Close

Rezultati i Sondazhit: Sondazh i mbyllur!

Votues
0. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • .

    0 0%
  • .

    0 0%
Faqja 47 prej 54 FillimFillim ... 374546474849 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 921 deri 940 prej 1076
  1. #921
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Shihni mire ja cfar shqiptaresh qe bejne skena te dhimbshme dhe te turpshmee pfffffffff,a keshtu u thuhet se jane politikan.
    http://media.a1.com.mk/media/video/0...irim-25-09.wmv
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  2. #922
    i/e regjistruar Maska e Ali Pasha
    Anëtarësuar
    05-10-2006
    Postime
    93
    Ja kush udheheq partine qe na perfaqeson ne pushtetin qendror. Me siguri i inspiruar nga filmat me mafiozet italian, njehere e sulmon Aziz Pollozhanin, pastaj kalon me te qeshura, ndersa sherbetori besnik i tij Refet Elmazi, edhe pse me post te zevendesministrit, i kenaq epshet e ulta duke e goditur me kembe Azizin, dhe duke e mohuar ne te njejten kohe. Kjo ndodh ne fund te ketij video klipi, kurse ne mes, per fat te keq nuk eshte inxhizuar edhe incidenti kur nje qenje qe duket si njeri por pa tru, nga ana e sigurimit te BDIse pa kurfarre arsye ja fut shuplake gazetarit te A1, Lirim Dullovit, e ky pastaj, normalisht ne afekt edhe shkemben disa te shara.

    p.s. nuk e di a lejohen linke te huazuara por ne pamundesi qe ta vendos direkt video inxhizimin po ua jap linkun
    http://www.a1.com.mk/vesti/video-pla...v&VestID=84305

  3. #923
    NoboDy Maska e besar_atb
    Anëtarësuar
    22-04-2007
    Vendndodhja
    T3TovA
    Postime
    281
    Citim Postuar më parë nga panteri Lexo Postimin
    Hajde Menduh, bjeri shkavit, se kto ma shka se shkijet jon. Si thujn kto te Shqiperise, JE 1 FARE... Te lumt dora me te cilen i rrae asaj sekretarices Frckovskit, Teuta Arifit.

    o selak nene ho be sen folish fjal tkeche per menduhin se tprajshen nqitek hmm si ini bo ene ju vu mba kitve erfuj..ene gabim kur e shihni ju thoni ne te drejt oshte

  4. #924
    i/e regjistruar Maska e Shkupi
    Anëtarësuar
    14-05-2002
    Vendndodhja
    Shkup/Iliri
    Postime
    758
    turp i botes.Nivel i ulte ne dite te ramazanit.Edhe ketu ne forum po i njejti nivel.Turp i madh.

  5. #925
    i/e regjistruar Maska e panteri
    Anëtarësuar
    04-01-2006
    Postime
    196
    Citim Postuar më parë nga besar_atb Lexo Postimin
    o selak nene ho be sen folish fjal tkeche per menduhin se tprajshen nqitek hmm si ini bo ene ju vu mba kitve erfuj..ene gabim kur e shihni ju thoni ne te drejt oshte
    une si frigem Menduhit, po e thom cat xhi mendoj, a taj celloe punen tonde, ene postimet e mija mos i cito...

  6. #926
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anëtarësuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Citim Postuar më parë nga panteri Lexo Postimin
    Hajde Menduh, bjeri shkavit, se kto ma shka se shkijet jon. Si thujn kto te Shqiperise, JE 1 FARE... Te lumt dora me te cilen i rrae asaj sekretarices Frckovskit, Teuta Arifit.
    Pse burrni ka tregu qe i ka ra nje femre ?
    Cfar mentaliteti o Zot ncncncnc
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  7. #927
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Jek e Jek , je nga Maqedonia ti ket dua ta dij ?
    Sui generis

  8. #928
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anëtarësuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Po edhe ate nga qyteti jot ( i njoh gjerat dhe personat per te cilet diskutohet, nuk flas neper qiell mos u merzit )
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  9. #929
    mall Maska e bili99
    Anëtarësuar
    05-04-2007
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    1,804
    Shuplaka per nje femer intelektuale shqiptare eshte epitafi per ate qe i ra!

    Ti biesh nje femre shqiptare , qe eshte intelektuale e rralle qe merret me nje ceshtje te pergjithshme kombetare kjo eshte cmenduri.Dhe ju ketu qe nuk keni guxim te mbroni nje femer nga nje stil i poshter talibanez.HESHTNI...percillni lajmet dhe mos komentoni...nga nje njeri qe kerkon te likujdoj kundermendimtaret politik, nga nje njeri qe s'dine kodin shqiptar dhe te qenit shqiptare c'domethenje ka...s'keni ardhmeri o njerezit e mije qe u shkoi jeta me servilizem ndaj frikes, ndaj c'nderimit....Do te leje ndonje njeri qe ti c;nderohet motra? ti rrihet motra me shuplaka nga nje burre?...kjo s;eshte shqiptare..kjo eshte barbare, jocivilizuese dhe poshtersi e skajshme.Fuqia me nuk qendron tek paraja ketu as tek automatet qe mund te kete njeri apo tjetri fuqia qendron tek drejtesia qe do ta mberri dhe s'do te harroje...do te vonoje edhe pak...edhe pak...sa te behet Kosova shtet....se talibanezet..plangprishesit as qe kane koordinim per nje ceshtje te pergjithshme kombetare..se as qe dine c;edhte ceshtja kombetare keta gjakprishur qe takatin e masin me femra....Ju qe aplaudoni nga frika per nje bandit ordinere te skuqeni , turp te keni se s'eshte ne bontonin e pergjithshem njerezore dhe hic ne kodin shqiptare te ngrejshe zerin kunder nje femre e jo me ta rrahish me shuplaka...po te ishte ai kod ne qenjen tone une sot do te hiqja dore nga te qenit shqiptar...eshte tipikebarbare, mesjetare, talibaneze....
    Drejtesia do te arrije...dhe te perseris nje aforizem te perjetshem : "kush rron me shpate ne dore nga shpata do ti perfundoje jeta."..kete mbajeni mend te gjithe ju ketu...nese e keni harruar.....

  10. #930
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    kush kon e ka raft me shum ..... si mbet puna kujt di jepen piket per ket te rafmen


    TURP .... TURP .... TURP
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  11. #931
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga Jek_e_Jek Lexo Postimin
    Po edhe ate nga qyteti jot ( i njoh gjerat dhe personat per te cilet diskutohet, nuk flas neper qiell mos u merzit )
    Mire , ket desha ta dij , thash mos ja fusesh vetem kot.
    Sui generis

  12. #932
    ...beyond Maska e Alienated
    Anëtarësuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139
    Opozita godet gazetaret proqeveritare
    Pushteti sulmon televizionin AL SAT


    Dje gjate rremujes ne kuvend, nga nje aktivist i larte i Bashkimit Demokratik per Integrim, u godit me shuplake ne fytyre, ne prezence te gazetareve te shumte dhe sigurimit te kuvendit, gazetari Lirim DULLOVI, i cili boton gazeten KOHA (qe njihet si nje gazete qe i ben marketing politikes se PDSH). Dullovi poashtu eshte i punesuar si gazetar ne TV A1 (ne redaksine e lajmeve te politikes).

    Sot, nderkaq, ne dalje te autostrades Shkup - Tetove, tek vendkalimi Zheline forcat speciale ALFA kane rrahur rende kameramanin Igor LUBOVCEVSKI, i punesuar ne AL SAT. Lubovcevski ka qene duke regjistruar me kameren e tij momentin kur forcat policore ndalojne makinen ne te cilen ka qene deputeti Sadulla DURAKU, per "kontroll rutine" dhe per verifikim te dokumenteve per qarkullim rrugor.

    Lubovcevski eshte derguar ne qendren spitalore te qytetit ne Shkup ku eshte konstatuar se ka dy brinj te thyera. Zedhenesi i policise Ivo Kotevski i tha mediave sot se policet qe kane rrahur kameramanin do ndiqen penalisht.

    Si mendoni ju. A jane bere dhe gazetaret pjese e luftes se piste pozite - opozite? Pse u godit Lirim DULLOVI dhe pse iu thyen brinjet Igor LUBOVCEVSKIT? Kujt i pengon fjala e lire? Kush mundohet t'i mbyll gojen e syte ketij populli?
    Koha është e maskarenjëve
    Por atdheu i Shqiptarëve

  13. #933
    ...beyond Maska e Alienated
    Anëtarësuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139
    A mendoni se kane vepruar drejte policet qe kane ndalur per verifikim deputetin Sadulla DURAKU i cili ka imunitet?
    Koha është e maskarenjëve
    Por atdheu i Shqiptarëve

  14. #934
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-06-2007
    Vendndodhja
    Danimark
    Postime
    19
    Ki shtet kuri ska qen dhe zdo jet i mir per shqiptaret mere bdi plase ne pdsh njejt jan,mjer populli shqiptar cka pret nga keta politikan,gjith partit tona shqiptare jan kukulla te partive maqedone,i kemi pare dhe prap i shohim,ishte bdi ne qeveri ja pdsh njejt jan intersa personale per vete se per popullin shqiptar ne maqedoni bile nuk ndin hiq,ju kisha lutur qe ne debat te jeni me konstruktiv jo me ofendime se me e mar parasish cdo kush ka naj te familjes si ne pdsh edhe ne bdi,por thuajeni realitetin jo ty mbrom se kemi ndonje te familjes ne keta parti

  15. #935
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    11-11-2006
    Postime
    12
    o leni ngjarjet ne parlament, turp i madh ajo...i kish kap ramazani...po cfar mendoni per protestat kunder matures shtetrore
    Maturantet e Gostivarit me 25.09.2007

  16. #936
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Citim Postuar më parë nga Alienated Lexo Postimin
    Opozita godet gazetaret proqeveritare
    Pushteti sulmon televizionin AL SAT


    Dje gjate rremujes ne kuvend, nga nje aktivist i larte i Bashkimit Demokratik per Integrim, u godit me shuplake ne fytyre, ne prezence te gazetareve te shumte dhe sigurimit te kuvendit, gazetari Lirim DULLOVI, i cili boton gazeten KOHA (qe njihet si nje gazete qe i ben marketing politikes se PDSH). Dullovi poashtu eshte i punesuar si gazetar ne TV A1 (ne redaksine e lajmeve te politikes).

    Sot, nderkaq, ne dalje te autostrades Shkup - Tetove, tek vendkalimi Zheline forcat speciale ALFA kane rrahur rende kameramanin Igor LUBOVCEVSKI, i punesuar ne AL SAT. Lubovcevski ka qene duke regjistruar me kameren e tij momentin kur forcat policore ndalojne makinen ne te cilen ka qene deputeti Sadulla DURAKU, per "kontroll rutine" dhe per verifikim te dokumenteve per qarkullim rrugor.

    Lubovcevski eshte derguar ne qendren spitalore te qytetit ne Shkup ku eshte konstatuar se ka dy brinj te thyera. Zedhenesi i policise Ivo Kotevski i tha mediave sot se policet qe kane rrahur kameramanin do ndiqen penalisht.

    Si mendoni ju. A jane bere dhe gazetaret pjese e luftes se piste pozite - opozite? Pse u godit Lirim DULLOVI dhe pse iu thyen brinjet Igor LUBOVCEVSKIT? Kujt i pengon fjala e lire? Kush mundohet t'i mbyll gojen e syte ketij populli?

    Ky gazetari i Alsatit e kishe lyp vet dajakun,ckak kisha me thene.
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  17. #937
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    [QUOTE=Blero_fan;1705576]o leni ngjarjet ne parlament, turp i madh ajo...i kish kap ramazani...po cfar mendoni per protestat kunder matures shtetrore
    Maturantet e Gostivarit me 25.09.2007

    Ej vajzo po mire duhet me u dallu ai qe duhet te vazhdoj me lart dhe ai qe duhet te meret me pune tjera,une jam i mendimit se duhet te ket Matur Shtetrore.

    Dhe keta protestat jane vetem kot gjera,po aman edhe kto ore i keni mbani jo te dilni ne protesta per kot gjera,do ti lipni po hmm nuk vin perseri.
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  18. #938
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Blero_fan Lexo Postimin
    o leni ngjarjet ne parlament, turp i madh ajo...i kish kap ramazani...po cfar mendoni per protestat kunder matures shtetrore
    Maturantet e Gostivarit me 25.09.2007
    mendoj se kto protestat jane te kota sepse nese ka vendos Ministria e Arsimit tju mbaje mature shteterore ateher patjeter te mbahet dhe eshte krejt e kot ju qe boni protesta , me mire eshte qe ti leni keto protesta dhe te vazhdoni te mesoni per maturen shteterore se krejt eshte e kot. Edhe une kur kam qene maturant kemi pas disa lloj problemesh te tilla , edhe ne kemi protestuar ne menyra te ndryshme por e gjitha ishte e kote dhe pa fryte.
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  19. #939
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Shajf rajni ne msim se mandi de keni qif te hini po ska mo

    Aman ato xharijet atej te ajo fotoja kit shtremsha hihi
    Sui generis

  20. #940
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anëtarësuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Citim Postuar më parë nga Alienated Lexo Postimin
    Opozita godet gazetaret proqeveritare
    Pushteti sulmon televizionin AL SAT


    Dje gjate rremujes ne kuvend, nga nje aktivist i larte i Bashkimit Demokratik per Integrim, u godit me shuplake ne fytyre, ne prezence te gazetareve te shumte dhe sigurimit te kuvendit, gazetari Lirim DULLOVI, i cili boton gazeten KOHA (qe njihet si nje gazete qe i ben marketing politikes se PDSH). Dullovi poashtu eshte i punesuar si gazetar ne TV A1 (ne redaksine e lajmeve te politikes).

    Sot, nderkaq, ne dalje te autostrades Shkup - Tetove, tek vendkalimi Zheline forcat speciale ALFA kane rrahur rende kameramanin Igor LUBOVCEVSKI, i punesuar ne AL SAT. Lubovcevski ka qene duke regjistruar me kameren e tij momentin kur forcat policore ndalojne makinen ne te cilen ka qene deputeti Sadulla DURAKU, per "kontroll rutine" dhe per verifikim te dokumenteve per qarkullim rrugor.

    Lubovcevski eshte derguar ne qendren spitalore te qytetit ne Shkup ku eshte konstatuar se ka dy brinj te thyera. Zedhenesi i policise Ivo Kotevski i tha mediave sot se policet qe kane rrahur kameramanin do ndiqen penalisht.

    Si mendoni ju. A jane bere dhe gazetaret pjese e luftes se piste pozite - opozite? Pse u godit Lirim DULLOVI dhe pse iu thyen brinjet Igor LUBOVCEVSKIT? Kujt i pengon fjala e lire? Kush mundohet t'i mbyll gojen e syte ketij populli?
    Shum e teprojsh me thenien: une jam i pavarur a nga ana tjeter e bojsh propagande politike. Sa per fakt : kur e permenden se Lirim Dullovi ben politike PDSH-se pse nuk e ke permend edhe ate se Alsat ben politiken e BDI-se.

    Une jam objektiv e denoj dhunen nga cila ane do qofte. Mirepo kur u reh gazetari i A1 dhe botuesi i KOha nuk u be gallame sa qe u be puna e Alsatit pavarsisht se kush eshte reh me shume.

    Benu objektiv ose pranoje se mbajsh anen e BDI-se. Kaq kisha

Faqja 47 prej 54 FillimFillim ... 374546474849 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
    Nga ORIONI në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 35
    Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
  2. Përgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:08
  3. Bardhyl Mahmuti Ndihmon Opoziten Shqiptare Ne Maqedoni
    Nga ARIANI_TB në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 04-12-2006, 06:06
  4. Intervistë: Hoxha i Prizrenit (Samidin Xhezairi)
    Nga Davius në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 03-07-2006, 19:20
  5. ISH - ANETARET E UCK-se I BEJNE VESHTRIM KONFLIKTIT NE MAQEDONI
    Nga tear-drops në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 24-07-2002, 00:01

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •