Close
Faqja 10 prej 12 FillimFillim ... 89101112 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 234
 1. #181
  vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile

  se marr vesh si e kane ngaterruar keshtu kete lloton amerikane. dikur te gjithe ne qe fitonim te paren merrnim edhe te dyten. sado i madh te ishte numeri. si e kane bere sivjet jam kurioze?? se po shikoj qe nga 1200 a me shume veta qe ishin fitues se fazes se pare paskan humbur tani..... dmth vetem 159 fitues se fazes se dyte. si i japin vizat keta nga 1200 te paret vetem 600 marrin viza?? megjithese edhe 600 me duket shume. thone qe ne ambasade ne tirane llotot jane kontigjent plotesues. dmth keta japin viza gjate vitit edhe pjesen shtese cte ngelet per te plotesuar numerin e vizave qe duhet te leshojne e plotesojne me llotot amerikane...
  ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

 2. #182
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  ti larte ke te drejte por nuk ka mbaruar akoma lista me pergjigjet e dyta
  dhe ato 159 fituesit eshte lista e pare .
  Gjergj Kastrioti org

 3. #183
  vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Wink

  arthur ashtu te shpresojme qe 159 te jene vetem lista e pare megjithate, di rast konkret qe para dy vitesh nje mikja ime fitoi lloton e kishte numerin 28 mije e ca edhe nuk i erdhi pergjigja e dyte. u be helem e shkreta. ndersa vitin qe shkoi degjova qe i kishin reduktuar akoma edhe me shume llotot. te shikojme kete vit cdo behet....
  ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

 4. #184
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga bija_e_detit Lexo Postimin
  arthur ashtu te shpresojme qe 159 te jene vetem lista e pare megjithate, di rast konkret qe para dy vitesh nje mikja ime fitoi lloton e kishte numerin 28 mije e ca edhe nuk i erdhi pergjigja e dyte. u be helem e shkreta. ndersa vitin qe shkoi degjova qe i kishin reduktuar akoma edhe me shume llotot. te shikojme kete vit cdo behet....
  ajo shoqja jote paska pasur numer te madh , por besoj se ajo do kete bere ndonje gabim ne plotesimin e formulareve ose ka shkruar adresen gabim .

  sa per info nr qe pres une bija e detit eshte 8000
  Gjergj Kastrioti org

 5. #185
  vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Wink

  jo ne fakt ajo i mbushi shume mire biles ne keteja nga usa u interesuam ne qendren e emigracionit ketu edhe ata na thane ne tel qe meqenese llotot jane kontigjent plotesues. per ate vit ne shqiperi e moren vizen vetem ata qe jane deri tek numeri 20 mije. po kete gje bene edhe vitin qe shkoi, biles i reduktuan akoma me shume. ti e paske numerin te vogel. ne kete numer nuk rrezikon asnjehere. pastaj seshte e thene qe ne shqiperi gjithe numerat qe kane ardhur te jene te vegjel se i thone 1200 lloto sbesoj te na mbajne aq shume me hater.... ndonese do ishte mire sikur te ndodhte keshtu. .
  ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

 6. #186
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  ti larte a ka ndonje adrese interneti ku mund te shohesh listat e fituesve qe dalin direkt nga qendra e llotarise ne usa ?
  Gjergj Kastrioti org

 7. #187
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Avash mer ti, si u beka lista e emrave fitues publike?!! Lere pse e bejne kete gje gazetat shqiptare se e kane ne terezi . Ka nevoje pak per intimitet ne kete ceshtje
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 8. #188
  vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Wink

  jo sdi ndonje adrese. une i kam lexuar listat ne internet. pastaj per ty larte. mos mendo se eshte shkelje e te drejtave dalje e listave te llotos. perderisa eshte llotari dmth LOJE FATI, ska pse te mos behet publik ai qe fitoi. se ajo loje eshte ne fund te fundit..... del i fituar por del edhe i humbur.... kshu qe listat skane pse mbahen te fshehura.
  ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

 9. #189
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga bija_e_detit Lexo Postimin
  jo sdi ndonje adrese. une i kam lexuar listat ne internet. pastaj per ty larte. mos mendo se eshte shkelje e te drejtave dalje e listave te llotos. perderisa eshte llotari dmth LOJE FATI, ska pse te mos behet publik ai qe fitoi. se ajo loje eshte ne fund te fundit..... del i fituar por del edhe i humbur.... kshu qe listat skane pse mbahen te fshehura.

  Po sikur ta fitoje ti llotarine amerikane (pergjigjen e pare) dhe sapo ta merrte vesh ndonje qe te ka inat te shkonte e te spiunonte kot ne ambasade amerikane qe ti punon per Al Kaeden?!!! Kujton se s'bejne vaki te tilla gjera ne ate vend?!!
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 10. #190
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  ti larte ke te drejte

  gjera qe ndodhin per inat njerezit cfare nuk bejne .

  o brooklyn2007 se mos harron re me na postu lista te reja
  Gjergj Kastrioti org

 11. #191
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Aplikimi per DV2009 eshte i hapur. Shqiperia kualifikohet edhe per kete aplikim. Ketu mund te gjeni instruksionet dhe formularin.

  Shenim: "...aplikantet perzgjidhen ne menyre te rastesishme..."

 12. #192
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Llotaria amerikane, pėrgjigjet e dyta

  Raundi i dyte

  Saturday, 06 October 2007
  KORĒĖ
  1. MIGENA PONE, Rr. “Rexhep Telhaj”, L. 5 P. 11/13
  2. TOMI MILE, Rr. “Veteranėve”, N.61
  3. SHPRESA TERZIU, L.5 Rr. “Spiro Ballkameni”, P.3 Nr.5
  4. MAGELAN LEKA, Kreshpanj
  5. FLORA PĖLLUMBI, Rr. “Stavri Shkurti”
  6. NESTI KINOLLI, Rr. “Rexhep Telhaj”, L. 16 P. 8 B/14
  7. AGIM DUSHI, Rr. “28 Nėntori”, Nr, 10, L. 6
  8. ALBANA DAMO, Liqenas
  9. ARTUR SHĖMBITRAKU, Ravonik
  10. SHKĖLQIM MALIQI, Rr. “Kiēo Drenova”, L. 15 P. 33 H/15
  11. FATOS CENOLLI, Rr. “Kiēo Drenova”, L. 15 P. 30/4
  12. ERISILDA BRAHO, Rr. “Pandeli Cale”, L. 2 Nr. 24
  13. KOSTIKA DELO, Blloku Nr.1 Maliq

  SHKODĖR
  1. MYZAFER JUBICA, Rr. “Dasho Shkreli”, N. 343
  2. FITNETE CELEJNA, Rr. “S.Golemi”, L. “A. Haxhija”
  3. RUDINA ALIKOKAJ, Rr. “M.Ulqinaku”, L. “A. Haxhija”, P. 1194
  4. LULZIM MANI, Rr. “Ymer Basha”, L. “A.Haxhija”, Nr. 44
  5. RADOLF GJUSHI, Dajē, Bregu i Bunės

  PATOS
  1. ENDRI SHPĖRDHEJA, Grizė, Lėndinas
  2. ERVIN DURAJ, L. “1 Maji”
  3. IRMA AGUSHI, L. “29 Marsi”
  4. ENVER MENUSHI, Levan, Fier

  ELBASAN
  1. ARTUR KOĒIAJ, Rr. “Visarian Xhumani”, Nr.3 L. e re
  2. DRITA QOSJA, L. “Haxhiras”, P. 588/1 Nr. 14

  KUĒOVĖ
  1. ADELINA FARI, L. “11 Shkurti”
  2. BERLANDO FILI, L. “Tafil Skėndo”

  PESHKOPI
  1. DALI KAMBERI, Zimur, Tonin, Peshkopi

  KUKĖS
  1. ILIRJANA DURAKU, L.6 P. 68, SHK.1, AP. 1

  PĖRMET
  1. ROMEO JONKU, L. “Mejden”, Pėrmet

  ERSEKĖ
  1. DANIELA DIKO, Blloku 1 Kolonjė

  GRAMSH
  1. LORENIC PAPRI, Cerujė, Gramsh

  TIRANĖ
  1.JONIDA XHAFERRI Rr. "Hamdi Cenoimeri" nr. 17
  2.FLORINDA XHEKA Rr. "Gregor Heba" p.13 Kati 6
  3.MARJANA REXHEPI Rr. "Aleksandėr Moisiu" p. 18/6 ap.1
  4.MARJETA KONOMI Rr. "Abdyl Frashėri" p.9 sh.2 ap.20
  5.MIRDASHE KECI Rr. "Qemal Stafa" n.216
  6.SUZANA BALLKA Rr. "Kavaja" p.11 sh.1 ap.21
  7.ARTAN XHAFERRAJ Rr. "Maliq Muēa" n.37
  8.MAJLINDA GJOKA Rr. "D. Bosko" shtėpi private
  9.NAZMI HOXHA Rr. "A. Moisiu" parku i RTV
  10.MEHMET MEMAGA Rr. "Sythi Cico" L.15 P.4/1 sh.1 ap.20
  11.SONILA POJANI Rr. "Y. Kurti" p.2 sh.1 ap. 31
  12.LULJETA SHPUZA Rr. "S. Zorba" l.10 n.234
  13.RUDEN VOKIARI Bul. "Zogu I" p. "Agimi" sh.p.k hyrja 2/7
  14.PIRO JANI Rr. "Brigata 8" p.6 ap.49
  15.ARBEN AMETAJ Rr. "S. Brahaj"
  16.SADILE TOPALLI p.82 sh.2 ap.22 Kamėz
  17.MUHAMED NOVALLI Rr. "Cerkezė" p.84 sh.1
  18.DRITA ANDONI Rr. "Gjik Kuqali" p.6 sh.1 ap.4
  19.RAJMONDA KONOMI Rr. "A. Demi" p.133 sh.1 ap.11
  20.MIRELA QUKA Rr. "A. Lenja" nr.41
  21.ULVIE PLAKU Rr. "M. Grameno" Sheshi i Ri n.18
  22.LAURA GEGPRIFTI Rr. "D. Bosko" Kulla 7 kati 8/9
  23.ARBIN HOXHA Rr. "A. Frashėri" p. 3 sh.1 ap.8
  24.MARIN JANCO Kutia Postare 1703
  25.SABRI BILBILI Rr. "I. Bujliqi" n.79/1
  26.ARJAN HAZIZAJ Rr. "Gj. Kuqali" p.2 sh.3 ap.2
  27.EDIT URA Rr. "M. Grameno" p.12 sh.2 ap. 22
  28.ARDJAN XHAFERRAJ Rr. "Sh. Ishmi" p.43 ap.18
  29.GELDA QIRJKU Rr. "M. Grameno" P.62 sh.2 Ap.23
  30.GAZMEND TOLA Kodėr Kamėz
  31.IRENA META Rr. "5 Maji", Kullat Binjake
  32.PETRIT QARRI Rr. "Grigor Heba", P.13 Sh.1 Ap. 1
  33.LULJETA HAGU Rr. "Qemal Stafa", P.11 Sh. 3 Ap. 28
  34.AGRON CECAJ Rr. "Don Bosko", PAL-Male, Sh. B-5 Ap. 18
  35.IBRAHIM KAJA Rr. "Karl Gega", N.13
  36.BERTOLD JAHAJ Rr. "Sulejman Delvina" B. "Vasil Shanto", P.9 Sh. 1 AP. 6

  FIER
  1. PRANVERA ILJAZI, lagjja "11 Janari", Pallati Nr.13
  2. MILIAN PROFKA, Marinėz
  3. VASILLAQ MILE, lagjja "15 Tetori", rruga "Xox Andoni"
  4. REXHEP BUZI, lagjja "16 Prilli", hotel "Vjosa"
  5. ALTINA ISUFI, lagjja "15 Tetori", rruga "T.Profka", Pallati Nr.86
  6. MIHAL NAĒO, lagjja, "Kongresi i Pėrmetit", rruga "J.Xoxa"
  7. ENERJETA VEIZAJ, lagjja "Kastriot", rruga "Brigada X"
  8. ERVIN KASA, lagjja "Konferenca e Pezės", rruga "J.Xoxa"
  9. PELLUMB ALIAJ, lagjja "1 Maji", rruga "Andrea Cuci"
  10. ADRIANA SINANI, lagjja "Liri", rruga "J.Xoxa"
  11. FREDI PROKO, lagjja Mbrostar Nr.24
  12. ENKELEJDA PLEQI, lagjja "16 Prilli", rruga "J.Cakrani"
  13. EFTIQI GJINI, lagjja "1 Maji", rruga "Pilo Filka" Nr.24

  DEVOLL
  1. VERA MEKA, rruga "1 Maji", Bilisht
  2. ALFRED LOĒI, Miras
  3. LINDITA HOXHA, Miras
  4. NERTILA ZHULEKU, Tren, Devoll
  5. ARBEN MAKALLI, Bilisht

  BERAT
  1. MIRJETA ZIU, lagjja "4 Shtatori", Ura Vajgurore
  2. KRESHNIK TOSKA, Remanicė, Velabisht
  3. MERITA NOVA, lagjja "30 Dhjetori", Pallati 73, Shkalla 1
  4. ALBERT MORIKA, lagjja "10 Korriku"
  5. BASMIJE ARAPI, rruga "P.Lulo", lagjja "28 Nėntori"
  6. LULJETA KARAJ, lagjja "Jani Vruko"

  POGRADEC
  1. ARJAN KOKONESHI, rruga "Kajo Karajfili", Pallati 50
  2. NARDI ABESHI, rruga "Rinia" lagjja Nr.2
  3. ARTUR KLLOMOLLARI, lagjja Nr.1, zona industriale
  4. NERSILA RUSTEMI, Gėshtenjas
  5. PERPARIM SEITLLARI, Memlisht
  6. JULIAN PERA, Memlisht
  7. KASEM AGASTRA, rruga "10 Dėshmorėt e Pojskės", lagjja Nr.1
  8. BLERINA XHENGO, lagjja "Kala"
  9. OLSI AGOLLI, rruga "Kajo Karafili", lagjja Nr.3
  10. ERDI ISMAILI, rruga "Ēeta e Mokrės", lagjja Nr.4
  11. elvira toska, buēimas

  LIBRAZHD
  1. GENTIAN DOSKU, lagjja Nr.2, Stacioni i trenit

  PERRENJAS
  1. REFIK ALBRAHIMI, lagjja Nr.2

  VLORE
  1. DORJAN HUDHRA, Poro

  LEZHE
  1. LEKE PJETRI, fshati Rrilė, Sėhnkoll

  GJIROKASTER
  1. ARMAND PASHA, lagjja "18 Shtatori" dhe ARJAN LIGU

  LUSHNJE
  1. AFRIM LOCI, lagjja "Kongresi", pallati Nr.20
  2. OLSION KAJRANI, lagjja "Kadri Qysteri" dhe NAZMI KAJRANI
  3. LLAMBRINI LIKO, lagjja "Gafurr Muēa"
  Gjergj Kastrioti org

 13. #193
  i regjistruar Maska e Morning star
  Anėtarėsuar
  10-07-2007
  Postime
  997
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  kush do ta bleje llotarine time, se skam qejf me vajt ne USA.. e bona per gallate, po ja qe me doli me verte..

 14. #194
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  urime ti larte po thuaj ishalla ne ambasade ju mbushet mendja per te ta dhene .
  Gjergj Kastrioti org

 15. #195
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-07-2007
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ju lutem ni sqarim ketu,a osht i hapur konkurimi per 2008 a per 2009 siq e ceku dikush ma nalt?edhe nuk po ju kuptoj disave si eshte e mundur qe e kan fitu disa e saju kan dhan masandej,nese kjo osht lotari ateher si eshte e mundur te ndodh kjo,

 16. #196
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  ti larte ka filluar llotaria per vitin e ardhshem me mund te aplikosh .
  nuk do te thote asgje dhe sikur te vije pergjigja e dyte dhe te marresh vizen ne ambasade .
  jane shume njerez te cileve ju ka dale llotaria por nuk plotesojne kushtet si psh :
  duhet te kesh shkollen e mesme eshte e detyruar .
  te mos kesh probleme me shendetin dhe semundje te renda .
  ose si disa qe bejne fallsifikime ne dokumentacione dhe te cilet kapen dhe nuk u jepet viza

  ka shume rregulla qe duhen plotesuar .
  Gjergj Kastrioti org

 17. #197
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-07-2007
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
  ti larte ka filluar llotaria per vitin e ardhshem me mund te aplikosh .
  nuk do te thote asgje dhe sikur te vije pergjigja e dyte dhe te marresh vizen ne ambasade .
  jane shume njerez te cileve ju ka dale llotaria por nuk plotesojne kushtet si psh :
  duhet te kesh shkollen e mesme eshte e detyruar .
  te mos kesh probleme me shendetin dhe semundje te renda .
  ose si disa qe bejne fallsifikime ne dokumentacione dhe te cilet kapen dhe nuk u jepet viza

  ka shume rregulla qe duhen plotesuar .
  aha po se rregullat i kam lexu eshte minimum primary school e sene,ama nuk mujsha mi kuptu disa ma nalt,flm ty,

 18. #198
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime

  Llotaria amerikane, kush janė 84 fituesit e rinj

  Sunday, 28 October 2007

  Tiranė

  1. DASHURI KELLEZI C/O FAMTIR KELLEZI, Rruga “S. Petrela”, (Kodra e Priftit)
  2. ANDREA PANO, Pall. 6, Ap. 11, Laprakė
  3. DHIMITER NINI SHATI, Rr. “Komuna e Parisit”, P/TIRHINO, 5/1 C
  4. LORENC HYSEN MESTANI ETMOND TOPI, Rr. “S. Frashėri”, P.20/2, Ap. 7

  5. ROLAND KONDILI, Rr. “Njazi Meka”, Pall. 5, Sh.1, Ap.2
  6. ALTIN RAPO SHALCA, Rr. “Sadik Petrela”, Nr. 324
  7. ALBANA LAKRORI, Fusha e Aviacionit, God. 10, Ap. 20
  8. NATASHA VANGJEL KAMBERI, Rr. “Kongresi i Lushnjes”, P.35, Sh.3, Ap. 30
  9. ERVIN JAHJA, Rr. “S.Delvina”, Lagja “V. Shanto”, P.9, Sh.1, Ap.6
  10. ELEONORA GEGVATA, Rr. e Elbasanit, “Tre Vėllezėrit Kondi
  11. ERVIN TODI MILE, Rr. “Qemal Stafa”, Telendimi
  12. BARDHYL ZENELI, Rr. “V.Noti”, Laprakė
  13. ALTIN SELAM SKENDO, Rr. “Xhorxh Ė. Bush”, P.2, Shk. 3, Ap. 33
  14. ETLEVA GOXHAJ, Rr. “Dervish Hima”, Nr. 11, Po Box 2995, Kulla “Ada”
  15. SILVANA DEMA C/O AVNI STRAKA, Rr. “Irfan Tomini”, Firma “Cani”, Sh.12, Ap.26
  16. BORA GJOKAJ, Rr e Dibrės, P.525, Sh.2, Ap.7
  17. BUJAR ĒELA, R.Ushtarak 1102, Zallherr
  18. SONILA DERVISHI, Rr. “Riza Ēuka”, P.6, Sh.3, Ap.28
  19. LUAN DUKA, Rr. “Budi”, 41/1
  20. GENTIAN DUKA, Vishaj, Vaqarr
  21. KLODIAN DAUTAJ, Rr. “5 Maji”, P.3, Shk.1, Ap.1
  22. ERMAL SERJANI, Rr. “Qamil Guranjaku”, P.USH. 2, Ap. 16
  23. SHYQYRI XHIHERRI, Rr. “Bardhyl”, Pall. 5, Shk.3, Ap.14
  24. IRISI DURI, Rr. “Barrikada”, Pall. 129, Sh.1, Ap.5
  25. SUZANA XHABAFTI, Rr. “Ali Demi”, Pall.255, Sh.3, Ap.2

  KORĒE

  1. ROZETA TAIPLLARI, Mokan/Lozhan
  2. ILIA AGOLLI, Lumalas
  3. ROLAND MANCE, Rruga “Th. Martiri”, Lagjja 4, Pallati 27
  4. TATJANA KACE, Lagjja 18, Rruga “Petraq Shomo”, Pallati 23/12
  5. DOLORA GURAJ, Rruga “Ajet Gjindolli”, Lagjja 17, Pallati 16
  6. DISTOLETA REPA, Lagjja 9, Rruga “Kiēo Greco”, Pallati 7/15
  7. OLSI NASTASI, Rruga “Partizani”, Lagjja 14, Pallati 27
  8. ERMAL ADEM LESKA, Voskopojė
  9. KLARITA QYLI, Dėshnicė
  10. MIMOZA THOMA DHEMBI, Rruga “Stavri Shkurti”, Blloku i qelqit
  11. STAVRI PANDELI, Blloku i Ri i Sportit, Lagjja 10, Pallati 13 A/7

  RRESHEN

  1. MIRI DODA, Pallati 51, shkalla 2, apartamenti 6

  LUSHNJE

  1. LIZA TASHI, Lagjja 1, Divjakė
  2. MATILDA KURTI, Lagjja “Gafurr Muēo”, Pallati 6

  LIBRAZHD

  1. SHKELQIM ROCI, Hotolisht

  ELBASAN

  1. NURIE ETEM SHAHOLLI, Lagjja “Dyli Haxhire”, Rruga “Mehmet Karadaku” Nr.238
  2. ISLAM SKENDERI, Lagjja “Skėnderaj”, Fushėmbret
  3. MEHMET GURRA, Lagjja “Partizani”, Rruga “Pusi qė lahem vetė”, Nr.11
  4. ELIDON XHANI, Lagjja “Haxhias”, Pallati 645/5, H/B, Apartamenti 13

  POGRADEC

  1. JANI BORO, Lagjja Nr.1, Rruga “Reshit Ēollaku”
  2. ARMANDO ĒOLLAKU, Rruga “Reshit Ēollaku”, Pallati 56
  3. VANGJOLA COMO, Rruga “Liri Como”, Lagjja 4, Nr.9
  4. FLUTUR DERVISHLLARI, Lagjja 1, Rruga e “Korēės”, shtėpi private
  5. SUELA CANO, Lagjja 5, Pėrroi i Caprazit
  6. RENATO SPIROLLARI, Rruga “Rinia”, Lagjja 2, Pallati 148

  LEZHA

  1. RAJMOND PALI, Kodėr Marlekaj
  2. MARTIN PERDACI, Ungrej
  3. PASHKE LAZRI, Dragushė
  Gjergj Kastrioti org

 19. #199
  i/e regjistruar Maska e Dreamer
  Anėtarėsuar
  15-04-2004
  Vendndodhja
  TO
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sa veta aplikojne nga Shqiperia cdo vite, me afersi, e di njeri? Ose me mir me then si rob qe kan lind ne Shqiperi sepse mund me apliku nga te duash mjafton te kesh lind ne Shqiperi.

  Un po bej llotarine dhe kam 7 vjet ne Kanada, jo se me ka dal, por kam qef me ja ul shanset atyre ne Shqiperi qe vuajn me standarte jetese 5 here me te keqija se une ~shaka.

 20. #200
  vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ka nje muaj qe skane ardhur me pergjigje te dyta cja beri mire bushi kesaj pune iken te gjithe na ngeli shqiperia bosh pa rrini aty se jeni mire
  ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

Faqja 10 prej 12 FillimFillim ... 89101112 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. A ėshtė kėrcėnim Amerika pėr paqen botėrore?
  Nga ORIONI nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 212
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 09:49
 2. Fituesit e llotarisė amerikane pėr vitin 2008
  Nga tani_26 nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 12-04-2009, 01:21
 3. Agim Vuniqi: Faktet e Millosheviēit i injorova para syve te tij
  Nga AVuniqi nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-01-2007, 09:58
 4. Llotaria Amerikane, skualifikohen mashtruesit
  Nga ALBA nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-06-2004, 08:17
 5. Politika e SHBA-se karshi Shqiperise
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-10-2002, 22:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •