Close
Faqja 8 prej 9 FillimFillim ... 6789 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 160 prej 161
 1. #141
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga safa Lexo Postimin
  Oj Xhuxhumaku,

  'sht cimbilli moj?
  o i poshter jo e kisha ven ne mangall
  eshte pakistanez ky mos ja vi re smer vesh mir shqip

 2. #142
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime
  Citim Postuar m par nga Mina Lexo Postimin
  Cfar eshte orgazma? Ndjesite orgazmike jane te njejta apo ndryshojne nga individi ne individ? A eshte e mundur qe nje femer te mos e perjetoje kurre gjate jetes nje ndjesi te tille? Cila eshte frekuenca e orgazmave ne raport me kontaktet seksuale? Si mund ta orientoje nje femer orgazmen?
  ORGAZMA,duhet te jete o vegel muzike...ose ndonje organizate...

  Si mund te orientohet.......Thjesht te mos i bjer ne nje brime...

 3. #143
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga safa Lexo Postimin
  Prshndetje Helen e Trojs,
  po mi, femr jam,
  po mendoj ta ndryshoj emrin se krejt m pandehin pr mashkull dhe kjo pak m shkakton probleme n forum, sidomos me grindjet, haha

  Sperma n realitet nuk sht aosme,
  ajo e ka ern e saj karakteristike dhe jo gjithmon t qndrueshme,

  era e sperms ndryshon n baz t gjendjes s organizmit, e sidomos t ushqimit,
  p.sh nj trup e dehidruar e ka ern m t theksuar, apo nj njeri q ka ngrn ushqim t caktuar sperma e tij mund t mbaj nj er karakteristike...

  Mirpo kto jan dallime n nuanc q mund edhe t mos vrehen, por ka femra me hund shum t ndjeshme edhe q i vrejn

  Nse era e sperms sht e keqe, kjo definitivisht sht nj tregues se dika nuk sht n rregull dhe zakonisht infekcionet kan karakteristik q shkaktojn er t keqe por nuk don t thot se ndonj rregullim tjetr nuk sht prezent, e kt m mir e din specialistt.

  E njejta vlen edhe pr femrat dhe organet e tyre gjenitale.
  pershendetje safa
  ver emer femre qe te dallohesh me
  te lumte dhe urime qe ditke kaq shume
  domethene ateher:
  normale eshte kur bie here te hidhur lol
  a atere ne regull e paskam buraqken
  perseri urime
  je e vetmja femer nga te gjitha qe kam njohur ketu pa komplekse!

 4. #144
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  ORGAZMA,duhet te jete o vegel muzike...ose ndonje organizate...

  Si mund te orientohet.......Thjesht te mos i bjer ne nje brime...
  oho erdhi grupi i rremujes safa zdo na lene te bejme muhabet ne kta
  xhulja e ka fajin ai i sjell...

 5. #145
  lufttare
  Antarsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  safa-ja

  ke bere gjuhe ne shkolle?

  lol

  cimbilli eshte nji mjet pert te kapur prushet e zjarrit, ose per te trazuar zjarrin...

  perberet prej dy krahesh te gjate me te cilet kap prushin,dhe nuk digjesh...

  dhe pastaj i hedh ne mangall.

  ne rregull doktoreshe?

  hahaahahahah,

  e di e di, edhe un kam nj t till n shtpi,
  po 't bj q n vendin tim i thon mash,

  s'kisha ndgjuar ndonjher pr cimbill,
  n literatur e kam hasur mangall si thot Helena haha
  Mos i trego Zotit sa i madh sht problemi, por tregoi problemit sa i madh sht Zoti.

 6. #146
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga safa Lexo Postimin
  hahaahahahah,

  e di e di, edhe un kam nj t till n shtpi,
  po 't bj q n vendin tim i thon mash,

  s'kisha ndgjuar ndonjher pr cimbill,
  n literatur e kam hasur mangall si thot Helena haha
  ne fakt helena perdor kacine per te mbledhur zjarrin...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #147
  lufttare
  Antarsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  pershendetje safa
  ver emer femre qe te dallohesh me
  te lumte dhe urime qe ditke kaq shume
  domethene ateher:
  normale eshte kur bie here te hidhur lol
  a atere ne regull e paskam buraqken
  perseri urime
  je e vetmja femer nga te gjitha qe kam njohur ketu pa komplekse!
  Oooo,
  faleminderit shum pr kta fjal aq t bukura,

  tani Helen ti vrte mendon se di shum, por nse mendon se sperma e tij sht me t vrtet shum karakteristike, (e hidhur), nuk i di sendet aq thell

  besoi vetes m shum.
  hehe
  Mos i trego Zotit sa i madh sht problemi, por tregoi problemit sa i madh sht Zoti.

 8. #148
  lufttare
  Antarsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  ne fakt helena perdor kacine per te mbledhur zjarrin...
  eee,
  kaci e di ka sht,
  mrc
  Mos i trego Zotit sa i madh sht problemi, por tregoi problemit sa i madh sht Zoti.

 9. #149
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  oho erdhi grupi i rremujes safa zdo na lene te bejme muhabet ne kta
  xhulja e ka fajin ai i sjell...:p
  Ca remuje,ne organizohemi per organizaten...Orgazma.

  Piken e patriotizmit nuk keni.

 10. #150
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  u te rente e mira xhuxhule na kujtove kohet ne shqiperi puc puc

 11. #151
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  llenke,

  rendesi ka buraqija,...lol

  kujdes eren....
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 12. #152
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,288
  Faleminderit
  5
  9 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  pershendetje safa
  ver emer femre qe te dallohesh me
  te lumte dhe urime qe ditke kaq shume
  domethene ateher:
  normale eshte kur bie here te hidhur lol
  a atere ne regull e paskam buraqken
  perseri urime
  je e vetmja femer nga te gjitha qe kam njohur ketu pa komplekse!
  e hidhura, nuk eshte ere por shije.
  gjithsesi komplimente jelena per infon e zgjeruar.

 13. #153
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  si eshte shumesi i orgazmes
  JO SEKS PARA MARTESE

 14. #154
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  si eshte shumesi i orgazmes
  Ora e sexsologjise eshte ne darke goldi,se tani ka femije neper kembe

  Qe kshtu flej diten ,dhe hajde naten te mesosh me teper

  Docentet kan ndrruar turnin per kte teme
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 15. #155
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Ora e sexsologjise eshte ne darke goldi,se tani ka femije neper kembe

  Qe kshtu flej diten ,dhe hajde naten te mesosh me teper

  Docentet kan ndrruar turnin per kte teme
  dua ta di se po vds i paditur
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #156
  Perjashtuar
  Antarsuar
  26-10-2008
  Vendndodhja
  Republic oF Kosovo
  Postime
  1,166
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  era e sperms ndryshon n baz t gjendjes s organizmit, e sidomos t ushqimit,
  p.sh nj trup e dehidruar e ka ern m t theksuar, apo nj njeri q ka ngrn ushqim t caktuar sperma e tij mund t mbaj nj er karakteristike...

  Mirpo kto jan dallime n nuanc q mund edhe t mos vrehen, por ka femra me hund shum t ndjeshme edhe q i vrejn
  ...Safa ...ketu e ke dhen maximumin....

 17. #157
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Dhe kjo arrihet me pune, me perNpjekje...
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 18. #158
  i/e regjistruar Maska e ujkus
  Antarsuar
  17-10-2006
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  edhe per orgazem po flitet si me qene hamburger shoku

 19. #159
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  si eshte shumesi i orgazmes
  Orgazmat e nje pas njeshme qe pati ate nate, bene qe ta bente gjumin si qingj.

  Shumesi i orgazmes. Je i qarte tani ? LoL

 20. #160
  1+1=2 Maska e eaglexxx
  Antarsuar
  24-08-2009
  Postime
  156
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  pse qe 12 vjec fillohet sexi?
  ua kemi qene mbrapa ne....
  E kuptoj qe ke qef te ironizosh, por une po e perseris keto tema duhen kontrolluar(ose me mire mbyllur) sepse ne internet mund hyjne edhe femije te moshes 12-16 dhe keto tema te tilla nuk jane te dobishme per ta.
  Ju e dini qe interneti nuk ka kufi dhe mund te hyje kush te doje.
  .................................................. ........................................

Faqja 8 prej 9 FillimFillim ... 6789 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Seksi dhe shndeti
  Nga Estella n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 01-04-2013, 14:38
 2. Kremi i knaqsis!
  Nga ChuChu n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 13-09-2012, 16:46
 3. Orgazma dhe femra!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 04:45
 4. Kokteil (Pijet)
  Nga tiziana n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 14:24
 5. Pse shumica e femrave nuk e arrijn dot orgazmn?
  Nga farfalla n forumin Pyetni psikologun
  Prgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-11-2004, 23:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •