Close
Faqja 43 prej 79 FillimFillim ... 33414243444553 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 841 deri 860 prej 1580
 1. #841
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Program pėr tė kopjuar DVD Video.

  Cfare programesh jane per kopjimin e dvd videove qe kan Copy protection?
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 2. #842
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  DVDshrink e sigurt qe punon...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #843
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  E sigurte????
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 4. #844
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Po shume e sigurte.Kur isha ne greqi merja me qera DVD nga VideoClub Seven dhe ishin dhe me kod dhe Copyright Protected.Ky i hiqte te dyja dhe bente kopjim shume te mire...Provoje dhe me thuaj..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #845
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Si tė krijoj njė MultiBoot CD?

  Mbase po dal pak nga tema , po kisha nji pyetje :
  Cfare programi ose menyre duhet te perdor per te krijuar multibootcd dmth kam disa boot cd dhe ti bashkoj ne nje te vetem.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 6. #846
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shiko nje here DVD Santa
  Ere mire mire

 7. #847
  Olsi
  Anėtarėsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  31
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  CD pėr sistemin e navigimit me hartėn e Shqipėrisė?

  Pershendetje.

  Doja te pyesja ka djeni ndokush se kur mund te dali nje Cd per Navigation System (Mercedes Benz Class E) qe te permbaj dhe harten e shqiperise? Se kam gjet shume ne internet po shqiperia nuk perfshihet, por degjova qe po punohet edhe per te hedhur hartat me rruget e shqiperise. Mbase po behem pak i paduruar po mbase kjo pune ka perfunduar dhe ne ktu se kemi marr vesh akoma.

 8. #848
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  O lale, po Shqiperia 1 rruge ka mer, nuk humb dot edhe me dash!

 9. #849
  i/e regjistruar Maska e kleos
  Anėtarėsuar
  28-04-2006
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Me sa di une , per momentin nuk ka akoma nje te tille .

 10. #850
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Cfare modeli eshte navigatori?
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 11. #851
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Cfare modeli eshte navigatori?
  Ben navigatori i E classe eshte i montuar nga fabrika.serial.

 12. #852
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Shiko ne warez per hartat "Navteq Eastern Europe",perfshihet edhe harta e Shqiperise.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 13. #853
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Shiko ne warez per hartat "Navteq Eastern Europe",perfshihet edhe harta e Shqiperise.
  jam dakort me ty per kete sygjerimin qe i ke dhene por se di sa e hollesishme do jete harta se ky mbase kerkon ti shfaqen te gjitha rruget e tiranes ose te ndonje qyteti tjeter , po kjo harta mund te kete vetem rruget kryesore ose nacionale .
  Gjergj Kastrioti org

 14. #854
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr tė ndarė lojėrat mbi 4.7 GB nė DVD tė zakonshme

  Pershendetje. Me nevojitet nje program per te ndare FIFA 09 ne 2 DVD ose dhe lojera te tjera qe kane kapacitet mbi 4.7 GB te DVD te zakonshme.

  (MOderatoret te me falin nese kam postuar ne vendin e gabuar, mund ta spostojne kete teme ne vendin perkates)

 15. #855
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Anėtarėsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pejė-Republika e Kosovės
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  po mundesh edhe me winrar vetem se e ben Add to Archive, pastaj kur te qelet winrari poshte e ki nje funkcion Split to volumes dhe Zgjidh sa mb deshiron ta ndash, win rarin ma merr mnedja qe mundesh me gjet ose ndoshta e ke???nese jo kerko ketu

 16. #856
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Digji lojrat me NTI CD/DVD maker Platinum.Zgjidh opsionin data dvd.Kur lojrat jane mbi kapacitetin 4.7 te nje dvd-je atehere fute komplet materialin te NTI programi.Kur disku 4.7 gb digjet, programi te lajmeron te nxjeresh diskun e djegur dhe futur disk tjeter bosh per te vazhduar djegjen per materialet e ngelura mbi 4.7 gb.Nqs volumi i materialit eshte supozojne 7.7 gb,4,7 gb prog i djeg te disku i pare,pas djeges te kerkon te futesh nje disk bosh per te djegur 3gb material te padjegur akoma.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 17. #857
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Flm per pergjigjet, ne fakt me interesonte menyra qe ka paraqitur benseven. Do e provoj. Flm

 18. #858
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Winrar eshte me i perdorshem per kte rast.(dhe me i thjesht)
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 19. #859
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Digji lojrat me NTI CD/DVD maker Platinum.Zgjidh opsionin data dvd.Kur lojrat jane mbi kapacitetin 4.7 te nje dvd-je atehere fute komplet materialin te NTI programi.Kur disku 4.7 gb digjet, programi te lajmeron te nxjeresh diskun e djegur dhe futur disk tjeter bosh per te vazhduar djegjen per materialet e ngelura mbi 4.7 gb.Nqs volumi i materialit eshte supozojne 7.7 gb,4,7 gb prog i djeg te disku i pare,pas djeges te kerkon te futesh nje disk bosh per te djegur 3gb material te padjegur akoma.
  program i lezetshem benseven, por fatkeqesisht, ky program nuk ndjek nje rradhe ne diegien e te dhenave. Qe te jem me i qarte: Fifa 09 e mora me ISO file. Tani meqense nuk kisha dvd dual layer (8 GB e ca) me kete program e dogja ne dy dvd me nga 4.7 GB secila. Kur provova ta instaloj FIFA-n me duhej te ndroja disqet cdo 4 sekonda, qe te mund te arroja ta instaloja komplet. Pra mund ti kem nxjerre e ti kem futur dvd ne DVD -ROM me mbi 30 here. Ne fakt une kerkoja nje program i cili te bente nje renditje te te dhenave ne menyre qe pasi te mbaronte njera dvd te kerkonte dvd tjeter, dhe jo ti merrte ne ate forme nje grup filesh te ishin gjysma ne nje dvd gjysma ne tjetren. Gjithsesi flm.

 20. #860
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Programi nuk ben renditje automatike te gjeje vete se cili eshte skedari i pare ku fillon loja dhe kush vjen me pas..Duhej ti kishe skedaret jo si Iso por te ekstraktuara.Me power iso mund ti ekstraktoje dhe futje ne 1 folder te gjitha sipas rradhes.Skedaret me formatet origjinale duhet ti futesh ne program vete ti sipas rradhes,skedari i pare kur fillon loja futet i pari ne dhomen e djegjes,i dyti me poshte ..deri te i fundit i 15ti.Kur djeg diskun e pare 7 skedare ajo te lajmeron per diskun tjeter sic e ke pare dhe vete dhe djeg skedaret nga i 8ti deri te i fundit.Kjo ndihmon ne instalim per te mos futur disqet disa here por vetem 1 here.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 08-10-2008 mė 18:38
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 43 prej 79 FillimFillim ... 33414243444553 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Luftrat,Konfliktet qe jane zhvilluar pas luftes se dyte boterore
  Nga YlliRiaN nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-12-2008, 19:06
 2. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves
  Nga DYDRINAS nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-04-2007, 21:30
 3. Kryeministri i Kosovės jep dorėheqjen
  Nga rudo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 227
  Postimi i Fundit: 14-11-2005, 07:52
 4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 – 1915
  Nga ORIONI nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •