Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 52 prej 52
 1. #41
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime
  Provo kete programin.3000 kanale.
  Watch 3000+ Live Satellite TV Channels on PC !!! No Subscription !!! 100% Legal
  A great software package that turns your computer into a super TV. Absolutely
  free satellite TV channels. There is no need to buy any equipment. All you need is this software and an internet connection. Download this software and follow the instructions to start the broadcasts. And you're on your road to receiving
  3100 free satellite TV channels forever.


  This software package comes with a wide range of stations, such as News, Movies, Sports ,Adult , Anime, Music videos, religious and more .The previous version of this software "Professional Edition" that we also tried offered 2000 channels but wasn't so friendly to use. "Elite Edition" is totally improved with over
  3100 Free Live Satellite TV Channels.

  Satellite TV for PC ™ is the product of more than 7 years of dedicated research
  and development. The development costs of this product alone are more than $276,480.

  The product required 3 years of intense testing and development utilizing software
  developers from Microsoft, IBM and other leading technology companies.
  This also includes TVAnts.com's Peer 2 Peer TV Broadcaster.


  http://rapidshare.com/files/5227338/...ition_FULL.rar

  SIZE : 12.7 MB
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-12-2006
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sherri te lutem ma dergo ne privat codin ,flm

 3. #43
  taekwon-do {ITF} Maska e golemasi
  Anėtarėsuar
  09-04-2006
  Vendndodhja
  greqi
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Perse Nuk E Degjojem Dote Progamet Live Te Televizioneve Se Vetem Lajme Shikojem E Ato Jane Te Nje Muaji Me Pare Te Rregjistruar
  njeriu kerkon pafundesine e pafundesia kerkon njeriun

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-03-2006
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  TV on PC

  propozon kush ndoj program te mire per te kapur TV online ne PC nepermjet internetit kuptohet,

  te jete edhe me kanale shqip edhe me bukur.
  te jete free edhe shume me bukur.

  flm

  ju uroj nji vit te mbare

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-02-2006
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Provo Ndoshta gjen ndonje gj ne Winamp Media Player

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Kristiano
  Anėtarėsuar
  15-01-2007
  Vendndodhja
  Lezhe
  Mosha
  33
  Postime
  476
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Tv Live

  Tani nga interneti mund te shikosh free (pa pagese) Top Channel.Klikono www.fokusi.net. Pastaj to klikoni tek television dhe do te jape nje tabele poshte tolobar qe do te thote se duhet te instalosh dicka.Me pas,nese nuk hapet ,do i jepni "go" dhe nje here e me pas do te hapet.Duhet qe sinjali te jete i larte,mbi 25 kb/sec (me afersi).ME pas mund ta zmadhosh pamjen duke klikuar dy here mbi television.

 7. #47
  sexy_mama Maska e nadule
  Anėtarėsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  235
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  RRofsh, rrofsh, rrofsh, rroooooooooofsh
  Punon shume mire
  Faleminderit shume
  Dhe kur te jem nen toke
  Qe vdiqa ti mos thuaj
  Me shkruaj dhe nen toke
  Se une do te te shkruaj...

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej lal shume trojan ajo faqja. cfare beni keshtu mi.
  ku ka falas pa ta dredh ne kete bote.
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Kristiano
  Anėtarėsuar
  15-01-2007
  Vendndodhja
  Lezhe
  Mosha
  33
  Postime
  476
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Clickman
  ej lal shume trojan ajo faqja. cfare beni keshtu mi.
  ku ka falas pa ta dredh ne kete bote.
  Une te thash se si mund te shikosh live tv dhe jo si mund te shkarkosh.Une nuk po i bej reklame,thejshte perpiqem te ndihmoj te tjeret.OK?

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pandiani112 shume dakort jam me ty lal, dhe une prandaj e vizitova faqen po ka trojans mer. madje me shume se www.vitrinat.com ku mund te shikosh top channel gjithashtu.

  nuk shikoni "ai tv" pa asnje virus nese doni kanal shqip.
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Kristiano
  Anėtarėsuar
  15-01-2007
  Vendndodhja
  Lezhe
  Mosha
  33
  Postime
  476
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nese nuk shkarkon,nuk mund te marresh virus.Ti duhet te shkarkosh vetem programin qe eshte pa virus se e kam shkarkuar vete une.

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Kristiano
  Anėtarėsuar
  15-01-2007
  Vendndodhja
  Lezhe
  Mosha
  33
  Postime
  476
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nese nuk shkarkon,nuk ka mundesi te marresh virus.Ti duhet te shkarkosh vetem nje program qe ta ofron free web faqja,dhe eshte pa virus se une e kam shkarkuar vete.Vettem kaq mjafton,dhe mund ta shikosh online.Nuk ke nevoje per gje tjeter.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Ē'mendim keni pėr internetin?
  Nga AuGuSt_ nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-05-2009, 05:17
 2. Letra e Kishės sė Romės drejtuar Kishės sė Korinthit
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2007, 15:35
 3. Per sulmet nepermjet internetit.
  Nga Reiart nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-01-2005, 12:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •