Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-09-2004
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pura ne rrz t gjuhs

  Pershendetje te gjitheve!
  Nuk e di nese mundet dikush te me thote si mund te mjekoj purat ne rreze te gjuhes. Per te qene me te sakte para disa vitesh kam marre nje doze te madhe antibiotikesh dhe duke qene se ishte hera e pare qe merrja aq shume mu krijua myk ne goje dhe ne zorre. Me kalimin e kohes mendoja se me fruta dhe uje me sode do kaloje por gjuha me vazhdon te jete si me pare. Bera nje analize per mykun ne goje, ne zorre ne te gjitha vendet e trupit dhe analizat me dolen negative. Une jam e sigurt qe mu krijuan myk sapo fillova te perdor antibiotiket, por tani qe analizat thone te kunderten nuk di cte mendoj. Nese vertete eshte myk ne goje di ndokush te me thote ndonje metode tjeter popullore per heqjen e mykut ne goje...do tjua dija shume per nder.

  Faleminderit dhe gjithe te mirat!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-09-2004
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Askush nuk mund te me ndihmoj per kete problem ne kete forum...Do isha shume e interesuar per ilace popullore pasi kam marre "tmerr" nga myku..
  Mund te me jap dikush nje pergjigje...

 3. #3
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Antarsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga ErImArSi
  Askush nuk mund te me ndihmoj per kete problem ne kete forum...Do isha shume e interesuar per ilace popullore pasi kam marre "tmerr" nga myku..
  Mund te me jap dikush nje pergjigje...
  Ci do aman ilacet popullore po e ben si Cekja.Shko tek ndonje doktor i specializuar mos bej automjekime.Me keq do jete nqs ndjek automjekim pa u keshilluar me ndonje doktor te specializuar.
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 4. #4
  madmoiselle Maska e angeldust
  Antarsuar
  08-06-2002
  Vendndodhja
  Michigan
  Postime
  1,375
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  1. Nga e di ti qe t'u krijua myku ne goje, dhe aq me teper ne zorre, kur more antibiotiket para disa vjetesh?

  2. Nuk ja ke treguar ndonje doktori ato pucrrat ne rreze te gjuhes? Nqs. po, c'te ka thene? Nqs. jo, tregoja njehere.

  Mundesisht na u pergjigj njehere per keto qe te shohim. Te shkuara, angeldust.
  In the sweetness of friendship let there be laughter, for that's how heart finds its morning and is refreshed.

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha Shqipe - Kisha dhe Kleri Katolik
  Nga toni77_toni n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-10-2011, 14:48
 2. Dshtimi i gjuhs standarde shqipe te gegt!
  Nga Davius n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 460
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 19:27
 3. A Mund Te Zgjerohet Baza Dialektore E Shqipes Standard?
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2006, 16:04
 4. Baza dialektore e gjuhs standarde
  Nga Albo n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-07-2006, 05:20
 5. Identiteti Kosovar dhe Bashkimi i Kosovs me Shqiprin
  Nga dodoni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-07-2004, 11:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •