Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 116 prej 116
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga alnosa
  I QAN KETO BATUTA .TI BABE  pershendetje FRANCA .

  eh i qajme ca pa batuta nuk rrihet
  PS: PErshendetje per Shqiptaret ne Franc .

  Ne vecanti PErshendes Shokun e Femirise Psikolgu_el , Respekte byrazer, ba nai zile . se po e shohe qe paske ran poshte tkan perzan nga puna qe spo bahesh i gjall .

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  pershendetje per ju te Frances, votoni mir votoni me mend ....
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 3. #103
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Wink

  ...Persehndetje me te perzemerta per Shqipet qe jetojne ne France...


  ...do te mir...
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 4. #104
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Pershendetje Per gjith Shqiptaret Qe Jetojne Ne France Ne Vecanti Djalin E Tezes Sime Qe Jeton Atje Pershendetje

 5. #105
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje te gjithve !! ju uroj argetim te mire ne Forum
  ja pra votoni mire ...

  kalofshi sa me mire
  Ndryshuar pr her t fundit nga Marijuana85 : 26-04-2007 m 14:32

 6. #106
  i/e regjistruar Maska e ELBASANLLIU
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  ATJE
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Franca Franca....

  Qeka rrit prap numri...ptu ptu ptu....(po luj venit....)


  I salut tgjithve....
  U BA CA U BA LENE MA....

 7. #107
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  hajde erdhi 10 Maji , ishalla keni nji femer per Kryetare ....ah Chirac ishte Fantastik i menqur i matur dhe ka qenduar mir nga shum propaganda ..une edu shum .....po sme pelqei kur tha ka mundesi ta ben Dominique Troskanin minister
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 8. #108
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Unhappy

  Merde, fitoj aj budalla .......... :'(

 9. #109
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-12-2005
  Postime
  363
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  je suis profondement degoutee et decue!!!!

 10. #110
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-10-2008
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  http://www.ville-lepecq.fr/article/archive/450/0

  flamuri shqiptar ne duart e Deas

 11. #111
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-09-2009
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetje te gjithve

  ..........
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lurian 1 : 30-09-2009 m 12:27

 12. #112
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-09-2009
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetje te gjithve

  i lutem dikujt qe ka informacion rreth zyres per azilanta ne marseille te e poston adresen e sakt te saj ,sepse kam kerku gjithkah ne internet edhe nuk e kam gjetur ende,te pakten ne gjuhen alngleze se frengjisht nuk kuptoj aspak.
  faleminderit!


  lurian1@hotmail.com

 13. #113
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2009
  Postime
  224
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje________________heneu !!!!France

 14. #114
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-11-2009
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetje

  Citim Postuar m par nga Cattivo Lexo Postimin
  Pershendes te gjith shqiptaret qe jetojne ne France .Ju uroj gjith te mirat dhe forca per te perballuar kete jet larg Shqiperis. I ftoj te gjith Shqiptaret qe jetojne ne France te mbeshtesim njeri tjetrin dhe te marrin pjese ne kete forum. Me tej po ja le fjalen juve te flisni per ?do gje .....ALORS A + les AIGLES
  une jam nje nga ato qe jetojne ne france dhe marr pjese ne kete thirrje qe me duket me te vertete e sincerte se ...ashtu eshte ne kemi nevoje shume per njeri tjetrin vetem ta mbeshtesim ta inkurajojme dhe te perkrahim njeri-tjetrin .Faleminderit

 15. #115
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-11-2009
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetje

  [QUOTE=abeille;937073]Pershendetje juve shqiptareve qe jetoni ne France.Une jam e martuar me francez dhe kam dy femije,jetoj ne veri te Frances(afer Cambrai).Ndonjeri prej jush jeton ketej rrotull??????
  Kalofshi mire
  Alketa

  po une afer Nansy ,me kenaqesi do te kontaktoja me ju .Faleminderit

 16. #116
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-11-2009
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kam disa vite qe jetoj ne france afer nansy deshiroj te kem me shume kontakte me shqipetare ,me kete rast po ju njoftoj se me rastin e festes se pamvarsise se Kosoves me 17 shkurt ne qytetin e Epinalit organizohet nje feste dinjitoze ju ftojme me kete rast nese keni edhe mundesine te bashkohemi te gjithe .

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Si i njoha Nanon dhe Berishn.
  Nga BlueBaron n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 18:21
 2. Fjalori latin-shqip i Frank Bardhit
  Nga King_Gentius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-01-2006, 22:46
 3. D'Alema per Kosoven
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2006, 07:43
 4. Maskrat greke mbi amet
  Nga alibaba n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-12-2005, 15:43
 5. Raporti i Kai Aides për Kosovën në OKB
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2005, 17:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •