Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  LIV
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Edhe une deri para disa vitesh skisha asnje lloj ndjenje per kafshet , mirpo nje dite te bukur vellai ma solli me dhune nje kotele te bukur dhe pas nje dite te tere qe e kisha mbyllur ne depo,pas renkimeve dhe thirrjeve te saj, pas ushqimit qe i beri im vella gjithe vrer qe i kisha lene Ketin ashtu....une arrita deri aty sa te flisja 2 ore per te pa e kuptuar me deshiren me te madhe.

  Persa i perket qenve mua dhe gjithe kolegeve te mi na kane rene veshet ne qetesi nga 4 qe i mbante nje i huaj ne apartamentin e tij nje kat mbi zyrat tona.......booooooo sa te papermbajtur dhe te shemtuar. Une kam shpetuar mire prej tyre nje dite akoma me te bukur, lol dhe e kam shume merak qe nuk u hakmorra dot po vetem sa iu versula me fjale te zotit te tyre.

  Ai qe mban qen duhet te jete pergjegjes per pelivanlleqet e tij sepse ne perendim han gjithe ate derr gjobe per shqetesimin qe te sjell kur te frik nje i tille.

  Ti pogradecar do beje mire te vije nje foto te atij bukuroshit, te urtit tend!

  hajde ciao!

 2. #22
  ......................... Maska e Pogradecari
  Anėtarėsuar
  15-10-2002
  Vendndodhja
  a
  Postime
  542
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Living in Vain
  Ti pogradecar do beje mire te vije nje foto te atij bukuroshit, te urtit tend!
  hajde ciao!
  ok spo ta prish qefin
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #23
  ......................... Maska e Pogradecari
  Anėtarėsuar
  15-10-2002
  Vendndodhja
  a
  Postime
  542
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime

  ggg

  gggggggggggggg
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #24
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  998
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga KaLTerSi
  Personalisht asnjehere nuk kam qene e apasionuar mbas kafsheve shtepiake madje ne moshe te vogel, aty rreth 7 vjec, me pat kafshuar nje qen(zagari poshter) aq keq sa sherimi plote i plages me mori afro dy muaj
  I got the same problem here
  Historikisht kam qene ne hasmeri me qente (lol) pasi me kane kafshuar disa here...(sulmi i pare ne moshen 3 vjec dhe i fundit ne janar te ketij viti qe me kushtoi nji pale xhinsa firme ) , por si per cudi , asnjehere nuk i kam pase frike dhe gjithmone me pelqente ti ngacmoja, ndoshta per kete ma kane dhene kusurin ne dore
  Personalisht jam kunder mbajtjes se qenve brenda shpise ...per shume arsye duke fillu prej eres se rande dhe duke mbaru tek qimet neper shpi !
  ...

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Mirė se tė urdhėroni nė sofrėn e Dibrės sė madhe e tė vogėl
  Nga biligoa nė forumin Shqipe nga Shqipėria
  Pėrgjigje: 129
  Postimi i Fundit: 17-05-2010, 17:53
 2. Kush janė Dibranėt ?
  Nga biligoa nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 17:37
 3. Fjalet dhe shprehjet me te cilat njeriu komunikon me kafshet shtepiake
  Nga DYDRINAS nė forumin Arkeologji/antropologji
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 16-01-2009, 23:53
 4. Raporti Zyrtar, Ja masakrat serbe tė 1913 nė Dibėr
  Nga Apollyon nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2008, 08:44
 5. Times prezanton dhjetė kafshėt mė tė pasura nė botė
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-11-2008, 10:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •