Close
Faqja 6 prej 12 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 229
  1. #101
    Mistrec_Berati Maska e BUJAR
    Anėtarėsuar
    05-05-2002
    Vendndodhja
    Detroit Mi
    Postime
    54
    MUa me ka marre malli per BYrek me gjize qe beheshin aq te mire te agjencia ne Berat dhe per fare luledjelli te pjekura.
    Like Sand Through the huors Glass so Are the Days of Our Life

  2. #102
    ALBVIRTUALI Maska e The Dardha
    Anėtarėsuar
    04-05-2002
    Vendndodhja
    TIRANE
    Postime
    439

    Hahaha

    Byrek me gjiz me ka marr malli shume sic e bejne ne Berat se bejne ne asnje vend tjeter.
    Bujaro ari 32 e di me mire se ne pushim te gjate e blinim nga 2 cope ose dergonim ndonjerin edhe hante tere shkolla e muzikes.

    C'ESHTJA SHQIPTARE MBI TE GJITHA

  3. #103
    Lady_ In_ Red Maska e annaiss
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    France
    Postime
    45
    Mmmmmmmm..... ēa teme mi none une vdiqa per mish me bamje se ketu ku jam une ska hic
    E dua shiun sepse eshte i vetmi moment kur mund te qaj me koken lart...

  4. #104
    alvi
    i/e ftuar
    O Tetove, ato qeba[et o qani ju mo, se me kane tregu dhe kta shoket e mi nga Bosnja. Me thoshin mu : Ca Shqiptari je ti, s'di me bo as qbape e as byrek. Bile dhe kur nigjojn muziken time shqiptare ne makine, ju duket sikur jane ne dyqon byreku.
    Ato i qani, sidomos Kosova, kto gjojna t me peta, jo byrek, jo kulac, jo buke.
    Po mu qe thoni ju me ka mor molli per kore buke 50ce te nrofet, me gjalp e me recel qershiash ka ai i bomi vet.
    Ose thjesht te iki te blej i buk 50ce e ta haj koren rruges tu ardh ne shpi e tu bo muhabet.

  5. #105
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Postime
    56

    o alvi...

    alvi...t'u bo muhabet me ke???
    pastaj kore buke...sikur me qen bebe e do te te dalin dhembet...ppff cfare shije fshatareske...
    kerkon robi per te ngrene,po kerkon qiqra ne hell,psh,ose melci harabelash e qumesht dallendyshesh...lol kore buke....ppfff ncncnc cfare fyerje per kuzhinieret

  6. #106
    Sinqeritet.Korektesi.
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    Selanik Greqi
    Postime
    366
    Po pse mo BUJAR na kjuton keto gjera i kishim haruar fare,mban mend se cfare rradhe behej atije per byrek,kane bere tani dyqane plot,por te tille sic beheshin ateher nuk e di,por nuk ka me.
    Dashuria eshte si nje hekur flakerues, qe kur e kap te djeg, me kalimin e kohes plaget mbyllen por shenjat do te ngelen perjete.

    Liri ne mendim......Respekt per nje mendim te kundert

    Pergjigjia me e mire per nje njeri qe hiqet sikur i di te gjitha eshte heshtja.

  7. #107
    ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
    Anėtarėsuar
    05-08-2002
    Vendndodhja
    US
    Postime
    559
    bujaro une hengta kete vere kur shkova ne berat byrek (pazari)me gjize...sa te miraaaaaa
    Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


    BeRaTsE 83

  8. #108
    Mistrec_Berati Maska e BUJAR
    Anėtarėsuar
    05-05-2002
    Vendndodhja
    Detroit Mi
    Postime
    54
    Une i kame porositur ne shqiperi dhe do mi dergojne me poste byreket me gjize si te Beratit si ato qe beheshin dikur tek agjensia.edhe tani te mire i bejne o Ari po jo si ateher,Iken ato kohra.
    Like Sand Through the huors Glass so Are the Days of Our Life

  9. #109
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    03-09-2002
    Vendndodhja
    GJERMANI
    Postime
    3
    bamjeeeeeeeeeeeeeeeeee, se ketu ne gjermani o nuk ka fare ose kur ka, eshte cmimi ne stratosfere.
    sa per trahana, e mire eshte dreqi po me ka ardhur ne maje te hundes ngaqe ime me e sjell me kile sa here shkon ne shqiperi.
    :brire

  10. #110
    KoRcArKe BrE! Maska e barbygirl
    Anėtarėsuar
    05-07-2002
    Vendndodhja
    Florida
    Postime
    139

    Talking

    po per memeligje mo ju ka mare malli? :P
    >*<" The key to happiness is having dreams, the key to success is making them come true." >*<

  11. #111
    i/e larguar Maska e Simmba_wienerin
    Anėtarėsuar
    22-09-2002
    Vendndodhja
    Wien Österreich
    Postime
    11
    hmmmmmm... me ka marre malli te shijoj troften e Ohrit,sepse u be kohe qe skam ngrene!Eshte ushqim shume i shijshem!!

  12. #112
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    ...po per pace me plonc si nuk e paska marre njeri malli e per tasqebab,une epr vete kam henger 1 jave rresht pace dhe tasqebab dite per dite duke i kombinuar mengjes dhe darke ne Shqiperi...sa me iku qejfi,po prap po me hahet...pune dreqi kjo guzhina jone...sa na mungo mer jahu...po lere pastaj tave dheje me melci...apo tave kosi me mish qingji alla elbasonce...hajt se do durojme sa te vijne pushimet e tjera...
    ...pershendetje nga skuthi_vogel...
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  13. #113
    i/e regjistruar Maska e ZANOR
    Anėtarėsuar
    25-09-2002
    Postime
    1,114
    Mua me ka vajtur per byrek me kungull te embel dhe nuk e di se cdo te jepja te kisha nje cope.

    do tiu lutesha te gjitheve kush i di recetat per gjizen dhe sidomos per bozen te ma dergoje me e-mail do tia kisha shume per nder

    pershendetje
    HISTORIA NUK SHKRUHET ME SHKROLA E SHKOKLA!

  14. #114
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    1/2 kg gjize trazohet me 1 kavanoz gogozhare te bera pelte. Hidhet ne kete mase vaj ulliri, hudhra te shtypura, piper dhe majdanoz.
    Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

  15. #115
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    02-07-2002
    Postime
    8
    Po maroj per njecik simite me bugace, hmmmm sa me ka mar malli .
    me ka mar malli dhe per ca fiq "rreka" se ktu ku jam un si vjen era fik fare

  16. #116
    make love, not war !
    Anėtarėsuar
    29-07-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    68
    Me ka shku ne tru te kokes per byrek me qumesht dhe djath. S'e c'kemi nji "Food and Cultural night" ne ketu ne Universitet dhe mbase boj ndonji cike byrek se rradhen e kaluar e hodha ne plehra brumin se nuk doli gjo.
    Well behaved women never made history.

  17. #117
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    514
    Si bohet BOZA?

  18. #118
    i/e regjistruar Maska e ChuChu
    Anėtarėsuar
    03-06-2002
    Vendndodhja
    nyc
    Postime
    3,400
    mmmmmmmmmmmmm Boze me akullore , cna i kujton mer

  19. #119
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-06-2005
    Vendndodhja
    nuk dihet
    Postime
    44
    gliko arre dhe fiku...mmmm

  20. #120
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-12-2004
    Postime
    1,681
    me ka shkuar mendja keq fare te pertyp dyll blete si cumcakiz dhe ti thith mjaltin ska gje me te shijshme kam rreth 20 vjet pa e provu prap.

Faqja 6 prej 12 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •