Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Vendndodhja
  Oakland, CA
  Mosha
  43
  Postime
  738
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Ebay ofron fanellat e kombetares!!!

  Ej cuna ene goca, tifoza ene tifozesha, ebay qe eshte tregu me i madh i shitblerjes ne bote se fundi ka ofruar per auction (ankand) bluzat e bukura kuqezi te kombetares shqiptare, por ne sasi te limituara. Ky eshte linku tani per tani http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...e=STRK:MESE:IT

  Kontrolloni shpesh ne ebay se keto fanella mund te hasen serish ne masa te ndryshme. Per te kerkuar klikoni fjalet ...albanian national jersey

  Ec shqipria aty...

 2. #2
  Emotionally Untouchable Maska e Taulant _NYC
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  11105
  Mosha
  38
  Postime
  444
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  I am the high bidder now , mos ma rrisni me cmimin.................

 3. #3
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Nuk besoj te jene origjinale. Un e kam fituar nje nga keto dhe pres te me vije. Do ta perdor ne stervitje per qef se si zorr te jete origjinalja me ato figura. Nese doni origjanlen, per momentin e disponojne vete www.tifozatkuqezi.com, dmth kur te vije kontigjenti i dyte se i pari u mbarua.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Vendndodhja
  Oakland, CA
  Mosha
  43
  Postime
  738
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Taulanto po se pate fituar ate te paren, mos u merzit, kape icik kte tjetren......http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...e=STRK:MESE:IT

 5. #5
  Ultras Dardanet Maska e Mr_cool
  Anėtarėsuar
  08-01-2003
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  djema une e bleva nje triko origjinale te Kombetares


  http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=30769&item=5142418 239&rd=1


  super te pakten me pas nje triko origjinal me ambleme e umbros dhe ate te federates si dhe kualiteti ishte super
  duhet mire te shfrytezohet koha, sepse jeta nga koha perbehet

 6. #6
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Si i bohet per ne qe se njohim gjuhen Gjermane mre? Un i postova nji pyetje atij shitesit ne Anglisht ama se di sa do kuptohemi. Megjithate me sa pashe ai postonte vetem ne Gjermani apo gabohem?
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 7. #7
  Ultras Dardanet Maska e Mr_cool
  Anėtarėsuar
  08-01-2003
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une u qudita kur e pash posten se ishte shqiptar , bile tirons


  mundesh me u shkru ne shqip, pasi eshte shqiptar nga tirana
  duhet mire te shfrytezohet koha, sepse jeta nga koha perbehet

Tema tė Ngjashme

 1. Kombėtarja Shqiptare - [lajme dhe komente]
  Nga RaPSouL nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 997
  Postimi i Fundit: 22-01-2012, 20:52
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 12:27
 3. Ku mund te ble Bluzen e Kombetares Shqiptare ?
  Nga Pyrrhus_Mollos nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2006, 12:01
 4. Volejbollistet e reja amerikane me fanellat "I Love Albania"
  Nga RTP nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-01-2006, 08:41
 5. Skandal me tenderin e kombetares ne FSHF.
  Nga kolombi nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2004, 23:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •