Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  31-01-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  4
  23 falenderime nė 23 postime

  Dokumentar shkencore

  Ketu do gjeni ne DVD dokumentare shkencore .

  http://www.harunyahya.com/m_download.php

 2. #2
  Nderi i Forumit Maska e Acid_Burn
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Postime
  1,028
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  link fantastik Allahu ta shperblefte me te mira vella
  RIPPR

 3. #3
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Lidhja eshte shume e mire.
  Pergezimet e mia
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  29
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nice link
  Pergezimet e mia !  LeNNoN !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  31-01-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  4
  23 falenderime nė 23 postime

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  31-01-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  4
  23 falenderime nė 23 postime
  Ketu i keni te gjithe videot nese dikush nuk i shkarkon dot falas le te me thote ke do dhe do ia jap une .Videot jane ne shume gjuhe te huaja.Ka video dhe dokumentare qe jane perkthyer dhe shqip prandaj .Beni kerkesat tuaja duke pare ne kete faqe se per ke dokumentar jeni te interesuar ta shkarkoni ne kopjuterin tuaj.Sepse faqa nuk ua lejon ti shkarkoni ose ti shikoni vetem se duke paguar leke kurse une do jua afroj free (falas)

  http://www.harunyahya.com/m_video.php


  Cunimartum nderroja pak emrin shkrimit lart nga Islami dhe Terrorizmi verja Shenjat e kijametit

  Dokumentare ne gjuhen shqipe (shkarkojini duke klikuar)

  ----------- KLIKO-------------


  Islami dhe terrorizmi

  Mrekullite e Zogjve

  Faktet e krijimit

  Krijimi i Universit

  Shkatarrimi qe solli darvinizmi per njerzimin!

  Kush eshte perceptuesi?[/

  Si shikojme

  Sekreti mbi materien!

  Bota ne enderra!

  "Bota e jashtme" brenda trurit tone

  Pergjigja nga Kurani per ty !!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga altin55 : 31-10-2004 mė 06:48

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  31-01-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  4
  23 falenderime nė 23 postime
  Ketu i keni te gjithe videot nese dikush nuk i shkarkon dot falas le te me thote ke do dhe do ia jap une .Videot jane ne shume gjuhe te huaja.Ka video dhe dokumentare qe jane perkthyer dhe shqip prandaj .Beni kerkesat tuaja duke pare ne kete faqe se per ke dokumentar jeni te interesuar ta shkarkoni ne kopjuterin tuaj.Sepse faqa nuk ua lejon ti shkarkoni ose ti shikoni vetem se duke paguar leke kurse une do jua afroj free (falas)

  http://www.harunyahya.com/m_video.php


  Cunimartum nderroja pak emrin shkrimit lart nga Islami dhe Terrorizmi verja Shenjat e kijametit

  Dokumentare ne gjuhen shqipe (shkarkojini duke klikuar)

  ----------- KLIKO -------------


  Kurani prin rrugen drejt shkences-(liber)

  Mbrapa skenave te luftrave boterore-(anglisht)


  Islami dhe terrorizmi


  Mrekullite e Zogjve

  Faktet e krijimit

  Krijimi i Universit

  Shkatarrimi qe solli darvinizmi per njerzimin!

  Kush eshte perceptuesi?[/

  Si shikojme

  Sekreti mbi materien!

  Bota ne enderra!

  "Bota e jashtme" brenda trurit tone

  Pergjigja nga Kurani per ty !!

 8. #8
  Perjashtuar nga Mod. Maska e Klevis2000
  Anėtarėsuar
  21-02-2003
  Vendndodhja
  Ne jeten reale
  Postime
  1,122
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

Tema tė Ngjashme

 1. Shkenca ne Islam
  Nga Shėn Albani nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 18-08-2010, 11:10
 2. Shqiptaret, populli parahelen-perla e rradhes
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 28-04-2008, 02:11
 3. Mrekullite shkencore te Kur'anit --- video dokumentar ---
  Nga Acid_Burn nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-03-2007, 12:46
 4. Alb-shkenca nje liste e re per kerkuesit shkencore
  Nga landleli nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-12-2002, 18:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •