Close

Rezultati i Sondazhit: Cili kompozitor sht m i miri?

Votues
43. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Alfred Kainari

  6 13.95%
 • Naim Krasniqi

  1 2.33%
 • Shptim Sarai

  4 9.30%
 • Adrian Hila

  4 9.30%
 • Nexhat Mujovi 'Wirusi'

  13 30.23%
 • Ilir Berani

  5 11.63%
 • Enis Presheva

  0 0%
 • XHevded Gashi

  0 0%
 • Elton Deda

  1 2.33%
 • Pirro Cako

  4 9.30%
 • Ardit Gjebrea

  5 11.63%
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 62
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Alban
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Prishtne
  Mosha
  33
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kompozitort shqiptar

  Qka mendoni per kompozitor shqiptar edhe cili eshte ma i miri sipas juve me falni nese e kom harru ndonjte te futi ne list si do qoft ju mund te jepni mendimin tuaj?

 2. #2
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime n 22 postime
  Nexhat Mujovi-Wirusi , per mua eshte me i miri...

  PS: E perkrah lal edhe pse e kam kojshi se hmmm (hajgare eshte kjo)...

  Wirusi eshte the BESTTTT
  My silence doesn't mean I am gone!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Alban
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Prishtne
  Mosha
  33
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  sipas mendimit tim wirusi eshte mbret i muzikes shqiptare...

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Ilir Berani osht nr1 per mua personalisht po mendoj..
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 5. #5
  Aurel. Maska e Il_principe86
  Antarsuar
  17-12-2004
  Vendndodhja
  Tiran.
  Mosha
  32
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  kompozitoret shqipetare

  Hej keni haruar nje kompozitor te rendesishem te muzikes sone shqipetare klasike qe eshte profesori i nderuar Thoma Gaqi, qe ka bere dhe qe vazhdon te bej akoma vepra te medha ne muziken tone.

 6. #6
  nietzschean autodidactic Maska e c.Ronaldo
  Antarsuar
  30-09-2005
  Vendndodhja
  Tetov......... Grupi: Tetova Clan
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Wirusi eshte numer #1, ai eshte super kompozitore dhe ai qe muzikes shqipe i jep teper vlera te mirefilta arti.
  Football is the opera of the people.
  by: Stafford Heginbotham

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-10-2005
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  shpetim saraqi

  tju kujtoj kengen hena dhe yjet dashurojn

 8. #8
  i/e larguar
  Antarsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Me 45% tani kompozitori me i degjuar qenka "Nexhat Mujovi-Wirusi ". Kush eshte ky?

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Alban
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Prishtne
  Mosha
  33
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Alket123
  Me 45% tani kompozitori me i degjuar qenka "Nexhat Mujovi-Wirusi ". Kush eshte ky?
  Nexhat Mujovi-Virusi eshte antar dhe shpiriti i grupit Elita 5 po ashtu edhe kompozitor i gati te gjith kengetareve dhe ka studion e tij nder me te kompletuar ne ballkan PRO SOUND...

 10. #10
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  28
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  una votova per arditin

 11. #11
  Perjashtuar Maska e Lunesta
  Antarsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Dove la..Vittoria.....
  Postime
  1,660
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Me i miri eshte Genti Lako, te cilin ky rrypi se ka futur fare ne liste.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2006
  Vendndodhja
  NE TR
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kush eshte per ju kompozitori me i mire shqiptar?

  Kush Eshte Per Ju Kompozitori Me I Mire Sot Ne Shqiperi?

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2006
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kompozitori me i mire per mua ne Shqiperi eshte GENTI LAKO. Te tjeret jane me kot s'ka ku te shkoj. per mua eshte i vetmi qe ben revolucion ne muzike, qe sjell tendenca dhe ecen perpara. te tjeret kane mbetur akoma tek festivalet e xhaxhit Enver. une per vete e kam fiksim fare. I adhuroj kenget qe ben. Keni ndonje info per te???????????????

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-09-2005
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per mua kompozitori qe ia vlen te permendet dhe qe ben muzike artistike eshte ALFRED KACINARI DHE SHPETIM SARACI.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2006
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ueeeeee, sa kot ja ke fut. na thuj ndonje kenge te hajrit qe kan bere ore

 16. #16
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  45
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mua me pelqen valentin veizi.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 17. #17
  budgetawningandrails.com Maska e Edmondii
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Lidhjet personale lejohen vetem si faqe hyrje.
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  GENTI LAKO yep
  just my 2cent worth
  The faith of the Albanian is Albanianism.
  Feja e Shqiptarit sht Shqiptaria

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2006
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  bravo Mondiiiiiii. Pse nuk ka bere kenge yll bote??? Te thote ndonjeri nje kenge qe s'eshte gje. Megjithese e keqja ketu eshte qe kengetaret kur kendojne nuk ijapin detajet e kenges dhe asnje se merr vesh kush fshihet pas saj

 19. #19
  Perjashtuar Maska e Lunesta
  Antarsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Dove la..Vittoria.....
  Postime
  1,660
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  genti lako i mire sidomos me ato konget qe i bo erandes (te cilen edhe e ashtuja..). po me i miri ka qen tish daia.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2006
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te jesh i sigurt qe eranden nuk e ashtuja. Ka nje vit qe eshte lidh me nje goc qe s'eshte eranda. Nuk thua shyqyr?? Eranda ishte si moma vet

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 08:56
 2. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 31-10-2015, 17:28
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 4. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56
 5. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •