Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 197 prej 197
  1. #181
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Citim Postuar më parë nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    Ti si ke tregu shalet akoma, brarit ne foto



    Dhe knej Bo propagande per shqiptaret qe Jane te ndrydh..



    Be open-minded edhe ti....lol
    C'pune kam me burrin e botes une mo. Open minded jam me ke jam une, e skam nevoje me shit pol ketu. Deri vone te ndrydh kane qene shumica, hajt mo po ja vesh fukarrallaku dhe apartamenteve 2 dhoma e kuzhine ( overcrowded) . Po shyqyr po ndryshojne kushtet dhe atje, per mire. Flas per brezat e rinj. Se ato qe u ndrydhen ska gje qe I shpeton me, shndrydhen me, c'ndrydhen apo c'kyhen.
    Ndryshuar për herë të fundit nga PINK : 18-07-2014 më 18:00
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  2. #182
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Citim Postuar më parë nga PINK Lexo Postimin
    C'pune kam me burrin e botes une mo. Open minded jam me ke jam une, e skam nevoje me shit pol ketu. Deri vone te ndrydh kane qene shumica, hajt mo po ja vesh fukarrallaku dhe apartamenteve 2 dhoma e kuzhine ( overcrowded) . Po shyqyr po ndryshojne kushtet dhe atje, per mire. Flas per brezat e rinj. Se ato qe u ndrydhen ska gje qe I shpeton me, shndrydhen me, c'ndrydhen apo c'kyhen.
    Hemo, se mas mullarit I di vetem zoti,...lol sa open mind je....lol

    Mos u bo si ai shijaksi qe jep men neper forume...

    Me mur drrase, po. Te bertasesh te degjon edhe pas kojshiut, dhe fillojne ulerinjte ujqerit edhe pa pas hon te plote...lol

    Edhe plotsija burrit te botes deshiren, se do kesh like nga systema...
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  3. #183
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Per ca po jap mend ore??!! Une po them nje realitet. Si mund te jetojne njerezit ne nje vend bashke , ha-pi-rri .. spo e vazhdoj dhe pa u ndrydh apo vene ne siklet nje pale apo te dyja apo e gjithe shpia.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  4. #184
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Athere ka pas natyre mi pink, e kishte zgjidh enveri.

    Tek ekspozita, te gjithe kavubet ishin te zon nga ciftet,...lol

    Pastaj cepat e pallatit.

    Bone edhe konge

    Ca po beje ti moj sava,
    Tek celi I pallatit,
    Une po boja dashuri,
    Me ushtarin e repartit...

    Tani edhe te dush te jesh ekologjik,

    Ska mo parqe dhe lulishte ne tirane.

    Duhet te shkosh deri ne kanonet e Osumit, per icik privatsi....lol
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  5. #185
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Po po ne natyre. Enveri I beri burre e grua/ mish e thua. Shoke te pandare neper llogore. Sa gjynah kane qene .
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  6. #186
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Kte do e ri bejme prap,

    Do e rilindim shqiprine, qe na e dhjene katunaria,...lol

    Gjithsesi burre e grua mish e thua, e ka thone populli.

    Kurse enveri I coj ne llogore dhe ne bunkere, qe ta bonin pa qeder,

    Se I degjon te bota, qe thonin fjale te kota...

    Ndryshuar për herë të fundit nga Xhuxhumaku : 18-07-2014 më 18:36
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  7. #187
    cherry blossom girl
    Anëtarësuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    cdo vit do hapet tema e vjehrres dhe vjehrrit ketu. klasike

    pak tolerance s'do ishte keq dhe do shmangte keto probleme. gjithsecili ka nje te kaluar dhe ne baze te saj eshte njeriu qe eshte sot me mentalitetin, me te mirat dhe te keqijat qe ka. nje moshe e re ka me shume mundesi te ndryshoje per mire, ndersa per moshat e vjetra eshte pak me ndryshe. e vetmja gje qe ngelet eshte t'i pranosh per ate qe jane, dhe ne rast se te bejne ndonje verejtje t'i degjosh me durim e jo t'iu kundervihesh gjithmone me kokefortesi. eshte e kote, nuk ke per te fituar gje. ne rast se vjehrra apo vjehrri gjejne vend per te nderhyre aty ku nuk duhet ne lidhjen e ciftit, problemi eshte te cifti jo te prinderit. ka dicka qe nuk shkon ne cift.

    mamaja zakonisht eshte gjithmone xheloze per djalin, s'ka asgje te cuditshme ne lidhje me kete, historikisht ka qene keshtu. nuk duhet te jete, por ja qe eshte. bejne perjashtim disa njerez, por jo sepse jane vjehrra me te mira, por sepse jane njerez te vecante. ndaj mos kerkoni qiqra ne hell

  8. Anetarët më poshtë kanë falenderuar broken_smile për postimin:

    anita340 (19-07-2014)

  9. #188
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Citim Postuar më parë nga broken_smile Lexo Postimin
    ne rast se vjehrra apo vjehrri gjejne vend per te nderhyre aty ku nuk duhet ne lidhjen e ciftit, problemi eshte te cifti jo te prinderit. ka dicka qe nuk shkon ne cift
    Jo domosdoshmerisht faji i ciftit. Kam patur nje njeriun tim qe jetoi me prinderit e burrit nje fare kohe. Vjehrra donte te jetonte me cunin e madh dhe keta rane dakort. Blene dhe nje shtepi me te madhe vetem nga prinderit. Shyqyr ekonomikisht ishin shume mire. Po dhe per pune shtepie nuk ziheshin kurre se te dyja maniake te pastertise. Te gjithe me shkolle. Vjehrra s'punonte vet (s'mundi te gjente dot pune vet kur erdhi nga emigrimi dhe e nxirrte ne nje fare menyre te nusja nervozizmin e saj. Filloi nga pakenaqesite se nuk i pelqente menyra se si e jetonin jeten cifti. Vet cifit ishin te kenaqur me njeri-tjetrin. Vjehrra do gjente dicka qe si pelqente. Shume imponuese. Jo pse vini vone nga puna,, jo pse nusja akoma ben kurse, shkolle, specializime? Jo pse dilni vetem pa mua. Jo pse dilni pas pune lokaleve? Ata pas pune meqe ishin shume te zene me pune, etj pinin nje kafe bashke ne darke. Jo cdo dite. Ne fundjave dilnin me prinderit. Cifti i ri pa femije. ( Vjehrra kishte dhe burre e djale tjeter. Nuk ishin as shume te medhenj ne moshe. Nusja vet s'kishte ankesa per vjehrren. Asnjehere s'u kap me llafe me te. Te gjitha keto fjale vjehrra i bente me djalin. E stresoi aq shume cunin sa mbyllej i shkreti ne dhome dhe nuk dinte c 'te bente. Arriten ne perfundim qe mamaja dhe babai meqe vjehrra kishte pakenaqesira ndaj tyre , nuk binte dakort me menyren e jeteses se tyre, do jetonte me djalin e vogel. Shtepine ja lane prinderve dhe vet u detyruan blene shtepi tjeter. U bene me dy credi shtepish. Nusja prape se kishte problem. Nuk e degjova njehere te ankohej per vjehrrren. Me c'mora vesh vjehrra dhe me nusen e vogel s'ngeli e kenaqur. Gjeti dhe ndaj saj gjera qe si pelqenin. Me njeriun tim tani qe s 'jetojne bashke marrredheniet i kane shume te mira.
    Me nje fjale prinderit jo gjithmone ankohen me te drejte. Duhet dhe ata te pershtaten me ciftin, dhe jo thjesht cifti tu vije atyre pas avazit. Perplasje brezash, mentalitetesh. Ca njerez e kane te veshtire ta pranojne ndryshimin. E kane veshtire te pershtaten dhe per kete s 'ua ka fajin njeri.

    Citim Postuar më parë nga broken_smile Lexo Postimin
    ndaj mos kerkoni qiqra ne hell
    Plotesisht dakort.
    Feelings change - memories don't.

  10. Anetarët më poshtë kanë falenderuar mia@ për postimin:

    anita340 (19-07-2014)

  11. #189
    cherry blossom girl
    Anëtarësuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    mia, mbase nuk u shpreha mire. ajo qe desha te thoja eshte qe nese nderhyrjet e prinderve arrijne te prishin marredhenien e ciftit problemi qendron te cifti jo te prinderit. nusja ka bere shume mire qe nuk eshte kapur asnjehere me vjehrren, por ka vazhduar te jetoje ashtu si deshironte. do veproja ne te njejten menyre. cifti ne kete rast ka toleruar dhe shume mire ka bere. gjithashtu ka bere mire edhe qe ka nderruar shtepi, per sa kohe te gjithe jane te afte te kujdesen per veten e tyre, eshte mire te shmangesh perzierjet e brezave.
    ne asnje vend nuk kam thene qe prinderit ankohen me te drejte, por kam thene qe brezi i vjeter e ka me te veshtire pershtatjen, ndaj toleranca ndaj tyre duhet te jete e dyfishte.

  12. Anetarët më poshtë kanë falenderuar broken_smile për postimin:

    anita340 (19-07-2014)

  13. #190
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Citim Postuar më parë nga broken_smile Lexo Postimin
    mia, mbase nuk u shpreha mire. ajo qe desha te thoja eshte qe nese nderhyrjet e prinderve arrijne te prishin marredhenien e ciftit problemi qendron te cifti jo te prinderit. nusja ka bere shume mire qe nuk eshte kapur asnjehere me vjehrren, por ka vazhduar te jetoje ashtu si deshironte. do veproja ne te njejten menyre. cifti ne kete rast ka toleruar dhe shume mire ka bere. gjithashtu ka bere mire edhe qe ka nderruar shtepi, per sa kohe te gjithe jane te afte te kujdesen per veten e tyre, eshte mire te shmangesh perzierjet e brezave.
    ne asnje vend nuk kam thene qe prinderit ankohen me te drejte, por kam thene qe brezi i vjeter e ka me te veshtire pershtatjen, ndaj toleranca ndaj tyre duhet te jete e dyfishte.
    Fajin per mua ne pergjithesi e ka dhe djali qe nuk di te vendosi nje kufi te asaj qe duhet te "tolerohet" nga prinderit apo nusja kundrejt njeri-tjetrit. Nese tolerana nuk eshte e dyanshme eshte e pamundur te bashkejetosh. E keqja ne rastin qe permenda une nuk ishte se cifti s'toleronte por qe vjehrra nuk pranonte menyren e jeteses se tyre. Ata jetuan vite se bashku dhe u perpoqen te pershtateshin me aq sa kishin mundesi. Ishin mire ekonomikisht pikerisht se punonin shume te dy burre e grua. Mamaja dhe zgjodhi te jetonte me cunin qe kishte leke( i ra mire lapsit ) dhe ketej ankohej pse ata ishin tere diten te ikur. Epo paraja s'vjen kollaj. Kerkon sakrifica.
    Kur vendos te jetosh me dy njerez me karriere duhet te mendosh "pasojat."
    Jam e mendimit qe cifti mund te ndryshoje dicka per tu pershtatur, por jo gjithcka se do humbin balancen dhe te vet lidhjes se tyre pastaj.
    Feelings change - memories don't.

  14. #191
    Larguar Maska e Noellag
    Anëtarësuar
    23-09-2009
    Vendndodhja
    Ne zemrat tuaja
    Postime
    2,583

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    ore xixerfilli ti qenke ekszemplar fare Po pse ka nevoje per kushtetute qe kriminelet te mos hyjne ne parlament? Kushtetuta nuk specifikon individin o xixerfilll , mesoje ket.

    Do doja te dija mendimin e Mias dhe pinkut per ket ceshtje meqe e kane simpati Ramen.. CFar mendojne per lidhjet e kryeministrit me krimin e organizuar ?
    Larguar

    Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

  15. #192
    Larguar Maska e Noellag
    Anëtarësuar
    23-09-2009
    Vendndodhja
    Ne zemrat tuaja
    Postime
    2,583

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    ngaterrova teme .. Kush eshte modetator mund ta editoje.. Ndjese
    Larguar

    Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

  16. #193
    cherry blossom girl
    Anëtarësuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Fajin per mua ne pergjithesi e ka dhe djali qe nuk di te vendosi nje kufi te asaj qe duhet te "tolerohet" nga prinderit apo nusja kundrejt njeri-tjetrit. Nese tolerana nuk eshte e dyanshme eshte e pamundur te bashkejetosh. E keqja ne rastin qe permenda une nuk ishte se cifti s'toleronte por qe vjehrra nuk pranonte menyren e jeteses se tyre. Ata jetuan vite se bashku dhe u perpoqen te pershtateshin me aq sa kishin mundesi. Ishin mire ekonomikisht pikerisht se punonin shume te dy burre e grua. Mamaja dhe zgjodhi te jetonte me cunin qe kishte leke( i ra mire lapsit ) dhe ketej ankohej pse ata ishin tere diten te ikur. Epo paraja s'vjen kollaj. Kerkon sakrifica.
    Kur vendos te jetosh me dy njerez me karriere duhet te mendosh "pasojat."
    Jam e mendimit qe cifti mund te ndryshoje dicka per tu pershtatur, por jo gjithcka se do humbin balancen dhe te vet lidhjes se tyre pastaj.
    po ndoshta djali eshte munduar t'i flase mamase, kete nuk mund ta dime ne sepse nuk kemi jetuar me ta...cdo rast eshte i vecante.. nese ai nuk e ka bere, gabim ka bere... ka mundesi qe mamaja te kete zgjedhur te jetoje me ta dhe jo me djemte e tjere sepse nuk donte t'i rendonte ekonomikisht djemte e tjere meqe kishin me pak te ardhura, e jo se "i ra mire lapsit"...mos e bej aq gogol dhe ti

  17. #194
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Citim Postuar më parë nga broken_smile Lexo Postimin
    po ndoshta djali eshte munduar t'i flase mamase, kete nuk mund ta dime ne sepse nuk kemi jetuar me ta...cdo rast eshte i vecante.. nese ai nuk e ka bere, gabim ka bere... ka mundesi qe mamaja te kete zgjedhur te jetoje me ta dhe jo me djemte e tjere sepse nuk donte t'i rendonte ekonomikisht djemte e tjere meqe kishin me pak te ardhura, e jo se "i ra mire lapsit"...mos e bej aq gogol dhe ti
    Haha jo mi se bej gogol. Une kam respekt per njerezit e burrit te saj pavaresisht se nuk u eci me bashkejetesen. Dhe ajo vet sic e thashe nuk i shan. I njoh shume mire. Nuk e mora kot si rast. Me nusen ne fjale jam rritur. Familjet tona kane qene shume te lidhura. Ate dhe motren e saj i kam patur gjithmone shembull ne jete. Burrin e kam takuar disa here dhe i takoj sa here vete ne Shqiperi. Kam krijuar nje respekt te vecante. Ai mendoj beri aq sa mundi, fatkeqesisht. E theksoj. Vjehrra e pa te arsyeshme te ndaheshin, jo djali.
    Tani me nusen tjeter qe e ka ne shtepi tere diten, kapet per gjera te tjera.
    Feelings change - memories don't.

  18. Anetarët më poshtë kanë falenderuar mia@ për postimin:

    Enkeleu (20-07-2014)

  19. #195
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Une nuk kuptoj dot sepse duhet cifti I ri te jetoj me prinderit?!!! Pse idiote jane bota qe ca gjera I bejne ndryshe nga shqiptaret apo vendet e botes se trete???!! Ky rast psh me duket shume absurd!!
    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Jo domosdoshmerisht faji i ciftit. Kam patur nje njeriun tim qe jetoi me prinderit e burrit nje fare kohe. Vjehrra donte te jetonte me cunin e madh dhe keta rane dakort. Blene dhe nje shtepi me te madhe vetem nga prinderit. Shyqyr ekonomikisht ishin shume mire. Po dhe per pune shtepie nuk ziheshin kurre se te dyja maniake te pastertise. Te gjithe me shkolle. Vjehrra s'punonte vet (s'mundi te gjente dot pune vet kur erdhi nga emigrimi dhe e nxirrte ne nje fare menyre te nusja nervozizmin e saj. Filloi nga pakenaqesite se nuk i pelqente menyra se si e jetonin jeten cifti. Vet cifit ishin te kenaqur me njeri-tjetrin. Vjehrra do gjente dicka qe si pelqente. Shume imponuese. Jo pse vini vone nga puna,, jo pse nusja akoma ben kurse, shkolle, specializime? Jo pse dilni vetem pa mua. Jo pse dilni pas pune lokaleve? Ata pas pune meqe ishin shume te zene me pune, etj pinin nje kafe bashke ne darke. Jo cdo dite. Ne fundjave dilnin me prinderit. Cifti i ri pa femije. ( Vjehrra kishte dhe burre e djale tjeter. Nuk ishin as shume te medhenj ne moshe. Nusja vet s'kishte ankesa per vjehrren. Asnjehere s'u kap me llafe me te. Te gjitha keto fjale vjehrra i bente me djalin. E stresoi aq shume cunin sa mbyllej i shkreti ne dhome dhe nuk dinte c 'te bente. Arriten ne perfundim qe mamaja dhe babai meqe vjehrra kishte pakenaqesira ndaj tyre , nuk binte dakort me menyren e jeteses se tyre, do jetonte me djalin e vogel. Shtepine ja lane prinderve dhe vet u detyruan blene shtepi tjeter. U bene me dy credi shtepish. Nusja prape se kishte problem. Nuk e degjova njehere te ankohej per vjehrrren. Me c'mora vesh vjehrra dhe me nusen e vogel s'ngeli e kenaqur. Gjeti dhe ndaj saj gjera qe si pelqenin. Me njeriun tim tani qe s 'jetojne bashke marrredheniet i kane shume te mira.
    Me nje fjale prinderit jo gjithmone ankohen me te drejte. Duhet dhe ata te pershtaten me ciftin, dhe jo thjesht cifti tu vije atyre pas avazit. Perplasje brezash, mentalitetesh. Ca njerez e kane te veshtire ta pranojne ndryshimin. E kane veshtire te pershtaten dhe per kete s 'ua ka fajin njeri.

    Plotesisht dakort.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  20. #196
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Eh Pink njerezit mund te kene arsye te ndryshme pse zgjedhin te jetojne me prinderit. Nuk na takon ne te gjykojme, sidomos ne Shqiperi. Mua psh me vijne prinderit shume shpejt. Do rrine sa ta shikojne te arsyeshme. Ata vetem jetojne ne Shqiperi heperhe. A do jetojme me vellain nje dite? ... se di. Se kemi diskutuar.
    Feelings change - memories don't.

  21. #197
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776

    Për: Vjehrra dhe marrëdhënia e saj me nusen në një martesë...

    Citim Postuar më parë nga PINK Lexo Postimin
    Une nuk kuptoj dot sepse duhet cifti I ri te jetoj me prinderit?!!! Pse idiote jane bota qe ca gjera I bejne ndryshe nga shqiptaret apo vendet e botes se trete???!! Ky rast psh me duket shume absurd!!
    Po ja psh prinderit e mi jetojne me vellane tim ne Kosove ne shtepine qe e kane ndertu vet ata. Vellai ka rroge mesatare ndersa nusja nuk punon qe kur lindi femiun e pare. Me nje rroge ata mund te paguajne qerane e nje dhome e nje kuzhine dhe te jetojne ne ate menyre qe kene kujdes sa dhe si hane. Per te ndertu shtepi s'behet fjale. Por edhe po te punonte nusja nuk do te ngelte shume se do te paguanin çerdhe. Kur lindi humbi punen se punonte ne firme private dhe tani nuk gjen dot nje pune per te qene.
    Kshtuqe ndajne bashke shpenzimet, ndajne bashke punet e sidomos kujdesin per te vegjelit. Hapesire kane sa te duash dhe te dalurat s' jane teme fare. me femije pa femije dil kur te dilet. Duke jetu kshtu u mbetet edhe per te ngrene jashte me shpesh e edhe per ndonje pushim.

    Por nuk eshte vetem te shqiptaret. Une kam pare edhe gjermane ku gjysherit jetojne ne te njejten shtepi me femije e niper.
    AUTOCHTHONOUS

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema të Ngjashme

  1. A eshte gabim seksi para martese?
    Nga NoName në forumin Komuniteti katolik
    Përgjigje: 131
    Postimi i Fundit: 06-12-2009, 12:14
  2. Tradita ilire tek shqiptarët e Maqedonisë
    Nga alibaba në forumin Arkeologji/antropologji
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 19-11-2008, 15:40
  3. Nderto fort folene tende. Martesa
    Nga Kryeengjelli në forumin Komuniteti orthodhoks
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 24-04-2007, 14:05
  4. Plagos njeriun e zemres,vetem pak dite martese!!
    Nga Shpirt Njeriu në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 06-02-2005, 06:20
  5. 11 vjet martese denoncon burrin si tutor.
    Nga kolombi në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 14-03-2004, 09:25

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •