L. 2, P. 148
Reimonda Spirollari, L.1, Rr.R. Ēollaku, Tek Kisha,
Servet Rapce, L. 5, Rr. C. Mane
Sokol Lushllari, Lir
Sokol Manēellari, L. 4, Rr. G. Honcani
Stefan Bardha, Grabovicė
Vangjole Como, Rr. L.como, L.4
VLORĖ
Altin Selman Skėndo, Rr. Ismet Ēakerri Nr.62
Blerta Haxhiaj, Rr. P. Leskaj L. Pavarėsia
Dorjan Thoma Hudhra, Adr. Posta Fier Poro Vlorė
Eliona Sheraj, Rr. Demokracia, P.1282, Shk.8, Ap.50 Vlorė
Liljana Muēo, L. Pavarsia
Mirela Mystehali Derraj & Losmer Haxhiu P.595 Vlorė
Pandeli Duni & Gjergji Spaho, L. O. Haxhiu Rr. Demokracia Nr.1063 Vlorė
Save Spiropali, L. I. Boletini, Rr.S. Zotaj
LEZHĖ
Bernardin Turkja, Shtėpia e Turkajve Shėn Koll
Fran Dode Kala, L. Spitalit
Landi Prek Markaj, Gocaj, Balldren
Lek Pjetri, Fshati Rrile, Kom. Shėnkoll
Kujtim Stali Ndoja, L. Beslidhja
Mrike Gjoka, Shėngjin
Rajmond Pali, Kodėr Marlekaj
PĖRRENJAS
Ingert Samedin Llosa, L.2 P.52
Illodian Polisi, L.1, P.12
Viktor Balla
DEVOLL
Arben Sotir Malolli, Bilisht
Albana Kastriot Duēi, Kapshticė
Danjel Niko Zeka, Bilisht
Eda Avdi Sina, Miras
Erigerti Danglli
Lindita Hoxha, Miras
Sonila Kope, Tren
KAVAJĖ
Diana Gugashi, L. 2
Elvira Koci Saliasi, L. 2 Sallbeg
DIBĖR
Gazmir Zeneli, Bllacė Shupenzė
PEQIN
Nexhan Cokja, L. Ēezmė
KORĒĖ
Agim Dushi, L. 6, Rr. 28 Nėntori, Nr. 10
Albana Taqo Damo, Liqenas
Bruno Cino, L. 8, Rr. 7 Shkurti, Nr. 13
Bledar Dervishi, Mborje
Evelina Licenji, L. 7, Rr. S. Coli, Nr.10
Enis Pema, L. 9, Rr. K. Grego, P. 10/5
Eriselda Alfred Braho, L. 2, Rr. P. Cale, Nr.24
Erjon Fasho, Kakaē
Fatos Cenolli, L. 15, Rr. K. Drenova, P. 30/4
Flora Pėllumbi, L. 4, rr. S. Shkurti
Gani Jani, L. 16, Rr. V. Eftimiu, Pll. 52
Gerta Dhimitri, Goskozė, Korēė
Gjergji Koruni, L.9, Rr M. Kostani,P. 5, Ap. 3
Gjergj Polena, L.. 1, Rr. J. Duro, Nr.11
Ilir Ngjela, L. 18, Rr. P. Shomo, Pll. 1 A/9
Ilia Agolli, Lumalas
Julian Floriri, L. 11, Rr. P. Rexhepi, Nr.29
Josif Qako, L. 18, Rr. P. Shamo, Pll. 21, Ap.10
Klarita Qyli, Dishnicė
Kostiko Deko, Blloku 1, Maliq
Lojala Malallari, L. 9, Rr. Gj. Kastrioti, Pll.3, Shka.11
Mariglen Pandi Leka, Kreshpanj
Mariglen Mullaj, L. 17, Rr. M. Afezolli
Mimoza Thoma Dhėmbi, Rr. S. Shkurti, Blloku i Qelqit
Migena Pane, Lagj. 5, Rr. Rr. Telhaj, Pll. 11/13
Nurie Etem Shaholli, Voskopojė
Nesti Thomaq Kinolli, L. 16, Rr. R. Telhaj, Pll.8, H.14,
Olsa Sotir, Rėmbec
Qazim Pinderi, L. 4, Rr. K. Tupo, Pll. 47
Ranela Reshat Zeqo, L. 7, Rr. A. Koprencka, Nr.21
Rozeta Taipllari & Venedik Taipllari, Lozhan
Stavri Pandeli, Blloku i ri i sportit, Lagj. 10
Shqiponja Shkėmbi, Lagj. 6, Rr. B. Kadia Nr.17
Shkėlqim Maliq, Lagj. 15, Rr. K. Drenova, Pll. 33, H.15
Viran Lera, Lagj. 12, Rr. V. Tromara, Nr. 60
KUĒOVĖ
Mirjana Sabri Dragoti, Rr. 11 Shkurti
Mirjeta Kasem Teneqexhiu, Lagj. Ll. Prifti
DURRĖS
Artur Muka, L.18, Rr A. Goga, P. 999
Bledar Tasho, Rr. K.Kazanxhi, L. 12, Pll. 6/4, Shk.1
Paulin Kavaja, L. 11, Rruga e Dėshmorėve, P. 259, Ap. 3
Rakip Veshi, Xhafzotaj, Barbullush
Sonila Demir Zajmi, Lagj. 9, Rr.A. Goga, Nr. 155
Viola Ēopani, Lagj. 7, Rr. P. Foto, Shtėpia, Nr. 12
MALIQ
Vasilika Koēllari, Blloku Nr. 2, Maliq
SHKODĖR
Fitnete Ēelepija, Lagj. A. Haxhija, Rr. S. Golemi
Merxhan Qerimaj, Lagj. V. Shanto, Rr. 13 Dhjetori
Rodolf Gjushi, Dajē, Bregu i Bunės
Rudina Alikokaj, Lagj. A. Haxhija, Rr. M. Ulqinaku, Pll.11
KUKĖS
Ermira Tusha, L. 6, Pll. 8, Shk. 2, Ap. 5
Ilirjana Duraku & Gazmend Duraku L. 6, Pll. 68, Shk. 1, Ap. 1
PESHKOPI
Altin Tomēini, Lagj, Gj. Doēi
Dali Kamberi, Zimur Tomin
LIBRAZHD
Shkėlqim Roci, Hotolisht
BAJRAM CURRI
Din Hysenukaj, Lagj. Dardania
Tirana Observer
Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje
Amon shkut te gjith ne amerik, kujt ia leni shqiperin?
do merziten tani Sala e Edi ....
po qka don amerika kur atje po hedhin rrugve zezaket pa shtepi ?...
"Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....
pershendetje te gjitheve. mos mesuat nese dolen emra te tjere .nqs po shkruajini.
SWITGERL: Pershendetje, nqs do te shikosh ne c'do moment ecurine dhe procesin qe ndjekin. Mund te klikosh Ketu Dhe do marresh ne 24/7 Informacione. Pasi eshte faqja zyrtare qe nxjerr emrat dhe listat e plota.
Pasi neper gazeta mblidhen mujore dhe jo c'fare dalin ditore.
Uroj te te kem ndihmuar.
Kalofshi Mire
T-B
Liverpool is now where it belongsThe cry was no surrender,
We'll fight for the boys in red,
We'll fight, we'll fight for Liverpool,
The team that Shankly bred.
We'll fight for Alun Evans,
We'll fight for Ian St.John,
We'll fight, we'll fight for Liverpool,
The pride of division one - two- three - four
Listen to the Kopites roar
LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL
Po ata qe jetojne jashte Shqiperise dhe kane hedhur adresen ku banojne ku i gjejne emrat??????Sepse me c pashe une ketu keta me lart jane banues te Albes ose kane deklaruar adrese te atjeshme..
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Trendafili linku qe ke vene aty del not found. Shikoje dhe nje here te lutem, t'i hedhim nje sy.Postuar mė parė nga Trendafili-Blu
Dhe kur te jem nen toke
Qe vdiqa ti mos thuaj
Me shkruaj dhe nen toke
Se une do te te shkruaj...
Me sa di une aty tek ai link nuk merr dot te dhena. Kam kerkuar njehere per njerezit e mi madje i kam marre dhe ne telefon dhe nuk me kane dhene asnje informacion. Jepen informacione te pergjithshme po asnje detaj
Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje
Te gjithe anetaret te cilet postojne emrat qe jane fitues ne Lotarine Amerikane, jane te lutur qe para se te vendosin emrat te postojne daten se kur eshte botuar ajo liste.
Ne kete menyre anetaret e tjere do keni mundesi te mesojne nese ajo liste eshte e re apo ka kohe qe eshte botuar.
Me daten dhe oren e postimit ne forum nuk mund te mesohet gje!
Jeta ime, mban emrin e saj..
Clay_More ajo liste i perket dates se postimit dmth lista qe kam nxjerre une ka qene e publikuar ne dt 29/4/2007
Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje
A di ndonjeri ndonje LINK se ku mund te gjenden emrat e fituesve te DV 2008 .
Gazeta Shqiptare ka emrat e fituesve te rinj te Llotarise Amerikane.
Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kozetta : 12-05-2007 mė 12:03 Arsyeja: n/a
a e ka iden ndonjeri prej jush se ku mund ti gjejme emrat tane ne qe i kemi hedhur jashte shqiperise dhe kemi vene adresa te huaja?
woooow jan aktuale kto emra dhe shifra apo si ?
Wow... gjith kjo list... (SA ESHTE POPULLSIA NE SHQIPERI TANI NA TREGONI PAK?)
Cuteness !
Lista e Plote e 150 vetave. DV 2008
TIRANĖ
ERLA KORUMI Rr Muhamet Gjollesha L. 9
GENCI HAXHI Rr Sitki Cico P 4/1, Sh 4 A79
ALMA CELAJ Rr 4 dėshmorėt, P13/B, Sh , A 12
YLLKA HALILI Lagja 7, Bathore Kamėz
AFĖRDITA OZUMI C/O ILMI OZUMI Rr Myslym Keta P 4 Sh 1 Ap 6
AFRORA MUĒA C/O SERVETE MUĒA Rr Irfan Tomini, Pallati i pilotėve, pranė kolegjit Kristal
RASIM NEXHIP BRISHTI Rr Gjikė Kuqali, P 6, Sh 1
SAJMIRA EMIN GJAPI Filiali i postave
ARLINDA MULGECI Rr Don Bosko, Blloku sizmik, P 20, Sh 2, Ap 3
JULIAN FADIL DACI Rr 5 Maji
BRIKENA MUHO Rr K. i Manastirit P 348/2, Sh 3, Ap 45
GENTI KOKONA Rr Budi, P Clasic Construct, A 30
ABA RADOVICKA Rr Siri Kodra, P 71/1, Sh 5, Ap 7
MARKO KALTHI Pallati i Kulturės (Bar Opera)
TAJAR DOMI Rr Todi Shkurti, Kompleksi Zenaj
ELTON KICO KALTHI Rr Komuna e Parisit, kika 31
ARMANDO MANOKU Rr Myslym Shyri, P 8, Sh 2, A 18
EDLIRA MITA Rr Ferit Xhako, P 59, Unit 8
SEERVETE MEHMET FATIA Rr Pandi Dardha, P 40, Sh 2, Ap 27
MARGARITA SHALLO L1 Rr Dhimitėr Kamarda, P 1 Sh 1, Ap 18
BURBUQE ALIAJ Rr Sotir Pecci, P 20, Sh 2, Ap 16
TAULANT KOMANI C/O BASHKIM FEZGA Rr Don Bosko, P Haėai, Kulla 3, Ap 1/3
LULZIM RRUSHI Rr Andon Z Ccajupi, Nr 33
ROBERT DHANA Rr Siri Kodra, Te Bar Kafe Euro
FATMIR LUGA Rr Mujo Ulqinaku, Nr 58
ENDRI VELO Rr Sulejman Pasha, P 2, Sh 3, Ap 44
FATMIRA SHPUZA Rr e Durrėsit, P 81/1, Sh 1, Ap 7
EVIS MARA L1 Rr Shemsi Haka, Nr 31/1
AGIM BUDO Rr Komuna e Parisit, P 2, Sh 2, Ap 15
MERITA NURĒE Kafja e Rremės
MARJOLA GOXHAJ Rr 1 Maji, P 88
MARIGO NASI Rr Emin Duraku, P 12/1, Sh 1, Ap 4
ANISA ALIMERKAJ Rr Mine Peza, P 196, Sh 1, Ap 4
EDOR KSENOFON MOĒI Rr Muhamet Gjollesha, P 67/9, Sh 3
TANE RADACI Babrru
ANILA KEQJA Rr Myrtezim Kėlliēi, Nr 30
ARLINDA BEJLERI C/O GENCI BEJLERI Pallati rozė, Ministria e Jashtme, Ap 18, Bulevardi Zhan DArk
SHKODeR
PREKE HAXHARI, RRAGAM, Guri i Zi, Shkodėr
ORIETA PĖRGJINI, Lagja, V. Shanto, Rr, Marlin Barleti
BAJRAM CURRI
AGIM GASHI, Dragobi, Barjam Curri, Tropojė
PRANVERA AHMETAJ, Lagj, Dardania, Pll. PTT
KONISPOL-SARANDĖ
DORINA AGIM ARAPI, Konispol, Sarandė,
ELBASAN
SUELA HOXHA, Lagj, Skėnderbe, Blloku i vilave tė reja Elbasan
MIRELA JAUPLLARI, Lagj, 2 Pll.29, Cėrrik, Elbasan
MALIQ
XHIMI ZERE, Libonik, Maliq Korēė
LEZHĖ
ELIDA GJONAJ, Lagj, Skėnderbe, Lezhė
KORēe
Mimoza Morēka: Lgj. 13 rruga Tore Cuondi. Numėr 5
Suela Pano: Lgj. 4. rruga Viktor Eftimiu, pallati 26
Servis Trolli, Vreshtas
Tanci Jovan Cale, Rruga Kiēo Drenova, Lgj, 13 pallati 8/A
Monika Asllan Dinkollari: lgj 10, rruga Pano Xhamballos pallati 4 A 16
Bektash Gani Meko: Blloku i ri i sportit, lagj 10
Klementina Myrtezai: lgj 16 rruga Mihal Sharxhi, pallati 27
Kosta Opari, Shamoll Bulgarec
Ēiljeta Nikollaq Mzaku, rruga Ajet Gjendolli, pll 10, b 18
Elena Dhima, rruga Kiēo Greēa, lagj 9, P1, SHK 8/8
Ristjola Kalino, rruga Viktor Eftimiu, lgj 6 P30, A6
Suzana Kocllari, rruga Kiēo Drenova, lgj, 15, p 38, A4,
Mario Kasmi, rruga Vangjel Dhamo, lgj 13, numėr 1
Kristaq Sino,, Rruga Konferenca e Labinotit 17
Mamica Zoto, lgj 10, rruga Pano Xhambolla, P 16
Dhimitraq Ngjala, lgj 2, rruga Kristaq Kirka
Krujė
AGETINA NIKOLLI, Komuna Thumanė, Lagjja Gramez
gjirokaster
PARIM BINERI, Kodra e Shtufit
Pėrmet
FREDERIK JANI, Lagjja e Spitalit, Kėlcyrė
Kukės
MERIMAN HAXHI NIKA, Surraj
Ersekė
ELONA RUPI, Rehovė
Bulqizė
MIRDASH LALA, Lagjja Gjeologu
Elbasan
HATIXHE SABAUDIN MINARROLI, Lagjja Shėn Koll, Rruga Nikolla Puka
Durrės
ARTAN PRENĒE, Lagjja Nr.12, Rruga Pjetėr Hanxhari, Pallati Nr.624
FIQIRI GANI SHEHU, Xhafzotaj, Komuna Rrushbull
ARJAN CILINGIRI & LLAZAR CILINGIRI, RRUGA JOVAN DRIZA, LAGJIA NR.6, PALLATI AGASI
KOĒO VANI, LAGJIA NR.11, RRUGA ALEKSANDER GOGA, PALLATI NR.350
POGRADEC
TANASTO MACOLLI Rr Fan Noli, L 2
ELENE KLLOMOLLARI Vėrdovė
MARTIN SHERO Memelisht
SEFER BARDHI Memelisht
JETMIR XHAFERRI Buēimas
FATOS BERBERI L 5, Rr Islam Dani, P 144
ARBĖR ADEMAJ L 5, Rr Unaza
EDRA BERBERI Buēimas
DHESPINA PETRAQ DIVJAKA L 1, Rr Shemsi Koroveshi
ALFRED PERE Buēimas
EKLEDA MAHMUTLLARI Remanjė
JETNOR ĒULI Remanjė
ALBAN LEKA Rr Drilonit, L 1, Pallati i Nelit
NERTILA TOPĒIU L 5, Rr Unazės sė Re, P 205
FATOS SHAHINI L 1, Rr e Korēės, Ish-ferma
VALBONA AGOLLI Pėrroi i Ēaprazit
ARJET LIPO Leshnicė
LIBRAZHD
NDRIĒIM HASAN RRUPLLI, Dorėz, Librazhd
KUĒOVE
SHPĖTIM HALIM VELĒANI & THOMA GJERGJI, Lagja, Ll. Prifti
MISIR FAIK FIERI, Lagja 11 Janari
DIANA SINANI, Lagja Ll. Prifti
VASILIKA LLAMBI STAVRI, Lagja 11 Shkurti
BERAT
EGLANTINA FREDERIK KILLO, Lagja Dėshmorėt e Kombit, Pall 26
ERISA QAZIM BUZI, Lagja Jani Vruho Pall 19
MIMOZA RUSTEM KAPLLANI, Lagja Kushtrimi Pall, 243/1
JANAD STAVRO BABSIKO, Lagja 10 Korriku
ENTELA ETHEM RREZA, Lagja Ēlirimi Pall 3
BALLSH
SOKOL SULEJMAN MUSAI, Lagja 5 Shkurti, Patos
PATOS
ORGES SHPĖTIM CEKA, Lagja 29 Marsi
FIER
FLORENC GJIKA & VASILLQ GJIKA, Lagja 15 Tetori, Rr. Kastriot Musa
KRIELO MĖNGJEZI, Lagja Liri Cero
ADRIANA BESNIK ZAJE, Lagja 15 Tetori, Rr, Nikollaq Beja
LUIZA CAKAJ, Lagja 11 Janari, Rr. Ramiz Aranitasi
ERJON SOKRAT NUSHI, Seman, Fier
LUSHNJE
EDLIRA BEDA & BAJRAM BEDA, Lagja Xhevdet Nepravishta
RUDINA GURI, Lagja Skėnder Libohova Pall 23
NORELDA KAJA, Remas, Lushnje
FIZE KORESHI & BILAL KORESHI, Lagja Kadri Qystri
GERDI XHINDOLLI & KRESHNIK XHINDOLLI, Eskaj, Lushnje
DEVOLLE
VIOLA STEFAN KOLLCINKU, Miras, Devollė
NEKI GURI BRAME, Devollė
DIANA QAMIL KASO, Bitinckė
VLORE
INGRID FATMIR KALEMI, Lagja Isa Boletini Rr. M. Bello Pall 1247
HYSEN MUHAMETI, Lagja, 15 Tetori Rr. Ali Demi Nr. 56
FIER
MARSELA NAMIK BUSHI, Lagja Kryengritja e Fierit Pall, pranė kantinės Sara
EDUARD BAJRAM KRIPA, Lagja 1 Maji Rr. 7 Marsi
ALMA FANI MEFSHA, Lagja 15 Tetori Rr, K. Muso
NAZMIE NURI MEMA, Lagja Liri Gero, Rr. Tomorr Dizdari
AJET DERVISHI, Lagja Liri Rr. Kron Andoni
MARSELA HARUNI, Lagja Kryengritja e Fierit Pall 177
ALFRED PETRO GJINI, Lagja Apolloni tek Zogu i Zi
Liverpool is now where it belongsThe cry was no surrender,
We'll fight for the boys in red,
We'll fight, we'll fight for Liverpool,
The team that Shankly bred.
We'll fight for Alun Evans,
We'll fight for Ian St.John,
We'll fight, we'll fight for Liverpool,
The pride of division one - two- three - four
Listen to the Kopites roar
LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL
o trendafili po nga i nxirrni keto lista qe botoni?
forumista ju uroj shendet te gjitheve.me keto llotot e amerikes cbehet?vazhdojne akoma apo mbaruan?ju lutem shkruani.
Kam aplikuar per kete lotari 2-3 here dhe asgje, gjitha pergjigjet negative.
Do te doja te dije ku eshte celsi i kesaj fshehtesie?
ALBANIA-I
Krijoni Kontakt