Close
Faqja 7 prej 9 FillimFillim ... 56789 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 161
 1. #121
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,048
  Faleminderit
  5
  51 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Orgazma eshte pika kulminante e kenaqesise gjate aktit seksual. Per meshkujt eshte me e lehte per tu arritur. Ndersa vetem pjesa me e vogel e femrave e arrijne tamam. Per kete faj ka dhe mashkulli dhe femra. Celesi i sekretit eshte seksi oral para kryerjes se seksit vaginal. 10 minuta seks oral nga ana e mashkullit eshte e rekomandueshme
  seksi oral eshte nje perversitet, (ne te dyja anet)
  eksitimi i femres me gishta eshte masturbim njelloj si ajo qe bejne ca meshkuj, pra jane perversitete
  perversitet eshte edhe marredheniet (culo), keto jane te llahtarisura fare

  marredheniet qe mund te shpien ne orgazem jane marredheniet tradicionale me organet e natyrshme (nuk dua te shprehem vulgarisht)
  orgazma eshte mire te arrihet por vetem me perkedhelje dhe ferkime te gjata dhe te lehta (nga 10 minuta deri 30 minuta), te dyanshme, por detyra kryesore i bie mashkullit.
  gjate perkedheljeve perjashtohen organet seksuale te dyanshme, por mjaftojne, besoj, gjinjte,ijet, e cdo pjese tjeter erogjene.

  pergjegjesia per orgazmen i takon vetem mashkullit. mashkulli duhet te mendoje ne rradhe te pare per kenaqesine e partneres, pastaj per te veten (qe arrihet per 5 minuta).
  e di qe shpesh nga perkedheljet e gjata mund t`i ndodhin edhe ejakulacione, por me mire keto se te hysh ne marredhenie me partneren kur ajo nuk ndjen kenaqesi.

  te besh sex do te thote kenaqesi e barabarte e dyaneshme, qe ne baze te saj (po tregohem pak idealist), ka dashurine mes ciftit. Po mungoi kjo as sexi nuk behet mire ose nuk behet fare sic duhet.

  mund te duken mendime konservatore, por me mire 1 marredhenie e sakte ne vit se 365 te tilla te deshtuara.
  Duaje te afermin tend si veten

 2. #122
  1+1=2 Maska e eaglexxx
  Antarsuar
  24-08-2009
  Postime
  156
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Exclamation Kjo teme duhet te mbyllet.

  Une mendoj se keto tema duhen mbyllur fare. Keto lloj temash me mire t'ja leme literatures,sepse ketu mund te hyjne edhe femije nga 12-16 vjec dhe nuk do te ishte e mire qe ata te marrin informacion te pacaktuar ose te pa-autorizuar nga njerez te ndryshem.
  .................................................. ........................................

 3. #123
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-01-2010
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  una kam nje pyetje!

  jam duhanpires i rregullt, qe prej moshes 18 vj, tashme jam 23!
  prej 6 muajsh me kam ven re se kur mbaroj se beri dashuri, penisi im mban arome te keqe, dhe kjo arome shkaktohet nga prishja, pra pas prishjes me vjen arome e keqe nga sperma ime. kete e kam ven re dhe kur masturbohem.
  do ju lutesha qe te me keshillonit dicka, dhe doja te dija sa ndikon duhani, se cfare mund te bej per ta hequr totalisht ate arome.
  une personalisht mendoj se mos eshte ndonje infeksion i brendeshem. ketu e kam merakun me te madh!

 4. #124
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-01-2010
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ahhh... kam filluar vete nje kure antibiotikesh, amoksicilin,
  gjithmon nga frika se mos kisha infeksion, me kuren kam 4 dite!
  si te vazhdoj?

 5. #125
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Rregullator... Lexo Postimin
  ahhh... kam filluar vete nje kure antibiotikesh, amoksicilin,
  gjithmon nga frika se mos kisha infeksion, me kuren kam 4 dite!
  si te vazhdoj?
  mos mere kure vet se do behet me keq
  veri parfum lol

 6. #126
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga eaglexxx Lexo Postimin
  Une mendoj se keto tema duhen mbyllur fare. Keto lloj temash me mire t'ja leme literatures,sepse ketu mund te hyjne edhe femije nga 12-16 vjec dhe nuk do te ishte e mire qe ata te marrin informacion te pacaktuar ose te pa-autorizuar nga njerez te ndryshem.
  pse qe 12 vjec fillohet sexi?
  ua kemi qene mbrapa ne....

 7. #127
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  pse qe 12 vjec fillohet sexi?
  ua kemi qene mbrapa ne....
  kur e ke bere time per herte te dyte?

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #128
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-01-2010
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  nuk mezgjith

  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  mos mere kure vet se do behet me keq
  veri parfum lol
  nuk mendoj se ti do beje sex oral me dicka te parfumosur... si thua?
  mua po me mungojne kohet e vjetra!

 9. #129
  lufttare
  Antarsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  O Regullator,
  nuk guxon t marrsh nj kur me antibiotik ashtu si t t kujtohet ty,

  ti nuk e din saktsisht se ka e shkakton ern e keqe t sperms,
  pastaj at lloj antibiotiku q e merr ti, sht i fort, por ti nuk e din nse infeksioni sht ndonj bakterje dhe a sht ajo bakterje e ndjeshme n at antibiotik, apo sht krejt dika tjetr, e sidomos myk dhe kpurdha t cilve antibiotiku as q nuk u bn mir fare.

  T kshilloj t shkosh mnjher te mjeku jot am,
  i cili besoj se do t t drejtoj te nj urolog,
  Urologu do t vendosi m pastaj se far lloj diagnostikimi do t bj, mbase do t bjn analiz spermn, ose ndoshta asgj nuk do t bj por nga prvoja dhe nga anamneza do t vendos se far do t pish, pr sa koh dhe kur t shkosh n kontroll.

  Ndrpreje menjher antibiotikun, se edhe nse shkon te mjek, kjo do ta ndryshoj komplet pamjen e vrtet t smundjes.

  Infeksionet duhet t shndoshen mir, drejt dhe plotsisht, se prndryshe pas nj kohe paraqiten prsri. Prandaj nuk duhet t merrni barna nga mendja juaj.

  Mos u frikso dhe mos u turpro,
  pr mjekt kto jan gjra t zakonshme,

  ve ki kujdes se nga nj problem i vogl, duke luajtur me antibiotikt mund t bsh nj problem m t madh, s'ka 't bn mjeku pastaj.
  Mos i trego Zotit sa i madh sht problemi, por tregoi problemit sa i madh sht Zoti.

 10. #130
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-01-2010
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  dakort, faleminderit!

 11. #131
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  kur e ke bere time per herte te dyte?

  nuk te mar vesh hic ti je nga afrika

 12. #132
  lufttare
  Antarsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  dhe vetm t shtoj se pirja e duhanit zakonisht shkakton impotenc, probleme me erekcionin dhe sterilitet.

  Por edhe kta jan gjra t mjaftueshme q duhet t t bindin t heqsh dor nga duhani,

  Problemi yt sa ma merr mendja sht infekcion n rrugt e kalimit t sperms,
  po besoj se nj specialist do ta rregulloj m mir kt pun,

  m fal nse isha pak e vrazhd,
  Mos i trego Zotit sa i madh sht problemi, por tregoi problemit sa i madh sht Zoti.

 13. #133
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Rregullator... Lexo Postimin
  nuk mendoj se ti do beje sex oral me dicka te parfumosur... si thua?
  mua po me mungojne kohet e vjetra!
  haha u plake dhe akoma ske aritur as 30
  te mungojne kohet e rrinise kur ishe 20 lol
  nuk te pergjigjem per parfumin se do ju a menderos temen lere ...

 14. #134
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  nuk te mar vesh hic ti je nga afrika
  pse mi,

  ste pelqejne afrikanet ty?

  te zinjt eshte moda sot...

  se harrova qe ty duehte te pjesesh per piperken...

  kur e vure ne zjarr heren e dyte?...

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 15. #135
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga safa Lexo Postimin
  dhe vetm t shtoj se pirja e duhanit zakonisht shkakton impotenc, probleme me erekcionin dhe sterilitet.

  Por edhe kta jan gjra t mjaftueshme q duhet t t bindin t heqsh dor nga duhani,

  Problemi yt sa ma merr mendja sht infekcion n rrugt e kalimit t sperms,
  po besoj se nj specialist do ta rregulloj m mir kt pun,

  m fal nse isha pak e vrazhd,
  safa lol femer je ahha te lumte
  te te bej dhe une nje pyetje?
  ka mundesi qe sperma te jete aosme?mos bier ere fare?
  normalisht si duhet te jete ....
  neqoftese era e spermes eshte e keqe kjo do te thote qe ka infeksion?

 16. #136
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  pse mi,

  ste pelqejne afrikanet ty?

  te zinjt eshte moda sot...

  se harrova qe ty duehte te pjesesh per piperken...

  kur e vure ne zjarr heren e dyte?...

  e vura die piperken dhe u dogj
  po lena tani te bejme nje muhabet serioz se na ke nxier namin qe sjena serioze

 17. #137
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  e vura die piperken dhe u dogj
  po lena tani te bejme nje muhabet serioz se na ke nxier namin qe sjena serioze
  ku e vure me?

  mbi cimbill?...

  c'do te dish per eren e spermes?

  epo kur prishet gjeri mban ere...lol

  pastaj ty ste punon hunda? gjuha? gishti?

  zoti prandaj ti jep, per te nuhatur, shijuar dhe prekur...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 18. #138
  lufttare
  Antarsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Prshndetje Helen e Trojs,
  po mi, femr jam,
  po mendoj ta ndryshoj emrin se krejt m pandehin pr mashkull dhe kjo pak m shkakton probleme n forum, sidomos me grindjet, haha

  Sperma n realitet nuk sht aosme,
  ajo e ka ern e saj karakteristike dhe jo gjithmon t qndrueshme,

  era e sperms ndryshon n baz t gjendjes s organizmit, e sidomos t ushqimit,
  p.sh nj trup e dehidruar e ka ern m t theksuar, apo nj njeri q ka ngrn ushqim t caktuar sperma e tij mund t mbaj nj er karakteristike...

  Mirpo kto jan dallime n nuanc q mund edhe t mos vrehen, por ka femra me hund shum t ndjeshme edhe q i vrejn

  Nse era e sperms sht e keqe, kjo definitivisht sht nj tregues se dika nuk sht n rregull dhe zakonisht infekcionet kan karakteristik q shkaktojn er t keqe por nuk don t thot se ndonj rregullim tjetr nuk sht prezent, e kt m mir e din specialistt.

  E njejta vlen edhe pr femrat dhe organet e tyre gjenitale.
  Mos i trego Zotit sa i madh sht problemi, por tregoi problemit sa i madh sht Zoti.

 19. #139
  lufttare
  Antarsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Oj Xhuxhumaku,

  'sht cimbilli moj?
  Mos i trego Zotit sa i madh sht problemi, por tregoi problemit sa i madh sht Zoti.

 20. #140
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga safa Lexo Postimin
  Oj Xhuxhumaku,

  'sht cimbilli moj?
  safa-ja

  ke bere gjuhe ne shkolle?

  lol

  cimbilli eshte nji mjet pert te kapur prushet e zjarrit, ose per te trazuar zjarrin...

  perberet prej dy krahesh te gjate me te cilet kap prushin,dhe nuk digjesh...

  dhe pastaj i hedh ne mangall.

  ne rregull doktoreshe?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Faqja 7 prej 9 FillimFillim ... 56789 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Seksi dhe shndeti
  Nga Estella n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 01-04-2013, 14:38
 2. Kremi i knaqsis!
  Nga ChuChu n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 13-09-2012, 16:46
 3. Orgazma dhe femra!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 04:45
 4. Kokteil (Pijet)
  Nga tiziana n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 14:24
 5. Pse shumica e femrave nuk e arrijn dot orgazmn?
  Nga farfalla n forumin Pyetni psikologun
  Prgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-11-2004, 23:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •