Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 174
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e SeXy^-^ElBa
  Anėtarėsuar
  01-10-2004
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahaha sa e forte kjo tema , ketele good job hon vallaj pa tualet pa tanning pa operacione plastike keta yjet hollivudiane do ngjanin me te shpifur se gjyshja ime lol
  biles mund te them qe gjyshja ime ja merr ne kthese ktyne

  Ka njerez qe i shkon makiazhi po ka disa njerez qe kan bukuri natyrale , per fat te keq pakica se shumica kan nevoje per tualet sidomos femrat lol  looooooolll


  britni eshte me e shemtuar se stergjyshja ime pa tuatlet :P
  te them te dua eshte pak te fal zemren e ke hak me mire te them te verteten, i yti do jem per jete, dashuria ime do te perfundoj kur deti te shteroj kur dielli te me ndricoj, kur mua ne varr te me mbulojn atehere jam e detyruar te harroj
  Ne syte e tu,heshtje kozmike,ne fytyren tende heshtje romantike,ne fjalet e tua as po as jo,me thua te lutem:"me do apo jo


  LoVe^-^BeBy

 2. #42
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ca koke-pete kjo Britney! A thua ka gjak Shqiptar?

  Ne fakt, disa prej ketyre duken normale pa makiazh. Shume te tjere i kane kapur ne momente shume te keqija, per ta bere ndryshimin akoma me te dukshem.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 3. #43
  ~*SoMeOne's LiL SuGar*~ Maska e sweet_babe
  Anėtarėsuar
  09-08-2004
  Vendndodhja
  ~*Ne endrrat e Mia dhe te Tuat...*~
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Leila
  Ca koke-pete kjo Britney! A thua ka gjak Shqiptar?

  Ne fakt, disa prej ketyre duken normale pa makiazh. Shume te tjere i kane kapur ne momente shume te keqija, per ta bere ndryshimin akoma me te dukshem.

  ooo Leila.... motra... po shqiptaret nuk jane aq te shemtuar
  edhe fake sa i ben ti....

  Tani nga keto ka edhe te mira dhe mandataa
  po ne pergjithesi nuk jane aq skarco si i ka nxjerr
  paparrazi....se te gjithe kemi ndonje foto
  qe sna pelqen apo na ka kap keq....
  ~* After the baby talk the Gu Gu Ga Ga, you ask me can you be my Bi Ej Bi Y*~

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e blueyes
  Anėtarėsuar
  06-10-2004
  Postime
  204
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 2 postime
  P pa pa august je i modh fare si the???Ka meshkuj qe shikojne shpirtin???Patjeter qe po,por rralle i dashur rralle....Milaniste a e di si thone???Nese do te vleresosh nje femer shikoje kur ngrihet nga gjumi.....Une per vete shikohem cdo mengjes dhe them...Mire dhe sot ndihem mire akoma sme kane influencuar mjetet e jashtme atmosferike...

 5. #45
  *AlIdEmSjA* Maska e BlueGirl
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  *over the moon *
  Mosha
  31
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Te dilnim neve neper foto bashk me ata, do dilnim yje te rene nga qjelli compare to them.
  Ato dalin jasht normalitetit nga gjith ai tualet qe perdorin.
  StormAngel: Thorns goes along with the rose always,Trying to break them apart will only bleed us.

  Nene Tereza: A sacrifice to be real must cost, must hurt, must empty ourselves. The fruit of silence is prayer, the fruit of prayer is faith, the fruit of faith is love, the fruit of love is service, the fruit of service is peace

 6. #46
  pogradecare Maska e BarBie_GirL
  Anėtarėsuar
  21-09-2003
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  iuuuuuuuuu
  --------------------------

 7. #47
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime
  Ashley Judd eshte e bukur, me dhe pa makiazhe, vetem eshte plakur pak...

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  E dini si eshte kjo puna e makiazhit, si puna e femrave kur behen nuse. Ato te shemtumen dalin ylla bote, ndersa ka te mira qe nuk i qit mire parukjerja.

  Gjithashtu ka te beje ne shume fotografi edhe se si te kap aparati ne ndonje poze per ibret. Nderkohe qe ka dhe shume njerez qe jane fotozhenik. Kam pasur ne fakultet nje person qe eshte bere figure paksa publike ne Shqiperi, por eshte i shemtut te zoti(Atehere ka qene edhe me keq). Kur i mori librezen nje nga presoret per t'i vene noten pa foto e librezes dhe i tha: " Tani shpetova mor djale, sepse gjithnje pyesja veten kush do te marri ty? Tani e di qe me kete foto s'k femer qe te mos te marri"...

  KESHTU VAJZA,

  Jam plotesisht dakort me Leila-n.

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku

  Kur i mori librezen nje nga presoret per t'i vene noten pa foto e librezes dhe i tha: " Tani shpetova mor djale, sepse gjithnje pyesja veten kush do te marri ty? Tani e di qe me kete foto s'k femer qe te mos te marri"...


  Xhuxha, po ti i ke shku ndonjehere nai penel? (jo tegel...lolol)

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Tegelet i bej syzator dhe flutur Kuqka,

  Vetem Ildisjen e njoj cope te mire, mund t'ja bej me dore?

 11. #51
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  35
  Postime
  511
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  esht per tu habitur se ca ndryshimi jep make-up. Ka shum yje hollywoodi qe jan vertet te bukura si psh katherine zeta jones, beyonce, ashley judd, hillary duff etc por ka edhe shume te tjere ama qe duken mos-o-zot pa make-up. Britney iher mua me duket si lope! ska as finese ne fytyre, as ndonje trup kushedi se cfar. Esht relativisht e shkurter, dhe e shendosh ( jo elegante). Me make-up ajo duket shum e mire, por ne fotot pa make-up duket shume koti. Ka dhe te tjera qe jan te shemtuara naturally por make-up, plastic surgery dhe facials , pampering, stylists etc make them look beautiful

 12. #52
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Make-up na jep ndryshim ne femrave te thjeshta
  qe e bejme vete, e jo me ketyre yjeve qe ka njerez
  qe perkushtohen shume ne fetyren e tyre.
  Po te shkosh tek nje parukiere e thjeshte ne Shqiperi
  ta qet fetyren shume bukur, e jo me keto te yjeve te kinemase.
  Sado e bukur te jete femra, e do pak tualet qe ti theksoje tiparet
  e saja, sepse kot nuk thone..
  Ma mire 1 godi sesa 100 bukuri....:P

 13. #53
  süsses Mädchen Maska e Pink^ Pearl
  Anėtarėsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  .
  Mosha
  36
  Postime
  240
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Rrofte natyraliteti ...

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Rrofsha une, shikoni sa e bukur jam:
  Te shpėtohesh do tė thotė tė transformohesh prej Perendise, tė ribėhesh ashtu siē Ai donte qė ne tė ishim qė nga fillimi!

 15. #55
  100% VlOnJaT Maska e Aulonasi
  Anėtarėsuar
  21-11-2004
  Vendndodhja
  Ne parajse tani per tani
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sa te bukura jane keto!!!

  Vertet makiazhi beka mrekullira.

  Pra femra mos u lodhni kot, mos imitoni asnje mondohuni te jeni vetja juaj.
  Te fala!!!
  C' ke bere do te ta bejne.

 16. #56
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  36
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Sa larg ke shkuar deri te keto ti lol keto foto aty jan vec foto qe i shef neper revista apo gazeta...njerez qe shumicen i ka ber fati te famshem e jo makiazhi.

  Pyetja ime eshte: Te gjitha ju femrat qe keni kthyer nje pergjigje ketu (nuk kam lexuar asnje) vendosni nje foto ketu sa coheni nga gjumi e jo ato qe keni bere neper party e dasma...te shoqeruar me keto te fundit dhe tamam do urreni pasqyren sic beni c'do mengjes.
  Vec mos me thoni qe jemi ne te 21 lol po kuptoheni se femra pa icik makiazh duket kot fare.
  Pra makiazhi o per femrat qe te duken me sexy.

  Peace
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  unč kur ngrehem nč mčngjes jam mč č bukur se kur bčj makiazh mč vien keq per tu qč mendon keq per femrat

 18. #58
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga banie
  unč kur ngrehem nč mčngjes jam mč č bukur se kur bčj makiazh
  Gjithashtu ....

  Flm te gjitheve per mendimet tuaja .

 19. #59
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  tualeti ben ndryshim te madh fare, megjithate gruaja duket me e mire natyrale...apo jo cuna?
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Bledi e ke shume gabim, aktoret qe jan fotografuar aty nuk duken te shemtuara sepse s'kan bere makiazh ose sapo jan ngritur nga gjumi. I kan marre ne nje moment te keq, ku mund te jen te stresuara, te lodhura etj. Gjithashtu kur perdor shume tualet vazhdimisht fytyra humb freskine e vete. Nejse, te gjitha ato artistet qe jan postuar tek kjo teme jan shume simpatike dhe te bukura, jan fotografuar "in a bad face day"

  ps: By the way i love myself mostly in the morning when i have had a good night sleep with no make up on
  Be yourself and you will always be in fashion.

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Tualeti i syve
  Nga __SwEeT_GirL__ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 13:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •