Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  Ikon-thyes Maska e Qafir Arnaut
  Antarsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Shum po shndrit aj Diell, e pak po nxeh
  Postime
  1,542
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 20 postime
  Citim Postuar m par nga Albo
  Njerezit me mend nuk i marrin lajmet nga thashethemet e rruges, por nga gazetat dhe lajmet zyrtare te gjykatave shqiptare.

  Albo
  Lajmin e dha Vizon Plus pasi Pjerini u arrestua ne kete restorant qe eshte prone e tij. Kontrollo lajmet ne interet dhe do gjesh konfirmimin..ok rob me mend?
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosesh ne profil por jo ne firme. Stafi i Forumit

 2. #22
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Antarsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  36
  Postime
  635
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Gjyqtari: Arrestimi i Ndreut, i pabazuar n ligj

  Gjyqtari: Arrestimi i Ndreut, i pabazuar n ligj


  A.Hysa

  TIRAN Gjyqtari Agim Bendo e ka quajtur t pabazuar n ligj, krkesn e organit t akuzs pr mbajtjen n burg t Pjerin Ndreut. Akuzat e ngritura kundr t pandehurit jan kundravajtje penale. Masa e sigurimit me arrest n burg, jepet vetm n rastin e krimeve dhe jo t kundravajtjeve penale, ndaj urdhroj lirimin e menjhershm n salln e gjyqit t Pjerin Ndreut. Kjo ka qen fjalia m e duartrokitur, e gjyqtarit nga familjart e miqt e t pandehurit, q kishin mbushur plot salln e gjyqit t katit t dyt t Gjykats s Tirans. Gjithashtu, gjyqtari Bendo ka vlersuar se: detyrimi i t pandehurit pr paraqitje para policis gjyqsore, do t hn n orn 10.00, nuk e pengon vazhdimin e hetimeve. Aktet hetimore t paraqitura n zyrn e tij, s bashku me krkesn e prokuroris pr caktimin e mass s sigurimit me burg, pr shkak se Ndreu kishte krcnuar nj ish-koleg, ishin t paplota pr gjyqtarin Bendo. Ndaj dhe urdhroi rikthimin e ksaj dosjeje n prokurori, pr hetime t mtejshme. Sipas gjyqtarit, n prokurori nuk ishte depozituar asnj kallzim penal nga ana e t dmtuarit Rasha, ku t thuhej se ai ishte krcnuar nga Pjerin Ndreu. Gjyqtari u njoh q nj dit m par me dosjen hetimore, q sipas organit t akuzs ishte e plot. Madje, prfaqsuesi i prokuroris krkoi n gjykat gjykimin e drejtprdrejt. Bendo vendosi q nj gjykim i till t mos aplikohej, pasi nuk plotsohej kushti ligjor pr dshirn e t dyja palve n gjykim.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  LINDI EDHE "ANDREA"

 3. #23
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime n 24 postime
  Sa mire,te gjithe jane te qeshur.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  pjerin ndreu a asht kandidat i g99 apo jo
  JO SEKS PARA MARTESE

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  pjerin ndreu a asht kandidat i g99 apo jo
  jo,

  komandanti i forcave revolucionare te ruajtjes se votes nga ps-ja.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  jo,

  komandanti i forcave revolucionare te ruajtjes se votes nga ps-ja.
  ok
  se me duket se pashe diku ne youtube o me g99 o me lsi
  po qenkam gabu
  flm per infon
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  ok
  se me duket se pashe diku ne youtube o me g99 o me lsi
  po qenkam gabu
  flm per infon
  ka qene me lsi, para ca vitesh, po ka kalu me ramen...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. SK Tirana
  Nga Pasiqe n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 19:19
 2. Afatet pr kalimin nga nj grad m e ult n nj m t lart
  Nga Zemrushja n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2007, 00:28
 3. Tifozt e Super Kampiones Tirana
  Nga BlueBaron n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 21:05
 4. Tifozat e Super Kampiones TIRONA <3>
  Nga BlueBaron n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 274
  Postimi i Fundit: 15-10-2005, 01:39
 5. Historiku i Tiranes
  Nga INDRITI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 27-02-2005, 07:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •