Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 52
  1. #1
    Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
    Anėtarėsuar
    25-03-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    869

    Wink Shikoni stacionet televizive nepermjet internetit

    World Online TV 4.0

    World Online TV ju mundeson te shifni 800+ kanele tv live dhe te degjoni 1500+ stacione radio online nga me shume se 100 vende.nuk ka nevoje per karte tv qe ta keni te instaluar ne pc.per pjesen me te madhe te kanaleve dhe stacioneve radio nevojitet vetem nji modem me shpejtesi56Kb/s , dhe per kanalet broadband TV ju duhet nji shpejtesi 300 Kb/s. ky software do te behet update(azhornohet) vazhdimisht.nese jeni te interesuar te msoni gjuhe te huja ky aplikacion mund tju ndihmoje.

    shpresoj tju pelqeje.mendova se patriotet e mi qe jane jashte vendit i nevojitet sikur te dine dhe informacione minimale se c'ndodh ne shqiperi.me duket se ky software ka stacione shqiptare si telenorba,alsat(live),top-channel,rtk
    nuk jam shume i sigurte per stacionet qe ka pasi vet se kam instaluar meqe perdor nji program tjeter te instaluar me pare.shpresoj te jepni komente nese ju pelqen apo ji si aplikacion

    http://www.ahusoft.com/download/onlinetv.exe

    Numri i regjistrimit eshte hequr nga moderatori
    Kush kerkon te regjistroje programin, le ti beje nje mesazh privat sherrit.


    siper eshte dhe seriali dhe emri regjitrimit pasit ky program ne fakt paguhet po per patriotet e mi mendova tjua bej dhurate
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga edspace : 28-10-2004 mė 13:01
    Divide Et Impera
    " Yo soy cubano, latinoamericano
    y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

  2. #2
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    08-07-2003
    Vendndodhja
    London
    Postime
    70
    Durrsi kampion lale


    ca programi ke te instalum sherro dhe ca kanalesh shqiptare shikon aktualisht ?

  3. #3
    Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
    Anėtarėsuar
    25-03-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    869

    Wink Sherri

    Citim Postuar mė parė nga Kannanni
    Durrsi kampion lale


    ca programi ke te instalum sherro dhe ca kanalesh shqiptare shikon aktualisht ?

    UN KAM FREE INTERNET TV SE MAJ MEN MIRE CA VERSIONI PO KY QE DHASHE ME SIPER TANI ME DUKET SE KA DAL DHE MERR ME SHUME STACIONE.

    ai programi qe kam un kushton me duket nji gje e tille rreth 29.99$ po si shqiptare qe jemi ja kemi msu stilet me e marr falas
    Divide Et Impera
    " Yo soy cubano, latinoamericano
    y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

  4. #4
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Sherri faleminderit per informacionin
    Po se pate siklet me bej nje mesazh privat per serialin
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 28-10-2004 mė 15:34
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  5. #5
    Dr
    Anėtarėsuar
    09-06-2003
    Vendndodhja
    ne perendim
    Postime
    338
    sherri kampion, ma co pak ke adresa sokolnushaj@aol.com

  6. #6
    Anagramisti Maska e Mister Enigma
    Anėtarėsuar
    06-08-2004
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    2,636
    Po edhe unė e kam Free Internet TV. A janė tė ngjashme? Nėse po atėherė sinjali i TV-ve tona ėshtė shumė i dobėt. Unė kam internet me LAN afėrsisht 240 kbps.
    Kodi:
    Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

  7. #7
    Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
    Anėtarėsuar
    25-03-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    869

    Sherri

    Citim Postuar mė parė nga Goni_29
    Po edhe unė e kam Free Internet TV. A janė tė ngjashme? Nėse po atėherė sinjali i TV-ve tona ėshtė shumė i dobėt. Unė kam internet me LAN afėrsisht 240 kbps.

    dhe te njejtin program si ty perdor po ky world tv kapka nja 800 kanale mos me shume qe dmth dhe 100 kanale me shume se ai qe perdorim ne.te them te drejten un kete world tv se kam instaluar pasi e kam mbushur pc plot me programe.
    po nga ato qe lexova ky world tv eshte shume i mire.
    shpresoj tju pelqeje
    Divide Et Impera
    " Yo soy cubano, latinoamericano
    y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Lorencone
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    E di vete ti ska nevoje ta them une :)
    Postime
    183
    Eshte pothuajse si te gjithe programet e tjere .Ka stacione kot , vetem alsat qe eshte reth 20 ore ne dite , top chanel nuk ekziston fare dhe telenorba ka lajme te regjistruara qe nga muaji qershor Rtk dhe shijak nuk punojn fare.Per mua mos e mbushni komputerin me gjera koti.

  9. #9
    Bogdan Chmielnicki Maska e antares
    Anėtarėsuar
    19-08-2004
    Vendndodhja
    Ukraine
    Postime
    880
    Nuk eshte detyre e programit te rregulloje web-tv te Shqiperise apo te cdokujt tjeter! Ata thjesht te japin linkun ku pretendohet shijak, alsat etj etj, nese ti jep programe te rregjistruara ne shekullin e kaluar pune per ty!
    Pra te shash prog. per kete gje eshte si te thuash qe fajin per shiun e tepert apo te manget e ka sherbimi meteorologjik!
    "The United States appear to be destined by Providence to plague America with misery in the name of liberty"
    -Simón Bolķvar

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Lorencone
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    E di vete ti ska nevoje ta them une :)
    Postime
    183
    Nuk e kuptoj pse te djeg neqoftese une jap nje sugjerim .A jemi ne forum?A duet te themi c'fare mendojme ?Ne qoftese ty te pelqen programi instalohe s'kam asnje kundershtim.Une dhashe vetem nje sugjerim

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e McLaren
    Anėtarėsuar
    21-04-2004
    Vendndodhja
    BeLgjIkE
    Postime
    241
    a ka ndo njeri me shum infoemacjone per kete programin domethene se a ka kanale te huaja te mire dhe sa vent ze ne PC dhe a eshte e veshtire ta instalosh

  12. #12
    Programues Softueresh Maska e edspace
    Anėtarėsuar
    04-04-2002
    Vendndodhja
    Filadelfia, SHBA
    Postime
    2,573
    Listėn e kanaleve e gjen kėtu:
    http://www.ahusoft.com/tvchannellist.htm

    Programi zė shumė pak vėnd nė kompjuter dhe instalimi ėshtė i thjeshtė. Tė duhet vetėm numri i regjistrimit qė mund tė ta dėrgojė sherri nė privat pasi rrezikon forumin po tė shkėmbehet nė publik.

    Siē ėshtė pėrmėndur edhe mė lart, programi vetėm sa ka mbledhur faqet e ndryshme tė internetit qė kanė programe nė Real Player ose Media Player. Shumica e stacioneve nuk punojnė por edhe ato qė punojnė nuk kanė ndonjė cilėsi tė mirė. Disa stacione, si ato shqiptaret, kanė vetėm emisionet e lajmeve tė regjistruara dhe nuk janė live.

    Duhet tė kesh njė lidhje tė shpejtė me internetin qė tė mos kesh ndėrprerje tė shpeshta.

    Nuk ka gjė tė keqe ta provosh. Po tė pėlqeu, mbaje.
    Edi

  13. #13
    Bogdan Chmielnicki Maska e antares
    Anėtarėsuar
    19-08-2004
    Vendndodhja
    Ukraine
    Postime
    880
    Lorencone! Nuk pata qellim te te fyeja apo te mbroja programin (nuk jam une autori/pronari i programit. Ishte vetem nje sqarim se per cfare mund dhe nuk mund te pretendojme (une kam punuar gjate ne servise kompiuterash dhe nje nga keqkuptimet me te shpeshta qe kam pasur me klientet ka qene qe pasi blinin komp. i fusnin nje formatim dhe kerkonin nga nje riinstalim te pergjithshem javor, une u sqaroja qe garancia eshte per hardware (disk, memorje, motherboard etc etc) po nuk donin ta kuptonin!) nga nje program!
    Personalisht une jam me i kenaqur me winamp (edhe ai ka nje web-tv te mire)
    "The United States appear to be destined by Providence to plague America with misery in the name of liberty"
    -Simón Bolķvar

  14. #14
    Anagramisti Maska e Mister Enigma
    Anėtarėsuar
    06-08-2004
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    2,636
    Atėherė nuk ka dallim pra nga Free Internet TV. Duhet pasur rrjet shumė tė fortė pėr t'i shikuar ato kanale televizive qė kanė cilėsi.
    Kodi:
    Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

  15. #15
    Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
    Anėtarėsuar
    25-03-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    869

    Sherri

    Citim Postuar mė parė nga Goni_29
    Atėherė nuk ka dallim pra nga Free Internet TV. Duhet pasur rrjet shumė tė fortė pėr t'i shikuar ato kanale televizive qė kanė cilėsi.

    PER DALLIM TE THEM TE DREJTEN SE KAM INSTALUAR VET KETE TE FUNDIT PASI DHE UN SI TY PERDOR FREE INTERNET TV,PO DUKE QENE SE KA DALE TANI DHE KA GATI 100 KANALE ME SHUME BESOJ DO KETE NDONJE GJE SHTESE
    Divide Et Impera
    " Yo soy cubano, latinoamericano
    y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e Lorencone
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    E di vete ti ska nevoje ta them une :)
    Postime
    183
    Antares e kuptoj qellimin tuaj dhe e pranoj se nuk ke dasshur te me ofendoje me fal ne qoftese e thashe ndonje fjale pak si teper, sepse nuk eshte i pari program qe mi ngre nervat.I japin reklamen e bukur por asgje interesante nuk ka.I futa serialin programit dhe per nje dite me punoi po pasandaj se nesermi me thoshte qe seriali ishte gabim dhe me dergonte automatikisht te website i tyre.
    By the way neqoftese do ndonje software me lajmero sepse di ku ti gjej ):

  17. #17
    Anagramisti Maska e Mister Enigma
    Anėtarėsuar
    06-08-2004
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    2,636
    Citim Postuar mė parė nga sherri
    PER DALLIM TE THEM TE DREJTEN SE KAM INSTALUAR VET KETE TE FUNDIT PASI DHE UN SI TY PERDOR FREE INTERNET TV,PO DUKE QENE SE KA DALE TANI DHE KA GATI 100 KANALE ME SHUME BESOJ DO KETE NDONJE GJE SHTESE
    OK, do ta provoj edhe unė.
    Kodi:
    Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Lorencone
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    E di vete ti ska nevoje ta them une :)
    Postime
    183
    S'ka nevoja te perdoresh progrmin , mund te shkosh tek faqe e http://www.wwitv.com/portal.htm dhe mund ti shohesh te gjitha kanalet qe jane te World tv

  19. #19
    Perjashtuar Maska e romeoOOO
    Anėtarėsuar
    27-08-2005
    Postime
    1,542

    Super Internet TV 6.5.0.0

    Super Internet TV ju lejon ju te shikoni 880+ televizione live dhe te degjoni 1000+ stacione live nga me shume se 100+ shtetesh. Nuk do keni nevoje per karte tv sepse kanalet behen streaming nga interneti. Per shumicen e TV dhe te kanaleve Radio, shpejtesia e modemit duhet te jete 56Kb/s , per kanalet TV broadband TV nevojitet 300 Kb/s.

    Permbajtja:
    - Me shume se 880 stacione TV.
    - Me shume se 1000 stacione radio.
    - Me shume se 200 l webcams live.
    - Nuk nevojitet karta TV!



    Ka dhe Albsat dhe Vison Plus si kanale TV dhe Radio Dashuria & Radio Haracina!

    Crack e keni brenda ne pako!



  20. #20
    If i ruled the world... Maska e GinoTheGodFather
    Anėtarėsuar
    01-02-2004
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    313
    E provova por thote File/files/18068235/...out.co.nr_.rar not foun. Kontrolloje dhe nje here arkivin nese ke mundesi.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Ē'mendim keni pėr internetin?
    Nga AuGuSt_ nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 11-05-2009, 05:17
  2. Letra e Kishės sė Romės drejtuar Kishės sė Korinthit
    Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 10-03-2007, 16:35
  3. Per sulmet nepermjet internetit.
    Nga Reiart nė forumin Rrjeti kompjuterik
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 27-01-2005, 13:05

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •