Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-11-2003
    Postime
    337

    A do e fiknit celularin ne shenje proteste ndaj tarifave te larta te "AMC"?

    Duke ditur se keto kompani, "AMC" & "VODAFON", i kane nxjerre shpenzimet qe vitin e pare qe kane operuar ne Shqiperi, a eshte e drejte qe NE te vazhdojme ti kemi tarifat me te larta gati ne te gjithe boten.
    A duhet te reagoje opinioni publik shqiptar per kete apo duhet te vazhdoje te fleje gjume edhe ndaj nje padrejtesie te tille qe per me teper i ben te gjithe shqiptaret per budallen...

  2. #2
    legally brunet Maska e maz
    Anėtarėsuar
    14-09-2002
    Vendndodhja
    ne planetin tim
    Postime
    194
    Citim Postuar mė parė nga gabriel
    Duke ditur se keto kompani, "AMC" & "VODAFON", i kane nxjerre shpenzimet qe vitin e pare qe kane operuar ne Shqiperi, a eshte e drejte qe NE te vazhdojme ti kemi tarifat me te larta gati ne te gjithe boten.
    A duhet te reagoje opinioni publik shqiptar per kete apo duhet te vazhdoje te fleje gjume edhe ndaj nje padrejtesie te tille qe per me teper i ben te gjithe shqiptaret per budallen...
    Te drejt ke Gabriel po ja qe s'jetojm, dot pa ate te shkret celular. Mund te mundohemi ama
    SO CLOSE UR EYES AND LET ME KISS U & WHILE U SLEEP I WILL MISS U

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-11-2003
    Postime
    337
    Citim Postuar mė parė nga maz
    Te drejt ke Gabriel po ja qe s'jetojm, dot pa ate te shkret celular. Mund te mundohemi ama

    UPSSSS.....

    NUK THEM TI FIKIM PERGJITHMONE.
    POR..., TE PAKTEN KUR TE KETE PROTESTE SI AJO E PARA DO DITEVE TE JEMI ME TE ORGANIZUAR NE FIKJEN E CELULAREVE.
    SEPSE ATE DITE UNE DHE SHUME TE TJERE E MOREM VESH TE LAJMET QE KISHTE PAS NJE SI BICIM PROTESTE.KESHTU QE PO TE JENA ME TE VEMENDESHEM ENE PROTESTA DO KETE SHUME GJASA MOS DESHTOJE ME SUXES.
    KAQ KISHA.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Hirushjaa
    Anėtarėsuar
    10-05-2004
    Vendndodhja
    ..ne krahet e princit
    Postime
    36
    Edhe ankohemi vazhdimisht per tarifat e larta,e prap nuk jemi te ndergjegjshem,mire te na behet,nje dite preteste ishte dhe asnje qytetar nuk e mori mundimin ta fikte tel.

  5. #5
    GuEsS...? Maska e Leandra
    Anėtarėsuar
    24-10-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    185
    Aq me lart aq me mire mendoj une qe tu vine mend pake, per ate qe nuk i kane. ( per disa qe njoh une e kam fjalen) Se c'u ka gjetur juve ne Shqiperi, kur kater vete ne familje kane kater celulare qe nga moshe 15 vjecare, dhe s'paguajne billat e dritave se nuk kane para, ncq, ncq. Une se kam idene sesi pagauni ju keshtu qe po e le me kaq.
    Une me ty pata fillu
    vec ta bej tjetrin xheloz,
    e tash me ty jam dashuru,
    ...kjo pune me ben nervoz....

  6. #6
    ga ga Maska e bunny
    Anėtarėsuar
    09-06-2003
    Vendndodhja
    U.K
    Postime
    935
    Citim Postuar mė parė nga gabriel
    Duke ditur se keto kompani, "AMC" & "VODAFON", i kane nxjerre shpenzimet qe vitin e pare qe kane operuar ne Shqiperi, a eshte e drejte qe NE te vazhdojme ti kemi tarifat me te larta gati ne te gjithe boten.
    A duhet te reagoje opinioni publik shqiptar per kete apo duhet te vazhdoje te fleje gjume edhe ndaj nje padrejtesie te tille qe per me teper i ben te gjithe shqiptaret per budallen...
    o zot...po ti me thuaj mua cfare nuk eshte e larte ne shqiperi????njerezit ikin me vrap nga cmimet e ushqimeve ejo me gjera si tl...qe patjeter do te robi nga leket.
    Kshq nuk mendoj qe do arrishe te kapesh mollen pa u perplasur tek trungu...
    How can she fall, if there is no one there to catch her

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-03-2003
    Vendndodhja
    Oakland, CA
    Postime
    738
    Kollaj ajo puneme e fik por ja ta zeme qe te mer dashnorja ne tel kur ti e ke te fikur, ca do i thush, e fika se po beja proteste? Te thote ajo masnej qe qeke bo rrot *** i rreshkit ene tma vej vizen si loser? Apo tme thot 'mir vazhdo protesten ti seuna po gjej noi cum persmari qe sosht aq rryp sa tma fiki celularin' per protest!

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-11-2003
    Postime
    337
    Citim Postuar mė parė nga manoklla
    Kollaj ajo puneme e fik por ja ta zeme qe te mer dashnorja ne tel kur ti e ke te fikur, ca do i thush, e fika se po beja proteste? Te thote ajo masnej qe qeke bo rrot *** i rreshkit ene tma vej vizen si loser? Apo tme thot 'mir vazhdo protesten ti seuna po gjej noi cum persmari qe sosht aq rryp sa tma fiki celularin' per protest!
    O PLAKO !

    PO C'FAJ KOM UNE QE E LE RRUGEVE DASHNOREN TI ?!
    HAJT MO, PER TY PO E BOJM NJE PERJASHTIM, MEQE LIDHJA JOTE QENDROKA SI NE TRA TE EKUJLIBRIT, PO T'BI TANI, PO T'BI PASTAJ DASHNORJA.

    TE PAKTEN, KUR TE JESH TU BO SEX, FIKE ATE COP CELULAR, OK?

    PS. KUR T'BOSH SEX, JO KUR TI BISH ME DOR....

  9. #9
    ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
    Anėtarėsuar
    19-09-2003
    Vendndodhja
    Itali ''Venezia''
    Postime
    635
    Ky cel qe kam un fiket edhe pa dashur un ne shenj proteste un do ta hidhja fare cel-in
    LINDI EDHE "ANDREA"

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 07-06-2004, 02:38

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •