Close
Faqja 5 prej 12 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 232
  1. #81
    _____________ Maska e ornament
    Anėtarėsuar
    27-04-2002
    Postime
    872
    Nimf, s'kam dyshim qe ti je vajze me shije dhe me kerkesa ndaj vetes. Keto jane gjerat kryesore besoj qe nje vajze ose djale te vishet mire. Kjo duket nga zgjedhja plot shije e "nimf" si dhe ajo qe e shoqeron, qe eshte shume domethenese.
    Te vishesh bukur do te thote te jesh tere kohes "ne ndryshim" te pakten estetik.

    Te uroj, eksperimentim te kendshem.

  2. #82
    alvi
    i/e ftuar
    O nimf, tani pashe ate foton qe ke posht emrit. You got beautiful eyes! (lol)

  3. #83
    i/e regjistruar Maska e nimf
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    Interzone
    Postime
    253
    i'm hurt. what about my tongue man?

  4. #84
    i/e regjistruar Maska e Ari-Intimidator
    Anėtarėsuar
    08-05-2002
    Postime
    290
    Nimf, your eyes tell a lot about your personality.. they are closed, so are you

    hahahhaA
    An unexperienced life is not worth living. Socrates

  5. #85
    alvi
    i/e ftuar
    I knew somebody else would jump on that one. LOL

  6. #86
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-07-2002
    Vendndodhja
    Vaqarr plako
    Postime
    133
    Te gjitha fajet i ka Britney Spears,terboi gjithe boten laraska amerikane,tani te gjitha femrat o burra mbas asaj!Prit kur ti bien ndonje dite pantallonat.Se mos e ka shume problem ajo...Lol
    I"M A PLAYA!

  7. #87
    . Maska e elda
    Anėtarėsuar
    02-05-2002
    Vendndodhja
    turqi
    Postime
    569
    Nuk me kupton me duket se une jam shprehur qarte qe me sjelljen e tyre ti benin per vete ato dhe ketu e nuk kam fjalen per imoralitet.Por duket qarte se ty te pelqejne femrat.... por jo te gjithe mendojne dhe jane si ti .
    Une per vete nuk ndiej aspak nevojen qe te vishem zbuluar si ne plazh per te terhequr vemendjen e te tjereve ,me pelqen te vishem ne menyre serioze .
    Ketu nuk bej fjale as per kohen e kinezeve te Maos, as per arabet .
    Dhe gjerat nuk i ngaterroj aspak ashtu siē mendoni ju Ornament.

  8. #88
    hidhert
    Anėtarėsuar
    26-07-2002
    Postime
    172
    eshte problem subjektiv te jesh naturalist apo moralist?????

  9. #89
    _____________ Maska e ornament
    Anėtarėsuar
    27-04-2002
    Postime
    872
    "Une per vete nuk ndiej aspak nevojen qe te vishem zbuluar si ne plazh per te terhequr vemendjen e te tjereve ,me pelqen te vishem ne menyre serioze ."

    Normal Elda, me se normal. Ti kesh syt blu dhe floket e verdha ne turqi, nuk shoh aresye te tjera per ekzibicion. Ajo qe s'kuptova eshte; pse nje veshje "serioze" eshte me e bukur se nje veshje "zbuluar si ne plazh".

  10. #90
    hidhert
    Anėtarėsuar
    26-07-2002
    Postime
    172
    MOS SHIKO GUNEN PO SHIKO PUNEN

  11. #91
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    Per meshkujt: Si do te ndiheshit nese ecnit me nje femer tuajen ne rruge dhe te gjithe kalimtaret do te veshtronin pjeset e zbuluara dhe provokuese te saj?
    Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

  12. #92
    _____________ Maska e ornament
    Anėtarėsuar
    27-04-2002
    Postime
    872
    Mina,
    Ne po flasim, per nje veshje te hijshme (te bukur), cila eshte ajo, pyetja jote s'ka shume lidhje me temen. Natyrisht ndjehemi mire, kur vishemi si shumica. Neqofte se te gjithe vishen me pantallona te zeza, te veshesh te kuqe, stonon, te tjeret do te veshtrojne me kuriozitet. Pra ne qofte se ne rruge, ose lokal, shumica e femrave jane me dekolte, atehere s'ka pse une ndihem keq, neqofte se mbi timen bie veshtrimi i te tjereve, une e di qe s'eshte per dekolten e femres qe eshte me mu. Ate do ta veshtronin njesoj po te ishim dhe te gjithe te veshur me pallto. (sepse ka syte blu, floke bjonde, ose trup te bukur).
    Ky eshte risku i ēdo mashkulli kur kerkon qe femra e tij, te jete e bukur. Ngaqe e bukura eshte e rradhe dhe e veēante.

    Une mendoj qe te vishesh bukur, duhet te vishesh ne menyre te personalizuar (ne menyre te zgjuar). Kjo do te thote, ne rruge tjeter, ne plazh tjeter, ne pune tjeter, ne shtepi tjeter, ne ballo tjeter. Por kudo me estetike. Ato qe veshin nje fustan kudo, psh minifund, ose me te njejtin dominim ngjyre ne veshje te themi, duke kujtuar se eshte e vetmja gje qe u shkon, e kane gabim dhe s'ka se si te jene te veshur bukur. Te vishesh bukur do te thote te vishesh me inteligjence. E rendesishme eshte te guxosh, pikerisht ato roba qe apriori "s'ta mbushin syrin" dhe qe mendon qe s'te shkojne. Nje kemishe e pahekurosur, te kombinuara me nje pale pantallona te gjera keto te hekurosura me kujdes, si dhe nje koke me floke te pa krehur, mund te jete arma jote fatale, psh. Por kujdes! e thame jo ēdo here keshtu. Nje kombinim tjeter mund te jete, nje golf leshi me menge te gjata, veshur me nje pale pantallona te shkurtera te ngjitura pas *****, si dhe ēizme me qafa te gjata, koke me floke te lemuar e te gjate.
    E te tjera e te tjera qe s'kane fund, as minifund. Hehehe!

    ps, me e mira eshte te blesh nje makine qepese si Nimf dhe te ekperimentosh. Menyra e vetme dhe e vertet qe te vishesh BUKUR dhe me SHIJE.

  13. #93
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    Pyetja ime vertitet tek tema, dhe e bera kete pyetje duke u nisur nga postimet siper.

  14. #94
    i/e regjistruar Maska e nyc_GURL
    Anėtarėsuar
    22-07-2002
    Vendndodhja
    ne endrra
    Postime
    17
    per mendimin vish nje pal jeans dhe nje bluz sportive qe ndihesh rehat e je ne rregull.

  15. #95
    i/e regjistruar Maska e The Hobbit
    Anėtarėsuar
    27-08-2002
    Postime
    211
    Une mendoj se pak a shume veshja shpreh boten e brendshme te nje femre.
    Nje femer e veshur me estetike dhe me karar eshte nje femer e veshur bukur dhe teper e hijshme.
    Give light and the darkness will disappear of itself.
    Erasmus (d. 1536)

  16. #96
    SEXYHOOCHIE Maska e DHELPRA-DINAKE
    Anėtarėsuar
    22-08-2002
    Vendndodhja
    PHILLY
    Postime
    61
    SUMTIMES IM LIKE: MAYBE 2MOROW DO VISHEM SI KTA AMERICANET REHAT E PA GUSTO...PO PASTAJ KUR VJEN PUNA PER TE DAL JASHT DERES SBEN VAKI TE ME KETE PAR NJERI VESHUR THJESHT...GOCAT DUHET GJITHMON TA MBAJN VETEN SE DHE MESHKUJVE I KENAQET SYRI KUR SHIKOJN DICKA AQ TE KENDSHME SA NJE VAJZE E VESHUR BUKUR
    AlBaNiAn PrIdE iS mY mInD, AlBaNiAn BlOoD iS mY kInD, sO sTeP aSiDe AnD LeT mE tHrEw .... Cuz iTs AlL aBoUt ThA AlBaNiAn CrEw
    :^ylli4 :^rrezet :^ylli4

  17. #97
    Stela angel Maska e stela
    Anėtarėsuar
    24-08-2002
    Vendndodhja
    Greqi, tani per tani
    Postime
    81
    Besoj se cdo femer eshte sexi. Gjithashtu secila e tregon ate me menyren e saj. Ashtu si dhe Hobbie, mendoj veshja shpreh boten e brendshme e nje femre.Kot nuk thone qe dhe veshja tregon personalitetin e nje njeriu.

  18. #98
    Perjashtuar Maska e Prototype
    Anėtarėsuar
    10-05-2002
    Postime
    1,450
    femrat duhet te veshin gjera te ngushta qe te duken format e tyre femerore se ndryshe cndryshim do te kishin nga meshkujt apo jo

  19. #99
    me bishtaleca Maska e BEBA
    Anėtarėsuar
    28-04-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    45

    Smile

    Shume interesante kjo teme edhe ne fakt nuk arrita ti lexoja te gjitha pasi pertoja i cik, por nuk besoj se do e kishit problem nese jap edhe une mendimin tim. Nejse te themi te drejten moda ndiqet me teper ne Europe se sa ne USA. Megjithate mendimi im eshte se moden e ben vete njeriu edhe nuk do shume vend qe ne duhet te vishemi edhe sipas vendit ku do vemi. Megjithate nuk eshte e thene se me xhinse nje femer nuk duket seksi apo e bukur. Cdo gje varet sipas trupit qe ka femra sepse nje veshje me mini edhe me nje bluze te ngushte nuk do dukej aq bukur ne nje femer me trup te shendosh se sa ne nje trup te dobet. Kete e them pasi kam pare shume shqiptare ktu ku jetoj qe mundohen te vishen seksi duke veshur kto lloj rrobash edhe nga ana tjeter iu kercasin palat e dhjameve. Ehh secili ka guston e vet.
    Megjithate edhe dicka tjeter dua te shtoj kur flasim per veshjen e femrave duhet te shtojme edhe veshjen e meshkujve pasi shume nga shqiptaret vishen tamam si xaxet (zezaket) haha. Vishen me rroba teper te gjera se iu dalin mbathjet. Kete veshje une se preferoj aspak tek nje mashkull do te preferoja me teper nje veshje me xhinse normale edhe me nje bluze sindetike ose kemishe nuk do te ishte keq. Nejse edhe sa per veshjen e amerikaneve mos e themi me se o e kane keta skandal o se ka asnje ne bote. Aq keq sa te marresh mend qe kur vijne me bizhame ne shkolle lol. Kete mendim kisha une Pacim edhe me respekt nga BEBA

  20. #100
    i/e regjistruar Maska e arius
    Anėtarėsuar
    02-12-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    16
    ndoshta jam me shume vonese por pashe nje postim te korrikut nga elda me duket ku thoshte se ne shtepi duhet te veshehsh rrobat me te keqija????
    nese behet fjale beqaret hajt mo se po e pranojme por nuk mund ta mendoj se si nje e martuar te dale para buurit te saj me rrobat me te keqija.
    une per vete do te preferoja qe gruaja ime te rrinte e veshur ne shtepi ne menyren me ekstravagante, nese do te donte te me ruante nga ato te te njejtit sex qe eshte ajo . e jo te rrinte me tuta apo me ferexhe e ku di une qe syte e mi te ngelnin ne shalet e botes.
    ndersa per ne rruge do te preferoja qe te ishte sa me pak terheqese, por prape te ishte e vceshur bukur dhe me gusto.
    "Get all fools around you, and you will be elected to everything"

Faqja 5 prej 12 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Veshje popullore
    Nga shigjeta nė forumin Folklori shqiptar
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 27-10-2012, 05:16
  2. kostumet popullore
    Nga olimpiadisti nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 30-03-2009, 19:27
  3. Per Motrat Muslimane
    Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 04-02-2009, 11:12
  4. Kerkoj foto me veshje popullore shqiptare
    Nga Julie nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 03-05-2006, 00:06
  5. Veshje popullore per femije!
    Nga Gjallica nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 15-03-2006, 17:50

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •